Ey hapishanelerde ıslaha gönderilmiş olanlar mahkumlar! Hz. Aişe kadar masumsunuz. Yâ lel-ensâr! Yâ lel-mehcûrîn!

Carlos Latuff’tan, Türkiye-Hollanda krizinin sebebi: Hitler Erdoğan’ın faşizmde hedef saptırması, diktatörlüğe Evet oyu almak için başörtülü bakana zulüm AKP popülizmi ile Avrupa tanış oldu.

krizPeygambere tâbi olmayıp zulmedenler, padişah da olsalar haydutturlar. Asıl musibet ve muzır musibet, dine gelen musibettir. Musibet-i diniyeden her vakit dergâh-ı İlâhiyeye iltica edip feryad etmek gerektir.  (Ümitsizlik) Korkak, aşağı âcizlerin şe’nidir, bahaneleridir. Şehamet-i İslâmiyenin şe’ni değildir. Sakın, birbirinizden gücenmeyiniz ve tenkid etmeyiniz. Sizler her zamandan ziyade bu fırtınada tesanüdünüzü ve ittihadınızı ve birbirinin kusuruna bakmaması, birbirini tenkid etmemesi lazımdır.  Derd-i maişet zaruretine karşı, iktisat ve kanaatla mukabele etmeye zaruret var.  Bediüzzaman Said Nursi.

İşte güzel bir Erbain modeli. Halvette 40 Gün – Psikolog Bir Dervişe’nin Halvet Günlüğü ve Bilimsel Çözümlemesi. http://www.kitapyurdu.com/kitap/halvette-40-gun-psikolog-bir-dervisenin-halvet-gunlugu-ve-bilimsel-cozumlemesi/49392.html …

İftira eden insanın Dini, imanı yoktur! İftiracının tek inancı vardır o da cebine girecek para yada elde edeceği konumdur! Masumların rızkını engelle, Eşleriyle hapse at, Çocuklarını yetim bırak, Kuranı da yasakla ve Hollanda’dan seyahet özgürlüğü bekle. Sokağında kadın cesedi, gözaltı merkezinde yeni doğum yapan genç anne, cezaevinde 510 çocukla yaşayan kadın olan ülkenin Bakanı olmasaydınız Kaya, belki yüzünüz olurdu! Hollanda polisi anne hastaneye kaldırılınca çocuklara bakar, bulaşık yıkar. Senin Tiran Erdoğan’ın polisi suçsuz anne babayı tutuklayıp, felçli bebeye zulüm yapar, down sendrumlu bebeyi yalnız bırakır, hamile kadını karakolda döver. Terörist(!) öğretmen kocalarını yakalayabilmek için doğumhanede eşlerini gözaltına alıp rehin tutma şerefi(!) bu hükümete aittir.

Daha evvelsi gün Emine TORAMAN’ın 1 aylık bebeği ve 4 yaşındaki kızıyla İstanbul’da ailesinin yanında gözaltına alındı. Gözaltında yapılan işkenceleri saymaya utanıyoruz. İnsanlık dersi verecek dünyadaki son kişilersiniz. Daha başlangıç ama ‘etme bulma dünyası’ işte! “Su yok” dedi, susuz kaldılar. Masumlara terörist dediler, “şaki” olarak aranacaklar. İnsanlık dışı muamele görmek için Avrupalara gitmenize gerek yoktu. Ülkemizde yüz binlerce mağdur var. Cizre’de halkı asker evlerine sokmuyor. BM raporu: Güneydoğudaki operasyonlarda 2 bin kişi yaşamını yitirdi, hak ihlalleri var. Bunları medyada okuyamıyorsunuz. Kürt halkını ülkemizden kopartıyorlar… ABD Fethullah Gülen’i deport “edecek ediyor etti” derkeen..Bir baktık kendileri deport yemişler.. Takdir-i Ilahi…

Bugün Avrupa ile yaşanan neredeyse Türkiye tarihinin en büyük diplomatik krizi Bekir Bozdağ’ın Almanya’daki konuşmasının iptali ile başladı. İki Alman bakandan AKP krizine ilişkine sert tepkiler geşdi: Anayasal sistemimizi aşağılayan herkese soruşturma açılabilir. Portakal sıkmakla Hollanda’yı dize getirdik sanıyor gerizekalılar. Danışıklı dövüş desen, bu bir popülizm komedisi; ırkçılıkta nemalanma! Faşist Süfyan siyaseti ırkçılığın zirvesinde, Kürtleri yok etii. Binlerce sessiz ölü var, evleri yıkılmış. Bak biz bittik gösterisi desen kazandık diyorlar! Dış düşman fobisi barutu desen başbakan Yıldırım Holland aile en fazla ticareti olan Türk. Hollanda merkezli Q Shipping ve Zealand Shipping gemi sirketlerini Binali Yıldırıma ait…!

Sınır dışı edilen Aile Bakanı Kaya, diğer Schengen ülkelerine de giremeyecek dediler, bence hiçbir AKP’liyi sokmayın. Hitler zombi virüsü taşıyorlar. Dünya tarihinde, aracıyla birlikte çekiciye yüklenip sınır dışı edilen tek bakan bizde! Bunu yaşatan bakanımıza teşekkür. Bu gurur hepimizin! Böyle kepaziliği zafer diye satıyorlar. Mağdur edebiyatından usanmadılar. Erdoğan:’Camide içki içtiler,Kabataş’ta üstü çıplak 70adam başörtülü bacıma saldırdı görüntüleri bu Cuma yayınlayacağız’ Diyeli 193 Cuma oldu. 2023’de mi açıklayacaklar. Yalancı takiyeci münafıklar.

Ülkemizde zulüm hız kesmiyor. Tekirdağ Savcısı Sedat TAŞ’ın talimatıyla 10 Mart 10.30 saatlerinde,19 Aylık bebeğin ve 6 yaşında çocuğun Annesi AYSEL S.gözaltına alındı. Hollanda olayı, mağduriyet oluşturulup oy devşirme amaçlı sonuçları bilinerek gönderilen ikinci bir Mavi Marmara vakasıdır. Bekir Bozdağ, Seyahat hürriyeti talep ediyormuş?! 12 yaşında beyin kanseri bir çocuğu pasaportunu iptal edip tedaviye gitmesini engelleyerek öldüren hükümetin bakanısın.

Maymunlar Cehennemi filminde Sezar, yakında ilginç bir senaryo ile dönüyor. Zamanlama ilginç. İnsanlar mı maymun, maymunlar mı yoksa insan? Erdoğan, kendisinin Hitlerleşme ve Nazileşme suçlarını Avrupa üzerine atamaz. Zulüm rakamları ortada! Götü çıplak dolaşıyor, diken terzisi de yok sanırım. Hitler sonrası Almanya kolay ayağa kalkmadı. Sadece fiziki yıkım yoktu, ruhen zombileştirilmiş bir toplum vardı. Erdoğan daha beterini yaptı. Yalani iftira ve yolsuzluğa karşı Batı ahlakı, İslam dünyasının birkaç asır önünde. Medya yalancı ve yolsuzu anında deşifre ediyor, toplum da sahip çıkmıyor! Ülkemizde ahlaki yozlaşma Erdoğan ile zirve yaptı. Cumhurbaşkanı’nın tehditçi başdanışmanı İlnur Çevik te kaçak içki satıcısı pavyoncusu çıktı! Astsubay Zekeriya Kuzu: Biri, eşi ve çocukları ile tehdit edilirse ‘Roma’yı da ben yaktım’ der diyor ki durum budur.

Sis perdesi dağılmasın diye sürekli yeni oyunlar oynuyorlar. Okuyun bakalım, 15 temmuz’da Darbeyi kim ihbar etmiş? Üstelik bunu itiraf eden de darbe araştırmaMA komisyonu üyesi, AKP milletvekili Selçuk Özdağ. İşlerine neden gelmemiş sizce?

ıhbarÖKK Komutanı Zeki Aksakallı’nın darbeyi önlediği iddia ediliyor ama o gece tutukluymuş! Bilinmeyenler var. Manisadaki zulümlerin tek sebebi AKP vekili Selçuk Özdalga! Savcılara direk emir veriyor! ”MİT Müsteşarıyla görüştüm, Çankaya’da Akar ile 7 saat geçirdim!” diyorlar darbeci Cemaat oluyor ha! Özdağ diyor ki, Erdoğan biz kendimiz meseleyi hallederiz demiş. Haberi var yani. Tel tel dökülüyor tiyatronuz. Gün gelecek kendi ağzınızla masumlara nasıl iftira attığınızı itiraf edeceksiniz. Akar ve komutanlar 15 Temmuz’da Fidan’ın Karargah’a gittiğini niye sakladı? Darbe senaryo da ondan, Senaristi gizli! Kupon arsa satışlarından TVlerin altyazılarına kadar herşeyde onayı alınan adamdan habersiz darbe girişimini engelleyeceklerdi öyle mi! Gülen Hocaefendi: Bir kere yalan söylemek günah-ı kebâirdir ve münafıklığın ilk sıfatıdır. Fakat umursamadan yalan söylemek küfürdür. NOKTA.

Aksaray’da 3 çocuk annesi 6 aydır rehin, çocukları sorguda! Çorlu’da yeni böbrek nakli olmuş, Avukat Nilgün Civelek gözaltına alındı! Diğer odadaki çocuğunuza 3 kere seslenin cevap vermeyip gelmezse kızarsınız. Allah, günde 5 kez sizi davet ediyor, eyy Siyasi İslamcılar namaza da gitmiyorsunuz… Terapi bekleyen milyonlar oluştu. Nasıl hızlı ruhsallık uzmanı terapist yetiştiririz bilemiyorum. Bu konudaki projelerim askıda. Zamanı gelir inşallah. Rukye ilmine vakıf başka bir Hak dostu da Afrika’da geziyor. İki zatda hocalarımdır. Bana az çektirmediler! Gözlerinden mi ilim alayım dostlarım! Öğretmediniz ilminizi.

Şifa dağıtıcı bazı kardeşlerimizi zaptı rapt altında tutan Süfyan, daha bir şey görmedi. Üçbeş akıncı kaldık, asıl velayet ordusu arkadadır. Hayvanların, kuşların dilini bilen, Hüdhüd’ü olan, cinleri ve ifritlerin hepsine hakim bir kudret Hz. Süleyman’a ilim, adalet, güçle verildi. Allah, Hz. Süleyman’a devrinin Müslüman düşmanları ile savaşacak yetenekler, güçler ve ilim verdi. Allah’ın yardımı samimi isteğe bağlıdır. Hz.Süleyman devrinde bugün Erdoğan ve AKP’li zombilerin kopyası olan yobaz Mabedci devletçiler üç harfli, ifrit ve büyü kullandı. Neml suresinde var olanlar ahirzamanda elbet yaşanacak, zira daha yaşanmadı.

Rukye ilmine vakıf değilim. İbni Arabi’nin Cinlere, Büyüye, İfritlere karşı mücadele kitabını sadece bir Hocamız savunmada iyi kullanabilir. O zatı muhtereme konan yasak kalkmalı. Gülen Hocaefendi, metafizik yardım istemediği için 1990’da muhteremi men etmişti. Şimdi durum farklı. Bu konudaki tüm kitaplara dün ulaştım. Okuyacağım, bakalım ne yapabiliriz. Süfyan Erdoğan, maalesef Eyüp Sultan’ın 7 hafızını siyasi gayeleri için kullanıyor. Onların saldırısına karşı Şahsı Manevi zırhını giyiniz. Sadece kendinize değil tüm aile üyelerinize Rukye yaptırmanız gerekebilir. İbni Arabi’nin o kitabını maalesef Topkapı müzesinden çalmışlar. Zincirli bir eserdi, Osmanlı padişahları fermanla yasakladı ise kötü amaçlı kullananların nifaklarından olmalı. Ancak bu kitabı, Erdoğan’ın Menzil’den cinci bir Hocası elinde 2013’de Maltepe’de gördüm. İsim vermeyeyim, o şahıs kalbi saf ve temiz ruhlu bir hafızdı. Kullanıyorlar belli ki.  Cevşeni hergün bitiren korunur. Günde 70 Ayetel Kürsi ve 10 defa La Havle Vela kuvvet illa billah okuyunuz. Bazı ifritler çok yılışık, arsız. Yaşanan fitne ve nifak, sadece fiziki alemi kapsamıyor, bu yobazlar metafizik güçleri de kullanıyor, fişlenen her Hizmet erenine yollandılar. Şaka yapmıyorum.

Ebu Ducane yi biliyorlar; baslarina gelecekleri ve hazin sonlarini da! Harami Sufyanistlere aciyan Ebu Ducane olamaz! Insan goruntusundeki ifritin ruhu Hitler ile ikiz! 2009’da mana aleminde mahserde gordum; kemikleri ete boyle burundu. Bu cinnet devrinin ifritleri fasist ve ucharfli ifritlerden daha tehlikeli ve fesatci! Haklarindan elbet gelecegiz! Yobazlar, Ebu Dücane’yi öldürmesi için en azılı ifriti kiralamıştı. Ancak ifritin yanışı mükemmel oldu. 2012 idi. Savaşçıyı biliyordu itler! Yobazların münafık ifriti, devlet başkanları veya evliyaları infaz için kullanılan bir suikastçıydı. Daha büyüğü yok mu bunun? Korkak itler! Hendek savaşında Hz. Ali, yanına Zübeyir bin Avvam ve Ebu Dücane’den başkasını almadı. 10 bin kişilik harami orduya karşı 3 yiğit çoktu bile! Ebu Dücane’nin Uhud’ta Peygamberimizden hakkını vermek şartıyla teslim aldığı Emanet Kılıcı ve Atından başka serveti yoktu. Dervişe yeterli!

Peygamberimiz Ebu Dücane’ye haber yolladı, cinleri, ifritleri cayır cayır yaktığın duayı kaldır, yoksa kıyamete kadar yanarlarda ölmez dedi. Ebu Dücane’nin hayatını öğrendikce gülümsüyorum. Bazı arkadaşlar nasıl oluyorda bedava evde oturuyorsun diye soruyor. Hayber feth edilmiştir belki de. Ebu Dücane’nin ev bark derdi olmadı. Evi kendisininde değildi, kira da değildi. Hediye eden Allah’tı. Bu nedenle haramiler gasp edemezlerdi.  Sahabelerden Ebu Dücane, fakir, sosyalist, savaşçı bir dervişti. Hayber fethinden sonra Peygamberimiz bir Yahudi’nin evini hediye etmişti. Ahirzamandayız, her bir Hizmet ereninin bir erkek veya bir hanım sahabe hüviyetine büründüğünü görüyorum, özümüzü böyle buluyoruz hamd olsun. Bu satırların fakiri, Hizmet’teki en kabiliyetsiz derviştir. Siz daha kabiliyetli veli kullarla tanışmadınız. Akıncıyım, domuzları avlıyorum sadece. Hizmet erenleri velayete ulaşarak hazırlanırken, çakallar, domuzlar, maymunlar Goril eşliğinde nasıl bitirdik diye kutlama yapıyor. Salaklar… Alperen yetiştiren Ocak ne Türkistan ne Horasan. Putlaşmış bir parti pırtı arkasından giden zombiler Araf’ta yaşar. Aktif sabır, hazırlanmak. Hizmet’i bitirdik diye sevinç naraları atanların sevinçleri kursaklarında kalsın. Sadece Houstan şehrindeki kardeşler bile hakkınızdan gelir. Bylock bumerang gibi çarpacak! http://aktifhaber.com/analiz/bylock-bumerang-gibi-carpacak-h92495.html … TR İÇİN: http://bit.ly/2mhPseP 

Ve Erdoğan Esed yönetimini tanıdı. Peki neden milyonlarca insan öldü, milyonlarca yaralı ve milyonlarca mültec var. Neden 80 bin kadına tecavüz edildi ganimet diye, esir diye satıldı? Bunların sorumlusu kim? Erdoğan’ın Halifelik politikası değil mi? Hiç hesap vermeyecek mi? Ahlakı olmayan bir din olamaz. Ahlakı terk edenler sadece Müslüman değil, insan olarak da kalamaz. Bu yönüyle yaşadığımız felaketi anlatan Ali Bulaç “AKP Çanakkale Savaşından sonra milletin başına gelmiş en büyük felakettir” demiştir. Mao’culuk yıllarında “Faşist TC”nin Kıbrıs’ı işgal ettiğini yazan Perinçek, bugün Kıbrıs’ı safkan Türk yapma sevdasıyla yanıp tutuşmakta bugün. İslam düşmanları ile anlaşma halindeler.  Can Ataklı gibi FETÖ diyen herkes Erdoğanizme çalışıyor. Nihat Hatipoğlu artık YÖK üyesi olduğuna göre sırada Cübbeli Ahmet Hocanın ÖSYM başkanı olması vardır..olur yani olmaz demeyin..

Ya Rabbi! Bizi sürpriz bir inayetinle öylesine şaşırtki, kurtuluşumuzu senden başkasından bilme küstahlığına girmeyelim.. Ya Fettah.!  ‘Meta nasrullah? — Allah’ın o va’dedilmiş yardımı nerede mi? ‘Hüna ensarullah! — Allah’ın seçtiği çaresiz ve kimsesiz yardımcıları burada! Bu kutlu dava, sahabe kıvamı, cesareti ister. Sizler ‘radiyallahu anhum ecmain’lerin arkalarına takılan Yavuzlar, Aliler, Ayşe Bacılarsınız! Yâ lel-müttehemîn – Ey itham olundukları suç kendilerine ifk kadar ağır gelen mağdurlar! Bir defa daha şahlanın! Sahabeler sizin arkanızda! Ey hapishaneleri ıslah vazifesiyle toplumsal hastalıklarımızın ifrazat merkezine gönderilmiş olanlar mahkumlar! Hz. Aişe kadar masumsunuz. Yâ lel-ensâr! Yâ lel-mehcûrîn – Ey zorunlu hicretin muhacirleri! Yâ lel-mescûnîn. Eyyy 28 Şubat! [Dr. Emin Aydın] –

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi