Ne sakal kalacak ne de saç! Yolacağız bir bir. Taş üstünde taş kalmayacak…

Veysel Ayhan yazıyor…

AKP VE ERDOĞAN’DAN GERİYE NE KALACAK?
Kimse siyasette ve dünyada bâki değil. AKP de Erdoğan da gidecek.
Peki ondan geriye ne kalacak?
İşte şunlar kalacak:
AKP ve Erdoğan’dan geriye:
Milyonlarca kendi halinde AKP seçmenini trolleştirerek fırsatını bulduğunda muhalif herkese satırla, bıçakla saldırıp linç edecek bir kıvama getirmek kalacak.
Yüz binlerce AKP’liyi azgın birer mafya üyesi yapıp milletin alın teri ve helal parası ile kurduğu şirketlere yamyam gibi saldırtıp çöktürtmek, anadolu sermayesini sıfırlamak ve ekonomiyi bitirmek kalacak.
14 yıl önce Avrupa Birliğine girmeye aday bir ülkeyi Kuzey Kore’ye, Suriye’ye ve Irak’a çevirmek; asgari ücreti, akaryakıtı ve Doları 2002’deki reel değerinin altına düşürmek kalacak.
Şehir merkezlerine çakılan binlerce dev beton kazık ve yakılarak ranta dönüştürülen yüzlerce orman kalacak.
GÜNEYDOĞU’YU DERSİMDEN BETER ETMEK
AKP ve Erdoğan’dan geriye:
Neredeyse bitmiş terörü siyasi emelleri için azdırmak, dini yüce bir makam olan şehitliği istismar etmek, binlerce vatan evladını yok yere ölüme göndermek kalacak.
Dersim’de Alevilere yapılanı fazlasıyla yaparak Kürt kasaba ve şehirlerini yerle bir etmek, yüzlerce masumu katletmek ve yüz binlerce fakir Kürdün yuvasını yıkıp aç olarak sokağa bırakmak kalacak.
Sivil darbe yaparak anayasayı ve meclisi ilga etmek; yüksek yargıyı ve mahkemeleri trolleştirmek ve polis teşkilatını Saray milislerine ve İŞİD’e teslim etmek kalacak.
Asker ve polisin elini kolunu bağlayıp metropollere silah depolanmasına izin vererek sadece son 2 yıl içerisinde 1000’den fazla kişinin ölümüne, 2.000’den fazla insanının yaralanmasına sebep olmak ve tek bir kişiyi bile istifa ettirmemek kalacak.
DARBE GİRİŞİMİ MİZANSENİYLE GERÇEK DARBE YAPMAK
AKP ve Erdoğan’dan geriye:
15 Temmuz’da “gerçekten darbe yaparak” yüz binlerce aileyi işsiz bırakmak, yüzlerce gazeteciyi hapse tıkmak, gazeteleri, televizyonları kapatmak, muhalefeti tamamen bitirmek ve medyayı bir avuç eyyamcı omurgasıza teslim etmek kalacak.
15 Temmuz’da “gerçekten darbe yaparak” darbe girişimiyle hiç bir ilgisi olmayan kadın-erkek 50 bin masum insanı tutuklatmak, binlerce dernek ve vakfı kapatmak kalacak.
Onlarca hamile ve sezeryanlı kadını bebeklerinden ayırıp zindana attırmak, binlerce kadına ters kelepçe taktırmak, masum çocukları anasız babasız bırakıp yetiştirme yurtlarına bırakmak kalacak.
 
TSK’YI BİTİRMEK ORDUYU BATAĞA GÖMMEK
AKP ve Erdoğan’dan geriye:
Esat’ı yıkacağım diye Suriye muhalefetine ve İŞİD’e yüzlerce TIR silah göndermek ve onlar eliyle Türk askerleri alçakça yakılırken binlerce insanın önünde ayran içmek ve bunu medyada sansürletmek kalacak.
TSK’yı bitirmek, Türk ordusunu hiçbir ilgimiz ve menfeatimiz olmayan Suriye bataklığının içine sokarak on binlerce askeri perişan etmek ve binlerce ailenin evine ateş düşürmek kalacak.
Halkın önünde kutsallaştırıp oy topladığı tüm konularda “Filistin, Mavi Marmara, Özgür Suriye Ordusu, Mısır, Rusya, İran..” dün söylediğinin tam tersini yaparak “dava” dediği şeyin aslında halkı yemlemekten başka bir şey olmadığı kalacak.
GERİDE HORTUMCU MİLYARDERLER BIRAKMAK
AKP ve Erdoğan’dan geriye:
Yapılan tüm otoyol ve köprü projelerini havuz müteahhitlerine peşkeş çekmek; masrafları devlet bankalarından kredilendirmek, sonra 10 katına devlete satmak ve sonra da 20 yıl halkın vergisini hortumlatarak yandaşlarını dolar milyarderi etmek kalacak.
Ülkenin tüm kaliteli ve seçkin liselerini yok etmek, “okulunuz artık İmam Hatip oldu” diyerek öğrencileri ve velileri dine düşman etmek, dinin içini boşaltmak ve halkı dinden soğutmak kalacak.
Okul yapmak değil okul kapatmak; insan yetiştirmek değil yetişmiş insanı yok etmek, üniversite yapmak değil var olan üniversitelerin içini boşaltmak, akademisyenleri sokağa bırakmak velhasıl bir şeyler yapmak değil sürekli yıkmış olmak kalacak.
Evet bu gidişle AKP ve Erdoğan’dan geriye maalesef ve maalesef taş üstünde taş kalmayacak.
http://www.shaber3.com/iste-akp-ve-erdogan-dan-geriye-kalacaklar-haberi/1279047/

BUNLARIN HESABI ELBETTE SORULACAK

Faruk Arslan yazıyor… Eskimeyen eski yazıdır…

Bunların hesabı sorulacak ve kıyamete kadar ibret olacak herkese, bir daha aldanmayacağız. AFYON’DA ZULÜM BİTMİYOR! 4 aydır eşi tutuklu olan 7,5 aylık hamile kadın tutuklandı. Dışarıdaki 2 çocuk perişan!İşkence yapıldığı gün gibi ortadayken, intiharlar, ölümler oluyorken tek ses bile çıkar(a)mayanlar bir daha hiç konuşmasınlar. Neye inanıyorsanız onun aşkına ses çıkarın bu zalimliğe! Karnındaki ikiz bebekleri kaybeden kadın için ses çıkarın! Doğum yaptıktan bir gün sonra bebeğiyle birlikte tutuklanan anne için ses çıkarın. Para, mal, mülk bir şey değil can gidiyor can! Tecavüz var! Haysiyet katli var! Hangi dinde, hangi kitapta yazıyor bu?

Bize her yer gurbet. Üstad Said Nursi’nin öz talabesi rahmetli Mustafa Sungur abinin damadı içerde. Yeğeni içerde. Ve kardeşi Muhittin Sungur’un oğlu Mustafa Sungur’da tutuklu. Kızı da hapse dün atıldı. Uyan Nurcu uyan! Neden Süfyan’dan korkuyorsunuz? Değer mi?

Ahmet Bozkuş yoldaşımız çok dertli, içli ve direk kalpten yazmış: Dinmeyen sızımız Kerbela matemini söylüyor Hüseyni makamındaki Hizmet erenleri! Belki de Hz. Yunus’un şehri Ninova gibi bir kurtuluş bekliyordur ülkemizi. Ümit etmekten vazgeçmeyeceğim. Milyonlarca masum var Anadolu’da. Biliyorum çok geride kaldı akıl limanı ama yine de bir yerlerde daha ölmemiş bir vicdan vardır diye yazıyorum. Vicdan varsa insan da vardır. Bilal-i Habeşi’yi o korkunç işkencelerden Hz. Ebubekir kurtarmıştı. Allah’ım.. Efendimiz’in ve iki dostunun hatrına masumları kurtar. Cemaatten nefret ediyor olabilirsin. Et! Ama lütfen sol tarafında çarpan şey aşkına işkenceye ses çıkar! Hiç olmazsa bunu yap. On binlerce insanın müslüman olmadığını dahi düşünüyor olabilirsin. İnandığın Peygamber aşkına konuş. İslamiyette düşmana işkence var mı? Müslüman kardeşim! Bedir Savaşı’ndan sonra Peygamber Efendimiz, bütün esirlerin ellerini çözdürmüştü. Hatırlıyor musun? Lütfen hatırla. On binlerce insanın suçlu olduğuna da inanıyor olabilirsiniz. Suçluya işkence yapılır diye nerede yazıyor? Hiçbir canlıya işkence yapılamaz! Çocuklarınızı emanet ettiğiniz öğretmenlere işkence ediliyor. Çocuklarınızı kendi çocuklarından önde tutan bu insanlar katil mi, darbeci mi! 15 Temmuz’da katledilen masumların katili bu insanlar değil! O gün şehit olan o insanlara ağlamıştır işkence yapılan masumlar. Gözaltındayken öldürülen ilkokul öğretmeni için ses çıkarın!

Süfyan’ın ve sapık yolundakilerin sonu ateştir. Delil aramak için uzağa gitmenize gerek yok. Hüseyni zulmü görenlere baksanız yeter! Hepsi sizin yakın akrabanız, dostunuz, çok yakınızda 50 yıldır yaşıyor Ashabı Kehf ehli! Mağarasına dönsün, kapısına da büyük bir taş koyalım, bir 309 yıl daha uyusun mu diyorsunuz? Sonuçları ne olur peki?

Gülen Hocaefendi Sufi dervişler gibi diyor: İnsanlardan bir insan ol ve kendini anlatmayı bırak; seni davranışların anlatsın!..

Hazreti Ali (kerremallahu vechehû) der ki: كُنْ عِنْدَ النَّاسِ فَرْدًا مِنَ النَّاسِ “İnsanlar arasında insanlardan bir insan ol, kendini sadece düz bir insan kabul et!” Hatta olduğundan birkaç kademe daha aşağı in! “Galiba ben onlardan da aşağıdayım!” de; “İhtimal, onların Allah ile farklı münasebetleri var. İhtimal dipdiri geceleri var.. saatlerini eşref-i saat haline getirme gayretleri var.. gözleri uyurken dahi uyumayan kalbleri var.. dünya ve mâsivâyı ellerinin tersiyle itme ferâgati, fedakârlığı, hasbîliği var.” Âleme bakarken, böyle bakmalı; kendimize bakarken ise “Birinin himmet eli uzansa da bize, şöyle-böyle biz de kurtulsak!..” demeli.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, bugün minberden cemaate seslenecek imamlara gönderdiği cuma hutbesinde skandal ifadelere yer verdi. Eroğlu erler belli oldu. Süfyan taylasanları da! Gülen hocaefendi etrafına ehli hak toplanıyor. Salih Zatın ortaya çıktığı 2016, ittihadı İslam için temeller atılmış oldu. Süfyan Erdoğan saldırdıkca dünya Hizmet’in önemini daha net anlıyor.

Hz Pir Mevlana (ks), bugünkü atmosferi görse yine aynı sözleri söylerdi:
Biz gittik, kalanlar sağ olsun; Doğan eninde sonunda ölür. Gökkubede oturanlar iyi bilir, Damdan bir taş atıldı mı, düşer. Hırsı bırak, kendini boş yere harcama. Şu toprak altında çırak da bir, usta da. Hiç naz etme, a güzel, Bu mezarda ne Şirinler var, ne Şirinler, Ferhat gibi yok olup gittiler. Direği yelden yapı, a güzel, Dayansa dayansa, ne kadar dayanır. Kötü idiysek, geçtik gittik kötülüğümüzle, İyi idiysek, hayırla anın bizi. Zamanın tek eri olsan bile Bir gün gidersin sen de tek tek gidenler gibi. Yok olmayı istemiyor musun, İyi şeylerden evladın olsun. İyiliklerin bükülmüş ipliğidir kalan, Odur dünyaya direk olanların canı. Şu akıp giden kum seline bak, Ne durması var, ne dinlenmesi, Bak birdenbire bir dünya nasıl bozulur, Nasıl atar bir başka dünyanın temelini. Bu kupkuru yerde ben Nuh’un gemisi. Ömrümün sona ermesi de Tufan. Girdik susanlar arasına, yattık uyuduk. Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

“Âlimler fitneyi daha gelirken anlar. Cahiller ise ancak giderken farkeder.” Hasan Basri Hz.

Peki Denaat ne söylüyor koyun gördüğü insanlara?

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan ve bugün cuma namazında bütün camilerde okunmak için görevli imamlara gönderilen metinde; Allah dostlarına verilen keramet gösterme hali ve ahir zamanda zuhur edeceği hadislerle sabit olan Mehdi (as) ile ilgili ifadeler hayret uyandırdı. Hutbe metinde “Yüce Dinimiz İslam’ı; sır, gizem, rüya, keşif, kerametler ve gelecek tasavvurları üzerine bina etmeye kalkışmak asla kabul edilemez” ifadeleri yer aldı.
Hutbenin bir diğer skandal metni de”Önümüzde Peygamberimiz (s.a.s) gibi büyük bir rehber varken, kurtarıcı beklentileri içerisinde, kıyamet alametleri üzerinden bir din ihdas etmek asla kabul edilemez” ifadeleri olarak değerlendirildi.
Doğru ifadelerin arasında, birkaç yanlış ifade sokuşturularak hazırlanan hutbe metnine, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın cuma namazından önce dur deyip demeyeceği merak konusu.

SAĞLAM KAYNAKLI HADİSLERDE MEHDİ (AS) YER ALIYOR

Ebu Hureyre (RA)den rivayete göre Resulullah (SAV): “İbni Meryem gökten sizin yanınıza indiği zaman devlet reisiniz kendinizden, namazda imamınız olduğu (İsa da
imamınıza iktida ettiği) halde bakalım nasıl olursunuz?” buyurmuştur.

(Sahih-i Buhari Muhtasarı Tecrid-i Sarih Tercemesi ve Şerhi, Hadis No: 1406, Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları, Ankara 1986, c. 9, s. 182)

Ebu Hureyre (RA) den: Resulullah (SAV): “Meryem oğlu (İsa aleyhisselam) içinize indiği ve sizden (birini) imam yaptığı zaman haliniz nasıl olacaktır?” buyurdu.

(Sahih-i Müslim ve Tercemesi, Mütercim: Mehmed Sofuoğlu, İrfan Yayınevi, İstanbul 1972, c. 1, s. 208)

Müslim’in Cabir’den rivayetine göre; Peygamber Efendimiz (sav) “Nihayet Meryem oğlu İsa iner ve Müslümanların emiri ona: Gel, bize namaz kıldır, der. Bunun üzerine İsa: Hayır, Allah’ın bu ümmete bir ikramı olarak sizin bir kısmınız diğer bir kısım üzerine emirlersizin, der”.

(Sahih-i Müslim ve Tercemesi, Mütercim: Mehmed Sofuoğlu, İrfan Yayınevi, İstanbul 1972, c. 1, s. 209).

DARBECİLERİ TANIYALIM

Yalancının kralı AKP ve Yezid düzeni kuran Süfyaniz askerleri, bunlar… Yalanları daha çok ellerine yüzlerine bulaşacak ama halk kalpleri mühürlü olduğu için anlamayacak! Askerler, Turkiye’yi biz kurduk, bizim malimiz, kimseye yar etmeyiz seklinde calisir! Erdogan Sufyan’i bir yere kadar islerine yarar, sonra peki! Çöpe atıldığı zaman geride bıraktığı enkaz İslami Hizmetlerin uğradığı inkıta ve derin bir hayal kırıklığı olacak…

Melih Gokcek anlatmisti, Erbakan’in TSK’dan istihbarat aldigi tek kaynagi Gokcek’in Albay komsusuydu! Erdogan epey askeri satin aldi surecte ve Süfyanizm Komitesine entegre oldu. Egitimli Erbakan ile diplomasiz Erdogan arasindaki tek fark, Erdogan’i kullanan askerler onu cok kucumsediler! Domuzlar savasi kizisacaktir! Erdoğan’ın ardından HDP ideri Selahaddin Demirtaş da halkı sokağa davet etti! Planlanmış iç savaşa ramak kaldı! Az daha gayret edin çıkaracaksınız. Titanik, Tanrı tarafından bile batırılamaz denilip buzdağı tarafından batırılan tek gemidir. AKP de yaptığı zulüm yüzünden batan TİTANİK… Bir şahit diyor ki, ” Adliye mescidinde beraber namaz kılanlar, hapishanelerde bu insanlara tecavüz ediyor. İşkence hat safhada…” YAŞASIN ERDOĞAN VE AVANESİ İÇİN CEHENNEM!

Erdogan, 5 bin capulcu Akmilislerine, SADAT’a ve 5 binde yetistirdigi Selefi teroristi var, buna guveniyor! Devlet guvenlikcileri satabilir! Asla halka güvenmiyor. Menderes’i satmışlardı, Erdoğan’ı da güç görünce 24 saatte satacaklarından emin olabilirsiniz.  Bu devrede bir ay önce asıl darbecilerden operasyonun başındaki isim Engin Alan Karabag’a gitti Tasnak Ermenileri ile anlasti, boyle vatan hainleri tabi darbede yapar, tecavuzde eder, gasp zaten meslekleridir! Cetin Dogan, Ismail Hakki, Saldiray Berk ve Dogu Perincek, Putin’e diyor ki gelin ulkemizi isgal edin, biz Erdogan’dan kurtulsak yeterlidir! Buna Osmanlı’da Rus yanlısı vezirlerden Mahmut Nedim Paşa sendromu deniyor. Elbette kellesi gitti daha sonra. Onun yüzünden Ruslar Edirne’ye kadar geldi. Gülen Hocaefendi’nin asker paşa dedesinin başında olduğu gönüllü birlik Rusları Edirne’de durdurda İstanbul işgalden kurtuldu. Ayastefenos anlaşması ile Ermenşlerin korunması Rusların tekeline geçti. Bugün intikam alanların Ermeni olması şaşırtıcı değil! Devlet Bahçeli ve Doğu Perinçek, Veli Küçük ve daha Ergenekonda nice isimlerin kökeni Ermeni! Tesadüf değil.

Kendi oz halkina zulmeden, gasp yapan ve tecavuz eden zalim bir idare olunca Allah yabanci dusman isgali ile terbiye eder, Rusu cagirdilar resmen! Osmanliyi yikan dis dusman degildi, birbirinizi bize yediren icimizdeki hainlerdi! Yunanlar, kac kadina kiza tecavuz ettiler? Atatürk bu konuda yazar Halide Edip Adıvar’a görev verdi, sonuçtan hoşlanmadı ve yayınlamadan gizli devlet arşivine kaldırdı. Çok sayıda piç çocuk vardı. Sayısı hesaplanamiyor! Ermeni katliamından geride kalan yetimlerin sayısı 30 binden fazlaydı. Bunları yetim evlerine verdirdi, daha sonra ise evlatlık olarak elit Sebataycı ailelere dağıttı. Bu konu derin, girmeyelim.

Daragaclarini ustada gosterdiler, hic taviz vermedi mert Cebbar adam! Zalimler icin yasasin cehennem dedi beraat veren hakimlere haykirarak! Ya beraat ya idam dedi. Ustad seriatin bir hukmune bin basim olsa veririm dedi, Hocaefendi de aynisini diyor! Seriat yani anayasa ve hukuktan kacan Sufyanci kopekler! Erdogan ve AKP hirsiz, bunu cihanda bilmeyen yok! O halde seriat diyen Hocaefendi nasil suclu oluyor? Hirsizi kullanan Askerler de suca ortaktır. Ustadin Divani Harpte yaptigi savunma ile Gulen Hocaefendinin yaptigi savunma da birebir ayni! Seriat hirsizi soysuzu cezalandirmak adalet degil mi? 31 Mart vakasinda seriat istiyoruz diyenler capulculuk yapiyor, gasp ve tecavuzle Islam getirdigini saniyordu!Anayasa hukuk tanimaz domuzlar! 31 Mart vakasini ve 15 temmuzu karsilastirin birebir kopya sanki! Ayni serefsizlerin torunlari ulkeyi yikima goturuyor! Ustad derslerini o gün vermisti, sıra bizde!

Mehmet Akif’in Safahat’ini okuyun, Osmanli batarken ulke insani ne haldeyse Turkiye’yi Erdogan ve AKP, Balyozcularla daha kotu hale getirdi! Tecavuzculere nasil muamele yapildigini hapishane ve mafya raconundan gecenler iyi bilir! Mert kalmadi ulkede haramiler azdi, çok ama çok simardilar! Merhamet yok, tepelemek ve ezmek var diyen Balyozcu Cetin Dogan’a ve coluk cocuk kadin katledecegiz diyen Aziz Yilmaz’a yol veren Sufyan iti! Mezaristan sureci bu! Travmalarin ve enkazin kalkmasi sosyolojik ve psikolojik olarak 40 yili alir! Erdogan ve Sufyanizm’e lanet olsun, shame on them!

Askeri vesayet plani isliyor ve kimseyi dinlemiyor! Yazmamiz zulmu artirmiyor veya azaltmiyor! Erdogan icin degil bunca zulum plani herhalde! Amazon ve Afrika ilkel kabilelerinde bile hukuk, tore ve ahlak var; bu Askeri Vesayet ve Erdogan domuzlarinda omurga, ahlak ve ilkeleri yok! Medyayi ve hukuku yok etmekle tecavuz, gasp ve devlet terorunu gizleme calismaz! Uluslarasi hukuk (masterim var) oyle bir cokecek, gorursunuz sonucu! Er veya geç defolup gidecekler! Tecavuzculere milim miktar acima ve af yoktur! Hangi delige saklanirlarsa saklansinlar onlari bulurum! Hizir’dan da Azrail’den de kacamazlar! Peygamberimizin kızı Zeyneb’i boşanıp ona hakaret eden Utbe’yi bir aslan parçalamıştı. Arslanlar işini bilirler.

Zavalli AKPliler Erdogan’i ebedi baskan yaparak Selefi teroru gunahlari ve hirsizliklardan, iskencelerden yirtacaklarini saniyor. zugurt isi. Insan haklari 1980’lerde tum dunyaya oturmamisti, uluslararasi hukuk yetersizdi, 12 Eylul iskencecileri gibi bu sefer yirtamayacak domuzlar! Hapishanedekilere iskence yapan ve tecavuz Eden Ergenekoncu Ali Turksen, madem mafya usulu zulmediyor, Azrail cezasini misliyle verecektir! Erdogan, 15 temmuz darbesi konusunda yalandan Hizmet’i suclamaya devam ettikce kendi sonunu hizlandiriyor! Darbeciler yahnisi yapmayacak ki!

Askeri Vesayet iskencecileri 12 Eylul darbesinde oldugu gibi bu sefer ucuz kurtulamayacak! 40 yil beklemem kitap yazmak icin, desifre ederim. Saldiray Berk’in planinda tek hemfikir oldugum konu Erdogan’a bictigi son: Bakirkoy akil sinir hastaliklarinda uzun tedavi ongormus darbeci! Hapishanede iskence yapanlarin kimligi Askeri Vesayet kurmay nifakcilarinin oyunlarini bozuyor! 12 Eylulcu listesi gibi bunlarda elimde var! Askeri Vesayet nifakci kurmaylar bu basariya Gulen ve Hizmet’i ocu gostererek ulasti, Erdogan’in kini sonuna kadar devlet diye kullaniliyor! Askeri Vesayet, Erdogan ruzgariyla baskanligi yuzde 65 oyla, idam cezasi ve yazdiklari darbe anayasasi ile halka onaylatacaklarini dusunuyor.

Askeri vesayet kurmay nifakcilari iki seytan olusturdu: biri Sufyan Erdogan, gercek olani. Digeri Hizmet ve Gulen, yalan olani! Neden peki? Askeri Vesayetci Gladyo Erdogan ve AKP ile Hizmet’i yeterince karalayip dusman yaptigini dusunuyor olmali ki, idamli baskanlik oyunu basladi. Askeri Vesayet kurmaylari asiri zeka kullanip milleti aptal yerine koyuyor! Hizmet’i Erdogan ve AKP ile seytan yaptilar ki TSK masum kalsin! Askeri Vesayetci Gladyo, TSK’yi magdur yapti ki nefretler bu zulumlerde sadece Erdogan ve AKP uzerinde yogunlassin, mukemmel masalik yapiyor. Askeri Vesayet magduru oynuyor; bu kurmaylar yanlis meslek secmis, tiyatrocu olmalari lazimmis; darbeci maymunlar cok ilkesiz ve kemiksizler. 12 Eylul Bayrak darbe plani sadece update edilmis! Erdogan monsteri gercekleri gormenizi engellemek icin devlestirildi, arkasinda itler var!

12 Eylul Iskencecilerinin tam listesi ayni adli kitabimda sitemde ve http://academia.edu  de Turkiye’de olanlari icin! Bayrak plani var! Erdogan sivil gorunumlu askeri vesayetin darbesi icin bakalim daha ne kadar soytarilik yapacak! Gercekler http://farukarslan.com  da kitapta

Ne sakal kalacak ne de saç! Yolacağız bir bir. Taş üstünde taş kalmayacak…

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi