Hackerlere Duyuru!

Sevgili hackerler

Dün hacklediğiniz iki facebook hesabımı da geri aldım. [email protected] emailini ve daha üç farklı emaille hackleme yapan Ayyıldız Timi Gladyo’nun köpekleridir. Milli Derin Devlete değil Global Zındıka Komitesi’ne çalışıyorlar. Taşeronlar. MİT mensubu olup sivil görünümünde Özel Harp olmaları, hatta içlerinde bazılarının NATO eğitimi almaları onlara hak kazandırmıyor. İfade ve birey özgürlüğüne, demokrasiye, insanlığa karşısınız. Ortada devlet müdafası yok, hırsızlık yapan hain bir şebekenin itlerisiniz…

Daha bilmediğiniz 9 müstear adım ve onlarca twitter ve başka facebook hesaplarım da vardı. Ancak son 3 yılda çoğunu kaldırdım, sadece kendi ismimle yazmaya karar verdim ki, korkak bilmeyesiniz beni! Sizden korkanın kaşığı kırılsın!

Twitter hesabınız kapatılmış, FBI mı öptü, yoksa bir başkası mı? Erdoğan tiranının devrileceğini siz de biliyorsunuz, daha sonra kime köpeklik edeceksiniz?

İsimlerinizi yayınlarsam, açık adresleriniz ve telefonlarınızda elimde
var, Rus mafyası sizi sadece öpmek için aramıyor, epey okşamakla da
kalmayacak ama… Sizin gibi itleri ben elimde oynatırım. Genelkurmay
benim 1980’lerde hakkımdan gelemedi, siz mi korkutacaksınız? Çoluk
çocuksunuz daha…

Ben insaflı, vicdanlı, Allah’tan korkan bir insanım. Sizin pis canınız
da halen insan olduğunuzu düşünerek benim için kıymetli. Yoksa çoktan
sizi Rusların önüne atardım. Canını yaktığınız, üzülmeyecek çok
mağdurlar var. Mazlumun ahı arşı alayı inlettiği de bir gerçek. Eski
bir asker ve asker çocuğu olduğum için ordumuzu severim, sizin gibi
üniformasını halka zulmederek kirletenlerden nefret ederim.

Her kuşun eti yenmez. Bu size son uyarım. Bir daha hacklemeye
çalışırsanız; bu sefer isimlerinizi açıklarım, rezil rüsvadan başka
şeyler de olabilir. Allah’tan başka kimseden korkmam, ama sizin benim
kadar deli olduğunuzu sanmıyorum. Bunu daha anlayamadınız mı?

Susmayacağım; beni ucuz şantaj ve tehditlerinizle korkutamazsınız, zaten satın da alamazsınız. Aydınlar susarsa, Hitlerizm kazanır… Ayyıldız Tim itleri global nifak ordusundandır, Türkiye devleti ve İslam’ı yok etme amacıyla maske takmış münafıklar, fasıklar ve zulmeden güruh olduğu için hayvanlaşmış, daha aşağı düşmüş zavallılardır.

Çünkü Kur’an-ı Kerim’in ifadesiyle “Onlar, başka değil, dört ayaklı hayvanlar gibidirler; belki yolca daha sapıktırlar, onlardan daha aşağıdırlar.” (Furkan, 25/44).

Hocalar Hocasının beyanıyla kimdir bunlar? Okuyalım: İslam dünyasında, bilhassa güç ve iktidarı ellerinde bulunduranlar, insanların şerefleriyle, haysiyetleriyle, diyanetleriyle, nefisleriyle, mallarıyla, canlarıyla, hürriyetleriyle oynuyorlar. Asıyorlar, kesiyorlar; insanî haklarından mahrum ediyorlar; hürriyetlerini ellerinden alıyorlar. Kendileri gibi düşünmeyenlere karşı, Lenin gibi hareket ediyorlar, Hitler gibi hareket ediyorlar, bugüne kadar gelmiş Tiranlar gibi hareket ediyorlar. Manzara bundan ibaret; korkunç bir şefkatsizlik nümayan.

Hep “saray.. saray.. saray..” veya “para.. para.. para..” diyenler, kalbini hevâ-i nefse ısırtmış kimselerdir. Onlar kendilerine şöyle ya da böyle muhalefet edenlere değişik ad ve unvanlar takmak suretiyle konuyu değiştirerek kendi mesâvîlerini kapamak isteyen densizlerdir. Bağışlayın, o vandallar, mesâvîlerini setretmeye matuf hiç olmayacak şeyler söylerler. Böylece isyan deryasına yelken açan ve filosuyla, gemisiyle, sarayıyla, servetiyle, kaçırdığı paralarıyla, dolarlarıyla, riyalleriyle, altınlarıyla, gümüşleriyle mesut yaşayacağını zanneden hevaperesler katiyen huzur yudumlayamazlar. Kafalarını saran, nöronlarına gelip oturan istikbal ve akıbet endişesi onları öyle kıvrandırır ki gafletle kendilerini eğlenceye verirler.

Hadis olarak rivayet edilir: “Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz; nasıl ölürseniz öyle diriltilir ve haşredilirsiniz.” Nasıl, hangi duygu ve hangi anlayışla yaşıyorsanız, o hal üzere ölür, öyle dirilir ve o muameleyi görürsünüz.

Selamlar,

Faruk Arslan

Global fitnesi New York Haham Konseyi’nden icazetli ve mali destekli bu şerefsiz güruh kendisini nasıl pazarlıyor? Milli hikaye anlatıp aptalları kandırıyorlar sadece. Bugün Akşam’da yayınlanan mülakatından tanıyalım bu ahirzamanın nifak ehli it sürüsünü. Kendileri virüs adamların, bir de antivirüs programı yapıp satacaklarmış:

Ayyıldız Tim kitabının yazarı Mehmet İshak Telli, Ayyıldız Tim’in 2002’de Yeni Zelanda’da Cedkan Bir Yafes tarafından kurulduğunu belirtti. Telli, “Ayyıldız Tim 4 kişilik ekiple kuruldu. Şu anda ise 50’ye yakın ülkede birim başkanlığı var. Dünya çapında bine yakın rütbeli üyesi var, bunların tamamı gizli. 70 bin tane de aktif üyesi var. Bu 70 bin kişi ise Ayyıldız Tim’i, hack dünyasını merak edenler” diye konuştu.

Akşam’ın haberine göre Telli, “Ayyıldız kurucuları, kafalardaki hacker tipiyle alakası olmayan insanlar. Dizilerdeki psikolojisi bozuk, asosyal, evine kapanan insanlar değiller. 30’lu yaşlarında, yurtdışında büyük şirketlerde üst düzey görevlerde çalışan, birkaç dil bilen, iyi kariyer yapmış, maddi imkanları yüksek olan insanlar. Kendilerini bordo bereli diye tanımlıyor. Oluşum itibarıyla Türkiye’nin yanında. Ve Türkiye’ye karşı yapılan siber saldırıları engellemeyi kendine görev edinmiş durumda” diye konuştu.

Telli, geçen seneki büyük elektrik kesintisinin de siber saldırı olduğunu düşündüğünü söyledi. Telli “Aslında şu anda da Türkiye’nin elektrik sistemi altyapısını kilitlemeye yönelik yoğun saldırılar var. Ayyıldız Tim sürekli bu gizli saldırıları engellemek için çalışıyor. Sokaktaki insan bilmese de devam eden gizli ve yoğun bir savaş var. Her savaş görülmez. Bu saldırılar hep var ve olacak. Bununla yaşamaya alışmamız gerekiyor.

Telli “Hangi ülkeler daha güçlü” sorusuna “Rusya birkaç sene evvel hacker bütçesi olarak 500 milyon dolar ayırmıştı. Amerika, Güney Kore, Çin, İran bu konuda en güçlü olan ve en çok bütçeyi ayıran ülkeler” diye yanıt verdi.

GEÇMİŞİ HER GÜN SİLİN

Telli, “Sıradan bir vatandaş ne yapmalı hacker saldırısından korunmak için?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

Lisanslı bir işletim sistemi kullanacak. Bu kesin. Bunun yanı sıra mutlaka bir antivirüs programıı. Bilmediği programları, uygulamaları bilgisayarına, telefonuna yüklemeyecek. Her maili açmayacak. Bilgisayardaki geçmişi her gün silin. İnternette tanıştığınız insanlara asla güvenmeyin.

FUAT AVNİ’NİN KİMLİĞİ BİLİNİYOR İDDİASI

Mehmet İshak Telli, Fuat Avni’yle ilgili de şunları söyledi:

“Birincisi Twitter kesinlikle bu insanın bilgisini vermedi. İkincisi ise bu kişi VPN yani ip değiştirici kullanıyor. Ancak tüm bunlar Fuat Avni’nin asıl kimliğinin bilinmediği anlamına gelmez. Bildiğim kadarıyla son 8-10 aydır devlet Fuat Avni’nin kim olduğunu çok net şekilde biliyor, izliyor. Ayyıldız Tim de bana bu kişinin kim olduğunu bildiklerini söylediler. Hatta seçimlerden sonra yazmayı kesmesi de çok fazla deşifre olmasından kaynaklanıyor.”

Kaynak: Akşam

Clip to Evernote
2 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi