Yobaz Siyasi İslamcılar sepetine Kemalist laikler, Bahçeli gibi ne idüğü belirsizler, PKK girdi. Yozlaşmış tarikatlarla Perinçek girdi.

Doğan medyanın liberal özgür yüzü İrfan Değirmenci işini Aydın Doğan onurunu kaybetti. Hamile kadınlara darbeci diye tutuklayan Yezid düzenine Doğan medya da dahil oldu, hayır diyenleri işten atıyor. 9 bin akademisyen açlığa mahkum edildi, bunun 4881 tanesi doçent olmuş, kendini ispatlayıp sürekli akadedemik pozisyon bulmuş aydınlar. Dövdüler koskoca insanları. Eğitim kurumu yok edilirse aptalları kandırmak kolay diyorlar.  Ey İnsanlık ses ver!!! Her gün bu zulme bir yenisi ekleniyor. Tarih zalimleri unutmayacağı gibi, bu zulme sessiz kalanları da affetmeyecektir. 1000 yıllık devlet kodlarımızla oynanıyor. Hainlikleri bitmiyor. Ortada bir cemaat meselesi yok, diktatörlüğe faşizme giden vatan, ülkemiz var.

150 yıllık bir patlamadır bu. Üstad Said Nursi’nin dediği gibi Kürtlere ve Ermenilere yapılan zulümler çözülmeden Türkler bir daha medeniyet kuramaz. Erdoğan ile asla! Üstad Said Nursi, İstanbul’a 2. Abdülhamit’ten hesap sormaya gelmişti. İstibdat yönetimi İslam’a aykırıdır ve bir İslam alimi karşı olmalıdır. Said Nursi ve Mehmet Akif’in neden Teşkilatı Mahsusa’ye girdiği tartışılır. Osmanlı’yı kurtarmak için. Ancak yönetim Selanik masonlarındaydı. Üstad Said Nursi, yeni Osmanlı ve halifelik konusunu Risalelerde yazdı, onun dediği olacaktır, Erdoğan ve Zındıka Yıkımlardan sonra kaybedecektir. Selanik yapılanması bize şunu öğretiyor. 2. Abdülhamit olsan, güç tek elinde padişah olsan, Hizmet gibi aydın kadron yoksa ülke yönetilemez. Üstad, idare edemez ve hapsedilir diyor Süfyan için. Yeşile dönüştürülen Süfyan’ı da yutmuyoruz.

Erdoğan, Türkiye’nin 50 yıllık aydın birikimini yok ederek sadece Hitler oluyor, 2. Abdülhamit olmuyor. O yüce insan her değeri yerine koydu. 2. Abdülhamit’in belki de tek hatası, Mason Bektaşilere taviz vermesiydi. Ancak Selanik gücü Osmanlı’nın ticaret merkezi ve aydın deposuydu. Mustafa Kemal Atatürk’ün 2. Abdülhamit’ten üstünlüğü Selanik’ten 80 bin kişilik aydın ve kültür mirasını Anadolu’ya ithal etmesiydi ama…. Selanik gücü mason Fransızlara dayanırdı. Almanlara dayanan Enver ittihatçıları kaybetmişti. Mustafa Kemal, köylü cahillere devleti vermedi! Ergenekoncular, Erdoğan’ı kullanıp Mustafa Kemal’in aydınlanma hedefini tamamlayan Hizmet aydınlarını zorla yobazlar yapamaz ki. İmkansızdır. Hizmet’in milyonlarca iyi eğitimli insanı bulunuyor. Yobaz Siyasi İslamcılar sepetine Kemalist laikler, Bahçeli gibi ne idüğü belirsizler, PKK girdi. Yozlaşmış tarikatlarla Perinçek girdi.

TSK’da Perincek ekipleri yuzde 1 bile degildir! Esad, yuzde 7 Nusayri ile ulkeyi nasil dikta ile yonetiyor derdik; 15 temmuz darbeci askerler Saldıray Berk, Engin Alan ve Çetin Doğan işte bunu, Kemalist Faşizmin ne kadar kötü olduğunu bir kez daha ispatlamistir. Perincek yillardir Emniyette tasfiye listesi yayinlardi, kimse kaale almazdi, Erdogan aldi ve ulusal guvenligi birakin kimsede hal kalmadi! AKPlilerin hepsi 15 temmuzdan cok once Perincek’in TSK’da temizlik listesi getirip Erdogan ile orduya kumpas kurduklarini biliyor! Suçları çok büyüktür.

Emperyal sömürgeciler ve ardındaki Zındıka ile 18. yüzyılda imparatorlukları yıkıp 210 ulus devleti kimin kurdurduğunu bilmeyenler Sosyoloji de Politik Bilim de okumamıştır. Halifelik oyundan ibaret bugün, aslı astarı yoktur. Hz. Süleyman, cihana tek başına hakim olunca bin cariyelik bir harem kurdu, her ülke ve millet kızını gönderdi. Yemen Melikesi tek eşiydi. Siz Süleyman mısınız? O kadar gücü Allah niye ona verdi? Teblig için. Siz zalimsiniz sadece! Bu karanlık süreç hepinizi iki cihanda da cehenneme sürüklüyor. Osmanlıyı kuran yaygara yapmayan ve içtihatı reformu sessizce evrensel hale getiren Hizmet manevisi.

Sahabeler takıntısız insanlardı. Evliliklerine bakın, hicretlerine bakın, halk içinde Hak’tan sade olmalarına bakın. Kibir ve kin göremezsin. İslam ümmetinin başı ve sonu garipler tarafından temsil edilir. Sahabeler ilk gariplerdi, Hizmet erenleri son garipler. Aynı hayatı yaşayın. Anadolu’nun her köşesinde nice sahabe hikayeleri var, birinde bile sultanlıkla para pulla makamla gelene rastlamadım. Garip derviş geldiler. Sahabeler hicret ederken Mekkeliler, Yezid ve Haccacı Zalim zulümden kaçarken de Emeviler Ehli beyti ve sahabeleri öldürmek için arıyordu! Şimdi Hizmet erenlerini.

İnsanları o kadar mağdur ettiler ki oynanan 2. Abdülhamit istismarını da yazmak zorundayım. Bu değerimizi de sıfırlayacak. Erdoğan asla bir 2. Abdülhamit değil ve olamazda. Arada kalibre farkı Venüs ile Jupiter gezegenleri kadar açık. Bunu gelde AKP’liye anlatın şimdi. Üstadın Bakırköy’de aklını yoklattı 2. Abdülhamit, diktatör dedi diye. 8 gazetede yazardı üstad ve kalemi güçlüydü. Aklı süper, bir dahi çıkmıştı! Üstad Said Nursi, İstanbul’a geldiğinde 2. Abdülhamit karşıtları ile ittifak yaptı, zira zulmü gördü ve zalimin her çeşidine karşı Sufi! Ergenekoncuların dedeleri Mason Bektaşi İttihatçılar, Teşkilatı Mahsusa kurmuş, Yıldız İstihbaratı aşmıştı, paralel bir devletleri vardı. Bugünde paralel yapı zaten bunlar!

Ergenekoncular bağırsak ameliyatı olduğunda Erdoğan’ın içine doktoru ile takip cipi koydu, benim usulüm zihnine oturmak, MİT’den iyidir! Sanırım Fuatavni de Sufi metotu kullandı, Erdoğan ile Erdoğan’ı takip etti. MİT’e, teknolojiye filan ihtiyaç yok. Erdoğanla empati yapın! Erdoğan’ın başkanlık sahtekarlıkla 16 Nisan’da geçtikten sonra atacağı adımları yazayım ama kızmayın. Bunları Erdoğan’ın aklı söylüyor. Erdoğan’ın Halife Sultanlık ve Mehdi sayılma takıntısı var. Osmanlı ile akrabalık bağını kurmak için torunlardan bir kız ile evlenecektir. Bu aşırı takıntısını, deli gömleğini asla giymeyeceğiz.

Erdoğan, 2. Abdülhamit’i taklit ettiğini size göstermek için Payitaht Abdülhamit dizisini çektiriyor. Tüccar padişahtı ve çok zengindi. Erdoğan’ın eşi Emine hanıma Katar ve Dubai’da bankasında yatan 126 milyar Avro yeter. Erdoğan, 13 eyaletten 13 hatunla Harem kuracaktır! Eskiden Osmanlı Paşaları da Osmanlı’da güç elde etmek yönetmek için Sultan hanımlarla evlenirdi. Enver Paşa, Naciye Sultanı boşuna almadı. 2. Abdülhamit’in 13 cariyesi vardı. Çerkez hatun gözdeydi ve Yıldız İstihbarat Rusya’dan kaçmış Çerkezlere verildi. Şimdi trend Suriyeli! Erdoğan, Suriyelilerle kendine koruma zırhı kuruyor. Tekfirci terörist örgütlerine güveniyor. Tüm cihanın lanetlediği cehennem köpekleri bunlar!

Aydınlarımız 2. Abdülhamit’i yeterince araştırsa Erdoğan’ın başkanlıkla izleyeceği haritayı çıkartır. Masonlarla iyi geçinmişti padişah! Erdoğan, tıpkı 2. Abdülhamit gibi devlet mülk, şirket ve arazilerine kendi adına tapu yapacaktır. Sömürgeciler gasp etmesin diye tedbir güya! Yalan! Haram servetini koruyan Haramilerdir. Erdoğan’ın Saadettin Köpek gibi ‘ben 1. Gıyaseddin Keyhüsrev’den olma piçim’ diyecek kadar salak olduğunu sanmam, Sultanla evlenecektir. 4 milyonluk Arap Suriyeli nüfusumuz var, Erdoğan mutlaka Suriyeli bir cariye alacaktır, Kürt diyarlarında Mini Suriye eyaleti olacaktır. Bu durum iç savaşı derinleştirir.

Erdoğan, kamu soygunlarını kendisini 2. Abdülhamit gösterip legalleştirecektir. Üstad Said Nursi, neden padişah istibdatına karşı çıktı? Kur’an’a zıttır halkın esir alınması ve baskı kurma. 2. Abdülhamit’i hiç ummadığı anda padişah yapan Mason Bektaşiler Lideri Mithat Paşa idi. Tüccardı, gayri Müslimlerle ticareti güçlüydü. 2. Abdülhamit, Yahudi, Ermeni, Rum, Venedik, Fransız, İngiliz, Rus, Alman, Çerkez tacirleri danışmanı yapmıştı, onları avcunda oynatırdı. Çok zekiydi. 2. Abdülhamit’in Yıldız İstihbaratı herkesi demir yumrukla yönetir, birbirine düşürdüğü farklı kesimlerden muhalifler zindanı boylardı. 2. Abdülhamit’in Balkan ve Ortadoks siyaseti farklıydı. Sürekli Kilise yaptırırdı cebinden. Balkan çeteleri paşa yaptı, direnen kalmadı! Bugünkü Ergenekoncuların dedeleri İttihat ve Terakki, Selanik’ten 2. Abdülhamit’i 1909’da devirdiğinde Balkan siyasetini de çökerttiler. Onu zeka dolu manevralarını aptallıklarıyla bitirinve Balkan harbi çıktı. Hepde 3 sene içinde.

Nifakçı çete ağını görmesine rağmen kardeş kanı dökülmesin diye tahtan kendi rızası ile inen 2. Abdülhamit darbeyle yıkılacağını çok evvelden anladı, Karakeçili Türkleri nihayet hatırladı, kendisini korumaları için Çorum ve Söğüt’e ulak yolladı. Neden? Türklerden başkası koruyamazdı sultanı. Bu vatanseverler bugün Hizmet ve Gülen Hocaefendi1. Gerçek Osmanlı asaleti ve derinliği cemaat camiasından var. Hocaefendi, Erdoğan ve Fidan’dan uzanan veya ihtimalde düşündükleri eli net dille ret etti. Önce halktan özür dileyin bakalım zalimler! Yüzde yüz haklı. Mağdurlar eğer bu şekilde af edilirse zalimler tımarhanede yaşarlar. Öyle tepkiler aldım. Erdoğan elbette başkanlık sonrası laik Kemalistleri ve sözde Atatürkçü ortağı dansöz Ruscuklar, Perinçek ekibini aslanlara parçalatacak. Belki de her ikiside cehennemi bu dünyada boylayacak. Cemaatın devlelte işi yok, hiç olmadı zaten…

Kendini 2. Abdülhamit gören şizofrenik Erdoğan, Kürt diyarlarını harap etti ve şimdi de sizi özerk eyalet yapacağım deyip şeker sunuyor! 2. Abdülhamit’in Hamidiye Alayları, Ermeni isyanını bastırmak içindi, ancak Kürtlerin Ermeniler mülkünü gasp edip tecavüzleri ıskalandı! 2. Abdülhamit’in Yıldız Gammazcı sistemi yüzünden o kadar çok masum iftiralarla zulüm gördü ki adalet çatladı, Türkmenler dağa çıktılar! 2. Abdülhamit, İngilizler ve sömürgeciler gasp etmesin diye Musul ve Kerkük petrolleri dahil, önemli mülkleri Padişah özel mülkü yaptı. Erdoğan’ın beynini takip edince görüyorsunuz MİT’e, başka bir kaynak kullanmama gerek kalmıyor. Boş yere kaynaklarımı arama hackercim!

Ittihat ve Terakki, mason ve bektasi bir yapilanmaydi, hatalari milyonlari telef etti ama sehit ve evliya patlamasi yasandi kurtulus doneminde! Ustad, 1. Dunya savasinda Islam alemini ve Kuran’i korumak icin sehit olan, yuzbinlerce evliya cikartan Osmanliyi Kurt kardeslerine gosterdi demiştir. Kime? Ustad, 1925’de Mustafa Kemal’e karsi isyan baslatan Kurt Seyh Sait’e de karsi cikti! Turk askerine kilic cekilmez, Islam’in sanli bayraktaridır dedi ve hep TSK’nın birgün yine kurtuluşa vesile olacağını müjdeledi. Ustad, siyasi gerekcelerle insan katleten tum katillere, padisah, vezir bile olsa karsi cikti! Bir bireyin hakki beka oyunuyla feda edilemez. Bu Kuran dusturu, bu nedenle 15 Temmuzda halkı katledenler iktidar manyağı olan domuz güruhtur. Ustad, 1913’de isyan etmek isteyen Kurt Bitlislilere karsi cikti! Zalim kafir munafik idareci bir tane, oysa Osmanli askerinde evliyalar çoktur dedi. Hocaefendi’nin TSK’ya bakışı aynıdır.

Hakiki devlet adamı 2. Abdülhamit’in kurtlarla dans ettiği okumuş Selanik Mason Bektaşi çete önce İttihat ve Terakki sonra Ergenekon oldu, şimdi Göktürk yapısı olarak zulümleri yapıyor. AKPli bakan ve milletvekilleri yandaşlarına zulümleri biz yapmıyoruz diyor ama siz iktidar değil miydiniz? Türkiye, 2. Abdülhamit’in devrindeki Osmanlı aydınlarına sahip değil. Çok kültürlülük ve çokdinlilik, çokhukuklu sistem yok. Yobazlık hakim! 2. Abdülhamit’in devrindeki Halidi tarikatı belki Hizmet ile kıyaslanabilir. Ayrıca Hizmet harekatı aydınları Mason Bektaşilerden daha aydındır. Mason Bektaşi kültür ve aydın geleneği aslında gücünü çoktan kaybetti, Hizmet aydınları onların kat kat üstünde vizyona sahip. Kıskanıyorlar. 2. Abdülhamit, 2. Mahmut’un Fransız merkezi dikta enkazını devraldığında Rus savaşı, Yunan, Balkan, Ermeni isyanları devlet belini bükmüştü. 2. Abdülhamit’i devrin sociokültürel dini politik real konjonktüre göre değerlendirmek gerekir. Mason Bektaşiler baskısı altında istibdat, resmen dikta ile yönetti. Laik faşizm ve Kemalizm, yaşanan sivil görünümlü askeri cuntanın asıl sahipleridir. Saklanıyorlardı.

Son söz: Evet, 2. Abdüdülhamit cennetmekan evliya bir padişahtı. Ancak Hocaefendi’nin ona duyduğu saygı, Sosyolojik tesbitlerime engel değildir. Kimin cennete gideceği belli olmaz.

Hanimiş dip NOT: Hicret edin diyorum, zira bu kibirli kitle uslanacağa benzemiyor. PKK’lılar 40 yıldır Türkiye’ye kaçak giriş çıkış yapıyor. Kusura bakmayın, onlar kadar cesur ve davanıza sadık değilseniz, boşuna yaşamayınız. Peygamberimizi Mekke müşrikleri aşiretlerinden 16 kişi mızrapla öldürecekti, Yasin suresinin bir ayetiyle görünmez olmadı mı? Tam iman edin. Türkiye’nin kaç ülkeye kara ve deniz sınırı var? İlkokul sorusu. Ne demek kaçamıyoruz, ölümü, hapsi bekliyoruz! Hicret edene dağlar dayanmaz. Süfyan yüzünden 7 milyon Suriyeli Suriye’yi pasaportla mı terk etti sanıyorsunuz? Ülkemizdeki İranlılar sahte pasaportla girdi, BM’ye gitti. BM yetkilsi 3 ülke tercih etmenizi ister, bu ülkelere talep dosyanız gider. Olumlu cevap gelirse Kanada officer yollar ve süreci başlatır. Uzun bir yol ama size bulunduğunuz ülkede güvenli kalma imkanı sağlar. Şaşkın şaşkın beklemeyiniz.

Zalimlerin kaybedisinden ziyade travmaya ugramis hayatlar onemli aslinda! Life is important than faith! Seeking Human rights for everyone! Mujde, Allah yolunda olanlarda ne bir gram sevinc nede bir gram zafer kibri yapar; herseyi yapan Allah ve bize bunu gostermek icin lutfetti! Bizler hep hiçtik ve bunu idrak ettik…

Müjde nedir yazmıyacağım, ancak peygamberimizin sınavından Hizmet camiası alnının akıyla geçti. İhsan ve inayet sürecektir. Lakin elenme dönemi henüz bitmedi, iç ve dışta kaosların devam etmesi sizi sakın aldatmasın, ümitsizliğe sevketmesin. Yitirdiğimiz ihlas, kardeşlik ve samimiyet döndü ya, cihan düşman olsa önemsiz.

Clip to Evernote
2 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi