Özal’a suikast twitlerim Suç Duyurusudur

Faruk Arslan

Faruk Arslan

Tweetler

Faruk Arslan ‏@ofarukarslan

Çözeriz merak etmeyin, kamuoyu peşini bırakmaz artık, marjinal değiliz bu konuda.

Özal’ın kafasında Kuzey Irak ve Kıbrıs’ıda kapsayan Türkiye federasyonu vardı, paşaların infaz kararı bu nedenleydi.

Savcılar cesur olur görevini yaparsa, Sabri Yirmibeşoğlu ve Engin Alan’ı zor günler bekler.

Özal şehit olarak öldüyse ki şehitlerin cesedi bozulmaz o halde azmettirenler şeytana hizmet ediyordur, Yamak ve Yirmibeşoğlu sorgulanmalı.

20 sene sonra açılan mezarında cesedi bozulmayan bir şehit gördük ama akılları gözlerine inenler bu kerametten de ders çıkarmadı.

Özal, Sabri ismine ulaşmıştı ama üzerine gidemedi. Eski Kara Kuvvetleri Komutanı olan danışmanı Kemal Yamak, böyle tavsiyede bulunmuştu.

Adli Tıp Kurumu‘nun çakma Özal raporu, Kartal Demirağ suikastına düzenleten Özel Harp eski komutanı Sabri Yirmibeşoğlu’nu akla getirdi.

Özal imzalanacak ilk mega projede yüzde 35 pay, Baku Ceyhan boru hattı imzalarıyla maça 5 gol önde başlamış iken Gladyo Demireli soktu maça.

Kısacası Özal’ın ölüm emrini veren petrol çetesidir, BP, Exxon Mobil, Chevron ve Amoco başı çekti, sahipleri elbette ABD derini Yahudiler.

Haydar Aliyev Azerbaycan Zaman eski temsilcimiz Osman Sönmez’e Özal’ın zehirlenerek öldürüldüğünü 1996′da Azeri raporuna göre söylemişti.

Özal’ı öldüren bizim gladyocular içinde Özal’ın Bakü ziyareti sırasında Bakü askeri ataşesi olan Ergenekon tutuklusu Engin Alan sorgulanmalı.

Özalın ölümünden sonra İngiliz MI5 ve CIA Haydar Aliyevi nahçıvandan baküye getirdi ve Özal’ın imzalattığı petrol anlaşmalarını parçalattı.

Evet, askeri istihbaratdaki arkadaşlarım, tezimin tez değil gerçek olduğunu teyit etmişlerdi… Devlet Denetleme Kurulu’na Türkiyeye günaydın!

Bu anlaşmayı engellemek için Rusların önünde tek yol kalmıştı Özal`ı sessizce öldürmek. İngiliz ve Amerikan istihbaratı tabi Mossad onayladı.

Bu haber ilk önce Moskova`ya ulaştı. Elçibey`in en güvendiğim adamlar diye gönderdiği üç kişiden ikisi Ruslar`a çalışıyordu.

Şubat 1993 İzmir`de otelde, Azeri bakan Sabit Bağırov ve iki yardımcısı ile Özal`ın güvendiği üç kişi gizli bir petrol protokoluna imza attı.

hem de Amerika`nın resmi politikasını belirlediği 1998`den beş yıl önce bunu yaptı yani bizim Amerikancı özel harp elemanları şimdi pişman.

Özal, petrol hattını, Türk dünyasına bağlanan hayati bir damar olarak gördü, güvenlik şeridi oluşturarak bölgeyi Rusya`dan kopardı.

Verilen zehir, belli bir süre sonra, vücuda alınan herhangi bir sıvıyla öldürücü hal alır Rus istihbaratı kalbi olmasa bile kalpden öldürür.

Bu yüzden, Bakü`da konakladığı sırada, Azeri yönetiminden Rus casusları tarafından zehirlendi. zehir Türkmenistan ve Azerbaycanda verildi.

Bölgede, Rusya`yı dışlayan, doğal zenginlikleri Türk-ıslam cumhuriyetlerinin kendi kullanımına sunan bir düzen arayışı içerisindeydi Özal.

Azeri istihbaratı Özal`ın ölümünde Rus istihbaratının rolü olduğuna inanıyor çünkü Özal son gezisinden önce İzmir’de Baku Ceyhan’ı imzalattı.

Alman ve Türk Gladyoları, Rus ayakları ile birlikte Özal’a ‘ortak operasyon’ yaptılar.

Özal’ın infazına karar veren şer konsorsiyumunda, ABD, İsrail, İngiltere, Rusya ve Almanya var.

Özal’ı öldüren konsorsiyum yazımı okuyunuz, linki http://kilimdergisi.wordpress.com/2012/06/16/faruk-arslan/ …

Özal’ın Bakü’de zehirlendiğini 1996 yılında Azeri İstihbaratı Başkan yardımcısı mahir bana söyledi Hazar’ın Kurtlar Vadisi kitabımda yazdım.

Daha net yazayım belki savcılar duyar: Özal’ı zehirleten ekibin başında Sabri Yirmibeşoğlu’nun olduğunu sağır sultan bile duydu. duyun be…

Özal soruşturmasını sakatlayarak Başbakan’a kamunun olan güveni zedelemeye çalışacaklar. Derin devletin kendini koruma refleksleri devrede.

Ahmet Özal: Zehir var ama zehirlenme yok” deniyor. Böyle rapor mu olur? Buna çocuk bile inanmaz. Olayı sulandırmaya çalışıyorlar.

Özal suikastında kullanılan bir diğer kadın garson Kanada’ya, koruma ekibinden bir kişin ise İskoçya’ya gitti biliniyor; Özel harp elemanlarıdırlar.

Özal’ın şüpheli ölümünün ardından Nesrin isimli garson, Türkiye’nin suçlu iade anlaşması olmayan tek ülke Honduras’a kaçtı.

Özal’ın öldüğü sabah kahveyi yapan kız görevli kimdi ve Özal nasıl aniden öldü ? sorusunun yanıtı önemli oysa Semra Özal yapardı kahveyi hep.

Diğer görevli bayan N. F. B. ise 1996 yılına kadar Semra Hanım’ın yanında çalışmıştır, bir İskoçya vatandaşı ile evlidir ve yurtdışında yaşar.

Bu kişilerden bayan S.K. halen Semra Özal’ın yanında çalışmaktadır ve en ciddi şüpheli konumundadır.

DK Cumhurbaşkanına sunduğu Özal Raporu, o dönemde Köşk’te çalışan bayan S.K. ve bayan N.F.B., ‘en şüpheli kişiler’ olarak gösteriyor.

Semra Özal: Tabii ki her şeyi Demirel bilir. Dönen dolapları anlatırsa sır perdesi aydınlanır.

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i işaret eden Semra Özal: Turgut öldükten sonra yerine kim geçti…

13.12.2012

 

Clip to Evernote
1 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi