Hayat cemaatı, aşk ile buzları eritir bir gün. Hohlaya hohlaya olsa bile…

Masuma Suç isnad etmek için zorlayan devlet değil, olamaz! Küfredeceğim ama edemiyorum. 15 yaşımdan beri küfür etmemeye yeminliyim. Hayvan sembolleri ile anlatıyorum. Kur’an da böyle simgeliyor. Domuzların son oyunu şu. Kesin bilgidir. Kocası hapiste olan ablamıza yardım getirdik diye içeri girmişler. Belinden silah çıkartıp ablaya masaya koy demiş! Bacımız bizim şakirdlerin silah taşımadığını bilir. Silaha dokunmamış, parmak izi almak istiyorlar. Oğluna da dokundurmamış. Kumpas bu. Domuz katiller, cinayetlerini Hizmet erenlerine yıkmak için yardım edilen mağdur evlerine gidip cinayet silahına parmak izi alma peşinde! Dinliyorlar, izliyorlar ve kötü niyetli planlarla şeytanlığa devam ediyorlar. Ne yapmalıyız bunlara?

Kur’an’da insan iken maymuna çevrilen bir kavim vardır. Darwin teorisi tersinden doğrudur. AKPci, MGKcı artık maymun oldu gibime geliyor! MGK domuz Gladyocuları, masumu çırılçıplak soyup alay ediyor, taciz ediyor, tecavüz ediyor. İşkencenin her çeşidi var, falakadan kırbaça! Enbaştaki edepsiz Hırsız Domuz, Katır gibi anırıyor, eşekleri, köpekleri, domuzları, maymunları harekete geçiyor. Yezid düzeni fahişeleri bunlar. Ahirzamanın cehennem köpekleri, kuru kütükler ıslık çalıyorlar! Mağdur ettikleri insanlara ekmek su vermemize de izin vermiyor domuz köpekler. Yezid’in sahabe kadınlara tecavüz edip, sahabeleri öldürmesi kadar kötüler.

Kalpleri kıran zalimleri,erenleri inciten kapkara ruhları şeytan sevsin. Allah ve Rasulü’nün sevmediği açık. Sahabeler evliyalar buğz ediyor. Hizmet Hareketi’ne yönelik kitlesel kırımın boyutları, duruşmalar başladıkça üstü örtülemez biçimde ortaya çıkıyor. Gözaltı sürecindeki işkenceler, duruşma salonlarının duvarlarında yankılanarak tarihe geçiyor. Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesi, 15-16-17 Şubat’ta üç gün boyunca 48 tutuklunun anlattıkları işkencelerle inledi. Jopla tecavüz, çırıl çıplak soyma, soğuk su altında bekletme, dayak, küfür ve psikolojik işkence metodlarını tutuklular tek tek anlatarak kayıtlara geçirdiler.

İŞKENCE TALİMATI VERENLER
15 Temmuz sonrası gerçekleşen işkenceler, dönemin Emniyet Müdürü Hasan Onar’ın talimatıyla başladı. Ardından Ekim ayının son günlerinde il Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Mahmut Çorumlu döneminde zirve yaptı. İşkencecileri koruyan isim ise Kırıkkale Başsavcısı Kasım Tüten’di.

Ne kadar kırık kalbe kalbim dokunursa o kadar kendimi bahtiyar sayarım. Zalimlerle siyasetle aslında hiç işim olmadı. Yalan dünyayı anlatıyorum sadece. Hakikat nazarında teblig makamını temsil eden Hizmet erenlerinin dünyevi her türlü nimetin alınması haktır. Süfyan’ın cezası için gerekliydi. Allah belalarını öyle bir verecek ki kıyamete kadar tüm cihan bunu konuşacak ve ibret alacak inşallah. Allah, dini gariplerle başlattı ve gariplerle tamamlayıp yaşlı dünyayı büyük mahkemeye taşıyacak. Torunlarınıza miras bırakacak vaktiniz yok, kalmadı. Dünyaya meyl etmeye değmez. Mümkün olduğu kadar mazlumdan dua dilenirim. Bana dilenci de diyebilirsiniz. Allah, mazlumları, kırık kalpleri sever, kibirli Karun’u değil! Siyasetiniz batsın. Zulüm ile abad olan bir firavunu tarihte hiç duydunuz mu?

Bazıları kendimi övmek için kibir, enaniyet yaptığımı sanıp gıcık oluyor. Zalimleri gıcık ediyorum, üzerinize alınmayın. Mazlumun Hak katında özel kıymeti var! MGK Gladyocularının işkencesinden geçmiş biri olarak söylüyorum. TSK’dan ihale alan bir Kayserili vardı, gelir duamı alırdı. Babam şaşırdı. Tüm servetinizin sebebi bu garip çocuk derdi ve çok horlanıp, çok ezildiğim bu dönemde bana mertce sahip çıktı. Hiç unutamam onu ve mübarek eşini. 1987 ile 1990 arası bu Kayserili zengin işadamı sırf duamı almak için Ankara’dan Alanya’ya gelirdi, 15 gün beraber camiye giderdik, hergün benle kalırdı. Neden benim gibi bir gariple vakit geçirdiğine çok hayret ederdim. Zeki adamdı, mazlumun duası makbuldür derdi sadece. Akın İpek’in babası bu zatı muhteremi iyi tanır.

Neden bunu anlatıyorum. Mazlum olan, zulme uğrayan insanlar, ilerideki bu 3 yıl Allah’a daha bol dua ederse, her istediklerinin olduğunu görecekler. Buna yemin edebilirim. Vallahi billahi tallahi.

Zalimler sizlere hazırladıkları cehennem hayatını bu dünyada da ahirette de tastamam bulacaklar. Bize her yer cennet, Allah’ı böyle biliriz. Cehennem onların olsun. Gerçi onlar bu dünyaya cennet filan diyorlar. Kalplerde Kabeler kurmaya, kırık kalplere aşk sunmaya sevdalı erenler. Talabe yetiştirmenize izin verilmeyen yer cehennem. Cihan’da ise Allah’ı anlatacak mekan çoktur. İslam düşmanları bize yerimizi dar edemez! Sağlam iman etmiş Müslümana cehennem yoktur, işte bunu zalimler bilmiyor ve anlamıyor. Gönüllere Allah aşkını anlatamadığımız yer cehennemdir. Zalimler mazlum Yusufları hapisten tam beraatle çıkarmak zorundalar. Meseleleri zaten onlara dışarıda cehennem hayatını yaşatmak. Hazır olunuz. Ciddi terapi hizmetleri sunmamız gerekecek. Her insan bu zulümleri aynı biçimde tolare edemez.

1987’de boynumda 7.62 bir M1 tüfeği kurşunu kolye ile dolaşırdım. Zulmeden zalimleri kanser yapardı. Özel dualıydı, sermayesi geceler boyu akıttığım gözyaşımdı. Fakirdim, Allah’tan başka kimsem yoktu. Zalimleri kanser yapan kurşun kolyeyi merak ettiniz değil mi? Nisan 1987’de kurşun kolye ile tek fotom var. Mazlumların işini Allah görüyor! Ebu Leheb ve karısının ateşe odun taşıyan ve atan iki el kuruduğu gibi başörtülü bacılarımıza ilişenlerin tüm bedeni çürüsün, acılarla gebersinler! Zalimlere acımam. Yunan mezalimi gördü Anadolu, bu MGK domuzu Gladyocuları ve Siyasi İslamcı yobaz domuzları kadar bacımızın başörtüsüne hakaret eden olmadı. Tebbet süresini 1000 defa okuyup beddua lazım bu MGK Gladyocuları, zulmü maskeleyen Büyük Süfyan’ın Siyasi İslam domuzlarına. Elleri kurusun, ayakları felç olsun, dilleri lal olsun, cepleri boşalsın, açlık ile imtihan olsunlar inşallah. Sürüm sürüm sürünsünler.

TSK’da subay ve astsubayların artık başörtüsü takabileceğini ilan eden MGK Gladyocuları, onca başörtülülere yaptıkları alçaklığa susun diyor. Yalancı domuzlar! Madem başını örtenlere saygınız var, neden nerede müslümanlığını yaşayan bacımız var fişlediniz, onca günahsız temiz bayanları inletirsiniz? Her numaranız meydanda. Ülkeyi haçlılar işgal etseydi, başörtülü kadınlara bu kadar zulüm yapamazdı. Yalandan imajla bir kaç popülizm yaparak bu işkenceler örtülmez. MGK Gladyocuları halkı kandırmanın yolunu bulmuş. GATA’ya başörtülü rektör ata, ama Anadolu’da başörtülüleri işkence, hapisten geçir, tüket! TSK’da başörtüsü güya serbest olmuş! Popülizm ve yalancılık. Başörtülülere zulüm devam ediyor. 2 çocuk annesi hapis. Niye? Başörtülü diye. İyi müslüman diye. Hizmet’i seviyor diye. Masum Kocası hapiste diye. 15 temmuz darbecisi belli bu videoda. Hizmet taze bitti, sıra kimde! Artık suçlayacakları cemaatte yok…  https://www.youtube.com/watch?v=1hSVBp-4iiU&sns=tw … via @youtube

Ve domuzlar, domuzlar çiftliğini idare edemez! Çiftlikte herkes isyan eder! Öküzleri tek tek yerken ve tavuk isyanında hain  damgası ile vurun kahpeye denirken bu yalanlara bilerek inandınız, isteyerek kandınız. Aldatılmadınız, hep aldattınız. Sonlarını aynada gördüler! Zulmedecekleri artık kimsecikler de kalmadı. Bu travmaların yapacağı sosyal patlama, Nemrud ve haramilerin başını elbet ezecektir; asla kurtulamazlar. Domuzlar “başkanlık gelmezse iç savaş çıkar” diyor. Peki 15 yıldır iktidar zaten bunlar değil mi? Ne geveliyor bunlar… Kurtarıcı askeri diktatör tipi için zemin hazırlıyor! Başka bir yalancı bahar daha! Uzun gider, kısa gelir! AKP ve Erdoğan dönemi bitti, zulümlere gözyumup ddestekleyerek kendi elleriyle bitirdiler kendilerini. Harika…Miss misss… Kumpas de serbest bırak.. Üzerine para ver. Gelsin seni oysun. Ne bekliyordunuz embesiller!

Elbet bir gün çok güzel günler gelecek, 40 değil (kısaldı zaman) ama 20 yıl cihan İslam’ın barış ve huzur nefesiyle yaşıyacak. Büyük kırılmalar olacaktır. Allah bilir gaybi, sadece sadık rüyalardan doğan bilgileri özetle yazıyorum ki ümidinizi kaybetmeyin. Rüyaları direkt yazmıyorum, bunu da çakallar istismar edip kullanıyor. Gaybe inanmıyorlar. Nur’un ilk dersidir her şeyde bir hayır ve hikmet görmek. Kötü yoktur kötü gören vardır. Şerlerden hayır çıkartan Allah, devayı dertte kılar. Allah, Büyük ve Küçük Süfyan’ı kullanır, zalimler de Allah’ın kılıcıdır. Temiz olan temizlenir aslına döner, kirli olan şeytan layığı bulur!  Anlayan anlayacağını anladı. Bunca zulümlerden sonra anlamayanlara laf anlatmak dervişi deli yapar, ısrar zaten mübarek kibirlilerden döner. Ne çektiksek kibri hep başkasında görüp Ayetullah numarası yapanlardan çektik. Süfyan’ın Büyüğüne Uzun boylusuna, Küçüğüne Kısa boylusuna da lanet! Sahte Kahramanlara lanet! Zulüm, terörden sonra affedici görünene de yazıklar olsun. Shame on them.

Domuzlar devlet kaymağını bölüşemez ve birbirini yer köpekler! İncik boncuka kanmayanlar hicrette keramet bulur, kananlar kan şarabı içerler. Sahabeler gibi cesur, pervasız, dünyanın tüm nimetlerini atmış, ölümden korkan değil ölüme koşan civanmertler gerekti, yetiştiler çok şükür. Vasiyetini yazan dostum, benim dünya ve ahiret can kardeşim, kan kardeşimdir. Vasiyetini yerine getirmem hiç kolay olmayacak, Hocam derse olur! Bana ulaşmadan açamam bunu. Bazı kardeşlerimizi yakabilirsiniz, tecavüzde edersiniz, ancak bu kabağın bir sahibi, Allah var. Geride kalanlara bakmak sahabe kıvamı ister. Üç vakte kadar üç sarsıntı ile sarsılır maymuna dönmüş ahali. Domuzlar çiftliğinden domuzlar da kaçar. Pompei’den kaçamadılar. Kaçış yoktur! Geride kalanları ne bekliyor? M. Gökçek’e nifak malzemesi vermeyeyim diye açık yazmıyorum. Muhammed Harzemşah’a sorun, Mevlana’nın babasına, 7 yaşındaki Mevlana’ya zulüm ne gibi bir afete davetiye idi? Filleri ve Maymunları elinde oynatan hocamıza canımız hayatımız kurban olsun. Meseleleri tereyağdan kıl çeker gib kolay çözen bir sehli mümtenidir. Kısa ve özdür dersi. Hocamızı bir süredir rüyamda görmüyordum, yakınlarda gördüm aniden. Sürpriz zamanlarda imdata yetişir, ruhum daraldı mı hep gelir hocamız. Hep fener tutmuştur bunalımlarıma.

Evet, Yusuflar birer güvercin olup dünyevi arzuları terk edip hicret diyarlarına uçacaklar, geride kalanlar dünyevi cam parçalarına kananlar. ”Fefirru illâ alAllah” niyetiyle Habeş muhacirleri misali bir Yusuf yüzlü gurbetten bir rüyasını göndermiş…

Başkanlıkta geçerse İyi ve aydın insanlar Türkiye’yi ne olursa olsun terk etsin. Bu domuzlarla aynı çiftlikte yaşamak bokhanede yemek aramak olur! Bok var, bok sadece. Eğer Askeri Vesayet’in MGK’nın gizli kararlarında yer alan Diktatör başkanlığa da Evet derseniz, artık yazmıyacağım. Siz zulmü seviyorsunuz! 15 temmuzda orada hükümete ve Erdoğan’a darbe filan yok, Türkiye milletine darbe yapıldı; ezilen mağdurlar hala MGK Gladyocuyu görmüyor mu? 1000 okul, 170 medya kurumu kapatmış, binlerce meslek sahibi diplomalı aydınımızı işsiz bırakmış bu MGK Gladyocuları cehenneme demeliydiniz. Afyon Dinardaki 21 bayanı gözaltına alan Savcı, serbest bırakmak zorunda kaldı. Çünkü Sivil toplum bu zulme Hayır dedi. Demek ki işe yarıyor. Bir kişiyi bile kurtarsak gece gündüz verdiğimiz saatlere değer bilgisayar başında.

Genelkurmay’da domuzlar aralarında tepişiyor, Erdoğan ile 15 temmuz oyunu oynuyor, devleti domuz gibi yemeye devam ediyor. Ceremesi cemaata! Fakir öğrenci okutmak için evinde börek yapan, kendi rızkından kesip sizin çocuklarınızı okutan başörtülü bacıma kıyanları Allah kahretsin. Af etmek zor iş. Kul hakkı var. Bacılarım, kardeşlerim af etmeden haddime mi düşmüş af etmek. Ne kadar müslümanlığı tertemiz yaşayan başörtülü bacım varsa hapse alındı, işkence gördü, eşleri, çocukları mağddur edildi. Köpek darbeciler eğleniyorlar mı? Bu mu Siyasi İslam’ın devrimi, medeniyeti!

Güya Erdoğan’ı Marmaris’ten alacak Tuğgeneral Gökhan Şahin, emri öldürdükleri Semih Terzi üzerine atmış. Ölüler konuşmaz. Hulusi’den bahsetmez hiç. O masum canım! İfade vermeye bile gelmedi. Börek açan bacılarım versin ifadeyi! MGK Gladyocuları, 12 Eylül işkencecilerinin devamı olan bir domuz ve köpek soyu. Bunların timleri masumlara akılalmaz işkenceler yapıyorlar. Eğer hala AKPde dinini seven biri kaldıysa MGK Gladyocularına Necip Fazıl Mehmet Akif gibi DUR derdi. Senin evladını okutanlar zulüm görüyor. Doğranan İslami Hizmetlerin geçmişi ve geleceğidir. İsrail, Filistinlilere Gazze’de ve hapishanelerde bu kadar zulüm yapmıyor. MGK Gladyocuları Erdoğan gölgesinde en domuz alçakları geçtiler! Herkes eğri otursun ama adam gibi doğru konuşsun. Benin başörtülü bacıma işkence yapan namussuzlar, neden İslam’ı yaşıyorsun diye eziyorlar.

MGK Gladyocuları neyin hesabını soruyor? 15 Temmuz’un değil. Niye 180 ülkede açılan okullara yardım ettin, kurban yardımın Afrika’ya gitti? İşkencecilerin masumlara sorduğu sorular askeri Gladyocuları ispatlıyor. MGK’nın aptal kararı uygulanıyor. MGK, ne zaman halktan oy almıştı? Güya 15 temmuz darbesinden binlerce insana işkence yapıyorlar. Sordukları soru niye hafız oldun, niye börek yaptın da fakir öğrenci okuttun! Afyon Dinardaki 21 bayanı gözaltına alan Savcı, sosyal medyada yayılınca Bakandan gelen emirle, herkesi birakmak zorunda kaldı!  TSK’ya kurulan kumpas deşifre oluyor. http://sonsaniye.ca/index.php/2017/02/22/15-temmuz-coktu-darbe-emir-komuta-icinde-tskya-kurulan-kumpas-desifre-oluyor/ … via @SON SANİYE

Nusaybin’de Kürtlere toplu işkenceleri sözde ülkücü MHP’lilere yaptırtıyor Askeri rejim. IŞİD teröristleri kendi oyuncakları. PKK zaten esir zaten. Başkanlık için Evet dedirtip HDP’yi yaktınız. MHP’de Erdoğan posteri asılıp başkanlığa evet MHP etkinliği yapılıyor bugün. Ülkücü kalsaydı ayakta, Bahçeli istifa ederdi. ÖKK kurumu oldu! Faruk Mercan, 7 Haziran sonrası bir yazısında Askeri Vesayet Bahçeli’nin ahmaklığıyla çok güçlendi, sonuçları ağır olacaktır dedi. Oldu işte, daha ne olacak? 7 Haziran 2015’de genel seçimde halkın iradesine saygı gösterilmedi, oysa denge terazisi AKP’yi muhalefete yollayıp, üçlü koalisyon olurdu! Neden olamadı? Neden demokrasi işinize gelmedi? Askeri Vesayet Gladyocu darbecileri 12 Eylül darbesinde kim engel olabildi? Elimizden bir şey gelmiyor. Kimi ne zaman çıkarırlar ellerinde. Korku gücüyle devleti domuz gibi yemekten vazgeçmeyenler ittifak kurdular. Abartılan saçmasapan cemaat öcüsü korkusuyla toplum esir alındı. Gladyocu ekip, sadece kasten travma yapıyorlar ki toplum 40 yıl daha özüne dönemesin ve bu domuzlar idare etmeye vede yemeye devam etsinler. İşkenceye uğrayanların verecekleri hiç bir bilgi yok. Cemaatın yanlış yaptığı bir konuda yok. Şeffaf olan cemaatı dinlediler, AKPli soktular ve tedbir oradan kalktı. Bilmedikleri hiç bir nane yok oysa. Toplum diktatörlüğü hak etti mi 16 Nisan’da anlayacağız. İşimize bakalım. Kömürle ekmekle makarnayla oy veren 25 milyon varken Süfyan ezer geçer. Ya sonra? Amacı, artık zevahiri kurtarmak. Hangi domuz daha çok devleti yiyecekse yarış seyretmeye hazır olun. Islah sonradır.

Eskisi gibi olmayacak hiç bir şey. Kaybettiklerinizin yası, nefrete, kine, intikam almaya dönüşmesin. Hayat cemaatı, aşk ile buzları eritir bir gün. Hohlaya hohlaya olsa bile…

Clip to Evernote
2 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi