Bu rejim Hitler rejimidir, Naziler olarak dışlanacaklar!

Süfyanizm Heyeti’nin planı bu videoda var: Ekonomik kriz, iç ve dış savaşlar. Ülkeden aydın insanları kaçıracaklar.

Barışı ihya edici, cihana, insanlığa ıslah ve felah sunan alimin vizyonu Gülen Hocaefendi gibi olur. Süfyan, kin, nefret, hasetle yıkandır. Kader, 12 ayrı boyuttur, kader planında ne gerçekleşiyorsa sonu hep hayra tebdil olunacak. İster bu dünyada, isterse ahirette sonu hayırdır. Herkes ebedi alemde torbasına koyduğu ahiret azığına baksın, kim kazanmış, kim kaybetmiş anlarsınız. Zalimler için yaşasın ebedi cehennem!

Başkanlık denilen şey madden bir şey ama manen koca bir hiç. Bir müslüman hakiki iman sahibiyse kıyamet koparken Allah’ın azametini seyredersiniz. Süfyanizm ve Süfyan, başkanlıkla “artık kazandık” dedikleri noktalar. Çünkü artık kimse önlerinde duramaz. Düştükleri yer ki bize sabr düşer. Süfyanın yazdığı senaryo kalıcı değil. Başkanlık kelimesinde saklı olan gücün kullanımı büyük temizlikten sonra doğru şekle belki dönecektir.

Süfyanın arkasını sıvazlayıp ayağını kaydırmayı ve ardından kendi başkanını getirmeyi planlayanlar da zan içindeler. Allah’ın planı üstündür. Süfyanın yıkılacağı, ardından gelecek olan Dünya savaşının bilgisi hadislerde var. Süfyan yakıp yıkandır, zulümle dolan cihana barış sunamaz. Askeri Vesayet tamamen batıracaktır, tıpkı İttihat ve Terakki’nin Osmanlı’yı 10 yılda yıktırması gibidir. Maceraperest bu generaller, çok dayıda insanmıızın telef olmasına yol açacaklardır. Başkanlık denilen oylamanın sonuçları kısa vadede Süfyani şeytanın yüzünü güldürse de sonuçları ile şeytana kul olanlara da şamar inecektir! Allah’ın Adaletine şahit olacaksınız.

Kader Planında her şeyde hayır vardır. Üstad Hz. Ya bizatihi hayırdır ya da neticesi itibariyle hayırdır demiş. Niye demiş? Bir bildiği var! Üstad Said Nursi, Osmanlıyı kurmadan Osmanlıdan büyük, Halifeliği kurmadan Halifeden üstün kalp sultanlığı Hizmeti dedi. Fahişeler anlamaz! Süfyanist domuzları! Benim facebookumu,sosyal medyamı hacklemeye çalışmanızla gerçekler değişmiyor. EFTO yapılanmanız er veya geç çökecektir. 3. dünya savaşında yıkım merkezi Türkiye yapıldı. Nedeni açık. Erdoğan ve Fidan Terör Örgütü (EFTO), ülkemizi tekfirci terörün merkezi yaptı. Erdoğan Süfyanizminin adını koyalım: Bu Hitlerizmdir ve Naziliktir. Cezası, bedeli, diyeti, faturası çok ağırdır. Nefret eksenli liderlerle 3. Dünya Savaşı cinnetine koşuluyor! Yalanlara devam edin bakalım! Süfyan Erdoğan’ın zulümleri artırması Halife olamayacak olmasından. Tabi ki, hırsından, öfkesinden, hasedinden, kıskançlığından çatlıyor. Dua ederek Allah’a sığınınız…

Erdoğan, MHP’yi de küfür ehline kattı, CHP’yi de alsın da tam olsun, Süfyanizm’in tüm maskeleri düşsün. Başkanlık, Hitlerizm, SS Naziliktir. İman ve küfür savaşı kıyamete kadar devam eder. Yalancılar, iftiracılar, nifakçılar, gerçeklerin üstünü örttüğü için dinen küfür ehli kafir! Erdoğan’ın Hitler, AKP’nin Naziler olduğunu tüm Batı dünyası, şimdi İslam ülkeleri, Afrika ve Asya anladı. Hitler ve Nazilere karşı ne yapılabilir? Elimizden geleni yaptık… İNSANLIK AYIBI yaşandı. Anneyi gözaltına aldılar 5 çocuk ortada kaldı. “Engelli kardeşimiz var. Bizi burada bıraktılar. Allah’a havale ediyorum sizi” Allah, bu zulmü yapanların her iki dünyasını da berbat etsin. Burada kahretsin, öteki dünyada da en acı azab ile cezalandırsın.

Şizofrenik Sufyan Erdogan’i durdurun diyen Turk ve yabanci aydinlarin yalvarislarina Hocaefendi asla sessiz kalamazdi, bin kurumu feda etti! Erdogan, Hizmet’in gucunu kullanarak 180 ulkede Islam halifeligimi kolay benimsetirim saniyordu, Hocaefendi izin vermedi; kopartılan kiyametin  asıl sebebi budur! Zindika ve Sufyanizm’in tum gucunu ortaya koymasina ragmen Sufyan Erdogan’i kimse halife kabul etmedi; sadece sizofrenik bir deli diyorlar! Hırsından, öfkesinden, hasedinden, kıskançlığından çatlıyor. Degirmeninin suyu diyorlardi bir zamanlar! Birakin Turkiye’yi Erdogan halifeligi icin heryerde dolarlar dagittiriyor! Lawrence kim bellidir! Bunca haramlara ve tekfirci terore batmis Erdogan ve AKP, Hitler ve Naziler gibi secim kaybetse bile tum ulke yikilmadan iktidari vermezler!

Havuz medyasinin tum nifak, iftira ve yalanlarina ragmen hayati siyasi fahiselikle gecmis siyasi Islamcilar, AB raporundan habersiz olamaz! Turk siyaset dunyasinda olupta 15 temmuzu Erdogan’in yaptirdigini bilmeyene henuz rastlamadim! Gazeteciler ve akademisyenlerde biliyorlar! AKP haramileri 15 temmuzu Erdogan ve ardindaki Sufyanizm-ZINDIKA Komitelerinin yaptigini biliyor; yaptiklari iskenceleri bilerek yapiyorlar! Erdogan, 15 temmuzda 5-10 bin insanimizin infaz edilmesi icin talimat vermisti, 245 diyorlar ama binin ustunde! Sufyan asla durmayacaktir! Nefret ve kine dayali nifaki ustalikla planlayan Zindika Heyeti ile Erdogan dirsek temasinda calisiyor! Halife olsunda milyonlar mefta olsun, hiç umrunda değil. Erdogan nefreti, Trump nefreti ve Batililarin Putin nefreti ile yeni bir madness cinnet donemi basliyor! Oyunu oynatanlar nifakci azinliktir. Kicik Sufyan Erdogan, Kicik Deccal Trump ve Buyuk Deccal Putin ile sizce dunya nereye kosuyor? 3. Dunya savasinda 1.2 milyar telef olabilir!

Trump’i Hitler gosteren posterler, videolar, protesto gosterileri bizim Erdogan’a Hitler dememize benziyor! Kumpasi kuranlar cok kibirliler! Washington Kadın Protestosu sürüyor: Gloria Steinem, gazeteci & feminist: eğer Müslümanları kayda zorlanırsanız hepimiz Müslüman kaydoluruz. İlginç bir yaklaşım. Trump’i iktidara getirip, gucu tek bir moron elinde toplatanlar zaten Kabala merkezlerinin malum zenginleri! Erdogan’in benzeri bir Hitler! Madonna’nin Trump’a yonelik sert itirazi dikkatimi cekti! Kabala merkezi muridi aydin mi olmus? Cok pis bir oyun donuyor, Trump guluyordur! Yuzde 70’i aptal sayilan Amerikalilar Stupidity rules kaidesinden gercege uyandi! Erdogan bile postu vermiyor, Trump tüm güç merkezlerini tek elde topladi,  hiç kimseye verir mi? Arkasındaki karanlık şebeke beni korkutuyor, herkesi korkutuyor. Trump’a karsi protestolar inanilmaz boyutlarda! Ancak gec kalindi! Ic savas endisesi var! Trump, dis savas cikartarak birligi saglayacaktir! Oyun belli.

Kendi cikarlari icin hala Hizmet’e vurmaya calisan ve boyle CHP’nin ihya olacagini zanneden Eren Erdem, yazdigi kitaplarda Islam’a sovuyordu. Kendi yaptiklari 15 temmuz boklarini halka baklava diye yedirdiler! Hizmet’e yapilan zulumler icin, ” o zaman darbe yapmasaydi” diyen boktur ve yaptıkları pislikler boklar içinde geberecektir. Hocaefendi, bu devirde her nefis bir firavun, firavuncuk tasiyor demisti! Nefsi tezkiyeye ihtiyac duymayanlar heryerde Ayetullahim saniyor! ÖNDER AYTAÇ abimiz haklı:  Dışarıdaki Tiran’ala türdeş olan ve maalesef içeride olan tirancıklar da var…

Önemli not: Twitter hesabınızı 24 saat kapatmayıp hep açık tutarsanız, Süfyanist Hitler rejiminin hackerleri hackleyemez. Hack çalışmaları tesbit edilir ve sizi uyarırlar. Süfyan Erdoğan, bu 6 bin devlet terörü yapan Nazi hackerlere devletten maaş ödüyor. Bu rejim Hitler rejimidir, Naziler olarak dışlanacaklar! Daha fazla hackeri tesbit etmek için 3 gün hiç bir şey olmamış gibi davrandım. Onlar hacklemeye çalıştıkca IPlerini, adreslerini çıkardım. Müslümanlar aynı delikten bir kere ısırılır. Bu yılan, çıyan kobra, akrep sürüsü Süfyanistlere sosyal medya hesaplarınızı asla kaptırmayınız. Sizi sizle izleme metotları elektroniklerinize reklam veya hacklenmiş arkadaşınızdan gelen email veya telefonla Trojen sokmaktır. Sakin olun. Trojen girmiş elektonik neyse kullanmayın ve şifreyi telaşa kapılıp değiştirmeyin, şifrenizi bu şekilde öğrenirler ve gerçekten ele geçirir! Süfyanist hackerlerin adını veriyorum: Tevekkeli, Turkey. Chrome on Sony Xperia Z2. IP adresinizi casus Nazilerin hackeri diye ihbar ettim. Telefon ve laptonuza Süfyanist hackerlerin hareketlerinizi izleme trojeni girince hemen resetliyorsunuz ve Monitorcü Trojeni öldürüyorsunuz. Süfyanist hackerler, Cuma gününden beri şifrelerimi telefonumdan veya laptopumdan değiştirmemi bekliyor. Alo! Yeni laptopum IPsi sizde yok ki! Süfyanist hackerler! Telefonuma trojen soktuğunuzu biliyorum. Müslüman aynı delikten bir defa ısırılır. Sosyal medya şifrelerimi değiştirmem. Zira izliyorlardı. Türkiye’de gördüğüm en akıllı adam, Çarlidir. Rehber. Emailleri, sosyal medyayı, telefonları zaten Yahudiler izliyor derdi: Tek şifresi var! En basitinden. Hacklemek isteyen havada karada hackler ama tedbirinizi alacaksınız. Toronto nifak merkezi ve ekiplerinizi buldum, beni izlemek yaptığınız en büyük hatanız. Ava gideni avlarım. Casus Nazileriniz ihbar edildi! Süfyanizm heyeti şunu anlamıyor: Süfyan Erdoğan’ınız tekfirci terör babası olduğu kadar Hitlerizm temsilcisi. Ekipleriniz Nazi ekibi görülür. Süfyanizm ekipleri çok yüksek teknoloji kullanıyor. Sizi sizle izliyorlar. İzleyenler de izlendiklerini bilsinler.Toronto ekibiniz casus mu? Süfyanizm heyeti, en gizli ve jammerlı yerlerde yaptıkları konuşmalara da vakıf olmamdan rahatsız. Telefonuma trojen koymayı bırakın artık! Resetlemekten gına geldi. Türkiye’de milyonlarca insanı illegal dinlemeyi kimin yaptığını ve yaptırdığını anladınız mı? Çok meraklı ihtiyarlar, 15 temmuzu bilmez mi?

KIYAMETE DOĞRU GİDİYORUZ

Bugun zulme ugrayan ve hapiste olan arkadaslarimi 2009’da Araf ruyamda cennette gormustum! Kimin hakli oldugunu bana gostermeye yetiyor bu! Zulme ugrayan Hizmet erenleri, ama nasil vicdan varsa AKPliler hala zulumlerden Hizmet’i sucluyor. Sufyan Erdogan’a zalim diktator diyemiyor.

Tanzanya CB Magufili, RTE yi iplemedi bile Başbakan’ını gönderdi görüşmeye.Tanzanya tokadı çaktı resmen. Afrika ülkesinde bile itibarları 0. Eski sovyet adamlarının şekillenmiş bir karakteri var. Bu domuzların karakteri de fikri de yok. Bu yüzden duramıyorlar. 12 eylül döneminin dava adamları ölünce yada çekilince verecek bir değeri kalmayınca bu domuzlar boşluğu doldurdu. Yine KHK yine zulüm. KHK mağduru eski bir sağlıkçı olarak,Recep Akdağ’ı ve diğerlerini Allah’ın KAHHAR ismine havale ediyorum. Ali Ünal abi yi istedikleri kadar karalasinlar iceri girdikten sonra söyleyecekleri, onun bizim gönlümüzdeki yerini degerini sarsmaz.biliyoruz.

Soygunun boyutlarını abartmıyorum. Sufyanizm Heyeti’nin gizli kasalari Erdogan ile organik calisiyor! Mesela Rusya’dan gelen gazin kari yuzde 10’u Rizeli mafya ekibine yatiyor. Erdogan yaptigi her hirsizliktan Sufyanizm Heyeti’ne aslan payini veriyor! 28 Subatta soygunu yapan MIT baronlari simdi AKP kilifiyla yapiyor. Sufyanizm Heyeti’ni sadece 12 emekli pasa ve 40 kisilik Encumenti Danis saniyorsaniz, fena yaniliyorsunuz! Erdogan gorili tiyatrocu domuzdur. Sufyanizm Heyeti’nin 130 bin elemani iyi egitimli ve her maskeyi ustalikla takan, OKK tarafindan duzenli brifing alan, cok organize ekipler! Sufyan Erdogan’in gitmesi secime filan bagli degil, Sufyanizm Heyeti kararlari veriyor! 130 kisi bu ekibe calisiyor ve 5 bini ustduzey adam! Sufyan Erdogan gitse Ergenekon Yezidleri de ondan asagi kalir zalim degil, apartta bekliyorlar! Tekfirci teroru babasi cok farkli batacaktir. Sufyan siyaset yoluyla yenilemez! Arkasina Zindika ve Sufyanizmi almis, beddua ettiniz bak Allah kabul etmiyor diye bizle dalga geciyor zalim. Referandumdan evet de ciksa, hayir da ciksa bu sufyan asla o iktidari birakmaz, bu da bir gercek.

Diktatorluk rejimleri iste boyledir! Saddam, 1 milyon cana kiyarak oturdu! Mustafa Kemal donemi idam edilen molla sayisi inanilmaz miktarda! Halide Edip, yalanlar uzerine bina edilen Fasist cumhuriyette yasamak istemedi! Ataturk af yolladi ama Fransa’dan donmedi; surgun vatanseverdi. Mustafa Kemal’in sagkolu Dr. Riza Nur, Ataturk’un yalanlarini yazdigi icin surgunde yasadi! Ahiromrunde af edildi! Ataturk insafli sayilir! 1923’den sonra o kadar cok yalan soylendi ki Erdogan da bende yalan uzerine zorbalikla kanla dikta fasizmi kurarim saniyor; yalan zararlidir. Mustafa Kemal’in Nutuk’u bilmeyen, Halide Edip’i hic okumamis bir nesil yetisti! Erdogan capulcu nesli buyuledi sanki, kimse laf anlamiyor! Mustafa Kemal’a kurtulus icin yola cikmis pasalarin direnci Vahdettin’in gizli muhurlu fermani gorunce kiriliyordu! Yine de tek adam olamadi. Kurtulus savasini bile yalan yanlis bilen bir neslin ahfadiyiz! Osmanli’yi nerden bilecekler! Erdogan diktatorluk icin her degeri kullaniyor.

Mustafa Kemal’e Ittihatcilar ve Saray pasalari, kani anasonlu Sari Mustafa der, kucumserdi! Vahdettin onu 10 namzet icinden kurtarici secti! Mustafa Kemal, Anadolu’ya gectiginde Pasa bile degildi! Oysa Osmanli da nice pasalar vardi! Kimin vatani kurtaracagi hic belli olmuyor! Yeni bir Mustafa Kemal Pasa’ya ihtiyacimiz var! Harbiyelilerin hepsi Mustafa Kemaliz derlerdi, Padisah Erdogan iste bundan cok korkuyordur! Mustafa Kemal, Teskilati Mahsusa’yi darbe icin kullanan Enver, Talat ve Cemal pasalara karsi cikan tek isimdi! Vatan sensin ekibi kurmustu! 30 bin vatansever Osmanli’yi padisah istibdati ve dis dusman tasallutundan kurtarmak icin Teskilati Mahsusa’yi kurdu! 3 pasa irzina gecmisti. Enver, Talat ve Cemal Pasalar, Selanik Mason Bektasilerle 1909’da darbe yaptiginda Yakup Cemil, genelkurmay baskanini Enver ile infaz etti! Sevr’i imzalayan Damat Ferit Pasa’dan farki yok Erdogan’in! Halife olsa ne yazar, baskan olsa ne yazar! Vahdettin gibi gitmez, caliyorlar! Baskanliga Evet diyen, hangi gerekce uydurursa uydursun Sufyanizm’e boyun egmis ve satin alinmistir! Sufyan Erdogan kendi Tayyiban Devlet tarikatini kuruyor! Kosem gibi yapacak, ailesinin vakiflarindan baska hayir hasenat, Tarikat yasaktir! İhsan Ocak’tan Cübbeli Ahmet’e yaptıkları dini sohbetleri süresiz durdurdular. Bunlar neden aynı anda durdurmuşlar ki ? Emir büyük yerden mi yoksa misyonlarını mı tamamladılar..

Perincek’in karanlik Aydinlik’i beni Kanada Savas merkezi gostermis; vatandasta inanmiyorum! Bu nifakcilar ne dese inanmayin, siradan kulum! Vatandasin biri beni Kanada’ya al “Fetocu” olayim diyor! 1- “Feto” diye bir sey yok! 2- Kanada babamin mali degil! 3- Gelsen 2. Gun satarsin. Kaçan kaçsın Hizmet’ten, bana ne! Hacı Bayram Veli gibi çadır kursak ve kesilecek mürid arasak kaç tane çıkar? Hizmet’te milyon kadar çıkar! Süfyanist işkenceciler! Hizmet’i böyle aşağılık zulümlerle yazdığınız itirafnamelerle teslim alamazsınız, suçlu ve terörcü de yapamazsınız. Kimseyi beni takip edin diye zorlamıyorum. Takip ederseniz başınıza bela ve musibet geleceği kesindir. Süfyanist itler okusun diye yazıyorum. Onlarda sıkı takip ediyorlar.

1987 işkencecileri daha insaflıymış. Annene tecavüz ederiz demişlerdi bana, GATA’daydı annem o sırada. Yüzüne tükürdüm, yine de yapmamıştı! Bu Süfyanist domuzlar, 1980 darbecileri ve 1987 Gladyocu işkencecilerden daha berbat!Aşağılamadan tecavüze her pisliği acımasızca yapıyorlar. Ali Ünal abimiz itirafçı filan olmaz. Hasta evladı var ve onunla tehdit ettikleri açık. 1987’de aşağılık tehditlerde bulundular, yapmadılar! Süfyanist nifakçıların filan abiniz itirafçı oldu sözlerine inanmayınız.Bu morali bozma taktiğidir.1987’de bize uygulayıp zayıfları çözdüler. Türkiye’de milyonlarca insanı illegal dinlemeyi kimin yaptığını ve yaptırdığını anladınız mı? Çok meraklı ihtiyarlar, 15 temmuzu bilmez mi? Süfyanizm ekipleri devlet filan değil gözümde, Hitlerizm getiren domuzlar ve Nazi muamelesi yapıyorum. Tekfirci terör babanızla bir batınız.

Süfyanizm Heyeti, Sabri Yirmişbeşoğlu’nun dediği gibi insanları kirleterek kullanır, kendilerine kul köle yapar. Hizmet’ten başkası yalandır. Süfyanizm Heyeti, öyle sadece yaşlı ihtiyarların geyik muhabbeti için haftada bir biraraya geldiği emekliler kahvehanesi değil. Sistemi var! AKPliler süreç öncesi kimden endişe ediyorsan söyle yok edelim diyordu, gülüyordum hallerine! Yaşlı ihtiyar dediğiniz adamlar belledi sizi! Bütün karanlık planları yapan Süfyanizm heyetine hitaben yazıyorum, Erdoğan ve AKP domuzlarını muhatap almıyorum, boşa nefes tüketmesinler. Vatan kahramanligi edebiyatlarina karnim tok benim! Turkiye’nin imajini iyi egitimli& guzel kalpli Hizmet erenleri duzeltti; Sufyan batirdi!

Sufyanizm, Erdogan gibi Guzel Kuran okuyarak domuzluk yapan yalanci bir munafigi bir daha bulamayacak! Zira lanetlenecek hepsi; tukureceksiniz yüzlerine. Kimse kendini suclamasin; Sufyanizm Heyeti tum pisliklerini er veya gec sacacakti! Yolsuzluk ve ihanetlerine virus sinsileri desifre etmistir. Sufyanizm’in domuzluklarini gecmiste nasil yavaslattiginizi anlatiyorum! Maskelerini tam cikarmadan diplomatik dil kullanirdim; artık buna gerek kalmadi. Direkt ve net yazınca da anlamak istemiyor domuzlar. Sufyanizm’in tum seytani planlarindan elbette detayli haberimiz vardi! Muslumani muslumana kirdirmak icin kirlenmeyi seven haramiler secildi. Sufyanizm, Hizmet’e 40 yildir nefret duyuyor ve fisliyordu! Demokrasi ve hukuk icinde zulum yapamazlardi; Cingene Erdoganla devleti yiktilar. Kalbime akan bilgi ne ise onu yaziyorum; kimseden bilgi filan da almiyorum! Iste Allah’in lutfu budur Erdogan; 15 temmuz senin domuzlugundur. Hergun ne yazacagim genelde ruyamda bildirildigi icin Sufyanizm hackerleri bosuna telefonumu dinliyor ve kaynaklarimi arastiriyor! Salaklar!

Umit Bavbek’in ismini 1 Mayis 2012’de ruyamda Babek anlamisim, google’da birsey cikmayinca Emre Uslu’ya telefon edip sordum; Bavbek’tir dedi. Yalanlamasına bakmayın, benle irtibatlı olmak takaıntısı var. Sadeec 2 telefon görüşmesi ve bir iki emailleşme yapmışım, o kadar tanıyoruz birbirimizi. Kendisini fazla kasmasına gerek yok. Doğruyu söylesin, bu yeterliydi. Sufyanizm, Erdogan cingenesini kral yapmak icin Umit Bavbek’e en kirli tezgahi vermis! Ancak cingene kral olursa once kendi babasini asar! Umit Bavbek, Erdogan’in damadi Berat ve agbisi Serhat Albayrak ile dirsek temasinda calisiyor! Medyagundemdeki igrenclikler bunlarin urunu! Umit Bavbek’in Hizmet insanlarini karalamak icin malzeme olusturma ekibi gayler, transgenderler ve fahiselerden olusuyor! Erdogana calisiyorlar. Umit Bavbek, 28 Subat’ta Fadime tiyatrosunda onu pavyonda bulan nifakci! Erdogan icin cok daha fazlasini yapti, Hizmet bireylerini karaladi! Tuncay Guney, Umit Bavbek ile maceralarini anlatinca gulsem mi aglasam mi bilemedim! Veli Kucuk, JITEM kartiyla Bavbek icin araba caldirmis! Umit Bavbek ayni zamanda Evren’e 1980’de PKK’yi kapatmayalim, basina bizim oglan Abdullah Ocalan’i koyalim projesini sunan CIA Gladyo kopegidir. Umit Bavbek, 1980’de Evren’in Istanbul Terorle Mucadele Emniyet muduru! 28 subatta Sisi ileydi, son 10 yildir Medyagundem fahiseleri sefidir. Umit Bavbek’i tanimiyordum! Ismi 1 Mayis 2012’de ruyamda bildirildiyse bir hikmeti vardır dedim! Emre Uslu sagolsun arastirmama yardim etti de tum dosyasi elime gecti! Boşuna inkarcı! Sufyanizm’in nifak ekibi 28 Subat surecinde de ayniydi, bugunde ayni isimler Erdogan’i destekliyor! Umit Bavbek, 1980’den beri nifakcı anakoordinatordür.

Sufyanizm, nifaklar, iftiralar ve yalanlarla cemaat nefreti olusturdu; Cetin Dogan 40 yildir planladigi Baas diktatorlugunu AKP’ye gecirtti! Laik Kemalistler yalandan baskanliga hayir diyor; Karadayi onlari anahtar isimlerle kolay yonlendiriyor! Laiklerin nefreti Sufyana yariyor. 15 temmuzdan sonra HDPlilerden baska ulkede zeki insanlar ve vatansever parti kalmadigini gorduk! Baskanliga cemaatten baska direnen de yok! Ancak onlarda teslim olmaz üzereler. Kürdistana özerklik teklfini kabul edecekler. Eyalet sistemi Demirtaş’ı bölgesel başkan yapacak. Sufyanizm’in Yenikapi oyununa gelmeyen HDPliler toptan hapise burunları sürtsün diye kondu! Erdogan sadece tiyatroda bir Goril! Maymunlar alkisliyor, domuzlar yiyorlar!

15 temmuzun faili EFTO yapilanmasi, Yurtta Sulh Konseyi, Vatan partisi ekipleri! Bu kirli ittifak, Ataturk’un cumhuriyetini yikti ve yakti! Erdogan baskanlik sistemini Sufyanizm Heyeti icin geciriyor; adini Erdoganizm de kullanmalari ona kafi! Kemalizm oldu Tayyibizm; domuz ayni! Sufyanizm, 15 temmuzdan sonra Yenikapi ruhu diye baskanlik onayi aldi, HDP haric tum partileri kirletti; hepsi çöp oldu! Tasaffi edemezler! Eğer HDP de teslim olursa şaşırmayınız. 15 temmuz buyuk yalanlariyla ne devlet kaldi nede insanlik! Katiller surusu baskanlik icin daha kac kisinin kanina girecek! Zulum yetmedi mi? Erdogan’in 15 temmuzda 245 vatandasimizi katlettigi anlasildi! Bin kişi üstünde aslında. O halde neden masumlara tecavuz, gasp, zulum suruyor? Bu canavar af edilmez! 15 temmuzu Erdogan’in diktatorluk icin yaptigi AB raporuyla kesinlesti! 200 bin insani magdur eden diktator yapi, baskanlik gecince kudurur! Koskoca AB ulkeleri istihbaratlari 15 temmuzda Hizmet yok diyor; o halde kim var? Erdogan’a Allah’in lutfu kendi darbeyi yapinca olmustu! Kemal Kilicdaroglu, 30 temmuzda 15 temmuzun sahte oldugunu ogrendim diyor, o halde Yenikapi ruhsuzluguna katilip neden diktatoru destekledin? Yenikapi mutabakati diye CHP de yikima ortak oldu, bos yere kafa utulemesinler.

EFTO PARALEL DEVLETİ

EFTO teror yapilanmasini Lahey’e teslim etmezsek yikim kacinilmaz! Tekfirci terorun savunucusu Erdogan ve AKP’ye dunyada kimse acimayacaktir. Hitler fasizm virusu ile Erdogan tekfirci fasizm virusu arasinda fark yok! Hastaligin devasi isgal edilip yikilmanizdir! Trump&Putin anlastilar. Almanya’yi ABD ve Rusya aralarinda paylasirken Hitler’in zehirledigi Almanlar tek adam nifaklari farkina isgal edildikten sonra varmislardi! Hitler’in teror faaliyetleri de milyonlarca belgeydi ama Almanlar ulke yikilmadan okuyamamisti! Erdogan gibi Hitler de buyuk hedef diyordu! Erdogan’in ve AKP’nin tekfirci teroristlerle iliskileri milyonlarca belgeden olusuyor, ancak hicbirini Havuz medyasinda okuyamiyorsunuz! AKP tarafindan saliverilen ISID teroristi Turk askerini canli canli yakan teroristlerden biriydi. Bugun Avrupada Türk imamlarinin hepsini geri yollasalar camilerde imamlik yapacak adamlari yok.aralarinda 30 senedir camiye giden adamlarda dahil! Bu kaçıncı rezillik. Almanya, Arnavutluk, Hollanda… Dünyaya rezil ettiler kendilerini. Diyanet ve Maarifin itibarı sıfır..  2010 referandumunda CHP ve MHP demokratikleşmeye, hukukun üstünlüğüne ne demişlerdi? HAYIR. Peki bugün ne dediklerinin bir önemi var mı? HAYIR!

CHP toptan istifa etmeli ve sineyi millete donmeliydi! EFTO teror yapilanmasi cumhuriyeti yikti, Ataturk’u yikti! Serefsiz Süfyan cenazelerde Kuran okuyor hala ve cahil kandırıyor. Haccacı Zalim de tecvid kurallarını yazan bir alimdi ama 100 bin müslümanın kanına girdi. İran’da 1979 da evet demişti!!Yeni İran olmamak için HAYIR DE! Bundan sonra Erdogan&Fidan Teror Orgutu (EFTO) diyecegim bu teror yapilanmasina! Engel olamadik buyuk kumpasa, yikilislarini seyredecegim! Sonucta hem Rusya hem Trump, tekfirci terorizmin merkezi olanbTurkiye’ye saldirmaya hazirlaniyor! Erdogan ve Fidan teror orgutu yuzundendir! Trump ve sahin ekibi, acikca kanser gordugu Siyasal Islam ve tekfirci teroristleri yok edecek! Erdogan&Fidan Teror Orgutu (EFTO) hedefi gibi duruyor. Erdogan, direnen TSK’yi yok ediyor! 15 temmuzdan beri ucte biri ordudan atilmis! Tekfirci terorculer Erdogan icin makbul cihadci kardesleri! Erdogan ve Fidan Teror Orgutu (EFTO), paralel devlettir. Baskanlik neki bu teror yapilanmasi ulusal guvenlikten ote dunya guvenligine tehdittir. Erdogan, tum tekfirci teroristlerini de Suriye’den Turkiye’ye soktu! PKK’dan 10 kat guclu, silahli teror orgutleri ile istedigini infaz eder ve terörle hedef saptırır. Erdogan en basindan beri ISID ile anlasmali! Iki askeri yakma oyunu ile Tayyiban Ozel Harp kurdu! 700 kisi alindi, 220 bin sirada bekliyor!

MHP, ozel harp partisi kaldigi surece hep Sufyan Erdogan kazanacak! Karadayi sistemi boyle kurdu ve dikta monarsiyi bilerek getiriyorlar! Evet, tüm çabalarımıza rağmen Anayasa taslağı meclisten geçti! Umutla mücadele ettik ama bu rauntta mağlup olduk! “Kumar Borcu Olmayan 11 Milletvekili Arıyorum” derdi Bülent Ecevit… Bugün durum daha kötü. Türkiye’de yüzlerce engelli kamudan ihraç edilmiş, bazıları ise ceza evlerine gönderildi. Yüzbinlerce engellinin maaşı kesildi. Sufyanizm’in bu Yezid duzeni daha ne kadar devam eder diye soruyorlar! Yikilincaya kadar sartlari zorluyorlar! Devlet pustun eline gecmis! Ne kadar suclu, hirsiz, katil, mafya varsa Turkiye’de serbest, hayatinda hic suc islememisler hapis, isten atildi, surgun, emekli, hicrette!

Social Alturism, Kant’in meshur konseptidir! Bir devlet ve millet iyilik yapan insanlara zulmediyorsa yasayamaz! Zira onuru serefi kalmaz! Karunlasmis kapitalist domuzlari olan Siyasal Islamcilar kimseye ahlak dersi veremem! Insanlarin iyilik yapma hayir hasenat iradesi calindi! Zülüm ve işkence Kuran Kursu öğretmeni bir bayanı daha bizden aldı… Öksüz ve yetim kalan yavruların vebalini kimler ödeyecek ? İngilizce anlamasanızda aşağıdaki twitlerimi anlayanlara yayınız. Böyle bir insanlık hizmetini kimse durduramaz, bitiremez, endişe etmeyiniz.

HİZMET is a Spirit!

Hizmet inspires people across the globe, for the universal values of the Divine, immortal Spirit being transmitted and aspired to worldwide! Many individuals find the work of Gülen much like the work of the Dali Lama or Mother Teresa, and therefore it captures the hearts of many. Be careful! It is not repression but internal weakness that leads to the decline of activism, as for example, in the1960’s social movement. One of the key tactics of dirty government is to weaken trust between activists, and thus spread paranoia about surveillance&infiltration! Hizmet or Gulen followers could be anyone. Neither newcomers nor existing participants are disintegrated, excluded or marginalized in Canada. No official memberships for who do not belong to Hizmet but rather support its collective action, supporters are highly diverse&widespread! Profits are not the goal in international service projects. Neo-Marxist theorists against largely homogeneous subjects is no longer feasible The culture of American consumerism has been invading Turkey for over three decades. Critics about Hizmet’s model. http://scholars.wlu.ca/cgi/viewcontent.cgi?article=1027&context=consensus …

Many countries seek justice, happiness&equality through Hizmet’s Spirituality model of human centred universal moralities offered by Gulen. The Hizmet has diffused, all over the world, seeks to be empowered to raise hope for justice, solving poverty, ignorance and disunity issues. The Hizmet promotes transferable universal human-centred moralities through non-political, non-violent and civic collective actions in the globe. The Hizmet removes egoism from individuals that help to build trust that’s fitting consciousness to engage in and solve somebody else’s struggles. This strategy resembles Freire’s pedagogical method in having the consistency and richness of the types of interaction between individuals. The Hizmet encourages individuals with multi-scale and multiple affiliations as it is an adaptive, spontaneous, and self-organizing network. Hizmet insists on following the non-violent strategy that through education, openness and inclusion, empowerment over oppressors is possible. The Hizmet targets the real humanization of people and shares common goals for all humanity through educational, social&cultural projects. The Hizmet Movement has been demonstrated as a civil, moral, holistic engagement model as a non-governmental organization without the state.

Erdogan’s destruction within the Turkish miracle is dead, the Hizmet Turkish model has been offered social altruism as an escape route. This neo-liberal economy leads to egoism and self-centred behaviour, and the hybrid hyper-reality in late capitalism is a large dilemma! Certainly, the Turkish phenomenon could not exist without the Hizmet Movement’s Spirit, as it’s non-political and non-violent enforcements.

Turkiye’yi kasten asiri borclandiranlar ulkenin bankalarini ve KITleri ele gecirdi, toplumu kitledi! Malum milletin liberal isgal metotudur! Dunhimmet olanlar, sadece Turkiye ile, cevresindekilerle alakali, siyaset basini harap etmis! Hizmet’in vizyonu insanlik, dar zihin anlamaz! Hizmet’in ruhlara naksettigi Ruh, Hz. Isa’nin havarileri ve Peygamberimizin sahabelerindeki teblig ruhudur; hicret ile cihani dolleyecektir!

Ataturkculuk dersi hocam Yarbay Ihsan ve Inkilap tarihi hocam Nuray, Nutuk’u ezberledigim icin adimi Everest koymustu! Nutuk atmaya devam mi? Bakalım kimin nutku tutulacak? Sorunumuz izmler degil, Saray kapitalistleri, altina, dolara tapanlar, kraldan kralci capulcular, Allah’in sundugu Hurriyeti gasp edenlerdir. Komunizm ideali esitlige, ozgurluge ve sosyal adalete dayandigi icin dogrudur! Gercek Komunistleri severim! Gercek Islam zaten bunlari ister. Karl Marks, Das Kapital’de hakliydi! 24 yasinda doktora bitirdi, superzekaydi! Vefat ederken 5 cocuk vardi, cepte kurus yoktu: Dava adamidir. Ihtiyaciniz olmayan hic bir seyi satin almazsaniz, Zindika ve Sufyanizmi, araci kapitalizmi mezara yollariz! Kimler dolari sevmiyor gorelim! Yapmadigim seyi soylemem, 9 yildir kredi kartlarini cope attim! Zindika ve Sufyanizm takip edemez, boyun egdiremez! Alin terin kadar harca! Allah, Hizmet’i ve erenlerini cok seviyor olmali ki, bizi kapitalizmin tuketim cilginliginda bogulmaktan kurtardi! Iptal edin kredi kartlarinızı ve kapitalizmin cenderesinden kurtulun.

Kemalist laikler, lumpen liberal ve sozde solculardan umidi kestim! Gercek laik Ataturkculer nerede! Baskanliga tek Hizmet mi karsi cikacak? Milletvekilinin sineyi millete donmesi icin TBMM’den 276 oya ihtiyaci yoktur Gokhancim! Diktator monarsi getirenler Ataturk’u infaz ettiler! Gökhan ÖZBEK @gokhanozbek yazdı:

Görelim Sayın Bahçeli’yi görelim Sayın Yıldırım’ı… CHP fiili olarak Meclis’te olmazsa, buna yasal çerçeve bulabilecekler mi Saray gibi. “Mustafa Kemal’e ihanet edenler, Kendilerine ihanet etmez mi?” Sıralı tweetleri sonuna kadar okuyunuz… Paylaşınız… “Sözlerinde durmayan bu efendiler imansızdırlar, Korkaktırlar, cahildirler” Söz verip yerine getirmeyen mebuslar için Mustafa Kemal’in sözü. CHP’ye düşen hodri meydan diyerek Sine-i Millet’e dönmek! 21 maddelik bu bilgiseli sonuna kadar okuyunuz… Paylaşınız… Madem ki CHP halkla bütünleşecek; Bugünden itibaren Meclis’teki tüm çalışmalarını durdurmalı! Sine-i Millet için çalışmalı! Bir düşünün; #CumartesiAnneleri617Hafta dır neden oradalar? Hiç düşündünüz mü? 21 yıldır bu anneler ne istiyor? Bir düşünün isterseniz…

ABD’de henüz 2007’de Hizmet’e savaş açmış Yahudi bloglar, benim Consensus’ta yayınlanan bu yazımın 2010 draftı üzerinden beni hedef yaptı. Hocaefendi Ali beyin soyadini degistirdi 1990’da! Kervancioglu oldu, katircioglu Erdogan ve haramileridir, ayrilmak lazim Katir Sufyan’dan! “Bu cemaattekiler bitirilsin!” Diye tepinen tarikat ve cemaatler de o devrin Yahudi cemaatleri ve toplulukları gibi fitneciler. Hz. Musa ile onca mucize gördükten sonra ALTIN PUTA tapanlara verilen ceza, 40 yıl çölde yollarını bulamamaktı. Türkiye ne olacak diyenlere! Hz. Musa, bir elindeki 10 emire, bir kardeşi peygamber Hz. Harun’a birde Samiri’nin yaptığı PUTA tapan ahalisine baktı: İlahi gazap geldi. Hz. Musa, 40 gün sonra Tur dağından döndüğünde Kızıldeniz’de firavun ve ordusundan kurtardığı ahalinin ALTIN BUZAĞI’ya taptığını gördü: ŞOK. Samiri altın buzağıyı yaparken Hz. Cebrail’in ayak tozunu içine kattığı için PUT canlandı, konuştu, ahali PUTA tapar oldu, büyük ceza geldi! Erdoğan, Samiri’yi de benziyor. Tur dağına çıkarken Hz. Musa’nın yanında Hz. Cebrail, Spirit’te denir, ayak tozunu gördü, putunu bunla yaptı. Kutsal ayak izi, Hizmet’in tozu. Aktrollar çarpıtır diye daha açık yazamıyorum. Her şeye bir nifak ve fitne, kulp buluyorlar. Böyle domuzları Yahudiler içinde de bulamazsınız!

Sosyologlar işini yapsaydı, sinmeseydi, korkmasaydı Süfyan Erdoğan diktatör monarşiyi getiremezdi. Hizmet ruhu, evrensel dönüşüm sağlayacak. Hocaefendi, bu karanlık süreci Sosyologlar çözümleyecek ve bitirecek demişti. Süfyan Erdoğan ya hapse attı, ya işini kaybetti, ya sürgünler! Hz. İsa ve havarileri maddiyatla, tüketim çılğınlığı ile Spirit ve ölümsüz ruhu şifa bekleyen insanlığa taşıyamazdı. Hizmet, özündeki Cebraili RUHA dönmeliydi. Gözü maddiyata inmişler elbette ne yazdığımı anlamıyor. Mesihiyetin Hakiki İseviyet ruhunda diriliş ruhunda Spirit vardır, Maddi fetih değildir. Süfyan Erdoğan aslında pek çok işe yarıyor. Hizmet ruhunu kurtarmamızı sağladı. Yoksa Hizmet, sosyal hareketlerdeki 5. yıkılış sürecindeydi. Tekfire batmış Suudiler bile Hocaefendi’nin eserlerini Fİ RUH diye okuyor, içinde ruh var. Spirit ve Spirituality diriliyor. Hayy u Kayyum. Hocaefendi’nin Hizmet’i kapitalizm’in akılsız tüketim çılgınlığından nasıl kurtaracağını çok merak ediyordum. 2010’daki bu merakım kalmadı.

Ey Süfyan Erdoğan! Ey ardındaki Zındıka ve Süfyanizm! Hizmet’in erenlerinin bedenlerini öldürebilirsiniz ama Hizmet ruhunu öldüremezsiniz. Evliya Çelebi gibi, İbni Batuta gibi İbni Arabi gibi dünyayı çıkıp gezin, Araplardan Çinlilere Hizmet’in ölümsüz ruhunu gördü, öldüremezsin! Hocaefendi, neden Hizmet 100 kat büyüyecek, eskisinden daha iyi olacak diyor? Sırtımızdan tüm kamburları attık elhamdülillah, Allah’a şükür. Kapitalizmin babalarına diyordum ki, çok fazla nifak, savaş çıkartıp dansöz gibi kıvırtmayın, batacaksınız. Hizmet ruhu batmasın bu girdapta! Hizmet’e 2007’den beri 10 yıldır savaş açmış Yahudi bloglar Erdoğan’ı savunan Rothchild grupları, IŞİD’in ardındaki Stratfor Friedman ekibi! Kapitalizm’in kurtulmak üç için 3 escape, kurtuluş yolu var. Üçü de çıkmaz sokak. 3. dünya savaşında sıfırlanacaksınız. Hizmet, ruhu korudu.

Komünist York’ta benim gibi Sosyoloji okursan, Karl Marks’ın Das Kapital, Sosyalizm ve Komünizmi, kurtarmaya çalışır, Kapitalizm öldü derdiniz. Şaşırmayınız. Sosyologlarla uğraşmak zordur. Erdoğan’aa Süfyan adını kazıdım, 100 yıl geçse alnına yapıştı. Hizmet, 2010’de yazıma çok kızmıştı, ya şimdi? Makalemin sonunda Hizmet, kapitalizmin overaccumulation sorunundan kurtulmadığı sürece ruhu incitiyor, ruh ölümsüz, yapmayın ne olur dedim. Özetle, ortada Türkiye ve Erdoğan başarısı yok, Hizmet’in kutsi ruhu ile ayakta duruyor, bu ruh çekiliirse tıpkı Kapitalizm gibi ölecektir! Neden bu çakal Yahudi bloglar yazımdan hoşlanmadı? Zira Hizmet’in sorununu Sosyolojik olarak tesbit edip gösterdim. Kapitalizmle çökemezdik! Yoksa Hizmet’le çakal Yahudi blogların savaşı yeni mi başladı sanıyordunuz? Erdoğan köpekleridir. Yahudiler beni exceptionalizmle suçladılar.

Komünizm gibi Kapitalizm de çöküyor. Sorunu: Overaccumulation. Aşırı üretim ve tüketim çılgınlığı. Hizmet’in handikabı da buydu maalesef! Hizmet’in güçlü ve zayıf taraflarını, bu makaleyi 2010’da yazdım, 2012’de konferansta anlattım, 2015’de yayınlandı. http://scholars.wlu.ca/cgi/viewcontent.cgi?article=1027&context=consensus …

Zındıka ve Süfyanizm, neden Hizmet’i bitiremez biliyor musunuz? Zira Ruh ölmez. Kapitalizm çılgınlığından kurtuluyoruz ve asil Kartal çıktı. Almanya çok kızgın. Erdoğan, Suriye’de selefi tekfirci cani teröristler safında Alman Panzer tanklarını kullanmış. http://m.spiegel.de/politik/ausland/a-1130913.html#spRedirectedFrom=www&referrrer=https://t.co/Q85tcFsPmn …

YOZLAŞMIŞ TAYYİBAN TARİKATI!

Ali Bulac herzaman oldugu gibi hakli cikti! Erdogan, Israil’e verdigi sozu tutuyor! Yozlasmis kulturel muslumanlikla artik bir cacik olmaz! Islam artik Turkiye’de bir kulturden ibarettir, kulturel muslumanligi yerlestirmek Erdogan’in Israil ve Yahudi finansorlerine verdigi sozdu! Simdi ne olacak diye soruyorlar! Son Karakol sizi karakola soktu, iskence yapiyor, hayir isletmiyor!Turkiye’yi illa kurtarmak zorunda miyiz? Bir kurusu bile Sufyan Erdogan’a kaptirmak zinhar haramdir! Dunyada Islam’in kalbini ruhunu sunacak Hizmet erenlerini bekleyen milyonlar var. Roma zulmu ve Bizans entiralarini Erdogan ve AKP’de gozlemledikce Islam bu insanlari musluman yapamamis diyorum! Guc, para ve makammis derdi. Romalilarin ehli tevhid ilk Hiristiyanlara iskence ve zulumleri dini daha guclu yaymisti! Zulumle abad olamadi Roma ve bolunup yikildilar! Hz. Yahya, Roma valisi ile kizlardesinin sapik nikahini kiymayinca kellesi kesilip tepside getirildi! Kelle konustu: Cehenneme gittin zalim! Devletci Diyanet’in konumu Kurtarici Hz. isa’yi Romalilara satan Mabed Yahudilerine benziyor!Kurtarici kendi iclerinden cikmayinca kotu oldu. Oysa Hz. Isa geldiginde Mabed kurtarici bekliyordu ama ilk karsi cikan ve Romalilara satan oldular! Guc, para ve makam; din ve kurtaricidan muhim Siyasi İslamcıya!

Ilk Hiristiyanlar, Roma zulmune ve kirlenmis Mabed Hahamlarina nasil direndi ve kazandilar? Kapadokya’ya gidin ve yeralti sehirleri gorunuz! Erdogan’in yaptigi zulumler Roma valilerinin ve Mabedci Yahudilerin ehli tevhid ilk Hiristiyanlara yaptigi acimasiz zulumlere benzetiliyor! Kanadali eski Yuksek Egitim Kurumu baskani Erdogan’i Roma valisine, Gulen’i Hz.Isa’ya, Hizmet erenlerini havarilere benzetmisti! Hakliymis! Erdogan TAYYİBAN Islam’i kuruldu! Islamla alakasi yok! Islam, fertlerin hayir islerine ipotek koyamaz,iradeleri elinden alinmis kolelik Roma’da vardi. Turkiye, tipki Suudi Arabistan, Libya ve Iran gibi oldu! Hayir islemek isteyen Erdogan’a ve vakiflarina verecek! Nerede kullanacak bilinmez! Camlica Kuran Kursunda hafizlik egitiminin Sufyan Erdogan’in emriyle bitirildigini biliyor muydunuz? Oglu Burada okudu, vefasiz intikamcidir. 1990 ve 1991’de Camlica Kuran kursuna arasira Cumhuriyet muhabiri yollarlardi, iste yobazlar diye haber yapardi! Sufyan var, gerek kalmadi! Ali Kervancioglu’nun insa ettigi Camlica Kuran kursunda revire bakar, belletmenlik yapar, hafizlari dinlerdim! Kacaktim orada, kacaklik bile yasak bugün. Bundan sonra Sufyan Erdogan’dan izinsiz cami yapmak, hafiz talabe okutmak, vakif kurmak yasak! Ali Kervancioglu gibi olmak kulliyen yasak! 1990’da tanistim Ali Kervancioglu ile! 1950’lerde Istanbul’a carikla gelmis, hamallik, kabzimallik yapmis; helal servetini hayirda kullandi! Sufyan Erdogan, Sarikecili Turkmeni Ali Kervancioglu’nun servetine de el koymus! Iyi ki Guney Afrika’ya Camlica benzeri camiyi once yapmisti.

Erdogan’dan sonra gelen diktatorlere de diktator demeniz yasak! AKPliler MHPliler bu yasayi siz cikardiniz! Daha sonra aglamanizda yasaktir! Bundan sonra milletvekilleri valiler gibi devlet memuru olur! Milletin hakkini savunan ifsaatlara son! Eren Erdem gibiler ancak bundan sonra pazarda hamal olur, Süfyanın eşeği olur. Merkezi milletvekili tayinati yapilacak, tipki Ataturk doneminde oldugu gibi! Sufyanizme biat etmeyenlerin hic sansi yok! Erdogan olmayacak!

Azeri milletvekili Rafael’i anlatayım size! Aklima Rafael geldi! Amerikan sesine haber gecen profesor! Aliyev ile arasi papaz! Aramizi duzelt dedi! Nasil dedim! Beni Zaman’a yazar yap dedi.! Kurdemirli dostum Rafael Huseynov, Azerbaycan’in Murad Bardakcisi! 20 kitap yazari ama Aliyev’e muhalifti! Zaman’a basyazar yapmistim 1996’da. Rafael muellim genius biri! Avrasya Diyalog dergisinin fikir babasi! Aliyev, ona guvenmezdi, Zaman’a yazar olunca Faruk senin isin demi dedi. Rahmetli ALIYEV ile Rafael’i niye baristirdigimi bende bilmiyordum! Megerse milletvekili olmak istiyormus! Aliyev niyetini hemen anlamisti! Bundan sonra diktator Erdogan’a diktator demiyenler sadece milletvekili olabilir, zaten halk secmeyecek adaylari!  Haydar Aliyev, soyle Rafael’e bana diktator demesin haberlerinde dedi! 2 yil test yapti! Rafael Aliyevden beri 4 donemdir milletvekili oldu! Erdogan bir daha secim yapmaz! TBMM idam fermanini gecirdi! Istibdat donemi koyulasir! Milletvekillerini Tek adam sececek, partiler iptaldir.

Muhsin Baskan’in baldizi yillarca Zaman muhabiriydi; onu hergun takip edip haber yapan Zaman’dan baska gazete de yoktu! Katilleri bulacagiz! Hocaefendi’ye Haziran 1999’da toplu medya saldirisi ve Derin asker hucumu oldugunda ilk gun Muhsin Baskan’dan baska onu tam savunan olmadi! Muhsin Baskan BBP’yi kurma asamadinda Baku’ye geldi, bir hafta dolastik! Hocaefendi parti kurmasina siz bilirsiniz demisti, nazik insandir! Muhsin Baskan namazda beni imamete gecirince senin gibi bir evliya onunde namaz kilmaktan haya ederim dedim! Bir hafta israr etti, gecmedim! Muhsin Baskan sordu, Hocaefendi parti kurmama siz bilirsiniz dedi, bu ne demektir! Guldum! Bu kurma sakin demektir! Ancak size de karisamaz! Muhsin Baskan, Ankara’da sagci solcu topcu demez 12 Eylul magdurlarina yardim ederdi! Hocaefendi’nin BBP’yi finanse ettigi cok buyuk yalan! Hocaefendi’nin lugatinda yok olmaz Kelimesi yoktur! Eger gorusu olumsuz ise siz bilirsiniz der! Yapma iradenize karismaz, biat talep etmez! Ankara’nin puslu havasi ve Bizans entrikalari asabimi bozdugunda Muhsin Baskan’a gider, arkasinda namaz kilar ve huzur bulurdum! Mert insan! Muhsin Baskani sag yakalayip, 3 gun iskence yaptiran, biat etmeyince infaz eden, usuten domuz Karadayi ve Erdogan’i af etmem mumkun degildir. Muhsin Baskan, 12 Eylul zindanlarinda 7 yil agir iskence gordu, devlete saygisindan anlatmazdi! 3 gun iskence ile Sufyanizme teslim olur mu? Muhsin Baskan’in cikardigi tum yayin organlarinda 1998-2010 arasi Ali Alperen mahlasiyla Turkistan’i yazmis bu fakirden iyi onu kim tanir?! Muhsin Baskan cinayetini isleyen domuzlar utanmadan suclarini Hizmet ustune atmaya calisti! Neye nasil uzulecegimizi sasirdim! Nifakci itler. Muhsin Baskan’in manevi onderliginde yurtdisinda yapilan dunya turk gencleri kurultaylarini izledim!Genclere vizyon vereyim diye gorev verdi. Muhsin Baskan’i niye anlatiyorum! Ona Hizmet’te herkes evliya gozu ile bakardi! Onu inciteceklerin seytan olmasi gerekir! Anlatabildim mi?!

Takipcilerimi surekli sasirttigimin farkindayim! Diplomasi muhabirligi yillari hatiralarimi daha yazmadim! Devlet ile parti karistirilmamalidır. Parti pirti meselesi yok cemaat meselesi de yok meydanda! Buyuk soyguncu ve tekfirci teror babasi Erdogan yargidan kaciyor; hesap vermelidir. Faruk Logoglu hem askeri kesimi iyi tanir hem Cevik Bir domuz ekibini! CHP genel baskan yardimciligi yapti, baskanliga karsi cikacak insandi. Ankara diplomasi muhabirleri bilir, Faruk Logoglu’nun 3 yil basin sozcusu gibiydim Disislerinde, tanimadigim diplomat yoktur! Neredesiniz?! Faruk Logoglu, bana Disislerinde diplomat ol, referansin benim dediginde mustesardi! Sizce ne yapmis olabilirdim bu guveni kazanmak icin?! Turkiye’nin itibarini imajini Logoglu ile elele duzeltirken Engin Alan rezil etmisti! Saldiray Baku’de 3 yil turist askeri atase gibi dolasti. Darbeci domuz. Turkiye’nin en aydin sahsidir Logoglu, esi Mevhibe hanim en zarif hanfendisi! CHP’de akliselim kazanmali, gercek Ataturkculer devreye girsinler.

Osman Faruk Logoglu, Engin Alan’in Aliyev’e duzenledigi darbeler ve suikastlardan sonra Baku’ye elci gelmisti!? Saldiray’i da iyi taniyor! CHPliler bu gece istifa etmezse Cumhuriyet tabutuna son civiler cakilacak! Osman Faruk Logoglu neredesin? Sen bir babalik yapmalisin CHP’ye Sineyi millet karari bekliyorum! MHP’de buna katilirsa iyi olur! TBMM artik fonksiyonunu kaybetti! Diktator monarsisine giden yasa referandumda gecemez! Geçmemelidir.  CHP de ilginç gelişmeler olabilir…Beklemekteyiz.  Sine-i millet dışınd aher karar CHP yi bitirir. Karadayi ikili oynuyor! Bahceliyi o tayinle atamisti!!eger Mhp Erdogan’a evet diyorsa Sufyanizm Sufyan projesine devam ediyor demektir! Pakruduni ittifaki ile Erdogan en kirli oyununu oynuyor! Maskeler dustu ama hala maskeli baloda gibiler! Temel Icgudu’nun Tom’u gibiler! Bahceli’nin evet’inde hikmet aramayin; bir emir kulu o! Ulkuculerin nice lideri varken meydan Siverek Ermenisine kaldi! Osmaniyeli degildir! Ne kadar kumpas varsa birleştiler…

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi