Hiç tereddüdünüz olmasın. Zalim çok yakın zamanda savrulup gidecektir. Allah’ın izni ve inayetiyle..

“Vicdanını kaybetmiş zalim, varsın zulmetsin. Vicdanı rahat olan adama zulüm ne etsin?”

6 kalp, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçiren ve ‘200 yaşını görmek istiyorum’ diyen David Rockefeller öldü. 101 yaşında cehenneme yuvarlandı! Tıp sayesinde uzun yaşadı! Ebedi olan Allah! Ruhu Sufi olsaydi, para pul gerekmezdi!

Amerika’dan sonra, Rusya’da PYD/YPG ile anlaştı. Rusya, ROJAVA’da üs kuruyor. Dış politika, Rusya’ya hıyar, patlıcan satmaya benzemiyor. Rusya, Mınbiç hattından sonra Afrin hattında, Azez dibindeki Kefer Cene’de (Kafr Jana) koordinasyon merkezi kurdu. Suriye’de son durum: PYD ve YPG ya Rus ya Amerikan ordusunda Erdogan’in tekfirci teroristleriyle savasiyor! Turkiye’yi iste boyle batirdilar.  Reis’e haber verelim Barzani Kerkük yönetimine el koydu.16 Maddelik anlaşmada Barzaninin 3 bölgede Kürt devleti kurması da var. BOP projesini görmemizi istemiyor Rockefeller ve Rothchild grupları. Erdoğan ve AKP, onların Yeşil Gladyo atı, suçlarını örtemiyorlar.

15 temmuz sisi kalkmak istiyor ama izin vermiyor Saray. Aslında Saray sözcüsü İbrahim Kalın diyor ki Erdoğan ve ekibi 15 Temmuz çıkmazı içinde: Darbe iftirasında iç kamuoyunu kandırıyoruz ama dışarıdakiler inanmıyor! Delil arayana bol. INTCEN, BND, CIA, NATO ve diğer dünya istihbaratları darbenin arkasında Gülen yok diyor. Bir Erdoğan var diyor. Zira darbeyi yapan kendisi… ABD Kongresi İstihbarat Başkanı Nunes ‘Gülen iade olacak mı’ sorusuna ‘Erdoğan çok otoriterleşti, böyle gitmez!’ diyor. “Gülen’in darbeye karsitigina dair kanıt yok!” Bu adam Cumhuriyetçi! Darbeciler İftira ile kendilerini gizliyor. Elinizde bulunan havuz medyası ile yapacağınız algılar bir yere kadar. Işık karanlığı mutlak boğar. Gerçekler er geç ortaya çıkar. MİT Tır’ları savcılarını tutuklayan hakimi de ihraç ettiler. Erdoğan ve Yezidlerin, tekfirci teröristler günahları yapıştı. Artık kurtulamaz. IŞIDCİ köpekler bunlar. Almanya İstihbarat Teşkilatı Başkanı Kahl: Darbenin arkasında Gülen’in olduğuna ikna olmadık diyor ama hala tekfirci terörcüleri açıklamıyor.

Alman İstihbarat Kurumu BND’nin Başkanı Bruno Kahl net konuştu: Gülen, darbenin arkasında değil. Türk hükümeti inandırıcı hiçbir delil sunmadı. Almanya’dan sonra ABD istihbaratından açıklama geldi. Saray 80 koli yalan göndermiş ABD’ye…fıtratında var. Alman ve ABD istihbaratları bir biri ardına, 15 Temmuz’un arkasında Cemaat’in olduğuna dair kanıt yok açıklamaları yaptı. Yalancının mumu söndü. Hesap Günü, herkes için er veya geç gelecek. Kaçış yok. Yalancıların ve zalimlerin akibeti hiç iyi olmamıştır tarih boyunca! EVET taraftarları halkı tehdit etmeye devam ediyor: Elimize silahımızı alır, gerekirse de savaşırız.

BU SAVCILARI AF ETMİYORUZ

Ergenekon’un akıl hocası Dugin’den ‘evet’ çağrısı yaptı. Kumpas o kadar net belli ki, neden milyonlar halen kör ve sağır? Erdoğan’ın eşkiyalarının gücü, direnmeyen başörtülü bacılarımıza, bebelerimize, dedelerimize, ninelerimize yetiyor. Müslümanlara kabadayılar! Hukuksuzca atılan 25 bin polisin yerine dört ay eğitim gören 9 bin polis alındı. Turfanda cahil AKPci polis bunlar, turp, maydanoz yetişmiş! İç hukuk tükenmeden AIHM süreci zor işler. Amaç mağduriyet gidermek değil: Bir ayda kurulması gereken OHAL komisyonuna 2 aydır üye atanmıyor. Neden Varlık fonunda bu Türk Telekom? Soygun var. 5 milyar Dolarlık bakır kablolar buharlaştı, sıra binalara geldi.

Tahta kulübesinde gelecek Bahara çiçekler yetiştiren bir Bahçıvan geldi geçti bu Ülkeden! Kıymetini bilemediniz bari çiçeklerine ilişmeyin! AKP ve MİT Bylock yalanının altında kaldı! Ekmek ve emek diyen 1 milyon insanın tek bir dileği var; ADALET, ADALET, ADALET… İcraat istiyor mağdurlar… Çok şey mi istiyorlar? Hala Cemaat Darbe yaptı diyenin dili kurusun! Cemaat 1000’in üzerinde kolej bir o kadar dershane 17 üniversite açmış… Mevzu şu: Kemalistler cemaatle eğitimde rekabet edemiyordu.. Kıskançlıktan yansın, kül olsun diye Erdoğan ile beraber dua ediyorlar.

Alman istihbarat şefinin açıklaması Erdoğan’a “otur oturduğun yerde, yoksa elimizdeki belgeleri açıklarız” tehdididir, Süfyan Recep az daha efelenip susar. Bana mı sordunuz der. Erdoğan’ın Batılıları kızdıran faşist, popülistci kin, nefret söylemiyle Müslümanları ve Türkleri kovdurmaya kasten çalıştığını düşünüyorum. Kimse Erdoğan’ın Osmanlı dizilerindeki nostalji gibi kılıçla Osmanlı tokadı ile fethe çıkmayacak. Kalpleri fetheden zaten hep Sufi dervişlerdir. Şimdilik darbenin arkasında Cemaat yok demekle yetiniyorlar. Sonraki süreçte darbeyi kimin organize ettiğini detayları ile anlatacaklar. Darbe oyunun arkasında kimin olduğu gayet iyi biliniyor MAĞDURLAR, darbeden ÖNCE, 17-25 sonra terörist ilan edilmiştir. Elbette saçmalıktır. Hocaefendi kendinden o kadar emindi ki; Uluslararası komisyon dedi. Ve haklı çıktı yine! Çok yakın bir zamanda inşallah bütün dünya ve Türkiye, Hocaefendi’nin ve Hizmet’in suçsuz olduğunu itiraf ve ispat edecekler, tıpkı şimdi Almanya’nın yaptığı gibi. Dünyada önde gelen hiçbir devletin istihbaratı Gülen cemaatini ‘terör örgütü’ olarak görmüyor. Onca lobiye, rüşvete, tehdite, kaprise rağmen. Gerçek değişmez.

İnsan hakları avukatı Tahir Elçi öldürüldü; İnsan Hakları Derneği Başkanı Raci Bilici hapiste. Mazlumder’e kayyım atandı. Ama faşist olan Almanya oldu! Erdoğan ve AKP’lilerin kurtuluş savaşı, haramilerin şeytan düdüklüğüdür. Haşhaşi iftirası attı, kendi sevenlerini haşhaşi zombilere çevirdi! Kendi ağızlarından itiraf ediyorlar. Allah büyük! Elin Alman’ı bile darbede cemaatin olduğuna ikna olmadı ama 30 yıldır tanıdıkları insanlara terörist demeye utanmadı Türk halkı… AKP, hep faiz lobisine çalıştı. 170 ülkede 20 yıl boyunca hiçbir adli vakaya karışmamış bir oluşuma terör örgütü denildi kendi insanımızda bunu kabul etti. Nankörsünüz. Arap medyası, ‘Erdoğan rüyasının sonu’ diye manşet attı. Alman Gazete: “Erdoğan, ‘Türklerin şerefini’ yıpratıyor” diyor. AKP’liler hala tınmıyor.

AKP’nin ABD’deki Hizmet Hareketine yakın okulları fişlemek ve kapattırmak için ABD’li düşünce kuruluşuna 37.500 dolar ödediği ortaya çıktı.  Tüm dünya çakma darbeyi biliyor ama sözde demokratlar, çakma liberaller ve dinciler ne hikmetse hala F**Ö yalanını yutmaya devam ediyor! ABD’de mali-vergi suçları çok ciddidir. Hizmet aleyhine çevirdiği dolapları ve para trafiğini izlediklerinden emin olabilirsiniz. Yabancıları anlatmamın sebebi, KÜFFAR GAVURLAR diye ayrışmayı yıkmak. Dünya içiçe yaşıyor. Her ülkede Müslüman var, ayrışma tebliğe zarardır. Kimin şakird olup olmadığıyla yıllardır hiç ilgilenmiyorum. Bu süreç ispatladı ki, insanı insandan ayırmamak gerekli. Sapı bizden kazma çok!

Yetişmiş kaliteli insan gücümüzü kıskanıp haset ettiler. Sizde politik nutuklar atacağınıza, 50 yıldır insanla ilgilenseydin. Çalmakla olmaz ki!  Hizmet’in herşeyini elinden aldık sanıyorlar. 180 ülkedeki entelektüeller, birikim, tecrübe daha fazlasını yapar da, Türkiye zarar görmesin. Erdoğan’ın ajanı Taha Gergerlioğlu davasında Almanya’da terörizme destekleri net ortaya çıktı. Erdoğan’ın tekfirci teröristlerle ilgili alışverişinin tüm belgeleri ellerinde. Gerçi herkeste var, ancak bu zafiyeti tepe tepe kullandıkları için zamanı gelmeden tam deşifre etmiyorlar. HOLLANDA DEVLET KANALIDA DARBENİN ARKASINDA HOCAEFENDİ’NİN OLMADIĞINI HABER YAPTI.. AVRUPA’NIN YÜKSELEN SESİ..

Birgün bir polis getirdiler cezaevine, ertesi gün o polisi getirenleri başka polisler getirdi… Bir Anadolu şehrinde onlarca arkadaşi hapse atan hakim gözaltina alininca çıldırmış “NE DEDILERSE YAPTIM! diye.. İğneyle sakinleşmiş… Bir hükümet, Nasıl haydut olur; Bir devlet Nasıl eşkiyalaştırılır; İnsanlar Nasıl vicdansızlaştırılırmış: Hepsini Bu süreç içerisinde gördük… Amasya’da iddianameler yazılmıyor, bir senedir suçunu bilmeden cezaevinde yatanlar var. Kandıra cezaevinde tutuklu Subay ailelerine karşı ziyaret günlerinde sert tutum var ve bayanlar iç çamaşırlarına kadar aranıyor. Dz.K.K’ligi yakınları açıkta, tutuklu personel isim listesi gönderin diyor, kendi adını göndermek zorunda olan insanlar var. Mobbing bu! Kayyım atanan Mazlum-Der’in 16 şubesi kapatıldı.

Polis Memuru Kadir Eyce’nin karnına büyük tuvaleti için ayrı, küçük tuveleti için ayrı iki delik açıldı. 21 yaşındaki Burak Taşbaş’ın hayali vardı; Subay olacaktı Atıldıktan sonra işe girdi. Motorla evlere servis yaparken kamyonetin altında kaldı. Hatayda Kadın savcı Yeşim Kar eşi tutuklu Biri 2 aylık,biri 3 yaşında diğeri 6 yaşında olan 3 çocuk annesi Sibel Pir’i keyfi gözaltına aldı. Hapishanelerde masum 15 bin kadın esirken, meydanlarda başörtülü bacım edebiyatı yapıyor haysiyet fukarası dinbazlar. Saldıran İngiliz, Fransız olsa da eskiden savaşlar erkekler arasındaydı; Kadın ve çocuklara saldıracak kadar aşağılıkları bu topraklar ilk kez gördü. Bu isimleri unutmayın bunlardan hem bu dünyada hem ahirette davacı olacağız. “Gıdaya ağlayan çoluk-çocuğu kalmış arkada. Eşi kalmış yapayalnız. Bazen hanımını almışlar, bazen beyini almışlar…” Kocanı bulamdık diye kadını aldılar. Kocaya, eşine tecavüz ederiz önünde dediler. YETER ARTIK!!! Anne ve bebeklerimizden o kirli ellerinizi çekin. Hiç tereddüdünüz olmasın. Zalim çok yakın zamanda savrulup gidecektir. Allah’ın izni ve inayetiyle..

Gülen Hocaefendi, 1000 okulu gasp edeceklerini ve Hizmet erenlerinin 60 milyar dolarlık şahsi servetinin taru mar edileceğini de biliyordu. Her abimizin üslubu, konuşma, ikna tarzı farklıdır. Gülen Hocaefendi, aslında farklı mizaçları yolladı ama sonuç alamadı. Hicret et diyordu! Nereden biliyorum? Saldıray Berk planı 2008’den beri elimizdeydi. Detayları da her aşamada bildirdim. Kimleri, ne zaman yolladı, sayabilirim. Bir abi demişti, hem siyaset hem Sufilik, her daldan telden yazıyorsun. Ya siz dedim. Kısmen dedi. Ben de kısmen dedim. Kısmeni toplu yaptım.

Kader planında belki de yaşanması gerekenler yaşanıyor. Gülen Hocaefendi, Kur’an ve Peygamber üslubunda hareket eder. Kimseye kötüsün dediğini de duymadım. Daha fazla açmaya gerek yok. Anlayan anlayacağını anladı. Referandum yapılamaz. Diktatörlüğe geçersen, gelen askeri diktatöre katlanacaksın! Göstere göstere zulümler yapanlara, göstere göstere yazıyorum elbette. Beni beğenmeyebilirsiniz, zaten beni beğenenleri de beğenmiyorum ki!

Teror orgutune calisan Gladyo hackerleri, 60 PKK’li imha ettik diye link yolluyor! Virustur; hesabinizi ele geciriyor ve adiniza yaziyorlar! Gladyo hackerleri, yarin F’ci polislerin gizli hesaplarini ele gecirdik diye yaygara kopartacak! Yine yalan ve virustur! Usandirdilar artik! Her yetistirdigim talabe sakird olsaydi veya sakird kalsaydi; Ibrahim Kalin sakird olurdu! Herkesin seyru suluku ayni guzergahtan surmuyor!

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi