Gladyo neden Hizmet’i sevmiyor ve sevemez? AKP ile intikam, kıskançlık ve haset patladı!

Gülen Hocaefendi, hiç kimseyi utandıracak bir şey yapmadı ve yapmaz. Bunu 50 yıldır anlayamayanlar sadece çıkarcılık ve çakallık yapıyorlar! Gladyo’nun AKP ve Erdoğan ile ittifakını görmek isteyen sözde Adalet bakanı Bekir Bozdağ’a bakabilir. Bu adamda hiç ruh yok. Gözlerinden Haziran 2010’da ruhuna girdim, bomboştu!

Yazmayayım diyorum. Divine Child yaz diyor, Remembrance yapıyor, yani Hatırlama, hatırlatma. Bu yazacaklarımı daha önce hiç yazmamıştım. 15 Temmuzda nasıl bir kumpas olduğunu ve neden TSK generallerinin bunu yaptığını çözümlemeniz için bir hatıramı Şubat 1987’den aktaracağım. Gençler hatırlamaz. Şubat 1987’de Yunanistan ile savaşa girme eşiğine gelmiştik. Başbakan Özal, sınır ihlali yapan Yunan uçaklarına kızdı.

GATA’da Sağlık Astsubayda askeri öğrenciyiz, Yunanistan ile gerekirse savaşırız diyen Özal’ın aslında KKK Komutanı Necdet Öztorun ile savaştığını anlamıyoruz. Meğerse KKK Komutanı Necdet Öztorun Genelkurmay başkanı olmak istiyor, davetiyelerini Şubat 1987’de bastırmış ta Ağustos kutlaması için. Özal, Necdet Öztorun’u Genelkurmay başkanı olarak istemiyor. Ancak kabak bizim başımıza patladı. Öztorun, savaş tatbikatı yap emri verdi.

Öztorun’un Genelkurmay başkanlığı hırsı yüzünden Etimesgut’da savaş tatbikatına gönderildik, Ankara, en soğuk kışını yaşıyor, eksi 40 var. Savaş çıkacakta bizi sıhhiyeci olarak gönderecekler diye dalga geçiyoruz eksi 40 hava durumunda. Komutanlar bizi bıraktılar, kayboldular! Aradan 3 saat geçti donmak üzereyiz, ortada ne tatbikat var, nede rütbeli bir komutan. 60 kişilik devremizden başka, in cin top oynuyor. Devremizin başkanı Ünal’ı komutan koymuşlar. İnekçiydi, çok okumaktan gözleri hep şişti, tatbikatta nasıl karar vereceğini bilemiyor. Bir saat daha geçti, ayaklarımız, ellerimiz dondu, gangren olmamıza bir saat var. Ünal’a dedim ki komutayı devralıyorum. Burda Öleceğiz dedim. Kriz zamanlarında lider ortaya çıkar. Belkide bunu öğrenmek için bizi test ediyordu Gladyocu ekip. Lider olduğuma inanamıyorlardı!

Ünal, hala emre itatsizlik yaparsan askeri mahkemede yargılanırsın diye benle tartışıyor. Devreme döndüm, yaşamak isteyen beni izlesin dedim. Herkes canını seviyormuş! Etimesgut tank tugayındayız, ancak bizi ormanda ücra bir yere atmışlar. 5 km yürüdük karda bata çıka, yolumuzu gösteren Hızır sayesinde! Arakadaşlar bilir, benin navigosyonum çok kötüdür, yol bulamam, bazen evimin yolunu bile şaşıran bir özürlüyüm. Bu konuda sıfır kabiliyetim var, iyi ki GPS’i icat ettiler. Kafam fazla okumaktan hep düşüncelerin dans ettiği yeri yol bulamazdım ki. Neyse devremle Tank tugayının yemekhanesini bulduk, ancak kapılar sürgülenmiş ve açmıyorlar. İçeride bağırdığımızı duyuyorlar! Arka kapıyı zor kırdık.

Öyle bir hışımla Sınıf Komutanımız Serdar yüzbaşının karşısına çıktım ki dövecektim bodur iti. Gülüyordu. Başaracağını biliyordum dedi. Yemekhanede baktım devremin Perinçekci itleri rahat rahat kahvesini içiyor. Serdar yüzbaşım bunlar ne zaman geldi dedim. Gitmemişler dedi. Demek ki bize kuralan kumpası biliyorlardı. Devremde 60 kişiden 40’ı gizli namaz kılıyordu. Kahvesini içenler namaz kılmayan uyanık çakallar! ( 15 temmuz sonrası Bugünde durum pek farklı değil). 5 saat eksi 40 soğuk yemişiz, yatağa düştük hepimiz. Verem olmak üzereyken ağır antibiyotik iğneler vurdular. Tatbikat bitti. Nedenmiş? Sözde tatbikattan bir hafta sonra yataktan yeni kalkmıştık namaz kılanlara ağır işkencelerle Gladyo operasyonu başladı. Emir Öztorundan!

Necdet Öztorun, ABD’de CIA ve Pentagon başkanları ile görüşüp gelmiş, Evren ile namaz kılanları TSK’dan temizleme domuzlukları başladı. Özal, Necdet Öztorun’u yaptığı tüm domuzluğa rağmen Genelkurmay Başkanı yapmadı. Ankara bürokrasisi yüzde 99 mason olmasına rağmen hemde! Erdoğan bunca dindar bürokratla masonlara teslim oldu. Aradaki bariz fark budur. Necdet Öztorun, namaz kılanları TSK’dan attım diye Özal beni Genelkurmay Başkanı yapmadı diye Sabah gazetesine demeç verdi. Ne değişti? Bu domuz Necdet Öztorun, Eylül 1987’den beri Askeri Vesayet Süfyanizm Heyeti’nin daimi 12 üyesinden biri. Ölmedi gitti. 90’ın üstündedir. Askeri Vesayet Süfyanizm Heyeti’nde İsmail Hakkı Karadayı ve Hüseyin Kıvrıkoğlu’da 90’ı aşan veya yaklaşan İslam düşmanı derin üyelerdir. Allah kime ne kadar ömür verir, elbette karışamayız, veya ölsün diye bir şey yapamayız. Cana kıymak bu domuzların asli devlet görevidir!

Bu Floodu niye yazdım? 15 Temmuz’da askeri öğrencilere kurulan tatbikat kumpası ile bize kurulan Şubat 1987 tatbikatta öldürme benziyor. Şubat 1987’de canımıza kast eden Necdet Öztorun idi, 15 temmuz’da askeri öğrencileri darbeci gösterip, emri vereni koruyan Öztorun mu? Ne olduğunu bile anlayamayan Harbiyeli Askeri öğrencilerin Erdoğan ve AKP’yi boğazda tatbikat yaparak devireceğine ancak domuzlar inanır sadece ve hepsini görüyorsunuz artık.

Sonuçta, Şubat 1987’de tatbikat sonrası namaz kılanları TSK’dan attılar, 15 temmuz sonrası neredeyse namaz kılan TSK’da hiç bırakmadılar. Havuz medyası, Erdoğan ve AKP, Askeri Vesayeti Süfyanizm Heyeti için mükemmel maskeleme yapıyor. İslam’a savaş açmış bu Oruspu çocuklarıdır. Askeri küfür lügatına hakim olanlar bilir, Oruspu Çocuğu en kibarıdır. Bu konuda epey bizi eğittiler, domuz köpekler ağzımı bozmasınlar! Asıl mesele, neden hala TSK ve MİT içindek Gladyo kimdir itiraf etmiyorsunuz? 15 Temmuz sözde darbesi de onların, Erdoğan ve AKP ile ittifak kuran da Gladyo’nun ta kendisi. Türkiye bu kumpastan ancak Gladyo’nın TSK ve MİT’den tasfiyesi ile kurtulur. Başta Erdoğan, AKP, Vatan Partisindeki Perinçek domuzlarıdır!

ÇAKALLAR

20 kurumdan Karun kadar maaş alan adamlara ahlak, namus, insanlıktan bahsediyoruz. Tabiki sövüyorlar. Canını al ama haram kazancını almayın! Hiç bir ehliyeti, eğitimi, liyakatı olamayan bir AKPli çakal düşünün. Yabancılara sattıkları şirketlerin güya yönetiminde. Emeksiz kazançtır AKP’nin yapısı beleş kazanç üzerine kurulu. Emek sömürüsü. O kadar çok beleş maaş alan var ki, bu embesillerden kurtulmak çok zor olacaktır. Erdoğan’ın sattığı 800 KİT kurumu hep Yahudi yabancı şirketlere gitti. İbrahim Saral gibi adamlar 20 şirketten beleş maaş alıyor. Söverler! Fatih Tezcan diye bir domuzları var, ne diyorsa tam tersi doğrudur. Böyle bir yalancı. Erdoğan, Yahudi sermayesi ile büyüdü, savaşmıyorlar!

İsim, yer ve zaman yazıyorum, ne atması? Binali Yıldırım dediğiniz adamın görevi Hizmet’in içini dışını öğrenmekti. Saklamadık ki, anlattık! Genelkurmay İstihbarat Daire başkanı iken görevini yapmayan İsmail Hakkı Pekin, iç savaş çanları çalıyor diyor, biraz da ezan oku kulağına! Erdoğan’ı durdurmanın yolu, 15 Temmuz’da Ruslarla AKP ile sözde darbe yapıp, İslami Hizmetleri ve Hizmet’i yok etmek mi İsmail Hakkı Pekin? MİT, tekfirci terör örgütlerne silah satarak terör ihraç ediyor diyen İsmail Hakkı Pekin, Erdoğan’ı durdurmak yerine ittifak yapıp ne yaptı? Genelkurmay İstihbarat Daire başkanı iken görevini yapmayan İsmail Hakkı Pekin, Perinçek’in yanında mı TSK’da darbe ve iç savaş yapacaktı? Emekli olduktan sonra soluğu Perinçek’in Gladyo partisi Vatan’da alan paşalarımıza, savcılarımıza ne demeli? Geri zekalı mısınız, akıllı mı?

Söylesene Namık Kemal Zeybek? Seninle 1995’de Guba kolejinin temeline harcı beraber atmadık mı? Perinçek’in yanında ne işiniz var? Güç mü? Zafer Çağlayan hırsızı kaç tane kurumumuzun açılış kurdelesini kesti? Perinçek’in sağkolu olmuş dansöz Namık Kemal Zeybek Türkçü değilmiydi! Başınızdaki Erdoğan Gladyo’nun uşağı olmuş, Askeri Vesayet’e teslim olmuşsa oturup ağlayalım mı? Ne devleti! Su katılmamış Oruspu Çocukluğu! MGK emri, devlet emri diyen savcı, polis ve hakim kardeşlerim. İslam’a savaş açmış Gladyo kararı var ve devlet değil kesinlikle. Terör’dür. Uşak’taki Savcı, çocuklarını Hizmet okullarında okuttu. Başörtülü bacılarımıza, bebelerine, eşlerine, ninelere, dedelere işkence yaptırıyor.

Hizmet’in şeffaf olmayan birşeyi yok. 2011’de Binali Yıldırım’a Kanada hizmetleri brifingi powerpoint sunumla verilirken yanında oturuyordum. AKPli siyasetçilere sunum yapılmadık Hizmetimiz dünyanın herhangi bir yerinde kaldı mı? Neyi bilmiyorlarda arkadaşlara işkence yaptırıyorlar? Binali Yıldıırm’a sunum yapan arkadaş nasıl iyi miydi diye bana sordu. İçimden iyi halt yedin diyorum, güzeldi dedim. Dalga geçiyorsun dedi! Binali Yıldırım’a Hizmet’in sırlarını açıkca anlatan arkadaş, bana Hizmet’in sırlarını yazıyorum diye 5 yıldır kızıyor. Sanki ortada sır var. Brifing’in ertesi günü Binali Yıldırım’a Pazar günü Türkçe olimpiyadı ekibimiz gösteri yaptı, yine yanına oturdum. Kıskanç, başka ne var dedi. Kıskançlık ve haset patladı.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi