Suriye’nin laneti tek bu beyinsizleri hepinizi vuracak, bulacak.

15 temmuz’da boğazı kesilerek şehit edilen Murat’ın ablası yazıyor. Murat’in ablasi

😷@MehtapTekin19 Jan 4

Vatani korumak için asker katleden it senmisin hayvan seni ve digrrlerini bulduk hangi tarikattansin it bundan sonra hesap günü mahkemede…

Körler ülkesinde, görmek, bir hastalık sayılır. Demekki “Allahın lütfu” olan darbede öldürülen gariban mehmetçikleri kimler öldürmüş! Neden darbe araştırma komisyonu” iptal oldu?

15 Temmuzda teslim olan masum askerleri linc eden kisi MFD Enerji Y.Kurulu Baskani Mehmet Fatih Demircidir. Eli kalem tutan herkes, hatta telefonuyla ses kaydı yapabilen herkes, yaşananları kaydetmeli. Arşiv, belgesel,kitap, film olmalı; onbinlerce! Travmaları yazmalıyız, unutturmayız, başlarını yiyecek zulüm.

“Yurda dön çağrısına uymayanlar vatandaşlıktan çıkarılabilecek…” İşte bu madde bile tüm uluslararası hukuk normlarına aykırıdır! Ülkede yığınla Kanun Hükmünde Kararname çıkardılar. Bu kararnamelerin hiçbirinde, IŞİD’e karşı tek bir maddelik bile karar almadılar… Suç işleyip serbest kalmak istiyorsan ikisinden biri olacaksın: a) Tecavüzcü b) IŞİD üyesi! 200 bin kahraman vatan evladı masum mağdur edildi. Lan bu kadar insan terörist olsa sen bu zulmü yapabilir miydin acaba… Onlar terörist değil ama sen zalimsin, halk da nankör… MAZLUMDER Eski Genel Başkanı, Uzman Doktor Ömer Faruk Gergerlioğlu yeni yayınlanan KHK ile ihraç edildi. Bu kıyımların darbe ile hiç alakası yok.AKP’den farklı düşünüp, ağzını açma cesareti gösteren herkes temizleniyor! 15 temmuzda kahraman ilan edilen, yaralanan Komiser Murat Ellibeş, dün yayınlanan KHK ile ihraç edildi. Hala darbecileri merak ediyor musun? Neden susuyorlar? 8000 kişi kış ortasinda işinden oluyor kimseden tik yok..ne yediniz ne ictiniz bu nasil bir büyü. .. Bazilari nicin yazdigimi halen cozemedi! Sufyanizm’e siz ve Erdogan projeniz bitti, artik insan olun diyorum sadece! Yedikleri naneleri tek tek tesbihe diziyorum! Bugün inkar ederler, görmezler, yarın görecek herkes.

Sufyanizm’in bal tuzagi sebekesi 5. Kol faaliyetlerini 5 ayri grupla OKK yonetiminde yurutuyor! Adnan, Perincek, Bektas, Levent ve Mösyödur! Sufyanizm’in nasil calistigini en iyi politikacilar bilir! Basta Erdogan, Bahceli, Baykal ve Kilicdaroglu! Maskeleri cikarin, ulke yikiliyor. Guc zehirlenmesiyle zalimlik ve simarikliklarini artiranlar utanmadan Allah’a iftira atiyor ve bizim duarimiz kabul oluyor diyor! Gorecegiz! Rusya, Kırım’a S-400’lerin ardından Pantsir-S sistemi konuşlandırdı. Dört bir tarafımızı Ruslar engel olamayacağımız füzelerle sardı. Bunun nedeni belli: İşgal… Erdoğan’ın zafiyetleri düşman işgaline ülkeyi hazır hale getirdi. Hala uyuyun siz!

25 yıl Vatanına Hava kuvvetlerine hizmet ediyorsun sayısız başarı belgen var ve 15 Temmuz da lojmanda evindesin ve ihraç tutuklu… TSK niye felç edildi? Bu ordu bu moralle düşman işgali olsa nasıl savaşacak? Unutmasınlar ki göklerin çelik kanatlı kartalı düşmanların peşini asla bırakmayacak! Kopekler istedi diye yigitler yoka cikmaz! Size ne kadar kemik attilarsa havliyorsun! Gokten size kemik yagmis, lakin herzaman kemik yagmaz! Sufyanizm domuzlari, yaptiklari tum cirkeflikleri Hizmet’in ustune atip sivayip erdogan kopegini kullanip zafer kazandik saniyor! Gorecegiz! Bizler de Hocaefendinin duasına canı gönülden Amiiin diyoruz. Hocaefendinin duasına en güzel şekilde kabul et ey Rab! EBLEH ÇOCUKLARINDAN hesap sorulmasın diye, MEMLEKET ÇOCUKLARINI yakanların Allah Belasını versin! Kimisi herkesin karşısında eğiliyor; “rükû yetmez, eğilme yetmez” diye ta yerlere kadar kapanıyor.

Bazilari secime endeksli AKPlileri etkilemek icin yazdigimi saniyordu ve yazdiklarimi saptirip carpitip kullandi! Sufyanizm ile savasiyoruz! Sufyanizm, Askeri Vesayet’in ta kendisi! Direnen CHPli koynuna avrat sokup kasetleyende, MHPli 10 milletvekiline bal tuzagi kuran da bunlar! Sufyanizm, tum partileri kordugum gibi bagladi! Dusunun, Erdogan’in en fazla zengin ettigi domuz, Rizeli Cengiz’den sonra CHP’li Celal’dir! Sorun sadece AKP degil ki! 2014’de Dogan Koc’a Toronto’da soyledim: Sufyanizm Bahceli ile Erdogan’i ayakta tutuyor, secimle Sufyan gitmez ki! Mumtazer Turkone’den hapse girmeden Devlet Bahceli’yi desifre etmesini talep ettim! Onun referansiyla akademiye girdi, vatan once gelmeliydi ve susmamalıydın. Geç kaldın şimdi! Namik derin aktor bir emir kulu! Hakkinda kitap yazacak kadar malumatim var! Sehriyar’in Haydar Baba siirini okumayi sever! Baba sevsin seni MHP’li Namık Kemal Zeybek’in “Türkeş’e göre, Bahçeli MHP’ye sızmış bir MİT AJANIDIR”! Vay satılık BAHCELİ DEVLET vay! Ülkücüleri de alperen ocaklarını da uyandırmadık ve Süfyan ele geçirdi, ayaklarını bağladı.

Sürmene’yi kış günü yaktılar. Ne Hazine arazisi biraktilar nede orman! Bu soygun devam etsin diye degil 15 temmuzu daha neler yapacaklar neler! Terorize edecekler insani! Şimdilerde vatansever olmanın ölçüsü Rus yanlısı olmak… Terörle mücadele eden nice yiğit Nato subayı diyerek harcandı… Erdoğan rehin… Yanlış yoldayız… Bölünüyoruz… Ayrışıyoruz… Aklımız ve vicdanımız parangalanıyor… Ya doğruyu birlikte bulacağız ya da helak olacağız. Emin olun zulme uğrayanların çektiklerinin 50 katını çekecekler zulme razı olan sessiz kalanlar… İmtihanları çok ağır… Yobaz yetistirenler gaspci, hirsiz, tecavuzcu oluyor! Size insan begendiremeyiz! Galaksi keşfeden kızımızı da Fetöcü diye infaz etmeye kalktınız. Laikiyle Siyasi İslamcısıyla… Kıskançlık, Haset… Kafirin yapmadigini yaptiriyor..  Hizmet eğitimden başka ne yaptı sizlere! Kız galaksi bulmuş adını galaksiye vermişler Havuz şeysi hala “FETÖ” diyor. Kız galaksi bulmuş galaksi… Ülkenin 50 yıllık akademik birikimi yok oldu! Kendi bilim insanına sürgün hayatı yaşatıp Suriye’den mühendis, avukat ithal etmek çok mantıklı değil mi?!

Yalniz kurdun boynu kalin ve basi diktir! Cakallar asil kurtla savasamaz! Sirtlanlar kurd yaslansa bile yaklasamaz! Akbabalar cok beklerler! Soruları çalmıştır diyemeyince “imkan olsa ben de bulurdum” diyen AK-MALLAR…. Aptallığınızdan geberip cehenneme yuvarlanacaksınız.. Franz, Cezayirli aydin Musluman doktor! Paris egitimli! Iki kitabi klasiktir! Irkcilik ve ayrimcilik yapan yobaz somurgecileri curutmustur! Franz Kafka susmadigi icin infaz edildi! Iki kitabini ogrencilere okutuyoruz! Analiz yazmistim! Hayat hikayesi ilginctir, direnis semboludur. “Şimdi, bazı şeyleri suskunlukla geçiştireceğim.” diyordu Franz Kafka ama biz susmayacağız. Kıyamete kadar sürse bile…Uçamazsan koş, koşamazsan yürü, yürüyemezsen sürün. Ama naparsan yap ilerlemek zorundasın diyurdu Martin Luther King.

Sonu guzel olan bir filmin icinde olduğumuzdan hic suphem yok. Ayakta kalmayı zorlastirsalar da düşleri de alamazlar ya elimizden. Sürmene’de yanan ormanların yerine turizm tesisleri yapılırsa, Trabzonlular ne yapar? Alkışlar değil mi? Artık Genelkurmay Başkanının Söz Hakkı Yok KHK ile yetkileri Milli Savunma Bakanlığı’na devredildi. Söz bitti. Hitler de boyle yapmisti ve 2. Dunya savasini baslatti! 45 milyon Almani hipnotizma yapti; ucurumdan asagi atarken muhalifler hain sayildi! Ne yapmak lazım! Hicret kaçmak değildir, savaşmak içindir.

Sahabelerin pasaportlari yoktu, vize alma veya pasaport uzatma sorunlari olmadi! Dervis gibi hicret ettiler, sade insan olarak gonul aldilar. Hizmet, aslinda hic bir sey yapmayarak cezalandiriyor! Demek ki makuliyetin timsali Hizmet olmayinca diktatorluk kacinilmaz oluyor ulkede! Askeri Vesayet Sufyanizm Heyetinin keyfi gicir! Nasil olsa yapilan tum zulumlerin faturasi Erdogan ve AKP’ye cikiyor! Barbarlar zevk aliyor! Basortulu bacilarimizi, analarimizi tutuklayip hapse koymak icin calisan Yezidlik Turk tarihinde hic yok! Haclilar mogollar daha insafliymis! Hocaefendi haklıymış yine. Maskelerin düşmesi lazımmış ki gözlere sokalım…

AKPlilerin kiyamet kopsa tinmayacagi anlasildi! Erdogan populizme devam ediyor ve farkli kutuplar halen Kuvayi Milliye baslatamadilar! 12 Eylul darbesinde oldugu gibi ulke tamamen sifirlandi! Devlet dayagi yemeyenler yeni Turkiye’yi kuramayacak olanlar! Bu sefer direnecegiz! Bu makalem aslında defterlerini dürdü. The Young Muslim Members of ISIS: Origins and Motives! Erdogan’in beslemelerini yazali 2.5 yil oldu http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/04/the-young-muslim-members-of-isis-origins-and-motives/ …

Kendileri melek olunca mutlaka bir suclu bulmalari lazim! Ahirette hesap kitap boyle gorulmuyor! Cehennemi hak eden zalime Zebani başı Malik, melek demez ki! Amerikalıları suçluyorlar? Bir yandan  Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez halkı kin ve düşmanlığa tahrik ediyor. Hakkında kin ve nefret suçundan başvuru yapılmış. Devlet İslam’ı öldü yine… Abdullah Gül Darbe komisyonuna verdiği cevapta Erdoğanı göklere çıkarmış, cemaati yerin dibine sokmuş. Demek tutuklanmaktan çok korkmuş! Canlı cenaze siyasi mefta işte! Umutsuz vaka!

BUNUN ADINI SİZ KOYUN! Küvezde hasta bebeği olan anneyi gözaltına aldılar. Sezeryanli anneyi kuvezdeki bebeginden ayiran,sebep olan, susanlari; en basta da ‘bebegi de tutuklatirim’ diyeni sana havale ettik Allah’im! Kayyım uygulaması için “Cahiliye dönemine geri dönüş” tespitini yapan demokrat bir âlim: Ali Bulaçtı ve haklıydı. Sezeryanla doğum yapan anneyi, Urfadan Aksaraya getiren savcı, kafamı bozmayın bebeğide tutuklatırım dediğini biliyor musunuz. Vicdan YOK. Erdoğan ‘sıfırlama’ işleminin artık ustası oldu. TBMM çoktan sıfırlandı, tabutuna son çivileri de çakıldı. Türkiye’de 95 kişiye 1 kahvehane, 60 bin kişiye 1 kütüphane düşüyor Tabi bu işin arkasında ÜstAkıl İngiliz Derin Devleti var! Fırat Kalkanı çöktü ve Süfyan battı. Sonuç: Başika’da çekildik! Ya bir sözünüzün arkasında durun. İsrail, Rusya, İran ve şimdi Irak. Suriye zaten tam yıkım. Suriye’nin laneti tek bu beyinsizleri hepinizi vuracak, bulacak.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi