Erdoğan’ın bugün yaptığı, Hitlerin Nazi Almanyasıdır. Yaptıranları tanıyalım.

Türkiye Cumhuriyetinin beyni: Doğu Perinçekin hala oğlusu: Eski Erdoğan düşmanı: Yeni Erdoğanist: Yiğit Bulut!… Almanya hikayesi onsuz olmaz. Yiğit Bulut’a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili. alındı. Perinçek Almanca da bilir. Neden? Dansöz’ün Almanya Gladyo’su Kılıç’la da irtibatları güçlü. Bedrettin Dalan niye Almanya’ya kaçmıştı. Neden Ergenekoncular hep Almanya’yı mesken edinmişti? Yandaşlar ve troller darbe ve suikastlerden bahsediyorlar madem haberiniz var engelleyin sonra gidip yine aşçı ve berberi ihraç etmeyin. Erdoğan’ın bugün yaptığı, Hitlerin, Nazi Almanyasında Yahudilerin mallarını yağlamasına birebir benziyor. Diktatörler hep aynı adımları atarlar. Almanya’da yaşayan Hans 3000 Euro maaş alıyorda İstanbul’da yaşayan Hasan 1500-2000 liralık iş buldumu göbek atıyor. Almanya, Nazi döneminde hüküm giyen eşcinsellerden özür dileyecek ve tazminat ödeyecek. Yahudilere 200 milyar dolar ödüyor yavaş yavaş. Almanya’dan bir mesaj : “RTE gerilimi devam ettirirse çok yakında gurbetçi türkler akpli görünmemek için çareler arayacak. Durum vahim” ve bu durum umurlarında değil. Rusya, Norveç, Hollanda, Almanya… tüm gelişmiş ekonomilerin Büyükelçileleri tek tek bakanlığa çağırılıyor. Hepsi otobana ters girmiş sanırım.

Bediüzzaman Said Nursi’nin erdemlerinden biri, İslam karşıtı istibdada da, İslam adına istibdada da karşı olmasıydı. Batı dünyası, Üstad Said Nursi’nin dediği gibi 2’dir: Biri iyidir, biri kötüdür. Erdoğan ve AKP , hep kötülerle gerdekteler. Biz iyilerleyiz. Bu ayrımı iyi görmezseniz nifaklara kanarsınız. Almanya’daki Hizmet’i koruma refleksi ile Panzer kitabımın yayınına Hizmet’de izin vermedi. 3 yıl yasaklı yazar oldum. Kaderim bu her zaman! Yine de hakkını yememek lazım. Kanada abisi, Panzer kitabımı, Antropology uzmanı Sosyolog bir doçente anlatmam için Toronto’ya getirmişti. Kanada abisi yanında Doçent arkadaşımıza Alman Gehlen, SS MİT ve ÖKK yapılanmasını detaylı sundum. Gözü korktu. Baktım kimse hazır değilmiş! Süfyan Erdoğan’ın dönüp dolaşıp Almanya üzerinden Hizmet camiasını vuracağını 2011’de gördüm. Abiler o günlerde yumoş leylim loy durumdaydı. Panzer kitabımı aslında 2011’de CIA’nın Hitler classified belgeleri açıklanır açıklanmaz yazdım. Bir abi, başımızı belaya sokacaksın dedi. Gehlen Ergenekon eksenli Panzer kitabımı yayınlamaya hiçbir yayınevi 7 yıldır cesaret edemedi. Ücretsiz koydum buradan indirin. http://www.academia.edu/29700176/PANZER_VE_K%C3%9CRT_%C4%B0SYANI …

Faşizmi körükleyerek yeni Hitler olduğunu ispatladı Erdoğan. 2011’de Gehlen’in yetiştirdiği Hitler’in SS subayları tarzındaki Türk MİT, ÖKK’cıların intikam operasyonu yapacağını net olarak öğrenmiştim. Meğerse amaçları Hitleri hortlatmak ve AKP ile Naziliği geri getirmekmiş. 5 yıl hiç sektirmediğim Ergenekon yazılarına Eylül 2011’de son verdim. Veli Küçük’e itirafname kitap yazdıran vatandaşın çakallığına kızdım! Eğer Veli Küçük, Ergenekoncu dava arkadaşları tarafından Silivri’de infaz edilseydi, Avukat kızı babasına yazdırdığı itirafnameyi yayınlardı. Veli Küçük’ün itirafnamesi kitabı elinde olmasına rağmen kendi hayat poliçesi olarak yayınlamayan yayıncının gözlerinin içine bakıp iğrendim. Üstelik bana ne dedi o vatandaş: Seni de satacaklar. Türkiye’ye gelme. Ben kendimi kurtardım. İntikamları acı olacak. Hapisten kurtulamadı! Kayınbabasının AKP ile Hizmetle ortak ilişkileri, serveti, itibarı ve gücü onu da kurtaramadı. Umarım tövbe ve istigfar için vaktini hapiste iyi değerlendirir. Veli Küçük’ü vatan kahramanı diye satmaya çalışan yayıncının yaptığı ahlaksızlıkla AKP ve Erdoğan’ın yaptığı ahlaksızlık arasında fark yoktu.

O gazeteci arkadaşım aslında pragmatist biri idi ve mantıklıydı: Erdoğan, zoraki pehlivan! Timsah dolu havuza attınız, Reis yüzmeyi bilmiyor ki dedi! AKP’liler reyislerinin yüzmeyi bildiğine, Timsah dolu havuzdan dışarı çıkıp, Hizmet camiasını timsah dolu havuza attığına inanıyor, gülüyor! Uyanık dostumla konuşmalarımızı dinleyen meşhur gazeteci köşe yazarı bacanağı gülmekten koptu. Şimdi Londra’da ilk kaçanlardan oldu mübarek! Kimi nasıl okuyacağınızı bileceksiniz. Uyanık dostumun bacanığına ben ne düşünürsem onu yazıyorsun, kutlarım seni, banada köşe versene dedim. Londra’da İpekli konforundan taviz vermeyen 25 yıllık gazeteci dostum kahkahayla güldü ricama. Bizim işlerin nasıl döndüğünü biliyorsun dedi. Tüm konuşmalarımızı dinleyen en tecrübeli 30 yıllık gazeteci dostumuz son noktayı koydu: Zorlama bunları derviş. Gazeteci olmalarına daha var. O eski dosta döndüm: Yahu bu arkadaş muhabirkende böyleydi. İstanbul’daki AGİT zirvesini izlemeye gitmez, Ankara’dan beni çağırmıştı. Güldük. Haklarına girmeyeyim diye isimleri vermiyorum. Hizmet’in sunduğu güzel imkanları fırsatları yeterince değerlendirmedik gibinize gelmiyor mu? Şimdi bedava gazetecilik devri. Cafcaflı makamlar, maaşlar, beleş geziler yok. Sizi koruyacak kurumda yok. Kaleminiz, Allah rızası eksenli mi göreceğiz.

Bu kadar gaspçı, tecavüzcü, işkenceci nereden çıktı diyor herkes. Maske takmış münafıklardı. MİT ve ÖKK Baronluğunu görmezden geldi herkes. Yıllardır söz konusu Türk olmayan unsurlar 3 akrabalarını MİT ve ÖKK’ya sokma hakkını kullanarak burasını babasının çiftliği haline getirdi.Gehlen Ergenekon’u özellikle Çerkez, Gürcü, Tatar ve Özbekleri seçti, birazda Azeri kökenli. Dinsiz olmalarını tercih etti. Kafası ırkçılar hepsi ve Göktürk yapısı içinde güçlendiler. MİT ve ÖKK’yı Hitler Gestopası gibi kuran Alman Gehlenle 300 SS subayı amacına bugün Erdoğan ile ulaştı. Naziler AKP’de Hitlerle hortlatıldı. Ergenekon ve Balyoz operasyonlarında kimse MİT ve ÖKK’daki Alman Gehlen Ergenekon’una dokunamadı. Tek tek isimleri yazayım mı domuzlar sizi! AKP daha kurulmadan MİT Başkan yardımcısı Çerkez Mithat Alpay, Gehlen Ergenekon’u sözde Türkçüleri Antalya Simenada bir hafta kampa almıştı. Bugün yaşananlar 17 sene önce ince ince aşama aşama planlandı. Ecevit ve İsmail Cem’i infaz etti bu Türk Gehlen yapılanması. İkisi de demokrasi şehididir. Bana konuşmanın bedeli var sanırım Mithat Alpay! Rahmetli Ecevit, Kontragerilla dediği Alman Gehlen’in Gladyo Ergenekon yapısını tek tek anlattı. Başbakan muhabiriydim. Ecevit, dürüst ve mantıklı bir devlet adamıydı.

Alman Gehlen, 1979’da ölene kadar Türk Ergenekon’da MİT ve ÖKK yapısı içinde Hitler tarzı PARALEL bir Gestopa kurmuştu. Çerkezler liderdir. Dindar Çerkzlerden bunları ayırmak gerekir. Çetin Doğan, TSK’daki liderleri. Doğan’ın abisi Bursa’da yıllardır dini kitaplar satan dini bütün bir Çerkez. Çerkezler üzerlerine alınmasınlar. Belgesiz konuşup yazmam. ABD, 2011’de 50 yıllık sır perdesini kaldırdı, Gehlen ve 300 SS subayının CIA’nın Gladyolarını yayınladı. Okuyunuz. Ergenekoncu işkencecileri tek tek seçen Alman Gehlen idi. 1944de taraf değiştirip ABD’ye sığındı, CIA’de Gladyoları kurdu. Fidan adamlarıdır ve 2009’da bu kumpasın kilometre taşıdır. Normalde devlet memurluğu tarihçesi işgal ettiği makama münasip değildir. Gehlen’in Türk Ergenekon’u nasıl kurduğunu Panzer kitabımda detaylı anlattım. İbrahim Kalın önce bunu okusunda Almanya’ya çatsın. Artistler. Ne halt yediğinizi galiba sizde bilmiyorsunuz. Kürdistan’ı kuran AKP, BOP için mi?

ATV,Daily Sabah’in Belçika’da yasaklanmasnın basın özgürlüğüne skandal darbe olduğunu söylüyor.Aynı ATV,Cumhuriyet’in THY yasağına ne diyor? Cemaatten korkuyor. Eline çakı almamış 40 bin cemaat mensubunu hapse attırdı… En büyük karabasanı Cemaat. Hz. Hızır’ın Hz. Musa ile seyahetinde Alim salih annesine babasına asi, zalim olacak o çocuğu niye öldürdüğünü anladınız mı? Hikmeti ne idi? “…De ki: «kininizle geberin!». Şüphesiz ki Allah göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir.” [Âl-İ İmrân Sûresi 119]… Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, Orada güneş batıyor demektir… Çin Atasözü. bayburt’ta din öğretmeni Ali Özer hapiste şhit oldu. Kanser öğretmen Fatih Korkmaz vefatv etti. Daha kaç tane FATİHLERİN öldürülmesine SUSACAKSINIZ. PKK elebaşısı ÖCALAN’I SARAYDA YAŞATIR GİBİ YAŞATAN Erdoğan. Süfyan, resmen istediğimi cennete istdiğimi cehenneme koyarım diyor. Deccallerin görevi zaten budur. İmtihan dünyası. Pek çok insanı kandırır. Onda bir keramet olduğuna inanan bir kitlesi vardır.

Erdoğan Hitler’i ve kökenleri Hitler’in Gestopa Başı Gehlen ve 300 subayının yetiştirmesi olan Ergenekoncu işkencecilerin hepsini biliyoruz. Soykırıma sadece Yahudiler uğramadı Hitler Almanya’sında. 6 milyondan sadece 1 milyonu Yahudi idi. Diğerleri Yahudi diye yaftalı ötekilerdi. Bir SS subayı, 84 yaşına kadar Kanada’da saklanmayı başarmıştı. Bir şey olmaz diye 3 sene önce deklare edince hemen hapse kondu. Kaçamazlar! Hitlerizm sadece Hizmet erenlerini değil her kesimden muhalifleri mağdur etti. Tecavüze uğrayan biri af etmez. Tecavüzcüye bu dünyada da cehennem er veya geç yaşatılır. Adaleti devlet sağlayamadığı zaman kendi adaletini sağlayan insan ve grupların çıkması kaçınılmazdır. Hizmet erenleri yapmasa da yapan olur! Hitlerizm’in soykırıma uğrattığı Yahudiler, SS subaylarını infaz timleri kurmuştu. Brezilya, Şili ve Arjantine kaçmışlardı. Hepsi öldürüldü. Hitlerizm sonrası ne olduğuna dair epey belgesel var. Bu zulümleri yapan SS subayları kaçacak delik bulamadı. Takip edilip hapse kondular.

mekBu nifak ortamında polisin böyle mektup taşıyıp hayır işleyeceğini hiç sanmam. Mağdur insanlar teyakkuzda olmalı. Hitlerizmle savaşıyoruz. Özel harp dairesinin Yeşil Gladyocu Psikolojik harp subayları, bakalım daha ne şeytanlıklar yapacak? Artık hiç bir nifaklarına şaşırmıyorum. Hapishaneden gelen mektupların ev delivery’si diye bir olay yok. Psikolojik harp subayları yazabilir. Muhatabından yüzyüze mektubunuzu alın!

SETAV’ı tebrik ederim! Hizmet’in ne yaptığını gölge gibi takip etmişler. Almanya raporlarını F… kısmını ayıklayın öyle okuyun. Sıra Hizmet’i taklit etmededir! Ne yaparsak kopyalıyorlar. Kibir süper. Zaten bizim arkadaşlar yaptığıyla övünmezler. Allah rızası için koşturup tarih yazanlar tarih yazmayı tevazularından pek beceremiyorlar da. Süfyan Erdoğan ve SETAV gibi Süfyanist kurumlar, Hizmet’in tüm dünyada kabul görmesini sağlar. Bu adamlar Hitler oluyor, biz Hitler karşıtı! SETAV’ın Almanya raporu gibi her ülkedeki Hizmet çalışmalarını birer rapor yapsınlar! Kitap yazmakta zorlanıyordum. Yüzakı tarihimiz bizim. Hizmet erenlerinin Almanya’da yaptığı Allah rızası güzel çalışmaları SETAV’dan öğreniyoruz. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. https://setav.org/assets/uploads/2017/03/AlamanyaFeto_RaporWeb.pdf …

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi