Süfyan Erdoğan nefret denizinde boğuldu! Günah işleme özgürlüğü sadece AKP’ye mahsus mu?

Suriyeli kızın öyküsü devam ediyor 2. video. Suriye’den kaçmak,mülteci yaşamı, itilip kakılmak! Canınız acımıyor mu?

DİN (İSLAM), GÜZEL AHLAKTIR… Siyasal İslam’ın teröristleri ahlakı sıfırladı.

Erdogan’in Suudiler, Katar; israil-ABD istihbaratlariyla yaktigi Tekfirci teror atesini Yemen’den de gorun ki ahirzaman nifakcisi anlasilsin. Erdogan, kufur, kin, nefret, dusmanlik ve domuzlukta pes etmiyor! Nefret politikasi icinde boguldu; tekfirci teror beslemeleri af edilemez! Erdogan, tum medyayi sifirladigi icin Suriye ve Irak’ta Sufyan’in feci battigini ogrenemiyorsunuz! Libya, Misir’dan daha feci Yemen’de batti. Tekfirci terorizmine batmis Erdogan&Fidan’in teror orgutleri, Yemen’deki Osmanli suuralti kredisini sifirlamaya Suudi yardimiyla goturuldu. Yemen’de CIA-Suudi askeri operasyonlari zaten ulkeyi uce boldu. Erdogan’in ISID’teki Turk teroristlerini Zeydileri yok etmek icin kullanirlar bu domuzlar! Zeydilik, Hz. Ali yolunun ehli necat cemaatıdır. Suudiler onlara kafir diyerek Amerikalılarla yok ediyor, Erdoğan yardım ediyor. Erdogan, Rakka’daki ISID teroristlerini Yemen/Aden’e Suudilerle tasiyor! Ruslar uyardi: Ruzgar ekiyorsunuz, Yemen’de de fırtına biçilecektir.

Reina’da Noel saldırısına twitter kullanıcıların tepkisi toplumun barut fıçısı haline getirildiğini gösterdi, okuyalım:

3 yıl önce bir Muhabir Erdoğan’a sordu:”IŞİD’i neden destekliyorsunuz?” RTE: (sus işareti yapıyor) ve acilen gazeteci uzaklaştır oluyorsu sonuç… BOP eşbaşkanı vatana, millete ve İslam’a ihanetin başında. Rusya, Erdoğan ailesinin IŞİD ile  petrol ticareti’ni tüm cihana anlattı: Erdoğan ve ailesi doğrudan bağlantılı bu ahlaksız ilişkiler ayyuka çıktı. Yalanını yakalayan gazeteciler, hakimler, savcılar ve tüm aydınlar her kesimden ya hapisteler, ya sürgün, ya emekli veya kaçacak ülke arıyorlar. Türkiye’yi bırakın Osmanlı’nın şuuraltı kredisi de sıfırlandı tekfircilerle. Her sıkıştıkları her durumda mutlaka terör saldırısı geliyor. Gündemi değiştirip zaman kazanıyor.  Elektrik kesintisi, %50 köprü zammı, Rus elçi suikasti hep saptırma nifakları. Terörcü katillerle aynı gemideler…

KİRLİ, HAİN, SİNSİ VE VAHŞİ BİR PLAN HAYATA GEÇİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR. HATIRLARSANIZ KARLOV SUİKASTİNDE NUSRA ADINA ARAPÇA BİR MEKTUPLA SALDIRININ ÜSTLENİLDİĞİNE DAİR ‘SAHTE’ BİR MEKTUP YAYINLANMIŞTI. BU MEKTUPTA ISRARLA VURGULANAN BOZKURTİ VE TÜRKİSTANİLER İFADELERİ BULUNUYORDU. YANİ DİREK ‘TÜRKLÜK’ KARŞITI BİR KUMPAS VARDI. AYNI KARANLIK MECLİS ORTAKÖY SALDIRISINDAN SONRA YİNE BİR KAZAK VATANDAŞIN FOTOĞRAFLARINI MEDYAYA VEREREK IŞİD TÜRK KOLUNDAN BAHSETTİLER. BU SEFER VERİLEN MESAJDA IŞİD TEKİ TÜRK KOLUNUN ‘EN ACIMASIZ’ OLDUĞU VURGULANIYORDU. FAKAT HEMEN BU HABERİN DE SAHTE OLDUĞU ANLAŞILDI. FAKAT ANLAŞILAN O Kİ BUNU YAPAN KARANLIK ÇEVRELER TÜRKİYE VE ORTA ASYADAKİ MİLLİYETÇİ UNSURLARA BÜYÜK BİR OPERASYON ÇEKMEYE HAZIRLANIYOR. MİLLİYETÇİLİKLE İŞİM OLMAZ, LAKİN HİÇBİR TOPLULUĞA BÖYLE SAHTE BAHANELER İLE HAKSIZLIK YAPILMAMASI KONUSUNDA DİKKATLİ OLMAK LAZIM. YETER BE BIKTIK ARTIK ‘FETÖ’ SAFSATASINDAN. ADAMLARIN ETKİN DEDİĞİNİZ ZAMANLARDA KAÇ PATLAMA OLMUŞ, 2013 SONRASI KAÇ TANE TERÖR OLAYI OLMUŞ? AZ İNSAF YA! Hakan Fidan, Teror yapmasi icin oraya konmus! Gül gibi Emniyet istihbaratı paralel safsatası ile yok ettiler! Yozlaşmış insanlar dolu! İslam bu ahlaksız ve yobaz kafayla Türkiye’den çıkamaz!

Munafiklarin fasiklarin zalimlerin nifaki zirveye ciktiginda Peygamberimizin (sav) durusuna bakariz. Taslayan Taiflilerin helakini istemedi! Kendine suikast düzenleyen Arap kavimlerine ve üzerine lordu ile toplanıp gelenlere hep sabr etti. Niye?  Bir gün müslümanlar olurlar diye. Munafiklar, dusmanlik yaptiklari zaman muslumanlardan ayrilir! Sevgi, hayat ve imanla inanc etrafinda toplananlar dusmanlik edene de dua ederler ve ıslahlarını dilerler. Peygamber ahlakı bize bunu öğretiyor. Terörle ilgisi olanlar müslüman olamaz, müslümansa imanlı kalamaz.

ZOMBİ VİRÜSÜ MÜ YAYILDI?

Bill Gates:10 yıla yayılacak grip salgını geliyor diyor. Yani diyorki; Sizi hasta edip, sonrada aşıyı yedireceğiz.… Domuz gribi ile bu 2009’da denendi! Meksika ormaninda yerleri ve insanlar uzerinde deniyorlar! Tum cakallarin yerlerini soylemek zorundayim! Tom Cruise’in Dunya Savaslari-2 filmi Zombi virusu uzerine! Brad Pitt’in yeni filmide Zombi virusu anlatacak! Yapiyorlar filmini cekiyorlar! Zombi virusu uzerinde calismalari ilk Turkiye’de 5 yildir denemisler galiba! Basindaki teroristi Kabe yolcusu sanan kitle Hipnotizma olmus!

Turkiye’nin marka urunleri, Erdogan ve haramilerinin tehditi altinda! Kara buyu, uc harfli, musallat her halti kullananlari Kuran lanetliyor. Hipnotizmali kara buyuyu nasil cozecegiz? Torku urunleri ve Halk Ekmek yemeyin, Hamidiye suyu icmeyin! Iran’dan getirdigi buyucusu okuyor! Ülker, Erdogan’in kara buyuculerini tesislerine sokmadigi icin veto yedi! Murat bey Sabri beyin mirasini korudu! Eti, teslim olmus galiba!

Mit Müsteşarı Hakan Fidan kendi döneminde şuana Kadar 201 terör olayını ıskalayarak kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor.! Adam(!) besbelli terörü önlemeye değil alevlendirmeye gelmiş!.. Artık kime hizmet ediyorsa ocağı batasıca!.. Anlamak masraflı iştir; emek, gayret, samimiyet ister. Yanlış anlamak kolaydır. Biraz kötü niyet, biraz da cahillik kâfidir.  Türkiye’deki tutuklu gazeteci sayısının Çin, İran ve Mısır’da tutuklu gazeteci toplamından daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Hizmet’e AKP ve Erdoğan ile ortaklık yaptınız diyenler, bugün Ulusalcılar, Perinçek ve laiklerle işbirliğine tek kelime laf etmiyor. Reina Saldırısından 2 gün önce 5000 polisle denetim yapıldı tüm polisler Cemaatci peşine düşürüldü? Teröristler rahat eylem yapsın diye mi? Erdogan ve Fidan, tekfirci teror orgutleri kurup yonetmek icin Emniyet ve TSK’yi felc etti! Bu katillere biat edenler cehennemde komsu olur! AKP Cemaat kadrolarını tasfiye ettikten sonra elinde donanımlı kadrolar kalmadığı için ülkemiz her türlü güvenlik tehdidine açık hale geldi. Kafa kesen, İnsan yakan, tecavüz eden Işid canilerini Peygamberi örnek vererek savunan Fatih Tezcan’ı UNUTMA TÜRKİYE!

noel

Bu yobazların üstüne birde laik , Atatürkçülükten geçinen Pakraduni onursuz yobazlar hiç çekilmiyor doğrusu!

Mine G. Kırıkkanat @mkirikkanat diyor ki:  BankAsya’da hesap açanı kovuştururken, nasıl oluyor da 100 soruda FG kitabıyla cemaat güzellemesi yapan Doğu Ergil’e dokunulmuyor? Çok Demokrattır(!) bu ulusalcı görünenler ile Akp vasıtasıyla ülkeyi yöneten pakrudiniler akrabadir. En büyük düşmanları namuslu insanlardır. “IŞİD tsunamisi geliyor” demişti, bir buçuk sene önce, Ercan Taştekin.. [4 Ağustos 2016’dan beri tutuklu..]. Otelde Işid misafir ediliyor ve AKP göz yumuyor.. Işid Türkiye’de cirit atıyor…. AKP Işid’i neden koruyor? Allah’tan korkun ya, insan bu kadar mi teroru korur? Cemaat imamları deyip Dünya’nın bir ucundaki masumların resimlerini basanların elindeki, İstanbul’un göbeğinde katliam yapan katilin resmini flu yayınladı; dalga geçiyorlar miletimizle. Aptalsınız diyorlar… İnsanlığımızı kaybedeli çok oldu. Babanın oğlunu kardeşin kardeşi ihbar ettiği ülkede insanlık arıyoruz. Ercan Taştekin ne diyordu:

tsunami

Işid için öfkeli gençler diyen, Nusra için terör örgütü değil diyenler, masumlara terörist iftirası atanlar da yargılanacak mı? Evet!… Muhyiddin ibn’ül Arabi gibi derim “Sizin taptığınız, benim ayağımın altındadır..” Allah’ın yeryüzü geniştir ve oralar asrı saadet soluklamaya o kadar aç ve muhtaç insanlar var ki! Sizle uğraşmak bile zaman israfı, ancak İslam’I dünyaya yayan Hizmet erenlerine zulmettiniz, kaymaklarını kestiniz, Allah’ın davasına engel oldunuz, Peygamberimizi üzdünüz. Hepinizin hesabını görmeden yolumuza devam edemiyoruz; bu nedenle benden kurtuluşunuz yoktur. Reina’dan denize atlayıp deniztaksi’ye tutunan yabancılardan 100€ istenmiş, görgü tanıkları ifadeleri paylaşılıyor Facebook’ta!.Reina saldırısı ülkeyi iç savaşa götürmek için atılmış çok hain planlardan bir halka. 15Temmuz Akp ortağı Ergenekon RTE ve tabanını hızlıca hedefe oturtuyor. Allah’tan utansınlar!.. Bir zırhlı araca haysiyetlerini fedâ edip ehl-i imana “Fırak-ı dâlle” demesinler!.. Dün laikçilerin, Kemalistlerin “irtica” diyerek dindarlara yaptığı dışlamanın aynısını bugün siyasal islamcılar sekülerlere yapıyor! Anaların gözyaşının rengi yoktur. Ülkesi, dini, dili, ırkı, mezhebi… Anaların ağladığı bir coğrafyada Ne varlık olur Ne dirlik Ne birlik. IŞİD ve türevi tekfirci teröristlerin net destekçisi Erdoğan defolup hapsedilmeli. Reina saldirisi yapan ISID teroristlerini devlet hastenelerinde tedavi ettiren RTE degil mi? Katiller hala belli degil mi?

Büyük yalanların organizatörü bu şerefsiz pakraduni @bayramzilan dır! Bunların sülalesi katildir! İçişleri Bakanlığı’ndan akıl almaz paylaşımda bulundu: Reina Katliamı’na tepkiyi hedef gösterdi… Daha sonra sildi ama terörcülerin beslemeleri olduğunu bağıra bağıra söylemek istediler. Mızrap çuvala sığmıyor. Akit yazarı Serdar Arseven: Yılbaşına sonuna kadar karşıyız, istedikleri yeri patlatsınlar! Dedi. Maskesiz ve Maskeli tavırlarla kimseyi kandıramazsınız, yaptığınız her terör toplumda nefreti artırıyor ve sizi terörist yapıyor. Sayın bakan, bahse konu tweet sehven mi atılmıştır? Yoksa IŞİD karşıtı propaganda yapmak sizce suç mudur? @suleymansoylu @TC_icisleri  Metin Fyzioğlu, terör, övenler hakkında suç duyurusunda bulunacağız demiş. Çok zahmet olacak, Saray’a biat edenden mi medet umalım? Yüzlerce insanın katledilmesine karşı varlık gösteremeyen bir istihbarat birimi; 1-Olayın failidir. 2-Ehil olmayan insanların elindedir. Reina saldırısını ABD yaptı diyen Ak-itlerin bilmediği şey,ABD’de herkesin dinini yaşayabildiğidir. Namaz kılıyor diye ABDde kimse öldürülmez. IŞİD’in yaptığı Suruç katliamında aileler gizlilik kararını kaldırın diye 530 gündür bas bas bağırıyor. Kurtulmuş’a kalmış terörcüleri açıklayamamak. Fail IŞİD, el-Nusra, el-Kaide benzeri yakınlık hissettikleri radikal İslamcı terör örgütleri olunca hep böyle yamıyorlar mı? Çok tutarlılar! İstanbul’un göbeğinde istihbarat desteği olmadan böyle bir saldırının olacağına inanan ahmAKtır. Daha önce örneğin Suruç’ta, Ankara’da istihbarat gözetiminde saldıran cihadistler, Erdoğan ve Fidan’ın emrinde kapı kullarıdır. Faturası masum halka kesildi: Terör bilançosu: 7 Haziran 2015’ten bu yana 593 sivil, 538 asker, 303 polis hayatını kaybetti http://www.diken.com.tr/teror-bilancosu-7-haziran-2015ten-bu-yana-593-sivil-538-asker-303-polis-hayatini-kaybetti/ …

Yalanları ve mürailikleri müseccel AKP’li başbakan, bakan, bürokrat suratı görünce istem dışı midesi bulanan bir tek ben miyim? Mitin işi şu Diziyi izliyor, sahnelere uygun suikastler yapıyor, sonra dizi sahnesini bu yavşaklara servisliyor. Çoğunun 2.bir evi var. Başakşehiri turlarsanız görürsünüz. Şimdi kalkmış Reina’da zina ediyorlardı diye ölümleri meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Cadı avcılığının kanlı tadı belli ki damaklarında kalmış! Dertleri masum kitleler olsa gam yemem… Peygamberimiz merhamet ve yasatma misyonu ile nice munafiklara sabr etti! Necidli asiretlere ganimet yollardi ki serlerinden kurtulsun mumin! Günah işleyen birisine şiddet uyguladığı, öldürdüğü vaki değil. Sahi bu ülkede hani günah işleme özgürlüğü vardı?

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi