Erdoğan’ın Ahrar Al Şam tekfirci terör örgütüne 10 bin kişi katıldı! Terör, Türkiye’ye taşındı!

belgeBelge isteyenlere belge sunuyorum. Erdoğan ve Fidan Terör örgütü, başkanlık için IŞİD ve PKK’yı kullanıp sizleri korkutup öldürüp sizden zorbalıkla Evet alır! Tıpkı 7 haziran 2015 seçiminen sonra şehit cenazelerini 500’e tamamlamaları gibi olur. Bini geçti oysa ki… Önder Aytaç ta ve Emre Uslu da Hayır diyor. Hesap hackleyerek zorbalıkla evet dedirtemezsiniz domuzlar! Zaten oy kullanmaya gelmiyeceğiz ki! Önder bey geçmiş olsun. Özür dilemiyoruz domuzlar! Süfyan Erdoğan’dan özür dileyen ve biat eden cehennemde kütük olur, Araf’ta divane olur! Twitter hesabınızı laptop ve telefonunuzda 24 saat kapatmayın, hep açık kalsın, hackleyemiyorlar. DM’dan hacklenenlerden gelenleri açmayınız. Telefon ve emaille gelen hacker mesajlarını da açmayınız.

Ya devlet başa ya kuzgun leşe demiş atalarımız! Devletin başı harap olunca kuzgunlar leşe saldırıyor. Hizmet ve Gülen’den başka koruyan yok! Devlet terörü de terördür Karadayı Paşam! İsmail olun Hakkı olun ve adınızın hakkını verin. Tüm cihan bunları görüyor, hiç utanmıyor musunuz? Kendi vatandaşlarını siyasi amaçlarla öldürmek için kumpas kuran MİT, Saray ve TSK olur mu? Buna siz devlet mi diyorsunuz? Ben demiyorum. Bu düzen terörizmdir.

TSK’da Erdoğanla Fidan terör yapılanmasına karşı çıkan herkesi 15 temmuz’da vatan haini diye tasfiye ettiler, Perinçek, Saldıray ve Doğan kuzguncukları devlerin başına geldi, kondu. TSK ve istihbarat her terör olayını biliyor aslında, zira organize eden kendileridir. Ahrar Al Şam’ı gizlemek için başka damgalar basıyorlar. Suruç ve Ankara garı tekfirci teröristlerin fotolarını, listesini, Jandarma istihbarat raporunu bir garnizon komutanı masa üstünden almıştım. Tüm medyayı kapattınız, Emniyet istihbaratı bünyenize aldınız ama bakın yine de ele geçiriyorum. Erdoğan ve Fidan’ın Ahrar Al Şam devlet terör yapılanması önce Suruç’ta sonra Ankara garında insanlarımızı öldürdü, teröristleri foto isimlerle yayınladım. Daha sonra haklı çıktım ve teröristler bu listeden çıktı. Mahkeme süreci ne oldu? Tekfirci teröristler serbest dolaşıyor.

Bütün dünya uyarıyor, Ankara Kızılay’dan uzak durun.Bu nasıl bir devlet güvenlik sistemi? İstihbarat 2011’de MİT’de toplanmadan böyle miydi? Madem IŞİD Kızılay’da PKK Adana’da insanlarımızı öldürecek, neden sadece askeri personelin ailelerini korumaya alıyorsunuz? Bencillik budur! Sevgili Karadayı! IŞİD’in Ankara Kızılay meydanında ve PKK’nın eşzamanlı Adana’da yapacağı bu bombalı saldırı istihbaratı size de ulaşmıştır. Tek ben ulaşmıyorum ya!

Sevgili Karadayi, benim habermetre olcegine gore sizi ve heyetinizi ikna etme kapasitem dolmus, siz yanlistan donmezseniz Turkiye kalmayacak! Sevgili Karadayi! Erdogan ve Fidan teror yapilanmasina eklediginiz Ergenekon&Balyoz domuzlarinizi, tekfircileri 6 yilda 6 bin kez yazmisim! Sevgili Karadayi’yi rahmetli Haydar Aliyev’i suikastla infaz ve darbelerle devirmekten 5 yilda yazdigim 5 bin haberle 1999’da vazgecirmistim! Sevgili Karadayi’yi ikna etmek ve yanlistan dondurmek genelde 5 yilimi aliyor! Domuzlarinizi ahira cekme vakti gelmedi mi pasam? Yetmedi mi?

Sadece Erdogan ve Fidan degil Perincek&Saldiray ve Cetin Dogan grubu da Rusya’ya satilarak tekfirci terore destek vermis oldu! Hepsi domuz! NATO, sadece AB ve Baltik ulkelerini Rusya’ya karsi koruma altina aldi, Erdogan Turkiyesini korumaya niyetli degil! Tekfircilerle batiyoruz! NATO, Erdogan 15 temmuzda kendisine darbe tezgahladi dedi ama yeterli degil bu aciklama! Saldiray Berk ve tekfirci kumpasini da anlatmalidir. Saldiray Berk, NATO’dan ret alinca ABD’de tekfirci proje planlayicisi Pentagon grubu& Moskova’da Putin’den destek aldi 15 Temmuz darbesinde! NATO, Erdogan ve Fidan’in tekfirci kurtarilmis bolgeyi Turkiye icine almasina musade etmedigi icin 15 temmuzda Domuzlar Rusyadan destek aldi. Bu net bilgidir.

Erdogan ve Fidan, Perincek grubu destegiyle 15 Temmuz’da tekfirci kurtarilmis bolgesine karsi ciktigi icin 160’i general 1600 subayi attilar. TSK’nın üçte biri cemaatcı yalanı ve iftirasıyla öakma 15 temmuz darbesi bahane edilerek tasfiye edildi. Önceden listeleri hazırlamışlardı, gerekçe uydurmaya ve halkı iknaya ihtiyaçları vardı. Ancak NATO ve Batı dünyası ikna olmadı. Trump’ın Suriye operasyonu başına koyduğu General Joseph F. Dunford, Suriye’de Rusya’ya karşı mülteciler için güvenli bölge kuracağız dedi. Saflar netleşiyor.

EFTO tekfirci cenneti kurtarilmis bolgesinin baskenti Gaziantep! Rusya ve ABD buraya saldirmaz saniyorlar, fena halde yaniliyor bu domuzlar! EFTO teror devlet tekfircileri, Hatay ve Kilis’te Suriye’de serhadte son ISID bolgesini icine alan terorist cennetini kuruyor, hemde TSK ile! TSK bu vebale nasıl imza atabilir? Erdogan ve Fidan Teror Orgutu, baskanliga karsi cikanlari bundan sonra Ahrar Al Sam ile terorize edecektir; PKK’dan daha buyuk teror gucudur. Ahrar Al Sam’a Adiyaman’da devsirilen MIT elemani tekfirci teroristleri ilk yazan gazeteci Ugur Dundar idi! Maalesef kimse akillanmis degil! Erdogan, Tekfirci teror orgutleri ile Suriye’de halife olamayacagini coktan anladi! Kasarlanan militanlar sakal kesti, Bizi infaz edecekler!

Erdogan, 2013 Japonya donusunden beri tamamen ic politikaya oynuyor; tekfirci teror orgutleri militanlarini Suriye’de yetistirdi! Anladiniz mı neler oluyor? Erdogan ve Fidan Teror Orgutu, Ahrar Al Sam teror yapilanmasini Suriye’yi kurtarmak icin degil, Erdogan’i Diktator Halife yapmak icin kurdu! Ahrar Al Sam ile ilgili benim ulastigim belge ve bilgilere Trump ve Putin de elbette ulasmistir! Erdogan ve Fidan gercekten salak olmalidir! Astana’da ISID ve El Nusra’yi temizleme kararinda Ankara imza atarkan, EFTO teror militanlarini Ahrar Al Sam’a zaten toplamisti! Ahmaklar! Erdogan ve Fidan’in Ahrar Al Sam teror orgutunu 2015’de ISID’in Sosyolojisi kitabimda detaylariyla yazdim; kamuoyu daha yeni ogrenecek bunu! Fidan, MIT ile fakir aile cocuklarini ailelerinden 6 bin dolara devlet icin satin alarak Ahrar Al Sam’i 3 yil once kurdu! Erdogan’in emrinde tamamen! Öleceksiniz.

TSK, Erdoğan’ın emrinde. Kanıtı: Turkey deploys armored vehicles, tanks to its Syria border http://www.turkishminute.com/2017/01/26/turkey-deploys-armored-vehicles-tanks-syria-border/ …

EFTO Erdogan ve Fidan’in teror yapilanmasina koydugum isim! Ahrar Al Sam’da 5000 AKPli terorist var; Halife bozuntusu terorle ihya olamaz ki! Ahrar Sam, Erdogan ve Fidan Teror Orgutu’nun kurdugu tekfirci teror orgutlerinin ana semsiyesidir! El Nusra ve ISID’le mucadele etmeyecekler. 10 bine yakın terörist Ahrar Al Şam’da diğer tekfirci terör örgütlerinden katıldı. Erdoğan’ın büyük başarısı, sizin ölmeniz anlamına geliyor. Şizofrenik Süfyan vazgeçmiyor. Halifelik takıntısı ülkemizi yıktırmaya götürüyor.

Nisan ayina kadar Sosyal medyada hacklemedikleri muhalif hesap kalmayacak gozukuyor! Devlet ve teknoloji ellerinde!Rus hackerler destekliyor. Erdogan’in devlet maasli 6 bin hacker&Aktrol&Aktrolicesi sosyal medyada her muhalifin hesabini ele gecirip onun adina yaziyor! Nifak&Kibir çok büyük bunların.

Süfyanistler bizi TC vatandaşlığından çıkarmaya hazırlanıyorda yüzlerinize tükürmek için geldiğimde hangi ülkeden vize alacağım? Böleceksiniz ülkeyi de. Ben Kanadalıyım. Türkiye artık üniter bir ulus devleti değil. Erdoğan, destekcisi zengin Zındıka grubuna Federasyon sözü verdi, karşılığında halife olacakmış! ABD, 2003’de Irak’ı çok kolay işgal ettiğinde 350 binlik ordu ve 300 binlik polis hiç direnmedi, adeta buharlaştı. Türkiye’de durum aynıdır. Kuzey Suriye Kürtlerini Erdoğan, Türkiye Federasyonuna almak için Rusya ile pazarlık yaptı, zırnık kopartamadı. Trump ve petrolcüler devrede artık ve savaş daha da kızışacaktır. Kürtler, Rusya ve ABD mandası arasında tercih yapmak zorunda kalacaklar. Barzani’nin tahtı sallanıyor. Bağdat’tan yakında net kopacaklar.

Perinçek’in başkanlığa hayır demesine de aldanmayın. Laik ulusalcıları hayırda örgütleyecek ama güçleri yetmedi olacak kadere razı olacaksınız. İngilizlerin kurnaz oyunu başkanlık ve federasyonla Kürtleri Türkiye’den eyalet sistemi ile koparmayı hedefliyor. Perinçek ana koordinatörüdür! Tuncay Güney’in anlattığına göre Perinçek’in etrafı tamamen dış güçlerin istihbaratlarına çalışan ajanlarla dolu.İsim isim saysam şaşarsınız. Sadece o değil Abdülkadir Aygan’dan Kemal Burkay’a hepsi biliyorlar Kürt Ergenekon yapısını. Ergün Diler de Perinçek gibi İngiliz ajanı. Sürekli Gladyo komplo teorileri ile Kraliçe düşmanlığı yaparak AKP’ye gaz veriyor, maskesi koyudur! Perinçekçilerin bugün Rusya yanlısı Çin yanlısı gözükmelerine aldanmayın, en yakınındaki gazeteciler Perinçek MI5’in Kraliçe ajanıdır diyor. Perinçek domuzları faşizmle bugünde Kürtleri Türklerden kopartıyor. Geçmişte Yunanları kopardılar, aynı masonik Batı ajanlarına çalışıyorlar. Aydınlık yazarı Birgün Güler, 4 Aralık 2016de yazıyı yazmış, bana halen Kanada İmamı dediğine göre çok cahil. Gazeteci, yazar, akademisyenim, masterlı psikoterapistin ve sosyoloğum. Benle uğraşmanız ve başa çıkmanız imkansızdır.

Aydınlık yazarı mülakatıma nifak sokmuş. Mevzu sizsiniz. Batının Yunanlıları Türklerden masonlarla nasıl kopardığıydı ve yapılan hatalardı. Prof. Dr. Dimitri Kitsikis: ABD modern Osmanlı’yı kuruyor/ The idea of a Greek-Turkish Confederation http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/26/prof-dr-dimitri-kitsikis-abd-modern-osmanliyi-kuruyor-the-idea-of-a-greek-turkish-confederation/ … via @SON SANİYE

Prof. Dr. Dimitri Kitkis ile 2012 röportajımın Türkçe ve İngilizce metni burada. Aydınlık çarpıtmış epey. Konu başka http://farukarslan.com/roportajlar/prof-dr-dimitri-kitsikis-abd-modern-osmanli%E2%80%99yi-kuruyor/ …

Abdullah Kığılı, takım elbise satacak beyefendi kalmadı, hepsi hapiste veya mağdur demiş. Irak işgali öncesi durum gibi. Aydın kimse kalamaz ülkede, herkesi kaçıracaklar.

12 Ocak 2014’deki nostalji! Ne kadar geriye gidildiğini gösteriyor! Sorum değişmedi: Neden çaldınız? http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/26/12-ocak-2014deki-nostaljik-makalem-ne-kadar-geriye-gidildigini-gosteriyor-sorum-degismedi-neden-caldiniz/ … via @SON SANİYE

Trump ve 4 şahin general bakanı da IŞİD ve türevi tekfircileri Suriye’de temizlemeyi ana politika yaptı. Erdoğan ve Fidan Terör Örgütü yandılar. Ancak hedef Türkiye olacak. Kurunun yanında yaşta yanacak. AB ve ABD, Estonya, Letonya ve Litvanya’ya askeri sevkiyat yaptı; tabi Rusya’ya karşı. Ancak Trump, önce ABD’dir, NATO’ya para vermem diyor. En çok gazeteci hapseden ülkeler Rusya, Türkiye, İran ve Suriye, IŞİD ve El Nusra’yı temizleyeceğiz diye anlaşmış, gelde inan bu yalancılara! Allah’tan başkasından korkan namerttir, dönektir, alçaktır. Süfyan goriliniz def olup gitsin, bir numara büyüğünüz gelsin. Zaman kaybısınız!

Erdoğan Hitleri ve AKP Nazileri, Perinçek domuzları tarihin tozlu çöplüğüne atılana kadar durmam, kılıcım kınına girmez; kimseden de korkmam. Akın İpek bana email atmaz, Hamdi İpekle şirket emaili kullanılmış. Hackerlerin iş yeri herhalde. Trojan sokmaktan bıkmadılar.Vazgeçmiyorlar. Dünyada en fazla gazeteci hapseden ülkeyiz. Çin, Rusya ve Azerbaycan, sonra İran geliyor. Bravo doğrusu… Kuzey Kore’de hapsedecek kalmamış!

147 gazeteci yetmedi 18 gazeteci daha hapse tıkılmak için aranıyor! http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/26/147-gazeteci-yetmedi-18-gazeteci-daha-hapse-tikilmak-icin-araniyor/ … via @SON SANİYE

Referandumdan neden ‘Evet’ çıkacak ve muhalefet ‘Hayır’ için ne yapabilir? [Haber-Analiz: Kemal Ay] http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/26/referandumdan-neden-evet-cikacak-ve-muhalefet-hayir-icin-ne-yapabilir-haber-analiz-kemal-ay/ … via @SON SANİYE

Afrikalılar vefalı insanlardır. 25 yıldır çocuklarını okutan Hizmet’in melek gibi insanlarına zulmu reva görenlerin IŞİDci olduğunu anlarsa ki aanlayacaktır, bunların başlarına tekerlek geçirir ve yakarlar hepsini. Bu arada yeni çıkan KHK’larla OHAL kimleri zengin etti? OHAL’le gelen büyük servet transferi ile vatansever insanlar açve susz bırakıldı ki başlarındaki yezid düzene ses çıkaramasınlar. Haramiler soyuyorlar. AYM KHK ile gaspı kanuna aykırı bulmuş ama kim takıyor anayasayı ve kanunu? Başkanlıkla ne olacağı bu haberde var:

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı: Meclis’in kanun yapma fonksiyonu yok, bizimkiler halkla ilişkiler yapar! http://t24.com.tr/haber/cumhurbaskani-basdanismani-meclisin-kanun-yapma-fonksiyonu-yok-bizimkiler-halkla-iliskiler-yapar,385205?utm_medium=social&utm_content=sharebutton&utm_source=twitter … via @t24comtr

Kurt yapmaz bu paylaşımı kuzulara şah olsa! Nifak devridir. Oya Baydar: Dünyaya Trump, ülkeye Erdoğan http://t24.com.tr/yazarlar/oya-baydar/dunyaya-trump-ulkeye-erdogan,16422?utm_medium=social&utm_content=sharebutton … via @t24comtr

Mağdur ettiği Suriyelilerin laneti Erdoğan ve Fidan Terör Örgütü’nü takip ediyor. 4 milyon Arap nüfusumuz oldu, Süfyanın terörist ordusu var. Erdoğan’ın halifelik hayaliyle boğazına kadar battığı tekfirci terör örgütleri artık Türkiye’nin başına bela kaldı. TSK ve Emniyet kayıptır! Erdoğan başkanlığın geçeceğinden emin, zira ikna olmazsanız 30 Selefi tekfirci terör örgütünün militanları sırayla hepinizi öldüreceklerdir! Tekfirci terör örgütleri pimi çekilmiş el bombası gibidir, bugüne kadar hangi ülkeye girip yerleştilerse, o ülkeler yıkıldı. Fizik kanunudur bu! Son 30 yıldır hiç değişmedi. ABD ve Rusya’nın ortak kararından sonra Erdoğan, Fidan Terör Örgütü, kurup donatıp besledikleri 30 tekfirci terör örgütünü ülkemize geçirdi!

Fırat ve Dicle arasına Trump yerleşiyor. Aslında ABD, son 6 yıldır Irak’ta 14 askeri üssü gizli kurdu, Suriye’de kuracağı paylaşım süpergüçlerin anlaşmalı bir işidir. Astana’da IŞİD ve El Nusra’yı yok etme kararı çıkmış. Erdoğan ve Fidan terör örgütünün Katar şeyhiyle Nusra’ya harcadığı milyarlar uçtu mu? Ahrar Al Şam ile ortaya çıktı, uçmamış henüz. Trump’ın Suriyede içine Amerikan askeri üssü de konduracağı Suriyeli mültecilerin dönüşü için güvenli kent inşatı Putin anlaşmalıdır garanti.  Trump bugün iki karara imza attı. 1. Meksika sınırına 4000 km duvar inşaatı. 2. Suriye’de Cerablus Fırat yatağında güvenli üs şehir inşaatı! İkincis Reuter’ın iddiası henüz Beyaz Saray tarafından teyit edilmedi. Erdoğan Nusra’yı da Astana’da satmadı aslında. Rusya ve İranla Erdoğan desteklediği El Nusra’ya karşı nasıl savaşmaz. Ahrar Al Şam, nihayet ortaya çıktı. Saadet Partisi, başkanlık, anayasa referandumu için bir açıklama yapmış. Zahmet edip okumayın. Ne yaptığımızı bilmiyoruz, takılın demişler!

ABD seçimlerine müdahelede bulunduğu iddia edilen Rusya’nın bizim referandumda sesinin çıkmaması da ayrı bir ironi. Eğer Türkiye, İran ve Arabistan liderleri isteseydi, Suriye’de kimsenin burnu bile kanamazdı!..

Avrupalılar Afrika’da 400 yıldır mısyonerlerine sonsuz imkan sunarken, Süfyan Erdoğan Türk okullarını kapatıyor! http://farukarslan.com/yazilarim/gazetecilik-makalem/2017-makaleleri/sufyanist-cakallar-ve-zindika-ekipleri-bos-yere-hizmet-ile-ugrasiyor-onlarin-zehirleyecegi-kimse-yok-bu-diyarlarda-hepsi-insani-tanirlar/ …

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi