Kararlıyız, haklıyız, barış istemeye devam edeceğiz. Ülkemiz Afganistan yapılamaz!

Ankara Üniversitesi’nde ihraçlar protesto edildi: Kararlıyız, haklıyız, barış istemeye devam edeceğiz dediler. Barış bildirgesine imza atan laik akademisyenlerde kapı önüne kondu. Bu nasıl devrimmiş! 22 akademisyen İstanbul Teknik Üniversitesinden Gülen hareketine mensup diye tutuklandı.

OHAL kapsamında yeni çıkan KHK ile Yüksek Öğretim Kurumu’nda 330 akademisyen daha ihraç edildi. Gülen cemaatından değiller herhalde tutuklamamışlar, 30 gün insanlık dışı işkenceye götürmemişler, sadece aç susuz işsiz kalsın diye çöle atmışlar. Hürriyet gazetesi laik aydınları da sattı, demek ki Doğan ve Koç grubundan bir kahramanlık gelmeyecek. Vatan Sensin hikayeymiş.

Perinçek ve Saldıray cuntası, kurdukları Rus tipi despot diktatörlüğe direnen, direnecek tüm akademisyenleri atıyor, zaten gazeteci de aydında piyasada pek kalmadı! Sosyologların ağzını bıçak açmıyor, meşhur olanlarda ortalıkta gözükmüyorlar artık. Bu gidişle hepsi ülkeden firar edecektir. AKP, Erdoğan için halife sultanlık gelecek, yolsuzluk, tekfirci terörde hesap vermeyiz diye Evet diyecek ama içinden Kızıl Devrim çıkacaktır. Perinçek’in ŞEYTANİ planı. Erdoğan’ı dünyada hiç bir ülkenin, AKP’li dışında hiç bir ferdin İslam halifesi veya sultan padişah olarak tanıyacağı da yok. Kandırmayınız! RABITA’nın 1980’den beri beslediği Erdoğan’a dayatmasıyla Türkiye’ye HARAKİRİ yaptırılıyor adeta. İslam federasyonu yok ortada, bölüyorlar bizi işte!

Yılmaz Özdil, acı Venezuela örneğini yazmıştı. Eğer bu halkoylamasında “HAYIR” denmezse, halkımıza bir daha kimse bir şey sor-ma-ya-caktır! Yeni KHK ile 4464 kişi daha işinden gücünden oldu. Cehennem lüzumsuz değil. OHAL KHK’leri ile ülkeyi çelik pençe ile yönetiyor! Varın bir de halkoylamasında “evet” çıkarsa neler olabileceğini düşünün. Kibirleri çok yüksek. Yargıç-savcı aylıklarına 2700 TL’ye dek anormal zam da OHAL KHK’sı ile yapıldı ki halkı ezerken, zulmederken acımasınlar, ceplerini düşünsünler sadece. KHK’ler keyfi ve zulmün, diktada korku üretmenin aracı oldu. Bu KHK’larla toplumsal muhalefetin arındırılması amaçlanıyor: Evet’e direnmeyin, Kızıl olun. AKP’nin Yeşil devriminin aslında Kızıl bir devrim olduğunu Rus işgali belki öğretecektir. Solcu ve Komünistler sevinmesin, size de ekmek yok…

İran’da ABD kuklası Şah Pehlevi’ye karşı devrimi solcular, KGB kontrolündeki Komünistler yapmıştı, Mollalar Humeyniciler ustalıkla çalmıştı! Din ve Politika dersi almış akademisyenler bilir: 1979 kırılma noktasıdır. İran devrimi ve Afganistan işgali. 2017 devrimi tersinden olacak gibi duruyor. Trump ve Putin, Türkiye işgali ile Afganistanlaşma konusunda anlaşmış gibi duruyor. Saldıray ve Perinçek double ajan olarak hizmet ediyorlar. Ne İslam Federasyonu, ne halife sultanlık AKP’li kardeşim! BOP projesinde 22 ülke çıkacak İslam dünyasından. ABD ve Rusya ortaklar projede! Türkiye’nin ABD ve Rusya arasında bölünüp, topraklarında 3 yeni devlet öngören Siyasi İslamcılar ve laik Kemalistlere destek veren haindir!

Bir akademisyen 15 yılda zorlukla yetişiyor ve yurt dışında 250 bin ABD dolarıdır masrafı. Ne kadar insanın emeği, alın teri, gelecek rüyası, mesleği, vatana hizmet aşkı çalındı farkında mısınız? MEB, ülkenin en iyi öğrencilerini master ve doktora yollamıştı toplam 250 bin dolar borçlandırıp 12 yıllık devlet memuru anlaşması yaptırdı. Bırakın MEB’i, TSK’nın bile yolladığı tüm doktora öğrencilerinin nerdeyse bursu kesildi. Sadece Perinçekciler ile Laik Kemalistler kesilmedi. 100 puanlık uzman sorusu. Neden 15 temmuz sonrası Perinçekciler ile Laik Kemalistlerin yurtdışı MEB master ve doktora bursları kesilmedi? 15 Temmuz darbesiyle gelen diktatör OHAL ve KHK rejimi getirenler sadece Erdoğan ve AKP değil, Perinçek ve Saldıray cuntacıları yönetiyor. Perinçek ve Saldıray cuntası, eskisi gibi fakir Anadolu müslüman evladının doktora yapıp akademisyen olmasını istemiyor, kendi seçtiği olsun sadece! Rusya’nın petrol ve gaz gelirleriyle güçlenmesinden yararlanan çıkarcılar ABD sömürgesinden kurtulmaya çalışıyor, ancak buda çözüm değildir!

AKP’liler ahlak bekçiliği yaparak sapık oldu. Oysa Ahlak; utanmayı bilmektir. Soygundan, gasptan, zulümden, tecavüze uğruyandan utanmadılar! Hitlerle ilgili filmler izleyin ve er veya geç batacak despotizmi görün. Zulüm, kazanamaz. Korkuyu yenin, her zaman cesur olmak zorundayız! Üzülerek söylüyorum ki Türkiye toplumu artık akıl ve vicdanını yitirdi. Yaşadıklarımızın önemli bir sebebi artık vicdan muhakemesi yapılmıyor. Akıl tutulması yaşanıyor, başkanlıkla herşey çözümlenecek sanan harami kitle, önünü göremiyor daha!

Vatanın bekası için Muhsin Başkan öldürülsün fetvası veren Hayrettin Karaman, şimdi de sandıkta hile caiz, “yüzde 75 geçer” fetvası vermiş! Yüzde 75’le Evet geçer selamları yazıyor AKPliler! Yasaklar, dayatılan totaliter nitelikli bir rejim değişikliğini kolayca geçirmek içindir. Laik Kemalistler bu ahmaklıklara su taşıyor. Sübyan mektebi adı altında kurslar açıldı. Medreseler yasal statüsüyle, üniversiteye denk olacaklarmış! Atatürk’ün reformları çöplüğe gidiyor. 15 Temmuz’dan sonra oh olsun cemaata diye, yalanlarla, Hizmet’in olduğu gerekçesiyle kapatılan 1060 okulun %80’i imam hatip okulu oluverdi. AKP’liler bile imamhatiplere çocuklarını oysa göndermiyor, buraları fakir çocuklar için, asla doktora yapamayacaklar için. Halife bozuntusu RABITA uşağı. Vakıfları RABITA kontrolünde, bunlar: TÜRGEV, Ensar Vakfı, Hizmet Vakfı, Hayrat Vakfı, İHH, Furkan Vakfı ve İlim Yayma Cemiyeti. Erdoğan’ın tekfirci terör örgütü Ahrar Şam başına koyduğu Ebu Hanzala lakaplı teröristin kim olduğunu MİT bilir. Tasavvuf, Kuran’ın özüdür. Tasavvuf ehli, müşrik, kafirdir diye propaganda yaptırıyor Erdoğan bu cehennem köpekleri kütüklere.

Sultanlığı geri getiren AKP’ymiş. Hiç de değil. Deniz Baykal, Erdoğan’ın önünü açtı, Bahçeli omuz verdi. Bu nasıl beka meselesidir anlamadık gitti. Atatürk Cumhuriyeti son buldu diyor AKP’liler. Referandumdan çıkacak “Evet”in anlamı “halife sultanlık”mış! Federasyon’u Erdoğan ilan etti. Eyaletsiz olmazmış. Üniter yapı mezarda yani. Son 10 yıldır RABITA’nın 1976 kararı uygulanıyor. “Bütün Müslüman devletlerin bir federasyon teşkil ederek halifeliği ortaklaşa yürütmeleri” kararı aldıran RABITA, Erdoğan ve AKP’yi aslında Suriye’de çoktan sattı. Suudi Arabistan’ı bile üçe bölecek Trump ekibi, Türkiye’ye İslam liderliği, sultanlık mı verecek şimdi? Uşşaki tarikatının şeyhi olduğunu duyuran Fatih Nurullah, Nurani TV’de geçen ekim ayında federasyonu deklare etti. İlk padişah Erdoğan’mış! Erdoğan bunu duyurdu kısa süre önce. Oysa Rahmetli Uğur Mumcu, “Rabıta” kitabında, 1976’da bu örgüt tarafından Pakistan’daki Seraat Kongresi’ndeki kararda bu İslam Halifeliği federasyonundan bahsediyor. Abdurrahman Dilipak, yılardır her gittiği yerde bu projeyi açıkca anlatıyor. 1100 Saray odası her bir eyalet valisi imiş! Bu hayali ütopik proje için kimi öldürseler, zulmetseler caiz diyor AKP’liler. Avuntuları budur.

Türkiye yol yakınken, başta CHP, ATATÜRK’ün 6 Ok’una dayalı 1946 sonrası yürünen yolda sağlam ve geçerli demokrasiye bir an önce dönmelidir. Saldıray ve Perinçek piyasada görünen çakallar! Rusya ve Çin ekseni demek demokrasi, insan hakları, sivil toplum ve özgür medyanın gömülmesidir. Atatürk’ün halkçılık oku, 1 Kasım 2015’de mezara sokulmuştu. AKP kazansın diye sahtekarlık yapan Saldıray Berk emrindeki ÖKK birimleri idi. Atatürk’ün laiklik oku çoktan mezara sokuldu. Bir sağdan bir soldan bir BBPli bir topçu bir akademisyen bir gazeteci kim varsa mağdur edildi.

Saldıray Berk, Erdoğan KİTleri yabancılara peşkeş çekiyor diye 2008’de Recep’e vatan haini dedi, Vatan Partisi kurdu. Şimdi kendisi satıyor. 15 temmuz büyük tiyatrosuyla Cumhuriyet tarihinin Erdoğan’dan sonra 2. büyük soygunu yapılıyor. İtiraz eden ve edebilecekler hain yapılıyor! Atatürk’ün devletçilik ve milliyetçilik okları Perinçek ve Saldıray hırsızları tarafından satışa çıkarıldı. Erdoğan ve AKP soygunu az geldi! Varlık Fonu diye satışa çıkarılan KİTler soygun havuzuna kondu. Sayıştay denetlemesi artık yok. Yiyin efendiler, domuz gibi patlayıncaya dek! Yiğit Bulut, Namık Kemal Zeybek’in damadıydı. Perinçek’in yanında Namık. Demek ki Yiğit’i Doğan medyadan Saray’a yerleştiren aynı hırsızlar! Şangay ekseninin ne olduğu anlaşıldı. 15 Temmuz cuntacıları elde ne var ne yok yabancılara satarak güçleniyor. Erdoğan ve AKP’ye karşıdır ama bu domuzlar elbette devlet yağlı kaymağı için savaşacaktır.

Atatürk arkasına sığınan vatan haini cunta Erdoğan gibi KİTleri satıyor. Saldıray, Ruslara, Perinçek Çinlilere satmak için Pekin’de geziyor. Cihangir İslam gibi akademisyenleri atılıyor.Erdoğan ve AKP’yı eşekleri gibi kullanan Askeri Süfyanizm Vesayeti darbe ekibi kapana, köşeye sıkıştı. Zulümleri arttıkca sonları yaklaşıyor. Erdoğan ve AKP, Perinçek’in aklıyla Rusya ve Çin’e Şangay beşlisine sığındı ama onlarda yobaz tekfirci terörizme karşılar, intikam alacaklardır. Trump’ın CIA başkanı Ankara’ya gelip pazarlık yapacak. Domuzlar çok cihanda.

Hizmet camiası, Erdoğan ve AKP’den keskin bir şekilde ayrılarak bu Hitlervari yobaz Tekfircilerin sepetinden çıktı; en büyük kazanım budur. Tekfirci terörizmin tüm finans kaynakları ve militanları Batı dünyasında istihbaratlarca yakından takip ediliyor. Erdoğan, Batı’da barınamaz. Hz. Ömer gibi adaletli bir lidere ihtiyacımız var. Kamu soygunu yapanlara acımazdı. Kimse zulüm yapamazdı. Münafıklara haddini bildirmiştir. Hz. Ömer’den sonra fitne kapısı kırılacak der hadisler. Hz. Ömer kafirlere karşı çok şiddetliydi, onu sadece Kur’an ayetleri sakinleştirirdi. Necid fitnesinin başındaki Üyeyne, nifakı yakarken Hz. Ömer’e gelip neden Peygamberin yolladığı ulufemizi kestin dedi. Hz. Ömer öldürecekti. Hz. Ömer, tam Harici nifakını başlayacak Üyeyne’nin boynunu vuruyordu ki, Medine’deki akrabası,ya Ömer Allah’tan kork dedi. Bu söz yumuşattı. Peygamberimiz, Harici fitnesini çıkartacak münafıkları sezmiş ve Necidlilere hak etmedikleri ulufeleri düzenli yollamıştı. Bu taktik ilginç.

AA, hakkımda analiz yazmış, güya Erdoğan’ı tekfirci terörizmin babası göstererek hedefe koymuşum. Acı gerçeklerle yüzleşmezseniz sizi vurur! Saklayamayacak kadar büyük götünüzdeki delik, yama da tutmaz dikişte tutmaz. Tekfirci terörizmi Türkiye’de araştıran Suriye kökenli Kanadalı doktora öğrencisine AKP izin vermedi. Nereye elini atsa Erdoğan çıkıyordu. İslam’ın başını belaya sokmak isteyen tüm nifakçılar yumuşak karın olan Harici fitneyi kullandı, bugün terörizmde Erdoğan ile zirve yaptılar.

Necidliler Müslümanları bölmek için Hz. Ali’yi aşırı sevme fitnesi çıkardı. Hz Ali, çoğunu kesti ama nifak durmadı. Bu intikam RTE ile döndü. İki tekfirci terörizm kitabımın özeti bu makalemde.The Young Muslim Members of ISIS: Origins and Motives http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/04/the-young-muslim-members-of-isis-origins-and-motives/ … via @SON SANİYE

Erdoğan’ın beslediği IŞİD ve türevi tekfirci terörizm nereden koşuyor, güncel, sosyolojik ve multidisiplinle yazıldı kitabım: https://www.academia.edu/19821391/I%C5%9E%C4%B0D_in_Sosyolojisi-_%C4%B0hanet_%C3%87emberi …

Vebalı, zehirli Harici ve tekfirci terörizmi nereden koşuyor? İlahiyat ve tarihsel perspektiften bu eserimde nettir. Google’da Global Mehdi’nin Süfyan Ordusu diye yazın hemen çıkarü 13 bine yaklaştı ücretsiz indirim. Kitap yakmakla, basımını yasaklamakla olmuyor değil mi Süfyan? RABITA’nın AKP’ye açık maddi desteği bile bir siyasi partinin kapatılması gerekçesi olmasına rağmen, Askeri Vesayet gözyumdu. Neden acaba? Türkiye’ye kurulan düzen Suudi tarzı Yezid düzenidir. Hayır hasenat yapamayacaksınız, birey özgürlüğü tamamen sıfırlanmış Süfyanizm tipidir. Erdoğan’a kurdurulan güya İslami hizmet vakıflarının hepsi siyasi ve tekfrci proje misyonerliğidir. RABITA arkasında, yıllardır besliyorlar!

Yedi İkizler, Suudi Arabistan’da hayır ve vakıf işlerini bireylerin yapmasına izin vermiyor. Kraliyet ailesi vakıflarına vermek zorundasınız İslam ülkeleri denilen ülkelerde liderlerin hepsi dönmedir ve başka ülkeden getirilmedir, bir tane bile kendi halkını idare eden lider yok! Yedi İkizler, Daniel Yergin’in tanımıdır. Aramco’yu kuran yedi Yahudi petrol şirketidir, Rockyfeller ve Rothchild’e bağlı petrol şirketleridir! Aslında tekfirci zehirli yobaz zihniyeti, Suudi Arabistan’da bile halkın yüzde 80’i sevmez, ancak Kraliyet ailesi, Yedi İkizlere mahkumdur! Hariclikte neoharicilikte, Erdoğan’ın beslediği IŞİD ve türevleri de aşırı Arap ırkçılığına dayanır, nefret eksenlidir, İslamla alakası yoktur! Yabancı dış güçler bu yarayı hep kullanmıştır.

Haricilerin zehirli tekfirci akımları Hz. Ali döneminde Muaviye’nin nifakıyla başladı, İbni Teymiye ile sürdü, İngilizler Osmanlı’yı böldü. Harcilerden 60 bin Necidliyi kesen Hz. Ali’ye duydukları nefreti ve kini, Erdoğan üzerinden Ehli Beyt ve temsilcisi Hizmet’e yansıtıyorlar. Neoharici akımın lideri Abdülvehhab’ta çöl Yahudisi Suudi ailesi Muhammed ibni Suud ve atası Faysal’da Necidlidir, Hz. Ali’ye kinleri vardır. Osmanlı alimlerinin İbni Teymiye’den türeyen tekfirci İngiliz kumpası Vehhabi terörizmine karşı yazdığı kitaplarda 250 İslam dışılık bulundu, bugün AKP ve Erdoğan’daki İslam dışılık ve sapıklıkla ilgili eserler yazılsa 2500’ü geçmiştir.

Erdoğan ve AKP’nin temsil ettiği tekfirci terörizmi, Sufi kültüre karşıdır ve tarih boyu Hz. Ali’den, İbni Arabi’den beri bu savaş sürüyor. Erdoğan’ın temsil ettiği Harici tekfirci terörist Vehhabi yapılanması lideri Abdülvehhab ve 4 oğlunu Osmanlı At meydanında ipte sallandırdı. Erdoğan’ın geçmişteki yansımasını yok eden Mehmet Ali Kavalılı Paşa ve oğlu Tosun Paşa’yı, Arnavutları, Suudi tekfirci yobazları hiç sevmezler. Haklılar, Osmanlı Mısırlı valisi ve ordusuyla hepsini teröristler diye cehennemin dibine postaladı. Bugün yapılması gerekende budur zaten! 1000 yıllık Anadolu Sufi Müslüman kültürünü Erdoğan ve AKP’ye yobaz tekfirci zihniyetle sıfırlatıyorlar! Osmanlı Vehhabi babalarını asmıştı!

Hitler tarzı bir kült yerleştiren Erdoğan ve AKP kadar Ergenekoncuların domuz nifakçısı Perinçek ve Saldıray ekibi de demokrasiye tehdittir! Erdoğan ve AKP, sadece Atatürk’ün Cumhuriyeti’ni değil, Menderes ve Özal’ın da mirasını, demokrasi mücadelesini ve sivil toplumu sıfırladı. Türkiye’nın tüm aydınları bugünlerde birlik olmazsa 40 yıl bir daha olamazlar. Çok büyük acılar, travmalar, Afganistan süreci yaşarız, bu kadar can gitmesin diye yazıyorum.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi