Ahirzaman; fitnelerin çağlayan olup aktığı, ateşlerin her yeri sardığı, insanların, Allah muhafaza imansızlığa yuvarlandığı bir zamandır.

Gül-i rana bahçelerinde derman

İzini kokunu aradım ne gam

Ruz-i mahşere kaldı sevdam

Asude günlere kavgam

Ye’s yok ümitlere var duam…

Süfyan içinde taşıdığı süfli hislerden ötürü Süfyan olurken, düşman gördüğü kişilerde safi duygularıyla saflaşıp nuranileşirler. Süfyan dünyaya delicesine bağlı olduğundan, dünyası elinden alınacak diye yapmayacağı melanet ve ihanet yoktur. Ankara’daki Belediye Başkanı, oğluna söylüyor ve 650 milyon dolar Türkiye’ye giriyor…  400 milyon doları hangi hırsızları getirmiş acaba? Diktatörlüğü geçirmek için MİT baronları askerler bastırıyor. Güya Piyasayı rahatlatmışlar ki, kazandaki kurbağalar piştiğini anlamasınlar. Süfyan’ın neden firakı dalle olduğu bu eserde detaylı var. Nereden koştuğuna şek ve şüphe yoktur. Akılsıza söz yok. Süfyan rejimin defterini 2 yıl önce bu kitapla dürdüm ve mezara kaldırdım. Delil isteyene milyonlarca var. Bekliyorum sadece. Neyi! Allah’ın ilahi takdirini ve mutlak adaletini elbette. Sabırla… https://www.academia.edu/19821391/I%C5%9E%C4%B0D_in_Sosyolojisi-_%C4%B0hanet_%C3%87emberi …

2017 GERÇEKLERİ @dunyager hesabı  Bu sebeple devler, bu kıyametten önce kolay kolay ilk vuran olmayı istemezler. Çünkü kopacak kıyamette 2 milyar insan ölür görüşünde. 1.2 milyar olarak görülüyor manevi alemde. Bugün zulümleri yapanlardan kimse sağ kalmayacağı için intikama odaklanmayın. Allah, hesabı görür. Referandum hükümsüz. Diplomasız Erdoğan legal cumhurbaşkanı değil. 1 Kasım 2015 seçiminde büyük sahtekarlık yapıldı, AKP hükümeti hükümsüz. Türkiye halkı şu an için, dünya nezdinde demokrasisini kaybeden ülke konumuna düşmemek için, öncelikle şu referandumdan hayır çıkarmalı. Diyor bu hesap ama zaten bu yasayı tartışmak bile saçma. Gladyo bunla siz meşgul iken işgal planlamasını tamamlıyor. Yarın 81 ilde yapılacak operasyon yine Gladyo’nun. Kime karşı olduğu belli. Borazan Perinçek duyurdu, Gladyo’nun 40 yıldır vazgeçmediği iti!

Anadolu gibi bir netameli yerde artık, padişahlıkla, krallıkla yönetime izin vermezler. Irak gibi bize önce demokrasi(!) getirirler. Irak’tan beter demokrasi getirecek sömürgeci güçler. Süfyan, bu domuzluğa zemin hazırlayan münafıktır. Konseptlerinde medeniyetten yoksun, barbar, cahil toplum olarak AKP ve Erdoğan kodlandı. Hizmet camiası engel olmaya çalıştı ama başaramadı. Büyük Süfyan’ın TSK’yı burada batıracağı hadislerde var zaten. Bu nedenle IŞİD ve türevlerine Global Süfyan’ın Mehdi Ordusu ismini koydum. Şu an Rakka’dan başlatacakları bu vekalet savaşında, savaşa giren kim olursa olsun büyük kayıpla çıkar. Bu savaş çok yıkıcı ve kanlı olacak. Herkesin Işid’in temizlenmesi zannettiği bu savaş, Suriye’nin parçalanması ve yeni haritanın çizilmesi savaşıdır ki, kanla çizilecek.

Rusya, Karadeniz ve Baltık ta uçuşa yasak bölge ulan etti Rus uçakları kardrenizde ki ABD gemileri üzerine alçak uçuş yapıyor. Eğer işler kızışır da, ABD büyük bir yığınakla boğazlardan Karadeniz’e geçmek isterse buna izin verilmelidir. Ne dediğimi devlet anlar! Enver’in Alman gemileri ile provoke edip 1. dünya savaşını kasten başlatmasını kast ediyorsun. Maalesef planları da bu. Erdoğan aptalı yapar. Hz. Nuh’un duasıyla, “Rabbimiz, bu zulmü yapanlardan ve yapılmasına rızalık gösterenlerden yer yüzünde bir iz bile bırakma!” Hedefleri NATO’yu kaçırmak. Trump, NATO bütçesini kesti. Putin ile anlaşmalı gidiyor. ABD’de güç ayrılığı bitti, yargıçlar dışında kalmadı. Flynn`in istifasıyla Rusya skandalı bitmedi. Yeni başlıyor. Hasıraltı edilen Rusya raporu da Trump`ın koltuğu kaybetmesine neden olabilir. Ancak buna izin vermezler hemen. Amerikan çıkarları bu deliyi kullanacaklarını, oldu bittiye getirip Suriye, Kıbrıs, Türkiye işgalini gösteriyor. Ukrayna’da yaşananlar Türkiye’de yaşananların bir kopyası. Başbakan kadına hapishanede tecavüz ettiler. Rus ayısıyla ittifakın sonuçları bu.

Trump, Kırım’ı Ukrayna’ya iade et diyor. Rusya’da Ukrayna’yı da alırım o zaman deyip Ukrayna’ya topyekun giriyor. Allah sonumuzu hayretsin. Bu gidişle Trump, başkanlığı Hlaryy Clinton’a devretmek zorunda kalacak. 2 yıl izin verecekler, planları böyle! Rusya ve ABD ortak hareket ediyor. Sadece Suriye değil Türkiye’yi üçe bölme anlaşması yaptı domuzlar! En çokda içimizde ki iki yüzlü İran bozması hocaların(!) gizli bağlantıları deşifre edilip ülkemizden sınır dışı edileceği günü bekliyorum. Bylock’ta çok ama çok fena çuvalladilar resmen ellerinde patladı bu yüzden yakında binlerce tahliye gelebilir. Dünya delilerin eline kaldı. Trump ve Putin delisinin arasında gidip gelen bir Erdoğan var ki onu hiç sormayınız. Darbeyi 14 Temmuzda Yeni Şafak’a haber verdiğini söyleyen Perinçek aynı gün Dugin’le birlikte Ankara’da AKP’lilerle toplantı yapıyordu.

Türkiye genelindeki 110 mağazası ile iç giyim sektöründe faaliyet gösteren Kompedan mağazaları iflas açıkladı. Ülke batıyor. Öte yanda Tekirdağ F Tipi Cezaevinde işkence var.Tutuklu öğretmen Mehmet Erdemir 6 aydır soğuk hücrede elbise dahi verilmeden tutuluyor. Sağlığı gittikçe kötüleşliği ve çok acil hastaneye kaldırılması gerektiği halde aynı ortamda tutularak ölüme terk edilmiş halde. Hizmet mensuplarına sistematik işkence yapılıyor; Tecavüze uğruyorlar Tırnakları sökülüyor Hâlâ susacak mısınız? Zonguldak Emn. Md’nde gözaltına alınan kişilere insanlık onuruyla bağdaşmayacak işkenceler yapıldığı iddia ediliyor.  Otur ağla ağlanacak haline… Seven, sevdiğinin sevdiklerini, kendi sevdiklerine tercih eder. İnsanın kalb gözü, baştaki gözden daha kuvvetlidir. Aklın anladığı güzellik, gözün gördüğünden daha büyüktür. Ey kalpleri hâlden hâle çeviren Allah’ım, kalbimi dinin üzere sabit kıl. Ya Rabbi! Muhtacını muhtaca muhtaç eyleme..

Ey vatan sevdalısı, ey masumların acılarıyla inleyen kalpler, ey ateş nereye düşerse düşsün o ateşle yanan sineler!Komşunuz Cebrail, evinize gelen misafir Hızır olsun. Yusuflara, masumlara eziyet edenler gün yüzü görmesin! Siz depremleri Haarp ile yapılıyor diye konuşun hiç ibret almayın. Allah’ın gazabını böyle saçma şeylerle çarpıtın. Nasılsa müşterisi var. Din ile Allah ile aldatmak Süfyan’ın bariz vasfıdır. Ahirzaman nifaklarından yaşanmayan kaldı mı? Pek az mümin imanla ahirete intikal eder. Erdoğan, Umreyi Mekke’de yapmış. Ne kadar dindar bir Süfyanımız var, anlayın Umre yapılacak binlerce yer varken, o Mekke’yi tercih etti…

İslamcı fahişe diktatörlerin halkına zulmettikten sonra Umre’ye gitmesi adettendir. Evren ve Erdoğan dışında Sisi namaz kılan biri, oda gitti hemen Umre’ye ki katlettiği müslüman kanlarını yıkasın. Hem günah işleyip hemde ısrarla zulümlere devam edenlere Allah rahmet nazırıyla bakar mı? Şov bunlar ve Allah riyakar ve münafıkları sevmez. Hakkında taciz iddiaları bulunan lise müdürünü tahliye eden mahkeme: Tutuklama ölçüsüz olurdu! Adaletleri bu. Yeni doğum yapan anneleri, 80’lik dedeleri, akademisyenleri, gazetecileri tutuklayan Ak-mahkemeler 100 öğrenciye cinsel tacizde ölçü arıyor! 6 öğretmene tecavüz edeni FETÖcü sanmıştım dedi diye bırakan adalet! 6 aylık hamile iken tutuklandı… Tutuklu iken doğum yaptı… Ancak 1 günlük bebeği annesinden ayırdılar..!

Kenan Evren darbe sonrası umre yaparken..

Allah’ın yarattığına değil yaratan Allah’a aşık ol..  Perinçek darbeyi bir gün önceden haber verdim diyor. Demek ki darbeyi kimin planladığını biliyor. Hemen gözaltına alıp sorgulayın yiyorsa. Abd Rusya Pyd ortak operasyon yapacak. Rusya günlerdir Washington ile görüşme halinde. Rusya meydan falan okumuyor.  ABD, Tr’ye Rakka’da seni istemiyoruz diyebilir ve Rusya-Pyd-Abd ortak bir “Rakka” operasyonu yapabilirler. İncirlik’te ‘#Rakka‘ görüşmesi http://ajtr.me/e7hk 

Rakka biliyorsunuz en fazla petrolün çıktığı yer Suriye’de. Türkiye bu alandan çıktıktan sonra YPG’nin burayı alması çok uzun sürmez. TSK boş yere operasyon yapıp kayıp verdi. TSK: Azez-Cerablus hattında 229 yer ve 1910 kilometrekarelik alanda kontrol sağlandı. Bunu zafer diye sattılar. Rakka operasyonu; gereksiz, faydasız ve anlamsız bir operasyon olur. İçerde bölünmüş kamplara ayrılmış zulüm olan bir ülkeye bu kadarı fazla!

Ahirzaman; fitnelerin çağlayan olup aktığı, ateşlerin her yeri sardığı, insanların, Allah muhafaza imansızlığa yuvarlandığı bir zamandır. En daraldığınız anlarda ilahi inayet rüzgarıyla yeniden toparlanacak ve Allah’ın izniyle kendinizi zafer’in tam ortasında bulacaksınız.. Her ümmetin bir Firavun’u vardır; zira o, şahsi çıkarları için memleketi bile satan, menfaati için yapmayacağı kötülük bulunmayandır. Vallahi de billahi de tallahi de! Zulmeden ve zulme seyirci kalanların iflahı sökülecek. Sürüm sürüm olacaklar. Bu bir vaad-i Hak’tır.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi