Cemaata attıkları suçların hepsini bizatihi kendileri yapıyorlar. Hepsi ortaya çıkacaktır.

Bebelere, hamile bayanlara zulmettiler, bir tane, keyfi kök der Azeriler, Karun Tiran gibi yaşayan harami, gaspcı, tecavüzcüye dokunuldu mu? Ve Odatv patladı. AKP milletvekili Şirin Ünal da 15 Temmuz günü Genelkurmay’daymış. Şirin Ünal çıkmış, Hakan Fidan gelmiş. Ve biz bunu 8 ay sonra öğreniyoruz. Beraber darbe yaptıkları için ancak çıkarlar çatışınca diş gösteriyorlar birbirlerine… Cemaatın hiç bir suçu olmadığını domuz gibi biliyorlar. Mahkemeler işkence yaptıkları masumlara beraat vermeye başladı. Sohbetlere katılmak, gazete/dergi abonesi olmak, Bank Asya’da hesap olması, Kreşe çocuğunu göndermek, suçlamalarından verilen BERAAT kararı verildi. Başka türlüsü de olamazdı.

Neden cemaatın günah keçisi yapıldığını itiraf edecekler hep bir ağızdan. Ancak onlara el vermeyeceğiz. ABD, AKP’nin MİTci IŞİDcileri peşine düştü. IŞİD’in Adıyaman hücresi olarak bilinen Dokumacılar oysa korunuyor ülkemizde. Niğde IŞİD davasında terörü organize edenin MİT olduğu ortaya çıktı. Dünya biliyor bunları. Erdoğan’ın Gülen Hocaefendi aleyhine yazılar yazdırmak ve Trump’la görüşmek için Flynn’a verdiği rüşvet paralar artık her gün haber konusu oluyor. Terör damgası basma kumpası çöktü, Erdoğan, AKP ve Süfyanist darbeci Askerin kendilerinin terör yapılanması olduğu konuşuluyor.

Ankara’da Cem Küçük gibi double double çalışan çok yabancı ajan köpeği gördüm, AKP’liler en arsızları çıktı. Kimseyi kandıramıyorsunuz, biliniz. Masterını Gladyo üzerine CIA’da yapan Cem Küçük’ün Türkiye operasyonunda görevlendirilmesi normalde, saf müslüman AKP’liler niye salaklar? Cem Küçük gibi daha dün kısa donla dolaşan veletler bizi kandıracak ha! 15 temmuzda ortak oldukları Kemalistleri hedef göstermede Gladyo işidir. Referandumda Evet çıkarmak için çakma düşman üretiyorlar. Tüm darbeciler eninde sonunda kaybeder. Evren gibi gidip Bodrum’da Nü resmi yaparsa 15 Temmuz darbecileri şanslılar. Kıllarına henüz dokunulmadı. Vicdanlar kanıyor, dinmez zalimler keyf sürerken. Adalat öldü, gerçekler ortaya çıkmadan mağdur travmalı insanları terapi zor, yıllar alacaktır. İmkansız değildir. Zira zulme uğrayanlar, 15 Temmuz darbesi ile yakından uzaktan alakası olmayanlar. Keyfini sürenler ise darbecilerin ta kendileri. Güçle eziyorlar. 15 temmuzda AKP’li Şirin Ünal’da Genelkurmay’da. Mehmet Dişli’de. Fidan’da. Bu darbenin Türkiye’ye yapıldığı açık. Darbeci dışındakiler devlt eliyle ezildiler. Cem Küçük: Darbe girişiminin yarısını Kemalistler yaptı diyor. Yarısını da Erdoğancılar yaptı. Ortada cemaat filan yok. Cem Küçük te Gladyo darbe ekibi ile dirsek teması çalışıyor. Hesap verecek domuzlar ve bu güç savaşında mağdur ettikleri masum insanlar haklarını sonuna kadar alacaklar. Allah adildir.

İbni Arabi, altına, puta tapanlara direk yüzüne söyledi. O Şam camisinde. Ne yaptılar? Hapsettiler, yargıladılar. Cezası idamdı, sürgün oldu. İbn Arabi’yi Diriliş Ertuğrul’da siyasi gayeleri için kullandıkları ve istismar ettikleri için Şeyhül Ekber ile cevap veriyorum cahillere! Elestü birabbiküm, (Ben sizin Rabbiniz değil miyim?) diye Allah, Kâlû Belâ’da sordu. Evet dediniz. Şimdi neden Erdoğan’ı Tanrınız seçtiniz? İbni Arabi, Kâlû Belâ’dan beri ruhların yaratıldığını, cesette ve zamanda hapis yaşadığınız bu dünyada sınavlarda çakanların, cehennemi Hell’i hak edenler olduğunu yazar. Predestiny vardır aslında! Ruhu kara olanlar ispatlıyorlar. İbni Arabi’ye göre, Gerçek: the dreamer (Rüya gören). Rüya: Evren, the universe (Gerçek olmayan), the man (insan), olmayan gerçekte rüyacıdır. Bu rüyadan uyanmayacak gibi duruyor zombiler. Jung’a göre iki ana şemsiye rüya vardır: Büyük Rüya (Kolektif Archetype) ve Küçük Rüya (Bireysel Archtype). İbni Arabi: Esmalar rüyalarda, gerçek olan şekliyle devalar sunuyor. Sadık rüyalar, sekine gibi, yağmur gibi yağnak yağnak yağıyor. Çoğu zaman rüyayı değil, yorumunu yazıyorum. Kolektif hafıza bireylere rüyalarda sembollerle veya direk yansıyor.

Hizmet, Nur hizmeti, üstadın devamıdır ve Şahsı Manevi lideridir. Çekilen denk olacaktı. Cemaat bunu hissetmiyordu, şimdi herkes hissediyor. Postane hizmeti de vermiyorlar. Bu nasıl bir mafya devleti böyle? Yaptıkları zulümleri inkar etmelerine bakmayın, hepsi köpekliğini biliyorlar! Yapılan zulümlerin üzüntüsü, hüznü ve kaderinden felç olan, kanser olan arkadaşlarımız var. Hassas ruhlara terörist denmesi bir abimizin ciğerini parçaladı. Ankara’da zulme poliste dayanamadı. Önce baba tutuklandı, sonra anne tutuklandı. Annenin kalbi buna dayanamadı ve kalp krizi geçirdi. Çocuk; Kur’an’a sarılarak “annemi götürmeyin” dedi. Bunlar ülkemizde yaşanıyor. Gözaltındaki Hamile bayanı dövmek ne ile açıklanır, ne ile izah edilir? Zulmün sınırı yok, vicdanlar ölü. GÖRMEYİN BUNLARI DİLSİZ ŞEYTANLAR!

Kilis ve Şanlıurfa cezaevlerinde Kur’an yasak. Haçlılar işgal etseydi ülkemizi bu zulüm yapılmazdı. Hala utanmazları konuşuyorlar. Cezaevleri karanlık zindanlara dönüştü. Din kültürü öğretmeni Ali ARSLAN 4 aydır Ödemiş cezavinde tek başına hücrede tutuluyor. Sosyal Soykırım yaşanıyor ve Zulüm durmuyor. Polisler, hamile kadını dövdü. Eyy Avrupa diyerek hedef saptıran Ebu Cehiller dilsiz şeytan!

NYT: Türkiye’nin Avrupa ile ilişkileri çöktü. Hollanda krizi, ırkçılık gösterisi.  Bakan Avcı’dan kriz yorumu: Hollanda bürokrasisinde FETÖ’cüler var! CİA, FBI ve NASA’yı da Fetöcüler ele geçirmiş ayda kebapçı açacaklar deniyor…Biz söyleyenlerin yalancısıyız… Çökmedik ne kaldı? AKP’liler hipnotizma olmuş, büyü ve sihirle veya narkozla damardan enjekte ile uyutulmuş zombilere benziyorlar. Yaşayan Ölüler gibi 15 Temmuz tiyatrocuları! İzmir’de Şifa hastanesi ve üniversitesi AKP binası yapıldı. Bir Üniversite’yi ancak Boka Haram zihniyetliler bir siyasi parti binasına dönüştürürler. Onlar için yabancı dil öğrenmek küfürdür üstelik. Hizmetin vazifesi hakikatları dünyaya duyurmaktır. Ümitle, aktif sabırla baharı bekleyip aşk ve şevkle yolumuza devam edeceğiz. Hayırseverliği öldürme girişimiydi olan bitenler. İşte delili: 15 temmuz sonrası zabıtalar fırından çıkmaz oldu. “Allah rızası için çok yardım ediyormuşuz” diye kapatmamızı istediler.

AKP ve Erdoğan’ın o kadar çok gebe kaldığı dış güç varki, kaç piçleri var sayamıyorum: Katar, İran, Suudiler. Rusya, Rothchild intikam alır! AKP’lilerin kızması gereken adres Erdoğan, cemaat değil. Malum Milletin zenginleriyle gerdeğe girdiniz hamile kaldınız. Rus ayısı gebe yaptı ve bu piçliğin faturasını tüm ülke yakında çekecek. Sanırım Rothchild, 15 yıl yatırım yapıp beslediği Erdoğan ve AKP’den kurtulmak için Amsterdam Gladyo grubu ile kaosları Karargahla yapıyor. İngilizler batan gemiye yatırım yapmazlar. Rothchild altınlarını Erdoğan’dan 45 ton hemde Londra’ya geri aldı ama Amsterdam grubu ile halen Gladyoculuk oynuyor. Hemde Hollanda üzerinden yürütülüyor nifakları! Hollanda krizi tek taraflı değil. Ancak hükümet değil ki bu şebeke. Rothchild ailesinin 007 James Bond’u Türkçe bilen Garret Jenksin, Karargah ve Ergenekoncular, Perinçek ile çalışıyor. Erdoğan, tabi kızıyor. AKP’yi 2015’e kadar destekleyen, İngiliz Kraliçesi arkasında duran Rothchild ailesi, Erdoğan’a borç verdiği altınları geri aldı. Tabi kızar! Cemaata attıkları suçların hepsini bizatihi kendileri yapıyorlar. Hepsi ortaya çıkacaktır.

AB’yi ayakta tutan sadece Almanya kaldı. Fransızlar yakında su koyarlar. 25 ülkenin çoğunun ekonomisi batak! UK, boş yere terk etmedi AB’yi! Fransız ırkçılığı Avrupa’da en koyu olanıdır, Erdoğan sanırım buna oynayacak. Faşist liderlerin yükselişi daha fazla insanın mağduriyetidir. Fransa’ya rahmetli Aliyev ile Ocak 1997’de gitmiştim. VIP gezide her yere girdim Paris’te. Elizey Saray’ına sokmayan Fransızı bile aşmıştık. Fransızcam var, başlangıç seviyesinde, York üniversitesinde 2010’da 5 haftalık sıkı program bitirdim. Fransız kibrini iyi tanırım. Hollanda ekonomisi iyi durumda değil ve ırkçılık yükseliyor. Über sayesinde ekonomi biraz rahatladı ama Rusya ambargosu bellerini büküyor. Tartışmalı figür Geert Wilders’in liderliğinde göç karşıtı Özgürlük Partisi, seçimi birinci sırada bitirebilir. Koalisyona yanaşmıyor ırkçı! Holanda krizi iki Hitler tipine yaradı. Avrupa basınındaki yorumlara bakılırsa tek karlı çıkan Hitler Erdoğan ve Dutch Hitler Wilders oldu. Hollanda’da seçim olduğu için gelme, gelecek hafta gel demiş. Irkçı aday oyları etkilenmesin diye. Faşistlere hizmet ediyor Erdoğan. Kastidir bence! Plan kimin? 2711 Hollandalı şirketin 22 milyar dolarlık yatırımı bulunuyormuş. 6.6 milyar yıllık hacmi varmış. Dış düşman fobileri de yalan. Binali Yıldırım’ın Hollanda ticari işleri kanıtıdır.

Müslümanlara yapılan zulümler, Askeri Vesayet darbecilerinin Erdoğan’ın iktidar hırsı ve kinini sonuna kadar kullanacağını gösteriyor. Yazık Erdoğan, 2013 yazı Japonya gezisinden beri iç politikadan başka hiçbir hedefi olmadığını söyledi. İktidarda kalsın da ülke yıkılsın önemsiz! 50 yıllık abim senin müslüman olduğundan kuşkuluyum diyor. Bunu diyen adamın gençliği sayısız zina ile geçti. Yaptığı iş Avrupalı eğlendirmedir. Utanma yok hiç. Yerin altının yerin üstünden daha hayırlı olduğu bir dönem yaşıyoruz. Utanmıyorlar. Müslümanlığımızı sorguluyorlar. Eyy Rusya dediler, Putin öyle bir tokatladı ki kaç milyar dolar tazminat ödediler söyleyemiyorlar. Fehmi Koru uyarmış ama dinleyeceklerini sanmam. Koru’yu bizzat Erdoğan Yeni Şafak ve Star’dan kovmuştu. Zaman yine kucak açmıştı, lakin Koru vefalı biri değildir. Abdullah Gül projesi çökmüş gözüküyor. Bunun faturası da cemaata yüklendi.Allah belalarını elbette zamanı gelince verecektir. Biz dua edelim.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi