Erdoğan’ın Tayyiban Tarikatını kendi eliyle kuran Süfyanizm heyeti ve İhtiyarların lideri Karadayı pişman oldular mı acaba?

Vicdan Karadayı vicdan! Ülkenin 50 yılda yetiştirdiği tüm aydınları, akademisyenleri, gazetecileri doğradılar! Bu millet bir daha nasıl ve ne zaman tekrar ayağa kalkar? İnsaf Karadayı insaf! Askeri okulları kapatan şerefsizi başımıza tebelleş ettin! TSK’yı böldü, parçaladı, ne düzen, ne disiplin ne moral var. Sorumlusu sizsiniz bu vebalin! Unutma Karadayı unutma! Tüm istihbaratı kapatırsınız ama benim istihbaratım kapatılamaz! Ruslarla anlaş dediğin Güven Erkaya kanserden gitti. Çetin Doğan’ın tüm kalbi, damarları tıkalı, mordu çeker yakında! Yaptıkları yanına kar mı kalacak? Hatırla Karadayı, iyi hatırla! 1999 depreminden bir hafta önce Gölcük toplantısında Çevik Bir ve Çetin Doğan sana ne sunmuştu? Soykırım mı? Yapacak mısınız bu alçaklığı da? Karadayı’m! Büyük tiyatro ne zaman bitecek diye takipçilerim hergün soruyorlar. Onlara ne diyeyim? Saldıray planı sonuna kadar uygulanacak mı? Yetmedi mi?

Vah Karadayı vah! Yobaz Siyasi İslamcılara hep karşı çıktın, sonra Erdoğan’ı seçip ülke başına bela ettin. Bu zulümlerde senin payın büyük! Ah Karadayı ah! Mehmet Sağlam size Hizmet ile ilgili sağlam raporlar getirdi, detaylı sunumlar yaptı. Bu kadar şeffaf insanlardan ne istediniz, ülke millete ne kötülükleri dokundu, bu zulümler reva mı? Yaşlı Kurt Karadayı! Kurt kocayınca evlatlarına yoluk olur. Çetin Doğan’ın Baas Parti modeline hep karşı çıktın ve Silivri’ye sen gönderdin. Erdoğan bunu getiriyor, hiç utanmıyor musunuz? Sayın Karadayı! Adamlarınız Engin Alan ve Saldıray Berk’in diğer beceriksizliklerini de yazayım mı, yoksa bu kadar yeter mi? Çok sabırlısın! Bu domuzlarla nereye kadar gidebilirsiniz? Sevgili Karadayı! Hizmet’in vatan için hep doğru yaptığını, Türkiye’nin yurtdışındaki imajını düzelten vatansever olduğunu söyleyen sizsiniz. Tekrar Karadayı’ya sesleniyorum. Haydar Aliyev’i Ruslar Bakü’de 1999’da ahçısıyla zehirlediğinde, GATA’ya getirip kurtardınız, yanlış bitti! Sizi bu noktaya getirene kadar 5 bin haber ve yorum yazmışım. Aliyev’i Komünist diye infaz ettirip Elçibey’i koymak isteyen sizdiniz. Bunca hatalarınızı nasıl yıkayacaksınız? Kendisine Vatan partisi diyenler kadar vatan hainlerini hiç bir yerde bulamazsınız. İktidar ve güç için anasını, bacısını satar bu domuzlar! Hepsini teker teker siz tayin ettiniz. Perinçekten bu ülkeye ne zaman hayır geldi?

Engin Alan ve Saldıray ekipleri, rahmetli Haydar Aliyev’e 5 defa suikast düzenletti, 3 darbe girişiminde bulundu, bunları unutacak mısınız? Neden engel olmadınız o zaman? Rahmetli Haydar Aliyev’in A takımını yakından tanırım, İlhan Aliyev’de onlarla çalışıyor; Rus kumpasını, Saldıray ile Perinçek’i tanısınlar! Ruslara direnen Kırgızıstan’ı vurmak için Reina’da sahte Kırgız şüpheli çıkartan Ermeni Perinçek ve Saldıray müthiş ikilisi Ruslarla ortak! Ruslar dalga geçiyor, alay ediyor sizlerle! Sabir Rüstemhanlı’yı severdim, Zaman’ı koruyan ülkücü idi, ancak eşi Tenzile Ergenekoncularla anlaşıp, bu Rus hegemonyasını geri getirdiler. Bu mu vatanseverlik? 1992 ile 2016 arası Zaman Azerbaycan olarak Azerbaycan Latin alfabesine geçsin diye canla başla çalıştık, Saldıray ve Perinçek bunu yıktılar. Bu mu vatan aşkınız? Kimse ‘Türki cumhuriyetleri Türkiye’den kolay kopartırız, bize iktidarı verin’ toplantılarını Putin ile yapan Çetin Doğan vatansever demesin! Budur işte vatan haini…

Erdoğan’ın Tayyiban serserileri ile Rus yanlısı domuz ÖKK ekipleri, tüm zulümleri yapa yapa adaleti çatlattı. Daha nice canlara kıyacaklar! Yüzde 1 bile oy alamayan Vatan partisinin nasıl Erdoğanla iç savaşı göze aldığını hiç merak etmiyor musunuz? 15 temmuzda Rusları görmediniz! Engin Alan ve Saldıray Berk CIA köpeklerini Azerbaycan’da durdurmayı başardık, ama Ermeni Perinçek ekibe eklenince nifakı engellemek zordur!

Rusların tek ele geçiremediği Azerbaycan kalmıştı; Erdoğan’ı devirmek için Ruslarla anlaşan Perinçek ve Saldıray, Moskova’ya Bakü’yü sundu! Nerimanov ile Stalin’in konuşmaları ve anlaşmalarını okumuştum. Politik Bilim okumak, Azeri ve Rus dilinde master yapmak böyle bir şey işte! Nerimanov, Stalin’e Karabağ’a özerklik şartıyla boyun eğdi. Engin Alan Taşnak Ermenilerle anlaştı, benzer bir oyunla Ruslar istediğini aldı! Azeriler kendisine Azeri demez Türk derlerdi, Ruslar zorla Azeri yaptılar. Mustafa Kemal’e uyum sağlayalım diye Latin’e geçtiler, Kril geldi. 70 yıl ayrı kaldık kardeşlerimizden. Baltanın sapı kendisinden olur. Türk toplumu yozlaşmış, ifsad olmuş, Erdoğan gibi kazmayı hak ediyorsunuz belki! 100 yıllık yıkım yapıyorlar. Azerbaycan Türkleri, 1926 yılına kadar Rus baskılarına dayandı, direndi, savaştı. Mustafa Kemal, harf devrimi yapınca ümidi tam kesmişlerdi. 1918’de Enver paşa’nın Bakü’de kurdurduğu Müsavat Hükümeti’ni Ruslar 1920 Kirov işgaliyle hemen yıkamadı. Neriman Nerimanov ile yıkmışlardı. Bugün Saldıray, Doğan ve Perinçek ile Ruslar bizi yıkıyorlar. Erdoğan ve Perinçek, Rusya ile işbirliği halinde Azerbaycan başta Türki cumhuriyetlerle bağlarımızı kopartıyorlar. 1926 yılı yaşanıyor gibi!

HAYVAN ÇİFTLİĞİNDE YENİ ANAYASA EMİRLE YÜRÜRLÜKTE… İNANÇLARIMIZDAN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ ölenlerin anısını heryere isimleri verilerek yaşatacağız. Devrimin devamı için ölenlerin anısını her yerde yaşatacağız. Hayvan Çiftliği, (Animal Farm 1945). George Orwell’in Sovyet domuzlarını mecazi bir dille anlattıpı bu yazılmış, siyasi hiciv romanıdır. Erdoğan’nın ve Hulusi Akar’ın ılımlı Özgür Suriye Ordusu’nun tekfirci teröristlerden Suriye’de hiç bir farkı yok Karadayı’m. ÇİFTLİĞİ SÖMÜREN DOMUZLARIN KONUŞMALARINI SİZ DİNLETİP KAYDEDİYORSUNUZ. SIĞIR ÇOBAN’INIZ ERDOĞAN ÇİFTLİĞİNDE YAPILAN ÖZEL GÖRÜŞMELER BASINA SIZDIRILDI ama SİZ DEVLET MEMURLARINI HAPSETTİRDİNİZ, HIRSIZLAR SERBEST KALDI. Hitler Diktatörlüğü kuruluyor elbette! Edepsiz hırsız ve terörist babası Erdoğan başka türlü kurtulamazdı. Lideriniz çok mu değerli? Türkiye dünyadan dışlanacak ve sonunda yıkacaklar! Hitler Almanya’sında da Başkanlık Sistemi Vardı Karadayı. Erdoğan ve AKP‘nin, getirmek istediği Başkanlık değil bir Hitler Rejimi, bir Diktatörlük… A.Dilipis halifelik ve federasyon kuruyoruz dedi. Bunu 2 sene önce Kanada’ya geldiğinde de açıkca söyledi. Gladyo’nun köpeği bu. Perinçek ayrı bir İngiliz ajanı köpek. Köpekler arasındayız! Erdoğan Halife Olacak ise bu nedir? Dilipak, YENİ ANAYASA İLE HEDEF HİLAFET diyor. Mustafa Kemal Atatürk tarafından bu “KALDIRILMADI mı? Halifelik ŞU ANDA TBMM’DE imiş ve İslam beldelerinden müşavir tayin edecekmiş Erdoğan! Kim takar Kasımpaşa canavarını!  MHP Lideri Bahçeli’nin Tuğrul Türkeş’i AKP’ye göndermesini de siz ayarladınız. Bunu yazdığımda bana deli ve komplo teorisi yazarı demişlerdi. detaylarıyla verdim görüşmeleri. MHP’den umut yok. Süfyanizm, ağırlığı karabasan gibi ülkeye çöktü. Hasan GÖKTAY @TwitervineTR diyor ki: Bu iddialar yenilir yutulur gibi değil! Seçim öncesi Bahçeli ve Erdoğan görüştü. Türkeşi AKP’ye Bahçeli gönderdi. MHP, RTE’ye peşkeş çekilmiştir! Peşkeş çektiren sizsiniz Karadayı!  Bahçeli, Asosyal bir aşk tv dizisi seyircisi ama evlenememiş. Türkeş, 1996’da Mustafa beyi MHP başkanı yapacaktı, Türkeşi’i de siz öldürdünüz değil mi?. Yusuf bey iyi biliyor. Hizmet’i övmesini ve tavsiye edip vasiyet bırakmasını hazmedemediniz Karadayı! Bir sene önceye kadar AKP ile kanlı bıçaklı olan MHP bugün nasıl olur da beraber başkanlığı getiriyor siz iyi biliyorsunuz Karadayı.

MHP NE AYAK KARADAYI?

Eski askeri öğrenciler başınıza bela değil mi? Yazan yine asker, tabi eskiden. Yazıyor…

Muhalif Ülkücü@haluk_arvas Jan 14

Devlet bahçeli gibi birisini mhpnin başında tutarak ise akpden en çok oy alabilecek partiyi pasif bıraktılar. Bugün hala genel merkezci ülkücüler Bahçeli’nin iyi birşey yaptığını Akpyi tongaya düşürmeye çalıştığını düşünüyor. Yazık… MHPdeki genel merkezciler ile AKPye oy veren koyunlar arasında hiç bir fark yok. Liderlerini noksansız görüyorlar. İçki ve kumar borcu yüzünden Akpnin bakanlık teklifini kabul edip davasını satan kişi Başbuğ Türkeşin oğlu değil miydi ? Genel merkezci ülkücülere tek soru; Tuğrul Türkeşin davayı sattığına inanıyorsunuz da Devlet Bahçelinin sattığına mı inanmıyorsunuz? Bence bütün siyasetçilerin secereleri açıklanmalı. Millet oy verdiği kimsenin soyunu,sopunu,dinini bilmeden oy vermemeli. Prensip olarak bu ülkede yaşayan gayrimüslimlerin ya da Türk olmayanların devletin kademelerinde görev almasına karşı değilim. Ama birisi etnik kimliğini ve dinini gizleyip başka birisi gibi görünerek önemli makamlara kurulabiliyorsa art niyet ararım. Herkes hak ettiği yerde olmalıdır. Gürcü yahudisi İslamcı, Ermeni yahudisi Türk milliyetçisi olamaz.  Gomünistler bomba atar diye camilerde yatan ülkücüler nerdesiniz ? Siz gidince dallamalar rteyi miraca çıkardı (!)

FBI, CIA’ya vs. güvenlik dersi veren polislerin hapiste yattığı bir ülkede; TV’de,Twette iç güvenlik-istihbarat vs konuşmak kelam israfıdır… Anlaşılan Türkiyede günah işleme özgürlüğü sadece Akpliler ve veledi zinaları ışid için var. Onlar dışında kimse günah işleyemez. Özal’ın Katili Süfyanizm heyetinden ÖKK eski komutanı Sabri Yirmibeşoğlu idi. Emri veren sizdiniz Karadayı. Bakü’de zehirlediler. Azeri istihbaratından Mahir bunu bana anlatmıştı 1993’de. Semra Özal: eşime otopsi yapılmasını ben istemedim. Ahmet Özal: Cemaat engelledi. Ahmetin de Tuğrul gibi kumar borcu var galiba size Karadayı! Erkan Mumcu’yu da siz telefonla arayıp Demokrat Parti’yi piç etmediniz mi?  Erdoğan’ı ülkücülerin reisi yapmaya kalktın ey Bahçeli! Emekli olmanın vakti gelmedi mi hala? Bir eliyle bozkurt diğer eliyle rabia yapan akkurtları ve hala Bahçeli taraftarı çakma ülkücüleri saymazsak hepsi balkanlığa karşı ülkücülerin.  Fakat MHP nin başındaki gizli akpli ye güvemenemediler tekrar akpye oy verdiler. Akp zulmünün tek sebebi Mhp yönetimidir. CHPnin oyu sabittir. Hiç bir zaman yüzde 30un üstünü göremezler. Akpden en çok oy koparabilecek parti MHPdir. Lider değişimi şarttı. MHPye kırılgan parti, MHP seçmenine de kaypak diyenler var. Asıl kırılganlık ve asıl kaypaklık MHP yönetiminde.

Sağ seçmen tutunacak dal arıyordu fakat Ermeni kökenli adamınız Bahçeli’ye güvenemedi Karadayı! Bunca hırsızlığa, hainliğe rağmen Akpden koparamadı MHP. Umarım genel merkezciler artık oyunu görmüşlerdir. Bu gidişle MHP, Akpden oy koparmayı bırakın elindeki oyları da akpye verecek. Yarın seçim olsa MHP barajı geçemez. Lider değişikliği olsa bile MHPnin işi artık çok zor. Bahçeli kapıya kilit vursaydı daha iyiydi. MHPnin Türk-İslam ülküsünü benimsemesine vesile olan şahıs Seyyid Ahmet Arvasidir. O vefat ettikten sonra MHPde Türkçülük daha ağır bastı. MHPnin hiçbir kademesinde Seyyid Ahmet Arvasinin talebesi kalmadı. Türk-İslam Ülküsü kitabından haberi olmayan akkurtlarla doldu ortalık. En iyi terör uzmanları Fetö bahanesiyle hapisteyken istihbarat zafiyeti mi var diye sormak vakit kaybı. Birileri Türki cumhuriyetlerle AKP yüzünden zaten zayıflayan bağları tamamen koparmak istiyor. Turancılar uyumasın. Dün Amerikanın kucağındalardı, bugün Türkistanda Türklere İslamı zorla unutturan Rusyanın. Ayıdan post Rustan dost olmaz.

Türkler ve Türklerin devleti güçlüyse İslam da güçlüdür. İlk önce Türki cumhuriyetler arasında iktisadi ve askeri anlaşmalar yapılmalıdır. AB ve Şangay yerine Müslüman Türk devletleri bir olmalı beraber kalkınmalı. Bunun önünde kim varsa hem Türk hem İslam düşmanıdır. Türk birliği isteyen ve bunun için çalışma yapan kim varsa şehit edildi. Özal, Türkeş, Yazıcıoğlu. Özal, Türkeş ve Muhsin başkan kendileri Türk İslam devletlerinin bir araya gelmesini istediler. Türk okullarını da desteklediler. Yazıcıoğlu’na 3 gün işkence yapıp öldürttünüz Karadayı. Projelerinize engeldi. Erdoğan en başından beri biliyordu infazı. Özalı ve Türkeşi zehirleyenlerin, Muhsin başkanı keş dağında üşütenlerin hepsi aynı ÖKK Süfyanizm ekipleri Karadayı! Hepsini siz atadınız. Türk-İslam düşmanları hep aynı. Erdoğan Atsız şiiri okuyor. Milliyetçiliği ayaklar altına almıştı. Ama ırkçılığı almamış demek ki. Atsız şiiri okuması Türkçülerin oylarına göz diktiğinin kanıtıdır. Rahmetli Türkeş, Bahçeli için Mittendir güvenmeyin diye bütün partililere mektup yazmıştır. Türkeşin güvenmediğine ülkücüler de güvenmesin.  Başbuğ Türkeş hizmet hareketi için, Biz düşündük onlar yaptı diyerek sahip çıkmıştır. Yurt dışındaki Okulları sonuna kadar desteklemiştir. Susurluk olayında, kara listeye Gülen Hocaefendinin son anda eklenmesine karşı çıkmıştır. Nerden geldiği belli olmayan bir liste demiştir.

Şüphesiz ki Başbuğ Türkeş, bahçeliden çok daha vatansever ve çok daha zeki birisiydi. Türkeşin söylediklerine bahçeliden daha çok inanırım. Bugün bana Hizmet Hareketini savunduğum için terörist diyenler! Ben Başbuğun vasiyetini yerine getiriyorum sadece. Rahmetlinin bütün ülkücülere, Fethullah Gülen Hocaefendiye ve cemaatine sahip çıkın diye vasiyeti vardır. Gerçek ülkücüler bilir. Susurluk olayından sonra , Türkeşin Güleni savunduğu ve Türkmenistandaki Türk okulunu ziyaret ettiği videoları internette bulabilirsiniz Nasıl ki Türkeş susurluk olayında haklının yanında olduysa bugün de 15 temmuzu cemaatin üstüne yıkmaya çalışanların karşısında olurdu. Ülkücüler bu vatanın has evlatlarıdır. Ülkücülerden kimseye zarar gelmez. Kürdü asit kuyularına atıp Türke düşman eden ülkücü değildir. Sarı Selim lakaptı itinz değil mi Karadayı. Levent Bektaş’ı da Göktaşı da, katilliği tescilli Cemal’i de siz JİTEM’e tayin etmediniz mi?

Olası bir seçim durumunda acaba mhpnin seçim propagandası ne olacak diye düşünmüyor değilim. Bahçeli hangi yüzle oy isteyecek bizden acaba ? 17-25 in hesabını soracağım diye oy istedin başkanlığı verdin. Apoyu astıracağım deyip idamı kaldırdığın gibi. Sana nasıl güvenelim Bahçeli? Bahçeli anayasa değişikliği olmazsa erken seçim olabilir ama oy kaybetmeyiz demiş. Sen onu külahıma anlat. Seçim olursa MHP barajın altında. Hepiniz Moskova’ya kul köle oldunuz Karadayı! Perinçek ve itleri yeşil gomünistler de buna dahildir. Ahmet Türk 74 yasında. Bahçeli de 70 üstü. Bahçeli kendisi yargılandığı zaman hapise atmasınlar diye yol mu yapıyor acaba ? Ahmet Türk için gösterdiğin iyi niyeti kongre talep eden ülküdaşların için de göstermeni dileriz ey Bahçeli! Rteyi kullananlar ona sınırsız yetkiyle başkanlığı vermezler. Rte ile db ortaklığı yakında biter. Chp kafasında birisi başkan olacak. Adayınızı yazayım mı Karadayı?! Rte ve db dönemleri beraber kapanacak. Chpliler rte ve dbye dua edecek. Ülkücüler ve akpliler ikisine de sövecekler. Yıllarca din düşmanlığı yaparak, akp önünü açan, rteyi halkın kurtarıcı gibi görmesini sağlayan sol kesimdir. Deniz Baykaldır. Sizin tayin ettiğiniz çakaldı Karadayı! Milletin baş örtüsü gibi bir sıkıntısı yoktu. Chpye oy verenlerin büyük bir kısmı bile başörtüsüne karşı çıkmazdı. Milleti anlamayan ya da anlamamakta ısrar eden Baykal boş konuşuyor hala. İlk fırsatta kasedini çıkartıp onu da sattınız Karadayı! Kemal Kılıçdaroğlu, akpnin kamuda baş örtüsü yasağını kaldırmasının , chpyi tahrik edip oy devşirmek için olduğunu anlamıştı. Üstüne gitmedi Baykalın şimdi konuşmasını sebebi kasedin intikamını almak. Başka birşey değil. Milletini düşünen biri olsa rte için din düşmanlığı yapmazdı.

Akpnin milletin menfaatini düşünüp yaptığı tek bir iş yoktur. Onlar için varsa yoksa cepleri, makam mevki ve kadın. Devlet Bahçeli yine de çalmaz, zina yapmaz, makamda da gözü yok anlaşılan. O zaman akp yalakası olmasının sebebi nedir ben de merak ediyorum. Aynı şerefsizlikler bugünün gerçek ülkücülerine yapılıyor. Yapanlar akp arkasına saklanmış gene aynı itler. Perinçek kafasındakiler. Kafes filminde bir sahne vardı. Ülkücü birisinin eşine gözünün önünde tecavüz ediyorlardı. Bir hafta kendime gelemedim. Bugün sizinkiler yapıyor yine Karadayı! Askeri öğrenci olmak kolay mı sanıyorsunuz ? Hem askersiniz hem de öğrenci. 14 yasında vatan için ölmeyi göze alanı anlayamazsın Erdoğan! Sınıf subayı ayrı uğraşır askeri öğrenciyle , öğretmen subaylar ayrı. Öğretmenler nöbetçiyken adeta savunma dağıtır. Üst sınıflar çabası. Yeri gelir askeri öğrenciyi kendi devresi ispiyonlar. Askeri öğrencinin hayattan bi beklentisi zaten yoktur. Hayattan soğumuştur. Bir de her geçen saniye artan tazminat var. Beni atarlarsa ya da ayrılmak zorunda kalırsam ailem bu parayı nasıl öder diye düşünürler. Askeri öğrenciler kadar bu ülkeyi seven kimse yoktur. vatan sevgileri olmasa, askeri öğrencilik çekilecek dert değildir. Askeri öğrenciler bu milletin has evlatlarıdır. Hiç bir zaman kendi milletine kurşun sıkmadılar sıkmazlar. Terörist diyenler teröristtir. Duydun mu Karadayı?

4 yıldır okuduğum askeri okuldan namaz kılıyor diye atsalar da TSK’ya laf ettirmem ve böldürmem. Askeri öğrenciler vatansever yetiştirilir. Irzına geçmedikleri bi TSK kalmıştı. 15 temmuzda onu da yaptılar. Bundan da siz mesulsünüz Karadayı! Akar emrinizi uyguladı. Yalova’dan öğrencileri gönderen Abidin’de sizi dinledi.

Bugünkü MHPli kafatascıların CHP’den farkı yok. Hüseyin Nihal Atsızın, Türkler İslamdan önce de yüceydi. İslam Türkleri değil, Türkler İslamı yüceltti gibi salak görüşlerini taşıyorlar. Atsızın İslamı kabul etmemesinin sebebi, sırf Kuranın Arap bir peygambere indirilmiş olmasıydı. Atsız ırkçıyım derdi. Ama faşistti. Peygamberden bahsedildiği zaman , bırakın o arabı , sizin Muhammediniz bu kapıdan içeri giremez diyen bir faşistti atsız. Ülkücüler Atsızı iyi göstermeye çalışmasın. Atsız yerine Arvasi okuyun. Atsızın hasta fikirleri 69 MHPyi terketti. Geri gelmesin. Hani Tanrı Dağı kadar Türk, Hira dağı kadar Müslümandık? Muhsin Başkanın dediği gibi “Dini hassasiyeti olmayan milliyetçiliğin içi boştur.” Mhpye Atsız zihniyetinin Bahçeli ile geri gelmesi en çok Akpnin işine yaradı. MHP dindarlardan sanki oy almamak için uğraşıyor. Görüyorum ki atsızcı ülkücüler türemiş devlet bahçeli yüzünden. Dini değerlere saygı göstermiyorlar. İnançları da yok kimisinin. Muhalif Ülkücü henüz genç bir çocuk ama helal olsun düşünebiliyor bunları!

Başkanlık yetkileri ile Erdoğan’ı artık kimse tutamaz. Karadayı, 1960 ihtilalinden beri kaç darbe yaptırdığını sayamamıştır. Yaşlandı artık! SADATcılar beş vakit namazında katiller. 200 kişisiniz,koskoca 30 bin ÖKK ile Perinçek ve Saldıray sizi ham yapar dedim, ÖKK Tayyiban oluyorlar. 15 temmuzda 245 insamımızı kaybettik diye AKPliler şehit sömürüsü yapıyor da katil Tayyiban SADAT birliği! 700 daha aldılar, katillerin sayısı sürekli artıyor. Yazık bu millete Karadayı! Aslında Erdoğan’ın tüm danışmanları, bakanları, Mvleri, maymun Havuz yazarlarından daha çok işe yarıyorum. Hem bedava danışmanlık benimkisi! Erdoğan aslında yazdıklarımdan çok yararlanıyor. Perinçek ise keçileri kaçırıyormuş. Saldıray, infaz ekibinden 3 adamına, beceriksizler dedi. Kulaklarımız, gözlerimiz var her yerde! Şaşırmasınlar hiç! Erdoğan’ın saray Sözcüsü eski dostum İbrahim Kalın, Süfyan’a Faruk ne söylerse doğru söyler, bugüne kadar ne derse tersini yaptınız demiş te! Sitelerimi ve bu hesabımı Türkiye’de erişime kapayanlar hergün beni okuyorlar. Halka yazık değil mi, açında onlarda okusunlar. Benciller çok. Karaday’m bunları belki de hiç okumayacaksınız, delidir ne yapsa yeridir diyeceksiniz.

ŞAPA OTURDUNUZ KARADAYI!

Karadayı’nın organize edip emir verdiği Vatan partisi koalisyonu şapa oturdu. Perinçek ve Saldıray, ÖKK’yı kaybederse koca bir hiç olurlar! Erdoğan, AKP’ye çok hakim ve her aileyi, ferdi müthiş organize ediyor. Özel Tayyiban Birliği ordusuna kayıt için 220 bin Akgenç bekliyormuş! Çingeneyi fazla küçümsemişsiniz. Bizim gibi! Erdoğan’ı belkide başkan olması için desteklemeliyim! Ancak böyle acımasız bir diktatör Süfyanizm Heyeti’ni ve ÖKK sistemini temizleyebilir! Sizi yok edebilir belki Karadayı! Erdoğan, Karadayı ile anlaşmalı organize ettiği 15 Temmuz ile TSK’yi böldü, tasfiye etti. Şimdi ÖKK’yı ele geçiriyor, kendi ordusunu kuruyor. Sizi de satacağından emin olun Karadayı! Erdoğan’ın Tayyiban Tarikatını kendi eliyle kuran Süfyanizm heyeti ve İhtiyarların lideri Karadayı pişman oldular mı acaba? Sizi de öldürecek sonunda ve 50 yıllık iktidarınız sona erecek… Polat Alemdar’la mesajı almadınız mı? Domuzlar savasinda Kim galip gelir sadece Allah bilir! Yalanlar ve iftiralarla gelinen nokta devletin iflasidir: sorumlusu tek Erdogan degil ki! Karadayı da hesap vermelidir. Gizli gölge liderimiz.

Karadayi, Perincek ve Saldiray’a marti beklerseniz baskanlik gececek, Erdogan ile anlasmali zulmumuz elimizde bize patlayacak diye kizmis! Erdogan’in OKK’yi Tayyiban ile doldurmasi Karadayi ve iti Perincek’i cilginca bir ic savasa surukluyor! 220 bin genc Erdogan icin OKK olacak. Erdogan, korkak bir pehlivan ve cakma bir kabadayi idi ama o kadar çok yetki verdiniz ki artık size vermez bunu! Yerinde olsam Polat Alemdar gibi yapardim; halka zulmeden Ergenekoncularla anlasmazdim! Sizin gibi ihtiyarları niye dinlesin Karadayı?

Rahmetli ALIYEV’e Ergenekoncu darbecileri Turkiye’ye iade etmeyin, hapiste curutun, idam edin demedigim icin cok pismanim! Merhametim buna engeldi! İnsanı severiz, yaşamı koruruz. Karadayi, Perincek&Saldiray kopeklerini geri cekmezse Erdogan hepsini temizleyecek zaten! Domuzlar birbirini birakalim infaz etsin, karismayin mı diyelim bilemiyorum. Ne anlattigimi en iyi Ismail Hakki Karadayi biliyor! Polat Alemdar’in son bolumde zehirledigi ihtiyarlarin lideri sizdiniz! Mesele Perincek degil ki! Köpekler havlar durur.

Haydar Aliyev, Birgun bana dedi ki, Turkiye devletinin Demirel dahil tum ekipleri beni yok etmek istiyorlar; Gulen haric, beni onla gorustur. Rahmetli Aliyev’in Mayis 1998 gezisini Gulen ile gorusup Turkiye ile barismasi icin biz organize ettik! Ergenekoncu kopekler kudurdular tabi! Aliyev’in 1998 Mayis gezisinde mecburen Cumhurbaskani ekibinde diplomat gosterildim! Yakamdaki kartta ise Adem Ocal yaziyordu; uzun hikaye! Namık Kemal Zeybek ve Rıdvan Yenişen’e özel görev vermiştiniz Karadayı? Ben ise sizin adamları rektör odasına sokmadım. Sizin işleri bozmayı çok seviyorum. Haydar Aliyev’i devirmek ve suikastla infaz icin 5 defa calismis Ergenekon ekibi 15 temmuz ve tum zulumleri yapanlar; erdogan carpitip durdu. Rahmetli Aliyev’den Engin Alan’in 1995 darbe fiyaskosu hikayesini 3 yilda 200 kez dinledim; heryerde 2 saat bunu anlatarak konuya girerdi! Rahmetli Haydar Aliyev’i ornek alin! Kendisine darbe yapanlari carpitmadi, isim isim halk biliyor! Ergenekonculari keske ipte sallandirsaydi. Polat Alemdar, Sufyanizm Ihtiyarlarini ve kopekleri 15 temmuz darbeci Perincek&Saldiray ekibini Erdogan’in yok etmesini bosuna bekliyor! Erdogan madem iktidarda serik kabul etmeyi Allah’a ortak kosmak sayiyor; Perincek, seytan kadrosundan mi ortak? Ihtiyarlar sizi zehirlemişti! Erdogan, guc savasinda en buyuk rakibinin kendini tayin eden Sufyanizm ihtiyarlari oldugunu iyi bilir! Kopekleri Perincek hepinizi zehirlemiş, maskeler takıyorsunuz Karadayı!

Kurtlar Vadisi, Sufyanizm ihtiyarlarini 15 temmuz sonrasi Erdogan zehirletir, infaz eder, şerik kabul etmez saniyordu ama hepsiyle anlasti! Polat Alemdar’a Kurtlar vadisi’de Sufyanizm ihtiyarlarini zehirlettiler ama gercekte turp gibiler, Perincek&Saldirayla iskence yaptiriyorlar. Öyleyse Perincek niye rahatsiz? TSK’dan tasfiye edilecek yeni 3000 kisi icinde Perincekciler de var! OKK’ya yeni 700 Tayyiban alindi, eskiler atildi

“Bizimkiler ülfetten, karşı taraftakiler de nefretten okumuyor” diyor Hocaefendi. Nefret duygusuyla okumayanı bilmem ama bize bu ayıp yeter! Milyonlarca iyi egitimle, guzel Islami ahlakla yetismis nice Hak dostlarimiz var! Umitsizlige hic gerek yok! Yola cikarken coluk cocuktuk! Talabe yetistirmenize izin vermeyen bir ulkede ne işiniz var? Burada uber surseniz ekmek parasi cikar! Hal lisani ile muslumanca yasasan yeter. Yalvarsak yakarsak hicret etmeyen kaliteli arkadaslar akin akin geldi! Sufyan Erdogan’a minnatdariz bu konuda! Ikna edemiyordum coklarini! Nasil olurda azinlik gucun sahibi Perincek her istedigini Erdogan’a yaptiriyor, halkin bilmedigi gizli anlasma nedir? Yakinda ogrenirsiniz!

Perincek grubu yuzde 1 bile oy alamayan, TSK’daki yapilanmasi cokmus, hapisteki domuzlardi!Erdogan satilana kadar seytanlar berk baglanmisti. Pakistanlilar, Nijerliler kadar Hizmet’i halkin emanetini canla basla koruyamadik! 1000 kurum kapandi, 5 yil once alkislayan toplum tasladi! Kanada’daki tum gucumuzu toplasaniz Alanya’nin Hizmet kurumlari ve gucunun yarisi kadar etmezdi! Adaletin terazisi sasmis; Allah duzeltiyor! Turkiye’ye yapilan Hizmeti ve emegi hak etmiyorlarmis! Bu emekleri cemaat 180 ulkeye daha fazla verseydi, 20 kat Turkiye gucumuz olurdu! Gulen Hocaefendi, vefasizligi son 3 yildir hicbir sey yapmayarak cezalandiriyor gibime geldi! Bunca iyilik cabalari bilindigi halde korunmadi. 33 yillik Hizmet gecmisimde cemaatin hic basarisiz bir is yaptigina sahit olmadim! Darbe yapmak isteseydi basarili olurdu! Demek ki darbe filan istemiyor. Demokrasiden yana! Demokrat olamadi hicbir parti ve Erdogan diktator baskanlikla Hizmet’e coktugu gibi hepsine sirayla cokecek! Kale yikilinca sigortalar atar! Cakma Ataturkculer, solcular ve yobaz laik Kemalistler; bakalim 15 temmuz tiyatrocularini daha nereye kadar koruyabilecek? Baskanlik geliyor.

15 Temmuz “False flag” darbe koalisyonu, darbeden once sadece Bahceli degil cok sayida Mv’ye de brifing vermis! Darbede bir tek cemaat yok! Hizmet ile yanyana gelmesi trilyonda bir bile ihtimal olmayan 15 Temmuz Seytan koalisyonu, cemaata darbeci diye zulmediyor. CHP bilerek sustu ve gözünü gerçeğe yumdu. Engin Alan, CIA’de basarisizliga mahkum darbelerin ihale edildigi capsiz! 15 temmuz operatoru! Erdogan Hizmet’e zulmedilecek diye olur verdi. Kemal Kilicdaroglu da 15 temmuz tiyatro demeye basladi ama, korudugu zalimler darbeci Yurtta Sulh Konseyini (Gokturk Ekibi) feda edemiyor! Ortada ilginc bir durum var: Baskanliga karsiyim, Erdogan’i esir eden gercek darbecilerin de ezilmesi lazim! Hangisi daha kotu, secim zordur. CHP’nin baskanlik sistemine karsi cikmasi vatani diktatorden kurtarmak icin degil; Saldiray&Perincek yani Ergenekonculari korumak icin gibi! Karadayı emri olmadan tuvalete bile gidemez ki!

RÖVŞEN CEVADOV SENDROMU!

Mahir Cevadov (ayakta soldaki) and Rövşen Cevadov (ayakta sağdaki, Karabağ için savaşırken, o yıllarda cephede iken)

Engin Alan komutasindaki Ergenekoncular, rahmetli Aliyev’i 1994’de devirmek icin ulkucu Rovsan Cevadov’u kullandi, kardesi Mahir mafyaydi. Alan’in 1994 darbe girisimini Aliyev af etti AMA 1995 Cevadov darbesini af etmedi! Savci kardesi Mahir ile Alan uyusturucu ticareti yapti. Rovsan Cevadov’u Aliyev’in askerleri OMON karargahinda kusattiginda yanlarindaydim! Alan ve elci, Aliyev ile guc pazarligi yapti domuzlar! Engin Alan ve elcinin taleplerini Aliyev ret etti! Icisleri bakani da olan Cevadov, beyaz bayrak sallarken kursun yagmuruna tutmuslardi! Cevadov darbecisi agir yaraliydi! Fotografi yakalamistim ama Aliyev’in askerleri makinemi kirdi ve sakladigim filmi cebimde bulup yakti!

Cevadov’u ambulansa bindirip goturduler, Niva jipimle peslerine takildim! Eksozum da patlak! Hastane yerine teze pir mescidine girdiler! Tezepir mescidinde ne isleri var diye iceri girince Aliyev’in baskorumasi, Faruk yeter dedi! Cevadov darbeci, bu yasami da kurtaramazsin! Aliyev’in korumasina dedim ki Cevadov’u burada infaz ederseniz katil olursunuz! Sizi cehennemden kurtarmaya geldim, o zaten cehennemdedir. Aliyev’in Nahcivanli korumasi ile konusurken musalla tasina yatirilmis darbeci Cevadov umutsuz ve yalvaran gozle bana bakti! Sagdi henuz! Aliyev dev cusseli Rus korumasi araya girdi, Rusca kufur edip beni kovdu! Cevadov infaz edildi! Bunu ilk defa anlatiyorum! Alan magduru Cevadov, gerçekten Türk milliyetçisi ve Atatürksever biriydi. Pehlivan ve kara şaimpiyonu bir komando idi. Karabağ’da savaşmış bir kahramandı ve bu nedenle Aliyev onu bakanı yapmıştı. Alan bunu kullanmıştı. Nahcivanli musluman koruma dedi ki, Faruk senin icindeki insan sevgisine hayranim ama darbeci kopeki kesecegiz! Aliyev seni sever ama susmazsan seni de öldürmek zorunda kalırız dedi. 26 yaşındayım ve orayı gözlerim yaşlı terk etttim. Gazetede kimseye bunları anlatmadım.

Cevadov’un kardesi Hatai savcisi Mahir Cevadov, once Avusturya’ya sonra Iran’a kacti! Engin Alan yeni darbeyi Aliyev’e karsi hazirladi! Engin Alan ile Mahir Cevadov’un Aliyev’e karsi 3. Darbesini kimse bitmez! 1999’da bunu Elcibey bana soyleyince hemen Aliyev’e ulastirdim. Rahmetli Elcibey’i 2000’de tekrar darbe oyunu icine alan Engin ve Kamil cetesi yine basaramadi! Zira Elcibey bu sefer beni dinlemisti!

Söz konusu Rovsan Cevadov sendromunu kasten anlattim; Engin Alan’in en buyuk travmasi! CIA adina giristigi basarisizliga mahkum darbeyi Aliyev ezmisti. Erdogan’in baskanlik hamlesi, gercek darbecileri kapkara senoryalara itiyor! Biz hicbirinde yokuz! Bakalim domuzlar birbirini nasil yiyecek? Gercek darbeciler ic savas hamlesini yapmazsa yok edileceklerini biliyor! Dertleri vatan degil, guc elde etmekti! Erdoganla savasacaklar mi? Hocaefendi’nin ne olursa olsun anarsiye karismayin, hukuku bozmayin, sokaga cikmayin uyarilari, ic savas isteyen cete onundeki tek engeldir! Gercek darbeci Saldiray&Dogan&Perincek planlarinda hic aksama yok! Zulmettikleri insanlarin yakinlari sokaga cikmayacak, baska enayi bulsun! Askeri öğrencilere bir KHK ile defol diyen Erdoğan, sen askerliğini kantinci olarak yaptın, oğullarını hiç göndermedin. Ne bilirsin onları? Perincek, Sam, Moskova ve Tahran arasinda bir Disisleri bakani gibi mekik dokudu! Hangi sifatla? Erdogan ile ortak degilse kimin yetkisi ile! Karadayı yolluyor tabi ki!

Saldiray, hem ISID’i kurduran Stratfor’un ABD’de Pentagon grubu ile hem Putin ile anlasarak mi vatana hizmet etti? Ingiliz ajani Perincekle hemde! Yargiyi ele geciren bu Perincek grubu, tekfirci ve Iranci teroru engellemeye calisan devlet memuru, aydin ve gazetecileri hapsettirdi! Net! Tekfirci terorle savastiklarini iddia eden Perincek& Saldiray grubu, bunu Erdogan’i destekleyerek mi yapti? Hizmet’ten baska kim karsi terore ülkede? Adam göremiyorum. Perincek&Saldiray grubu, Erdogan ve haramilerin yargilanmasina engel olup, 6 bin kusur dosyayi kullanip AKP’yi caldi, Hizmet’i cezalandirdi!

AKPlileri anlamaya calisiyorum. Hirsiz ve tekfirci teror babasi Erdogan yargilanmaktan kactigi icin Perincek&Saldiray grubuna esir dustu!? Mart ayina kadar beklerse kelleyi kaybedecek Perincek ve domuz grubu Erdogan ve haramilerle sokak savasina girerse kim kazanir gorecegiz! Perincek grubu Erdogan’in baskanlik yetkilerini alir almaz ilk onlari ezecegini anladi ve ic savas cikarmak istiyor! Yuzde 1 oyu olmadan mi? Perincek’in Vatan partisi programinda olmayan tek sey baskanlik sistemi! Perincek siddetle karsi cikiyor, zira esir ettikleri RTE kurtuluyor. Belki! Vatan partisi dense de ne kadar vatan haini Pakraduni Islam dusman domuz varsa buraya toplanmis! AKP ve Erdogan’in zafiyetleri buyuk olmali! Oylari AKP aliyor ama Perincek’in Vatan partisi programi izleniyor; Guya Erdogan lider! Sufyanizm, sizi daha nasil isletsin, enayi misiniz?! Yuzde 1 bile oy alamamis Vatan Partisinin programini Erdogan ve AKP aynen uygulamak zorunda kaldiysa, halkin iradesine ne oldu ve nedendir?! Perincek’in sanildigi gibi TSK’daki yapilanmasi guclu degil!Vatanseverlerin buharlastigina inanmiyorum! Azinlik dinsiz grup adice zulmediyor. Sufyanizm’in 4. Donemini yasiyoruz! Ustad Said Nursi, edepsiz hirsiz Yesil Sufyan’in hapsedilecegini haber veriyor! Kanli ve tantanili çöküş yakınlaştı. Erdogan da Perincek Ekibi de Sufyanizm Heyeti’ne calisiyorlar! Ikisini de farkli kullaniyorlar! O halde niye ic savas cikacak, kimin icin?! 40 yildir Gladyo kopekligi yapan Perincek&Ergenekon&Balyozcu Gladyo’yu temizledik diyor! Eksen kaymis, Erdogan ve AKP’ye kaymislar! Ozeti bu.

Bunu okurmusunuz http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez/rota-yazilari/dogu-perincek-uc-yil-once-bunlarin-olabilecegini-dusunebiliyor-muyduk-22446 …

Ne olduysa onu yaziyorum! Darbeci kopekler ic savas cikartip binlerce insanin kanina girecek! Belki ders olur! Guc zehirlenmesi katilleri! Perincek&Alan&Saldiray domuzlari darbe yapacakmis, ic savas cikartacakmis! Rovsan Cevadov gibi mi yapacaksiniz? Bu Katilleri taniyiniz! 15. Ergenekon darbecilerinin tum rezaletleri Hazar’in Kurtlar Vadisi kitabimda var! Bu domuzlar simdi Turk milliyetcisi, vatansever mi oldu?

CHP yobaz zihniyetinin Sosyal demokrat olamayacagini 1992’de Baku’de farkettim, zira en iyi arkadaslarim Komunistlerdi. Saglam sakird cikti! Sosyalizm ve Komunizm’in kitaplari kaybolursa tekrar yazacak kadar ilmine vakifim! Komunist York Sosyoloji mezunuyum;7 yil Aliyev stajim var. CHP, sol goruslu degil bence! Sosyalist olan ayrimcilik yapmaz, yobaz olmaz; sosyal adaleti savunan insan merkezli olur, cakallik yapmazlar! Perincek, susturun Faruk’u demis! Kesif icin yolladigin 3 salagi bir dahaki sefere terorist katiller olarak yakalatacagim! Buyrun, deneyin! Perincek kopeklerini epey korkutmusum! Kendi iclerinde de muhbirlerim var! Cok beceriksizsiniz! Erdogan sizi cig cig yer, gerizekalilar sizi! Böyle bir dönem bu topraklarda hiç yaşanmamıştır, insanları rızıklarından ediyorlar. 28 Şubat’ın mazlumu şimdinin zalimi oldular. Sırf sendikaya üye oldu bankaya para yatırdı ya da ihbar edildi diye atıldılar. Darbe savaşını kazanan destekleniyor, bugün de herkes kazananı destekliyor. 12 eylülü gördük. O dönemde insanlar işini kaybetmedi. Ama şimdi, kaybettiler.. Eski MAZLUMDER Başkanı Gergerlioglu: Sezer’i de, Demirel’i de eleştirdik kimse bizi işten atmadı, AK Parti attı diyor. Verebilecek cevabı olmayanların tepkisi, orantısız güç kullanmaktır.

15 Temmuz Akşamı, senaryosu TRTde yapılan “Hangimiz Sevmedik” adlı dizide 1980 Darbe görüntüsü vardı, o akşamki “Darbe”ye denk gelmesi tesadüf müydü? Hz Huseyin’in sehit edilmesine goz yuman Kufeliler 3 kisimdi: Yezid’den 1)Korkanlar 2)Menfaat elde edenler 3)”Bana dokunmasin da” diyenler. Zaman Gazetesi dağıtıcısına işkence yapıldı savcı olayı “yasal” buldu. Bu zulümleri normal görenlerin yüzüne tükürmek lazım. O kadar haram yemişler ki ayın sonunu zor eden gariban gazeteciler çilesini çekiyor. ‘Dünya çapında 348 gazeteci cezaevinde, bunların 143’ü Türkiye’de! Sanırım çok fazla arkadaşım var, 100 bindende fazla tanıdığım insan var ama gerçekten konuşabileceğim kimse yok. Nifakcı Erdoğan sağolmasın! Allah’ım İran’ı, Rusya’yı, ABD’yi, İsrail’i, Esad’ı,IŞİDı, PKK’yı, BOP EşBaşkanını sana havale ediyoruz. Şüphesiz, Senin herşeye gücün yeter!

Mülaane: Bu vatana ihanet ettiysek Allah belamızı versin. Ama yok etmediysek, ettiniz diyenlerin Allah belasını versin. Yiyorsa Âmin deyin!

Clip to Evernote
1 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi