15 Temmuz darbe cuntası, ATATÜRK’Ü BİLE TERÖRE DESTEKTEN HAPSE ATARDI!

GERÇEKLERE HOŞ GELDİNİZ! Laik Kemalistler ve İslamcılar Klu Klanla ortaklar! Nereye doğru koşuyorlar?

Yolsuzluk hırsızlık değildir diyen AKP’nin fetvacısı yüz kızartıcı fiilleri işleyebilirsiniz cezası olmaz diyerek iç savaşın fetvasını verdi. Hayrettin Karaman,”bizimkiler adi suçlu, savaşta oldukları için ceza verilmez.” yani rahat suç işleyebilirsiniz.  Referanduma gidetken dökecekleri kan ve gözyaşı için karaman fetva vermiş. Muhsin Yazıcıoğlu için de fetvayı aynı kişi vermişti. http://m.yenisafak.com/yazarlar/hayrettinkaraman/zaman-dostlarin-cekisme-zamani-degildir-2035923 …

ABD’de 16 Eyaletin başsavcıları Trump’ın Müslümanlara seyahat yasağına dair ortak bir kınama metni yayınladı. Tayyip Erdoğan’ın kırmızı çizgisi yok! Siyasette kırmızı çizgisi olmayan nadir liderlerden. Din iman dahil buna… Müslümanlık da dahil… Modern Türkiye diye diye bataklıkta boğulan  Zavallı yobaz Kemalistler, kala kala dansöz Perinçek’e mi kalmışlar. Koskoca adamlar onca yalan dolana inanıyor. Yobaz İslamcılar kadar kötüdür. Destekledikleri adam Trump Kanada değerlerine yüzde yüz zıt biri. Erdoğan yüzde 1000 zıt. Hitler, yüzde 1 milyon zıt. Erdoğan kötülükte ancak Trumpla yarışabilir. Batı değerleri ile savaşıyorlar, Atatürk’ün muasır medeniyet seviyesi Batı. Kanadalı ve Amerikalıların Trump’dan endişe etmesinin sebebi Ku Klux Klan ile ilişkileri. Sadece onlar için çalışıyor. AKP ve laik Kemalistler, boşa sevinmesinler! Trump’ın destekçileri Ku Klux Klan kompo teorisi değil, acı gerçek! Erdoğan ve Hitler’i de aynı nifakçı destekledi. Erdoğan modelini Türkiye’de test edenler, destekleyen Zındıka Komitesi ile Trump’ı getirip ABD Erdoğan’ı yapanlar aynı zengin ırkçı Klu Klan ve laik Kemalistler, Perinçek bununla ortak oldu.

Hulusi Paşam, 2004 MGK’sında Hizmet’i terör örgütü ilan edip suç unsurları hazırlamakla meşgul olanları yakından tanıyorsunuz, öyle değil mi? Batıyorsunuz. Hulusi Paşam, 15 temmuz cuntasını bastırmak yerine Erdoğanlı Saldıray işbirliğine yol verdiniz. Tayyiban ÖKK, başkanlık sonrası TSK bırakmaz. Hulusi Paşam, uyarılarımı dikkate almadınız ve TSK’nın üçte birini kaybettiniz. Bu subaylar, astsubaylar kolay mı yetişiyor? TSK nifak doldu ve hala laik Kemalistler kazanacak mı sanıyorsunuz? 15 temmuz cuntasını 15 Kasım 2015’de detaylarıyla yazdım, Hulusi Akar’ı Eylül 2015’de 30 gün hiyerarşiyi bozuyorlar paşam diye uyarmıştım. 15 temmuz cuntası, aslında OHAL ve KHK’lerle başarılı bir darbe yaptı, darbeyi Erdoğan filan bastırmadı. TSK, savaşamaz halde, felç edildi. Bunun sorumlusu sizsiniz Paşam! 160’ı general 1600 subayı cemaatcı ve darbeci damgası basıp TSK’dan haksız atan Saldıray ve Perinçek ve Baascı Doğan cuntası çıbanın başıdır.

HEPAR’a oy veren, PKK’ya aman vermeyen Paşayı cemaatcı ve darbeci diye TSK’dan attıran Perinçekle laik Kemalist ulusalcılar gurur mu duyuyor? Tek tek tasfiye edilen paşaları tanıyorsunuz, hiç biri cemaatcı değildi. Darbeci mi bilemiyorum.  Peki neden cemaat günah keçisi, bu kin ve nefret nerede duracak paşam? TSK’da yolsuzluğa izin vermeyen, diktatörlüğe, Baas rejimine karşı tüm safkan Atatürkcü laik subaylar cemaatcı ve darbeci diye atıldı. İnsaf. Perinçek neden ulusalcı Kemalist laiklere TSK’dan NATOcu Atatürkcü laikleri cemaatcı damgası vurup attırdıklarını söylemiyor? İşine gelmiyor zira! Paşam, Komisyon’a gelip olan biteni anlatmadınız, galiba sizide işinize kumpas ve karanlık geliyor. Puslu havada cemaat avından belki de hepiniz hoşlanıyorsunuz, işkencelerden zevk alıyorsunuz. Yazıklar olsun.

Perinçek, ulusalcı laik Kemalistlere diyor ki, yobazlara zulüm, işkence yapan biziz, Erdoğan ve AKP bizim programı uyguluyor. Alkışlıyorlar! Ulusalcı Kemalistlerin diktatörlükle imtihanı demek lazım sürece. Siyasi İslamcıların anladık demokrasiden nasibi yok. Ya Kemalist laikler?

İBRAHİM KALIN SARAYDAN TASFİYE EDİLECEKMİŞ (!!!) Ahmet Takan yazısının son parağrafına doğru bahsediliyor. Erdoğan son zeki adamını da kaybediyor demek ki! Melih Gökçek’in uykusunu kaçıracak atama!.. – Ahmet TAKAN http://www.yenicaggazetesi.com.tr/melih-gokcekin-uykusunu-kaciracak-atama-41350yy.htm …

Neymiş? Perinçek’in Kemalistleri kandırdığı gibi Türkiye ilerlemiyor ve iyiye gitmiyormuş. TSK’yı bölen bu vatan hainleri bedelini ödeyecek! Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu: ‘Bu ordu savaş kazanamaz’ … diyor. Yunanistan’a kaçmak zorunda bırakulan paşada aynı sözü söylüyor. Zira kumpasla görevini yapamaz hale getirildi. Terör olaylarını önlemek yerine terör haberlerini önlemek… Muhabirler bile bilgi vermeyecek! RTÜK’ten büyük sansür! Muhabirlerin sözleri de ambulans görüntüleri de yasak! Oysa niceleri özgür medya ile durdurulabilirdi. Terörle öldürecekler sizi ve zorbalıkla başkanlığı alacaklar…

ÖKKcı Nifakları kendilerini de vurmaya başladı. Cadı avı işte böyledir, Allah belalarını en fazla medet umdukları yerden vurarak verecektir. Cyber-Warrior’un kurucusu G.Şanlı,Ay Yıldız Tim’in kurucusu Mehmet İsmail Telli’yı fena patlattı. İki grup “Kim FETÖcü” kavgasında şimdi. Perinçek de Erdoğan gibi Türkiye iyiye gidiyor diye Kemalistlere narkoz verip uyutuyor. İki narkozcu da domuz. Kemalist, Atatürk düşmanıyla  bir olmuş Mustafa Kemal değerlerini yok ediyor, vatanı mahv ediyor. Türkiye’nin sadece ekonomi notu değil diğer sicili de hiç bu kadar kötü olmamıştı. İltica mahkemelerinden yüzde 90’ın geçmesi buna delildir. İki nefret ve kin odaklı grup savaşı. Kemalistler ve Siyasi İslam. İç savaşçılar ÖKK için savaşıyor! http://sonsaniye.ca/index.php/2017/02/01/5259/ … via @SON SANİYE

Rusya’ya satıldıklarını söylemekten çekinmeyen Perinçek, nasıl vatan kahramanı oluyor, haydi izah ediniz Kemalistler http://farukarslan.com/yazilarim/gazetecilik-makalem/2017-makaleleri/rusyaya-satildiklarini-soylemekten-cekinmeyen-perincek-nasil-vatan-kahramani-oluyor-haydi-izah-ediniz/ …

Erdoğan, ÖKK’yi tamamen kendine bağladığında Perinçek ekibinin yapıp Erdoğan’a rol verdiği 15 temmuz tiyatrosunda roller tersine değişebilir. Güç savaşı yaşanıyor. İsmail Hakkı Pekin, Saldıray, Çetin, Engin ve Perinçek’in Mart’ı bekleyeceğini sanmıyorum. Erdoğan ÖKK’yı değiştiriyor, Tayyiban ÖKK kuruyor. Büyük tiyatronun sonu çok kanlı bir iç savaştır. Ortada cemaat hiç yok, sadece konu mankeni ve günah keçisi. ÖKK savaşı koptu, derinleşiyor! 15 Temmuz tiyatrosunun ortakları İsmail Hakkı Pekin ve Erdoğan arasında çatışma ÖKK üzerinden çıktı. Özel harbi kontrol eden diktatör olur! İsmail Hakkı Pekin, Erdoğan’ın Özel Harbe 700 Tayyiban alıp, 220 bin kişiyide almaya hazırlanmasından sonra iktidarı kanlı almaya çalışıyor! İsmail Hakkı Pekin, Saldıray Berk, Çetin Doğan, Çevik Bir, Perinçek ve daha bir kaç domuz paşa daha Türkiye’nin eksenini Rusya’ya kaydırdı. Batı bitti, eksen geri kalmış doğu oldu. Ergenekon sanığı Eski Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanı İsmail Hakkı Pekin, 15 Temmuzun asıl organizatörü, Rus ayağını Perinçekle kurdu. Vatan hiç çekmedi vatanı kurtarma fahişeliği ile insanlarımızı katledenlerden çektiği kadar. İsmail Hakkı Pekin ve Erdoğan, 15 Temmuz ortağıdır. Bu kumpası TSK çözmezse Türkiye’yi üçe bölecekler, federasyon adı altında yutacaksınız. Perinçek’in 15 temmuz darbecileri patronlarından İsmail Hakkı Pekin, özel harp birimlerini Erdoğan’a kaptırırsak vatanı kurtaramayız diyor!

Sufi kalbiyle ruhuyla bu ahirzaman nifakına reddiye yazıyor. Hizmet ve erenleri de bu tiyatroda yok olduğu için masumdur ve zulümler görüyor. Erdoğan’ın diktatörlüğü mü Perinçek’in 15 temmuz darbecileri mi iyi derseniz, ikisi de kötüdür. İkisi de cehennemdedir. İkisi de nifakçılar! Perinçek eğer iç savaşı kazanırsa 15 Temmuz sonrası OHAL ile elde ettiği üstünlüğü 4 Mart 1925’deki Takrir-i Sükûn Kanunu ile resmileştirir. İç savaşı Erdoğan kazanırsa Akmilis ve Osmanlı Ocakları, gerçek darbeci Perinçekcileri keser. Perinçek kazanırsa idam ve katliamlar yapar. Particiliği pırtıcılığı hizipciliği bırakılım @metehan_demir Ankara’nın en iyi gazetecisi idin. Sivil toplumsuz ve özgür medyasız adalette olmaz devlette olmaz. Adaleti ancak gerçekleri ortaya çıkartarak sağlayabiliriz @metehan_demir Kamuoyu vicdanı ve hukuk çok yara aldı, 6500 akademisyen mağdur! 10 bini geçkin gazeteci meslektaşın atıldı, işini yapamıyor.

Dostum @metehan_demir TSK’yı en iyi bilen muhabir olarak TSK’dan 15 temmuz’dan sonra tasfiye edilenlerin cemaatcı olmadıklarını biliyorsun! Eski diplomasi muhabiri dostum @metehan_demir in bu millete, devlete Yurtta Sulh Konseyi cuntacının kimlerden oluştuğunu açıklama borcu var! Gazeteci dostum @metehan_demir e Erdoğan rejimi baskı ve zulüm yaptığında, Her kalem aşağıladığında tek sahip çıkandım. Bunu unutmam demişti. Çabuk koroya katıldı. Saldıray Berk’in 15 temmuz darbe cuntası Yurtta Sulh Konseyi’ni darbeden 5 ay önce yazan @metehan_demir sen değil misin? Kimlerdi biliyorsun, neden açık seçik yazmıyorsun. Makaracı Egemen, eski dostu gazeteci Metehan Demir’e de Fetöcü deyip alay ediyor olmalı. @metehan_demir sen hiç Hizmet’i sevdin mi hayatında? Cemaat düşmanlığı ile mi avladılar? Komünist solculuktan Harbiye’den bizim dönemde atılan gazeteci dostum Metehan Demir, vatan hainleri cezasını çeksin demiş! Hangileri Metecim?

Birgün TSK’dan atılan NATOcu subayları savunacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. 1987’de bizi namaz kılmaktan NATOcu subaylar atmışlardı! Sadıray ve Perinçek’in TSK’ya hangi sıfatla müdahale edip, hangi yetki ve hiyerarşi içinde 15 temmuz’u yaptırdığını kimse yargılamayacak mı? TSK’dan binlerce subay, astsubay ve askeri öğrenci atılırken, namaz kılmaktan diyemedikleri için hiyerarşiyi bozmaktan dediler. Hale bakınız, hepsi hiyerarşiyi fena bozdular. Perinçek açıkca diyor ki, TSK’daki NATOcu subayları biz attık ve orduya nifak soktuk, Rusya’dan destek aldık. Atatürkçüleri de attı zalimler! TSK’da bir subayın kimle evleneceğine bile karışılır, yabancı vatandaşla evlenmesine izin verilmezdi. Rusya, Perinçek ve Erdoğan’la darbeci oldu ve TSK’yi parçaladı!

Ne zamandan beri TSK, cuntacılara boyun eğiyor Karadayı?15 temmuzdan sonra hak etmedikleri terfileri alanların neden hepsi İslam düşmanıdır? Bir tane bile farklı görüşten adam koymadınız. Oysa hiyerraşi ve terfiler aksini söylüyordu, kendi kafanıza göre TSK dizayn ettiniz, yüzbinlerce insanın hakkını hukukunu yediniz. 15 Temmuz’da TSK’da hiyerarşiyi bozan Saldıray ve Perinçek cuntasının cezası, rütbelerinin sökülüp tard edilmeleridir. Eskiden cezası idamdı. Askeri Ceza Kanunu’nu 17 yaşımda ezberlemek zorunda kalmıştım. Hiyerarşi’yi bozmanın cezası nedir Karadayı? Saldıray ve Doğan cuntasının cezası ağıt olmalıdır ki kims ebir daha böyle ahmaklıklara kalkışmasın. TSK’yı kimin bölük pörçük edip moralman çökerttiği ve hiyerarşiyi yok ettiği belli. Bu Askeri Ceza Kanunu’nda af edilmeyecek bir suçlar yazıyor. Saldıray’ın tasfiye edecekleri 160’ı general 1600 subayın listesini 15 temmuzdan 14 ay önce sunması, TSK’yı bilmeyen Erdoğan’ın işi değildir. Suçu başkası üstüne attınız yine. Saldıray Berk’in 1600 general ve subayın isimlerini tutuklanacaklar diye Mayıs 2015’de Erdoğan’ın savcısına vermesi komedi değil tiyatrodur! Senaryoyu yap, altını üstünü doldur taktikleriydi.

15 temmuz’u organize eden nifak ekibi, Adil Öksüz’e, Kasım 2015’den beri kayyım atadıkları Kaynak Holding’den araba almış ama Öksüz habersiz idi, cemaat sosu için projeyi çok önceden yazmıştı bu cuntacılar. 13 temmuz’da Adil Öksöz’ü tutuklayanlar 15 temmuz’da Akıncılar üssüne, 10 temmuzdan beri tutuklu Kaynak çalışanlarını da TRT’ye bırakmışlar! Bu kepazelikleri tüm dünya görüyor, bakın size kısa bir özet vereyim.

Çin’in yazdığı istihbarat raporuna da vakıfım. 15 Temmuz’u Erdoğan’ın diktatörlük, Perinçek’in TSK’yı bölmek ve kendi ekiplerini terfi ettirmek için yaptığı anlaşıldı yazıyor! NATO ve Kanada’dan sonra AB ülkeleri istihbarat raporları da sızdı. 15 temmuz’un Erdoğan ve Perinçek tezgahı olduğu kesinleşti. Domuzlar! 15 Temmuz’un ortakları Perinçek ve Erdoğan ittifakı, Türkiye’yi açık hava hapishanesi yaptı, kaçan canını, ırzını kurtarıyor. Çok ilerliyor ülke çok! Yunanistan’da 15 temmuza inanmadı. Yunanistan’a kaçan ve darbeci olduğu iddia edilen 8 TSK mensubu askeri geri iade etmiyor, Ankara yalnız! Projeniz Süfyanınız, Müslüman Hitler’i AB’de kimse sevmiyor. Erdoğan’ın sadece kapalı kapılar ardında değil, açıkca AB’ye tehdit oluşturan bir unsur gösteriliyor.

Erdoğan ve AKP’nin tek anladığı popülizm, güç gösterisi ve kabadayılık! Öyle bir enkaz bırakıyorki, bu ateşten gömleği giyen deli olur ancak. Cemaat hiç devlete talip olmadı, parti kurmadı, o zaman buyrun düzeltin.  ‘3Y – Yolsuzluklar, Yoksulluk ve Yasaklarla Mücadele’ söylemiyle iktidara gelen AKP, Yolsuzluk ve yasaklarda zirvede, yoksullarla oy alıyor! Perinçekciler ekseni Şangay’a kaydırdık diye kaydırak oynuyorlar. Yüzde 1 oy alamamış Vatan Partisi nasıl AKP’yi esir aldı diye kimse sorgulamıyor. İbrahim Kalın’ı Saray’dan Perinçekciler şutluyor. Kalın, haziran 2015’de ABD bir üniversiteyle anlaşma yapmıştı, zaten gidecekti, geç kaldı! Perinçek, Şangay’a ekseni kaydırdık, Erdoğan programımızı uyguluyor diyor.AB yolundan eksen Rusya ve İran’ın olduğu istasyona sessizce kaydı. Bu taktikler hiç değişmedi. Bakın.

Erbili Hocaefendi ve Nakşileri yok etme planı nasıl uygulandı? Ve 1960’larda zulüm nasıldı? http://sonsaniye.ca/index.php/2017/02/02/erbili-hocaefendi-ve-naksileri-yok-etme-plani-nasil-uygulandi-ve-1960larda-zulum-nasildi/ … via @SON SANİYE

Süfyanizm’in kuklaları Saldıray, Çetin, Perinçek madem yobaz İslam’a düşmanlar, neden tekfirci terörün tek ilacını sunan Hizmet’e düşmanlar? Perinçek madem NATO, ABD ve Batı düşmanı neden 40 yıldır İngiliz ajanı? Neden Saldıray, 14 Temmuz 2016’da ABD’den Pentagon’la görüşüp döndü? Perinçek madem tekfirci terörü desteklemiyor, neden yardımcısı Saldıray Berk, 10 temmuz 2016’da IŞİD kurucusu Amerikan Stratforla görüştü? Perinçek madem tekfirci terörle savaşıyor, neden teröristleri tutuklayan polis, savcı, hakim hapis, yazan gazeteciler işkenceler görüyorlar? Hakan Fidan, tekfirci terörizmi günahından yırtamaz. Erdoğan zaten hiç bir deliğe saklanamaz. Asıl patronlarınızı satın belki kurtulursunuz! Tekfirci terörizmi vebasında tek suçlu Erdoğan ve AKP kaldı dünyada! Katar da yakında satar! Milyonlarca belge, delili var, inkarı imkansız! Suudiler, Suriye’de insanlık krizine yol açan tekfirci terörizmi günahını Erdoğan üzerine atıyor, resmen sattılar! Bakalım kim pişti olacak? Ku Klux Klancılar tekfirci teröristleri kurma projesini Stratfor’a yaptırdı, Kakan Fidan üzerinden Erdoğan’ı, Suudileri, Katar’ı kullandılar. Bunların altında siz kalacaksınız Hulusi Paşam. Süfyanizm Heyeti kalacak. Erdoğan zaten bitmiş bir Süfyan projeniz. Türkiye üzerine çullanacak tüm dış güçler yine. Sevr getirdiniz.

Prof. Dr. İlber Ortaylı şanlı bir Osmanlı drenişi gösteriyor. Okuyalım:

“Kuran-ı bunlardan uzak tutmak lazım her an ayetleri değiştirip(Uydurup) kendi emellerine alet edebilirler. Ciddiyim! Allahtan bunların döneminde Çanakkale savaşı olmamış; yoksa Çanakkaleyi verip sonra “almak için Başkanlık şart” derlerdi. Her geçen gün Atatürk’e bir kez daha hayran oluyorum; bu kadar nankör ve cahile rağmen bu Ülkeyi kurtarmış. Hesap çalıyorlar sonra o hesaptan Erdoğan’ı övüp mutlu oluyorlar böylece Cihad yaptıklarını ve cennete gideceklerini düşünüyorlar.Şeytanca:)

İnsanlar rahat konuşamıyor,bugün 1 doktora siyasi 1 soru sordum 3 defa sağına soluna baktı kapıyı kapattı öyle cevap verdi. Korku imparatorluğu kuruldu. Yargı Elinizde EVET Yasama Elinizde EVET Yürütme(her türlü)Elinizde EVET Gazete ve TV’ler elinizde EVET Bahçeli elinizde EVET Doymadınız mı? Mesele ne Ak parti ne CB, babamın oğlu Başkan olacaksa yine karşıyım. Tam demokratik bir Ülke için hayır diyorum. AKP’ye yakın tabandan bir yakını ihraç olmayan kimse yok gibi, buna rağmen Evet vereceklerini zannetmiyorum gördüklerimin hepsi öfkeli. Eşit şartlarmış! Türkiye’nin ikinci büyük memur sendikası Genel Başkanı referandumda hayır dediği için iki gün üst üste saldırıya uğradı. İslamcılar artık birbirine Hayırlı Cumalar demeyi de bıraktılar. Fitch notu düşürecek diye kızıyorlar; Parayı peşin almadan Allah demeyen Nihat Hatipoğlu da Evet demiş. Gelin deneyelim kanallarda. Belediye programlarından para alan birisi Hayır desin bakalım 24 saat onu orada durduracaklar mı?

2009’da Erdoğan Samanyolu kolejinde Türkçe Olimpiyatlarında yaptığı konuşmada aldattı. Alkışlayanların, çocuklar hariç hemen hemen hepsi tutuklu. Peki gel bu hasret bitsin diyen? O kandırıldı. AB bizi niye almıyor diyorlar bırakın AB’yi böyle giderse ve Ortadoğu Birliği kurulsa onlar bile bizi almazlar. Güya komisyon ile iç hukuk yolları tüketilecekmiş yahu insanlar tükendi zaten. Burada Maksat AİHM’i keklemek Komisyon İç Hukuk değildir. Masum insanları oyalamayın. Sadece Ahaberi izleyip Ömer Turan’ı okuyan her şeyi güllük gülistanlık zanneden cahil troller Fitch’i duyunca kafası kopmuş tavuğa döndüler. S&P ‘den sonra Fitch de Türkiye’nin kredi notunu düşürmüş.Bu ne demek biliyormusun sevgili akepeli kardeşim. Fitchi tuttuk! Fitch’e niye kızıyorsunuz? Gazeteci ve Akademisyen tutuklamada; ve Mala el koymada Dünya birincisiyiz Kim yatırım yapmaya cesaret eder? Ödev yapmayan,ders çalışmayan, sınıfın huzurunu bozan öğrenciye öğretmen iyi not vermez.

Yunanistan niye darbecileri vermedi diyorlar. Onu Askerlerin fotolarını yayınlayan AA’ya sorun. Cahil evladım, başın kapalı ama dizi açık pantolon giymişsin. Başındaki örtüyle dizini kapatsan sanki daha da sevaba gireceksin. Yarın RTE,’Ben onaylamıyorum Ülke henüz Başkanlığa hazır değil”dese ertesi gün”bravo Reis biz de öyle düşünüyorduk”diyecek çok omurgasız var. Düne kadar Aziz Yıldırım’a demediğini bırakmayan Şamil’e bakın; bunun dönüş hızını NASA henüz herhangi bir Gezegende göremedi. Bu siyasal islamcıları 70 yaşında da olsa Anasınıfına alıp sadece insan hakları dersi vereceksiniz. Niye idam istemiyorsunuz diyen cahiller var ulan idam gelse siz pedofiliyi değil gazeteciyi asarsınız. Bu kadar baskıya,tehdite rağmen açıktan Hayır diyenlere nesli tükenmeden sahip çıkın.

Sürekli mağduru oyna, hep başkalarını halka şikayet et, öözüm üreteme, Büyük Krize sok ülkeyi 15 yılda, sonra da diktaörlüğü oylat ki suçların üstü örtülsün… Öyle mi? Meltem Cumbul’a saldırdığınız kadar Müslümanları kovan Trump’a iki laf etmediniz.Oradaki Hristiyanlar sizden daha Müslümanca davrandılar. Akit’in Trump’a tepkisini bulmak için büyüteç kullanmak gerekiyor bunların Müslümanlığı ancak bizim gibi müslümanlarla uğraşacak kadar. “Gavur” İsveç,ABD elçisini çağırıp mülteci yasasına tepki gösterdi. “Ümmetin lideri” ve emrindeki gazetelerden tek bir tepki yok. Neden Hayır? madde madde yazılmış lütfen okuyup paylaşalım.

ABD mahkemenin Başkana dur demesine sanırım en çok saray üzüldü lakin bağımsız yargı kötü örnek oldu onlar için. Atatürkün bize armağan ettiği Nutuktan alıyorum, cahil yavrum. Şuanda yandaşlar ne trump’a ne de İsrail’e tepki gösterebilir çünkü daha fazlası bizim Ülke’de yaşanıyor. Diktatörlüğü bertaraf etmek istiyorsak,sadece bizden olana değil herkese sahip çıkacağız sadece kendi mahallemize bakarsak kaybederiz.”

Sufi sustu ama kalbi konuşuyor. Ne diyor sizlere? Kuvvet haktadir. Yalan dolan ve iftiralarla muslumanlarla harpteyiz diye hile yapiyoruz gerekcesiyle kendini avutanlar, cehenneme ehil oldu! Peygamberimizin suc islenmesini tavsiye ettigini hic okudunuz mu? Hayrettin Karaman bosuna ilim okumus, siyasetle camura batmis, alimi bile! Haydutlukla, kaba kuvvetle adalet olsa idi, Peygamberimiz ve sahabeler degil de Mekke munafik, musrik ve fasiklari kazanirdi. Hak kazanacak. Gerçi Ayyıldız hackerleri benim twitter ve facebookları hackleyip kullandığı için artık onları yakalarlar! Sahibi olmadığım hesabı veremem ki! Kendiniz çalın oynayın artık.

Savcılar neden ve nasıl iddianame yazıyor? Komedi drama yazsalar iş bulamazlar. Kim daha aptal iddianameleri yarışacak galiba. Tebrik ederim. Kanada’ya yeni gelmiş dostum sana dava açsalar 10 bin yıl hapis istemeleri lazım, insanoğlu tarihi kadar ceza isterler ama ömrün yetmez dedi. O yüzden herhalde hiç bir iddianame hakkımda yazılamadı, hiç birine atılmadı adım. Firari gazetec dediler de 16 yıldır Kanada’dayım, kaçak filan değilim yani. Savcılara kızamıyorum. Aptallık prim yapıyor. Gerçek ismimle yazmaktan yoruldum. Yahu FuatAvni kim daha bulamamışsınız, ne davası açıyorsun? Kanada’ya gelmiş eski bir dostum, son 4 yıldır Fuat Avni’den sonra en çok okunan ve takip edilen yazarsın dedi. Savcılar böyle düşünmüyormuş ve yazdıklarımı önemsiz bulmuş veya dikkati üzerime çekipte beni okumalarını istemiyor milletin. Zinhar sonra derin uykudan uyanırlar, narkoz etkisini kaybeder. Bizim millet gerçekleri sevmiyor, sanal alemde dizilerle yaşamak, sanal vatan kurtarıp gözyaşı dökmek istiyor ama gerçek kahramanlar aç susuz bırakıldı. Tıpkı Ergenekoncuların dediği gibi intikam oldu.

Gazetecileri RT yapan gazetecileri suçlu sayan savcı dünyada hiç olmamıştır. Hukuk tarihinde aptallık rekorunu kimseye kaptırmaz asırlarca! Vatan Sensinde hiç olmamış Kahraman Cevdet binbaşı, sanal banal Polat Alemdar vatan kahramanı bu ülkede! Gerçek kahramanlar ise hain yapıldı. Sayın savcı Fuat Avni’yi RT yapanlar suçlu oluyor da beni RT yapanlar niye suçlu olmuyor? Kıskandım sanal kahramanı, ben gerçeğim gerçek… Savcılara çok kırgınım. 150 bin twit yazmışım son 4 yılda. Beni RT yapanları davaya almamışlar, firari gazeteciyim dava açanda olmadı henüz! Gençlere konuşmayın baskısı yapılıyor. Haksız rekabet bu işte. Hayır diyenlerin tamamına gözaltı ile seçim ha http://aktifhaber.com/politika/hayir-diyenlerin-tamamina-gozalti-h89874.html … via @aktif_haber

Komedi skeç metni mi bu? RT suç mu? İçinde suç geçmeyen iddianame yazmışlar!

Turkiye’yi 5. Sinif ulke yapanlari Allah kahretsin! Bu muydu benim ülkem ve milletim? Yazık.

DARBECİLERİ MASKELEMEYİN ARTIK!

Gercek darbecileri maskeleme gorevi yapan Erdogan, AKPlilere oyle bir kazik atiyor ki kiyamete kadar sovecekler! Kendi etti kendi buldu olur. Perincek sadece baskanliga kadar laik ulusalci Kemalistleri orgutleme ve darbe heyeti adina zulumleri yapmakta gecici gorevli! Patron baska! Saldiray Nusayri Alevisi, baskan Malatya Alevisi Bilgin Balanli olabilir; muthis ikili Sufyanizm Ayetullah Heyeti’ne girdi; kimse dokunamaz! Askeri Vesayet’in diktatorlugu adim adim geliyor. Bu kumpasa engel olanlari cezalandirmakla sorun cozulemez! Yalan dolani birakiniz artik! Erdogan ve AKP’nin baskanlik kumpasindan kurtulmasi icin tek sansi var: Gercek 15 temmuz darbecilerini yakalayip cemaati suclamayi birakmalidır. Cemaatı yem olarak attın ama gerçek darbeciler seni düdüklüyorlar. Piramid duzeni bir firavun fasizmini ulkemize layik gormus Askeri Vesayet! Erdogan hizmetlerinden dolayi kutsanacak; AKPliler dovulecektir! Tahmin yazmiyorum, Saldiray Berk’e hazirlatilan projeden aktariyorum! Aksama hic olmadi, herkes beklendigi gibi davraniyor! Fasizm yerlesir!

AKPliler guc sarhosu ve zehriyle Erdogansiz bir doneme girildiginde kimin baskan olacagini anlamak istemiyor! Boyle geldi boyle gider sanıyorlardı. Demokrasi, sivil toplum, ozgur medya ve hukuk istemedi Erdogan ve AKPliler! Askeri Vesayet size bu hatalari bilerek yaptirdi, sonlari hazin! Askeri Vesayet kendi diktatorunu baskan koyunca AKPlilere verdiklerinin hepsini bir hamlede geri alacak! El Kaidaci parti muamelesi gorecek! Secsis sistemi ve YSK’da 1 Kasim 2015’de AKP lehine sahtekarlik yaptiran Askeri Vesayet idi, baskanlik sistemi icin AKP iktidarda kalmaliydi. Erdogan, AKPlileri baskanlik sistemi oylamasinda son kez aldatacak! Bundan sonra secim olmayacak; Askeri Vesayet, diktatorunu koyacaktir! TSK’da Baasci baskanlik Cetin Dogan’in 40 yillik projesi, Saldiray Berk, 3 yil Azerbaycan’dan Rus sistemini kopyaladi! 15 temmuz darbecileri bunlardır ve darbenin 5. Aşamasına geçmek üzereler.

Askeri Vesayet en guclu donemini yasiyor ve baskanlik sistemini niye istediklerini anlamak icin arif olmaya ihtiyaciniz yok! Son duayi ediniz. Trump Amerikasinda Ibrahim Kalin’a ihtiyaclari kalmadi! AKP’yi kanser goren bir yonetim iktidara geldi! Bir cihana iki Hitler fazla gelir! Ibrahim Kalin’i Erdogan, Demokrat ABD baskan danismanlari Vali Nasr, John Esposito, Iran sahi eski danismani Huseyin nedeniyle yanında tutuyordu! Son zeki adama yolcu.  Ibrahim Kalin, Saray sozculugunden istifa edip ABD’ye donerse bunu Erdogan ve AKP bitti seklinde yorumlayin! Zekidir Ibrahim ama etkisiz artik! AKP ve Erdoğan’ı daha fazla kurtaramaz. Erdogan, baskanlik yasasini onaylamak istemiyor aslinda! AKP’yi yok edeceklerini biliyor! Perincek’in karsi olmasi aldatmaca, asker istiyor! Erdogan ve AKPliler neden yuzde 1 oyu bulunmayan darbeci Vatan Hainleri partisi boyunduruguna girdi? Ne gibi zafiyetlerle esir alindilar?! Perincek yuzde 1 oy alamamis Vatan Hainleri Pakraduni partisi ile istedigini yaptiriyor; AKPliler domuzca devleti ve milleti yemekle mesgul! Baskanlik referandumu da tartismasi da bos bekar istir! Perincek’in esiri olmus Erdogan ve AKP iktidar degil ki! Darbeye darbe diyemediler!

“Bir şiir okudum 3 ay hapis yattım” diye ağlayan zat, “burs verdim, talebe okuttum” diyenleri hapishanelere dolduruyor. Ya kitap okusaydı? Perincek, Islami hizmetleri ezmede yardimci oldugu icin MHPlilere ve Bahceli’ye tesekkur etti! Ulkuculer bugunleri de mi gorecekti? Rezillik dizboyu değil boğazdan üstü de aşağı da bokhanedeler. Erdogan’in Akmilisleri ne kadar hakiki musluman varsa hepsine gozdagi verdi ama Islami hizmetlere savas acmis Perincek’ten korkuyor dokunamazlar tabi. 28 subatta bile dini sohbetlere ara vermemis basta Cubbeli Ahmet, tum hocalar dini dersleri durdurmus! Erdogan ve AKP, Perincek’in esegi mi? Dun Almanya’da KHK ile ihrac edilen bir Diyanet imami aradi! Cemaatla alakasiz, niye magdur anlamamis! Faydali Islami hizmet mi yaptin dedim. Kriterleri bu. Güzel müslümansan suçlusun ve ezileceksin.

AKPliler 15 temmuzda askeri darbeye engel olduk diye kendilerini kandiriyor! Turk tarihinin en agir darbesi ile Turk milleti ve 50 yıldır büyümüş tüm İslami Hizmetler toptan yok ediliyor! AKPlilerin calip gasp edip iktidarda kalmaktan baska davasi yok! Perincek 1925-1929 zulmunu uyguluyor ve guya muhafazakarlar seyrediyorlar! AKPliler neden Perincek’in vatan hainleri partisinin programini uyguluyorlar hic merak etmiyor mu? Madem siz iktidarsiniz tokmak niye baskasinda! Vakıfları üzerinize almakla İslami Hizmet yapıyoruz diye kandırıyorsunuz. Bunlara el koymaları çocuk oyuncağıdır. Tüm yumurtaları tek sepete koydunuz ve hepsini kıracaklar birden ve bu enkaz altından kimse kalkamayacaktır. Perincek askeri cuntasi ne derse yaptiriyor! Yuzde 1 oyu olmayan Vatan hainleri AKP’yi calmislar veya esirler; muslumanlara zulmediyorlar! Erdogan ve AKPlilerin Perincek’in organize ettigi Askeri cunta darbesine 15 temmuzda destek olduklari artik anlasildi! Lanetle anilacaklar! Kimse af etmeyecektir.

1987 iskencelerini yapan NATOcu bir subay, sana Ataturk’u infaz ettigine dair bile itirafname imzalatirim demisti! Kendileri yazar oynarlar! Buranın Allah’ı benim tarz soylemi 1987 iskencelerinde NATOCu Ergenekon subaylari kullandi, 12 Eylul iskencesinden gecenlerin hepsi de bu kelami duymuslardir! “Buranın Allah’ı Benim” http://aktifhaber.com/gundem/buranin-allahi-benim-h89877.html …

Perslilerin Turk nefreti 1000 yilliktir! Hep maglup oldular; bir Yavuz cikip oyunlarini hep bozdu; yine bozacak ama uslanmalarini beklemeyin. Persliler Turkler eliyle muslumanlasmayi hic hazmedemediler! Horasan’dan Anadolu’ya hicret eden Oguzlar icine hep nifak sokup dervis yolladi. Osmanli’yi en fazla yoran Trabzon ve Rize’nin Rum ve Pakraduni Gurculeriydi! Papaz kiyafeti sonra Babai oldu, simdi de Erdogan’in ardindalar. Hiristiyan Avsar Turkleri Balkanlarda Bektasi olup Osmanliya isyan etmeye devam ettiler; mason Bektasi olarak 150 yildir bizi ugrastiriyor! Mevlana Rumi ve Osmanlilari en fazla ugrastiran asil Turk soyu olduklarini iddia eden Hiristiyan Karamanogullari oldu. Fatih Sultan Mehmet, Balkanlara surdu de nefes aldı. Çandarogullari, Fatih’e kadar Osmanliya direndi, Avsarogullari Karaman’da Hiristiyan Turklerdi; Hayrettin Karaman ile akrabalik var mi acaba? Bu kadar münafıkca fetvaları kuşkulandırıyor. Saadetin Kopek gibi soysuzlar devletlu gecinip Ertugrul gibieri ezdi; bugunde benzer kopekler Hizmet’i dirilis fedailerini ezmek istiyorlar! Saadetin Kopek, Alaaddin Keykubat’i zehirleyip Selcuklu tahtina konmak icin 1. giyaseddin Keyhusrev’in babasindan picim demisti, asilmisti! Ertugrul dizisinde nifakci Ural’in yargilanmasi gibi adil bir uluslarasi mahkeme ve adil hakimler istedi Hocaefendi! Zira suclulari biliyor. Hz Cebrail azap melekleriyle helakete gelse, insan olarak gozukse yobaz guruh ya rusvet ya ahlaksizlik teklif edecek, Lut kavmi kadar kotuler. CHPliler hiç merak etmiyor mu neden Hizmet Batı değerlerine uyumlu ve neden siz laik Atatürkçüler dünya ile uyumsuz kaldınız?

Tuzakci domuzlara daha nasil sarih bir delil lazim bilemiyorum! Cihanda 15 temmuz Erdogan’in Ergenekonla ortak tezgahi demiyen kalmamis gibi. Yobaz Siyasi Islamcilar ve yobaz laik Kemalistlerin psikolojisi oyle halde ki, gokten Hz. Cebrail inip gercekleri anlatsa, sihir diyecekler! Mevlana Hz. dediği gibi “Bu dünyada neyi en çok istersen, o senin imtihanın olur”. Erdogan ve Ergenekoncularin iyi tarafi, Bizi mukemmel denetleyip kusurlarimizi gosteriyorlar; bizde duzeltiyoruz! Herkese boyle şeytan lazim. Niye? Hangi konuda yalan, tezvirat ve iftiraya ugruyorsak, demek ki bu alanda Hizmet’i yeterince anlatamamisiz diyorum ve bu alana yogunlasiyorum. Yetismis kaliteli insanlarimizi hangi kesimden olursa olsun korumaliyiz! Siyasi fahiselikle katil olanlara siginmasinlar, hayatta kalsinlar! Hizmet’in masallah hatayda 2000 sene once teblige giden Barnabas’i, Marcus’u, Habibi Neccar’i varda peki elcileri tasliyanlari tanidiniz mi? Kur’an, Yasin suresinde sizden hic bir ucret istemeyen o mursel salih teblig erlerine uyun demiyor mu? Ergenekoncular hadi tasliyor, ya siz?

Oysa Gulen Hocaefendi’nin okuma listesi cok zengin ve cesitli! Neden bazi sahislar kendilerini dar bir alana hapsediyor anlamak mumkun degil. Hayatinda Gulen Hocaefendi, Kuran, Hadis, Risaleden baska hic bir sey okumamis bazilari yobazlik ile taassup med-ceziri yasadigini bilmezdi! 2010’da Gulen Hocaefendi, arkadaslar beni satip pazarlamayi terk etsin; kaynagimiz Kuran ve hadistir dedi ama cemaat sanirim idrak edemedi! Gulen Hocaefendi ve Hizmet’i asiri koruma zafiyetimiz oldugunu Ergenekoncular tesbit etmisti; koruma refleksi ve takintimizdan bizi vurdular. Hangi konuda asiri takinti yaptim, onyargili davrandim veya asiri muhabbet duyduysam, Allah oradan agir imtihan yapti; duzeltmekle bitmiyor! Allah, tam tevekkul, tam hamd ve sukur ve tam aktif sabir talep ediyor! Takintilar ve onyargilarimiz, Allah’a ulasmada engel perde oluyorlar. En hassas oldugunuz konularda yalan, tezvirat ve iftiralara ugruyorsaniz, bunun mutlaka bir hayri ve hikmeti olmalidir! Bekleyip gorecegiz. Sadece Allah, Rasulu ve sahabe sevgisi degil; vatan, millet ve insanlik sevgisini Gulen Hocaefendiden ogrendik! Samimi yasiyor bunlari zira! Hizmet erenleri, Allah dunyayi sevdirmesin diye dua eder, Siyasi Islamcilar devleti ele gecirip, cok zengin olmak icin dua eder! Fark bariz! Ergenekoncular aslinda Hizmet erenlerini surekli teyakkuzda tutuyor; serceler sahin saldirisi olmasa ucmayi da, kartala aski da ogrenemezler.

ATATÜRK’Ü BİLE TERÖRE DESTEKTEN HAPSE ATARDILAR!

Hocaefendi ile Resen emeklilerin Agustos 1990 bulusmasinda dedi ki, siz evlenmeden ve ucret istemeden once meleklerle yarisirdiniz! Agladik! Bazen bu Ergenekonculara sovsem mi sevsem mi bilemiyorum! Bu seytanlarda olmasa nasil manen inkisaf edecegiz? Turkan Saylan, Ankara’da GATA’da askeri öğrenciler sevgililer bulurdu ve kontrol ajanlarıyla gelecek potansiyeli olanları evlendirird, Perinçek gizli sağ koluydu. Hocaefendi’den hicrete giden bekar gencleri hemen evlendirin talimati gelince sok olmustum! 33’ten once evlenen abi hic tanimiyordum oysa ki! Hayatimizi hep Ergenekoncular degistiriyor! Turkan Saylan, Tataristan’da Eyupu Rus kizla yoldan cikarmasaydi Hocaefendi bizi evlendirtmezdi! Aslinda evlenmeyi de hizmet etmek ve meleklerle yarismak icin hic istemiyordum. Hocaefendi, 25 yasimda zorla evlendirin talimati yollamisti! Hocaefendi’den ucret istemeden hizmet et, meleklerle yaris tiyosunu alinca Zeki abiden Eflak’a verdigim parami istedim; ucret almayacaktim!

Agustos 1990’da Hocaefendi’nin TSK’yi avukat gibi savunup magdur bizlere sabri tavsiye etmesini anlamamistim! Ustad Nursi oyle tavsiye etmiş ve TSK’nın büyük kumpası ahirzamanda bozacak olmasından dolayı toz kondurmazdı. Agustos 1990’da ilk defa Hocaefendi’yi gormustum! TSK’da dindarlara zulmu Kemal Yamak ve Ozal ile durdurmaya calistiklarini detayli anlatti! Agustos 1990 idi, Altunizade’de TSK’da namaz kilanlara yapilan iskenceleri anlattik! Zorlamayin, bana TSK’ya beddua ettiremezsiniz demisti! Gulen Hocaefendi, yaninda kimseye Ataturk’e sovdurtmez, TSK’ya laf ettirmez. Elmali tefsiri lafzi, Nursi tefsiri hermeneutic olarak okutuyor. Her 25 yilda bir Kuran tefsiri yenilenmeli diyen Gulen Hocaefendi’nin neden bu is icin bir komisyon kurdurmadigini anlamamistim. Adam yokmuş meğerse. Çakalmış çoğu… Cumhuriyet’in yetistirdigi ilahiyat profesorleri oturup aglasinlar;Osmanli aydini Elmali Hamdi ayarinda bir tefsir yazamadilar; işleri güçleri nifak çevirme, tekfir edip imanı hizmet yapmama.

Madem evinde Elmali tefsiri bulundurmak suc, bu tefsiri yazdirtan Ataturk’u yargiliyorlar demekki! O finanse etttigine gore suclu Ataturk mu şimdi? Haydı savcım buna bir iddianame yazda görelim. Ataturk’un finanse ettigi Elmali Hamdi tefsirini okumak ve evde bulundurmaktan cok sayida insan hapiste, isini kaybetti! Suc delili buymus! Siyasi Islamcilar, basta Hayrettin Karaman, Ataturk siparisle yazdirdi diye Elmali tefsirine karsi savas acti! Sahip cikan Hocaefendi sadece. Yobaz laik ulusalci Kemalistler muslumanin her cesidine karsi savas halinde oldugu icin aydin Hizmet erenlerini hazmedemedi, cok kiskandilar. Ataturk’un yazdirtigi Elmali tefsirini tekrar parlatan Gulen Hocaefendi ve okuyuculara hediye eden Zaman gazetesi idi; iste Ataturkculuk bu! Ataturk, Islam’a savas acmis olsaydi Elmali Hamdi’ye neden Kur’an tefsiri yazdirip ucretini odesin! Bugun terore destek diye hapse atarlardi.

Perincek, yobaz laik ulusalci darbecileri kandiriyor, Ataturk Islam’a savas acmisti, bizde onun yolundayiz diyor! Nutuk okusalar cahil olmazdı llber Ortaylı’nın deyimiyle.  Gulen Hocaefendi dizinde tefsir okumus hangi talabesine sorsam Elmali tefsiri esas, bunu yazdirttan Ataturk’e vefali, giybet ettirmez dedi. Ataturk ve Gulen Hocaefendi’yi ayni idealde bulusturan bence Elmali Hamdi Kur’an tefsiri! Ataturk yazdirtmis, Hocaefendi yillardir okutuyor! Erdogan&Saldiray&Dogan ve Perincek darbe ekibi, Elmali Tefsiri bulduklarini hapse tikti! Ataturk’e ihanet ettiler, bu tefsiri o yazdirmisti! Gulen Hocaefendi, Ataturk’un Kuran tefsiri yazdirdigi Elmali Hamdi tefsirini esas alarak 50 yildir tefsir dersi yapiyor! Kemalist yobazdir! Mustafa Kemal Ataturk, cahil yobazlar aydinlansin diye Kuran tefsiri yazmasi icin Elmali Hamdi Yazir’a gorev verip, kendi cebinden odemisti! Mustafa Kemal Ataturk, dini siyasete alert edip dunyevi menfaatlerine yontan yobazlara dusman! Said Nursi& Gulen Hocaefendi gibileri severdi Gulen Hocaefendi ve Hizmet erenleri, Mustafa Kemal Ataturk’un yapmak icin hayal kurup vasiyet ettiklerini yapti, bunu Ataturkculerden çok duydum. Tek tek sayarım gerekirse. Mustafa Kemal, bugun dirilse, Turkiye’yi 180 ulkede guzel tanitan Gulen ve Hizmet’i takdir eder; yikmaya calisanlari hapis veya idam ederdi!

Kim Vatan haini, kim vatana ihanet etmiş tüm cihan ve Türk milleti er veya geç görecekler ama geride enkaz halde bir Türkiye bırakarak… Yobaz laik Kemalist ve yobaz Siyasi İslamcılar ittifakı yıkıyor. Ülkeyi fiziken tamir etmek zaman alır,  travmaların terapisi de. İşimiz zor.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi