Hizmet Ruh’unda Ben yoktur, Biz’de yoktur, Hüve, HU, O vardır. Herşeyi yaptıran, çattıran Allah. Mümin kalplerdeki Eve, Allah’a saldırdılar!

Size 3 şoför hikayesi anlatacağım. Türk insanı ve Kanada insanı arasındaki farkları göreceksiniz. Belki neden bu halde olduğumuzu anlatır! Temmuz 2011’de Kanada’nın gifted class, yani süperzeka öğrencileri sınıfının öğretmenlerini Türkiye’de gezdiriyorum. Önce İstanbul’dayız. Süper öğrencilerden biri de bizle, süper öğretmenlerle Halit Paşa Konağı’nda yemekteyiz. Şoför bizden ayrı oturdu. Öğretmenler kızdılar! Öğretmenler, ‘Faruk şoföre ayrımcılık mı yapıyorsun?’ deyince utandım. Hemen gidip şoförü soframıza davet ettim. Şaşırdı ama hemen geldi. Daha sonra şoför bana dedi ki, yurtdışından diyalog için gelen binlerce insanı dolaştırdık, ilk defa siz bana bir insan muamelesi yaptınız. Baktım şoför çok etkilenmiş, oysa ki bizim Kanada’da doğal halimiz. Cumhurbaşkanı ile şoför arasında fark yoktur gözümüzde, hepimiz insanız dedim.

İkinci şoför, Antalya’dan Serikli. Aynı süper hocalarlayız, Konya’ya gidiyoruz. Şoför, Mehter Marşı’nı koydu ve sesini sonuna kadar açtı. Süper öğretmenleri orta aynadan görüyorum, dişleri gıcırdıyor, çok kızgınlar. Şoföre ne yapmaya çalışıyorsun bu Mehter Marşı’yla dedim. Şoför hiç istifini bozmadı, abi bu gavurları müslüman yapacağım, Mehter Marşı ile kafalarına vuruyorum ki, Osmanlı’yız öğrensinler dedi. Baktım Serikli hemşerimin Mehter’i kapatmaya hiç niyeti yok. 5 saatlik yol, çekilmez. Antalya’dan çıkmadan hemen Metro’ya çektirdim. Şoför, Mehter tebligatını bozdum diye bana kızgın. Hemen bir film aldık ve arabanın televizyonuna koyduk ve bu cahil şoförden kurtulduk! Ancak Şoför hala beni İslam’ı tebliğine engel oldum diye fırçalıyor. Aslında seni arabadan aşağı atacaktım ama bu hocalara dua et dedim!

Diğer şoför hikayesinde Antalya’dan Aspendos’u gezmeye gidiyoruz. Süper hocalar, Faruk tarih yeter, biraz bizi eğlenceli yere götür dedi. Kanadalı hocaları, program dışına çıkarak koyu AKPli abimin Ruslarla ortak çalıştırdığı Alanya’daki bot turuna götürdüm. Şoför ikna oldu. Abim Ömer 25 yıldır Alanya’da bot turu yapar, yabancı turist gezdirir. Süper hocalar bota bindi, şoför binmedi. Neden dedim, bindirdim! Süper hocalara bu bot turu Hizmet’in, diyalogun kapsamında  değil, pamuk eller cebe deyip 20’şer dolar topladım. Şoförün parasını verdim. Ablalar abiler köpüklü partide Hizmet’in himmet parasını yiyor iftirasının aslı faslı budur. Şu meşhur bot turu göründüğü gibi değildir. Süper öğretmenleri tavlamam lazım ki, Türk olimpiyatlarına müzik sınıfından öğrenci seçeyim. Şoför dedi ki bize hiç adam muamelesi yapmıyorlar Faruk bey, sizde ayrımcılık yok ama burası öyle değil. Öğretmenler çok eğlenmişlerdi. Uğradığım iftiranın hep bir hikmeti olduğunu düşündüm. Kamusal olarak aşığılanmam, insanların gıybet edip, birikmiş günahlarımı satın alması gerekiyormuş. Mevlana demiş, teşekkür mektubu göndermem lazımdı.

Bot turunun yarısında geminin sahibi geldi, senin Kanadalı hocalar lezbiyen Faruk dedi, sende insandan hiç anlamıyorsun. Sana ne dedim. Bot turcuların hayatı cehenneme odun toplamakla geçer. Şoför güngörmüş adamdı. Faruk bey bot turcuya dersini verdin ama lezbiyenlik haram değil mi dedi. Bu onların cinsel tercihidir Kanada’da ve bireysel özgürlüklere karışmak kul hakkını ihlaldir dedim. O hocaların ikisi de dul, biri 3 çocuklu birinde tek çocuk var, özel hayata karışmak İslam’da daha büyük haramdır, ayıpları açmak müslümanca olmaz dedim. Şoför pek ikna olmadı, Lut kavmi bu yüzden helak olmadı mı diye sordu. Lut kavmi, misafir gelen iki meleğin kim olduğunu bilmediği halde misafirperverlik göstermediği için homoluktan daha büyük günah işledi dedim. Bak Şoför bey dedim; ben Social Worker’ım Kanada’da, bizim bir yeminimiz vardır, kimseye ayrımcılık yapamayız. Lezbiyen, homo olsa bile! Gözümüzde herkes insandır ve insana tek gözle bakarız. Şoför, hayatımda ilk defa bana biri tatil yaptırdı, paramı da ödedin, üstelik ağbine. Neden senden para alıyor, çok zenginmiş oysa dedi. Güldüm epey…

Bot turundan sonra abim Ömer hava atmak için süper Kanadalı hocaları süper villasına götürdü. İngilizcesi kırık. Hoca, bu Kazanova dedi. Kanadalı süper hocalar çok zekiydi. Ağbim Ömer’in Alanya tarihinin en çapkın adamı olduğunu hemen anlamıştı. Kardeşim Fatih 2. Sıradadır. Zinayı gösteriş yaparak işledikleri için gıybetleri olmaz. Ömer evlendikten sonra tevbekar oldu, Alanya’da 3 yılım 1990’a kadar ağbimin yabancı sevgililerinin aşk mektuplarına İslam’ı teblig etme karşı mektupları yazarak geçmişti. Abim hiç birini isimleri ile bile tanımaz, ben tanırım. Kanadalı öğretmenler, bir villaya bir bana, bir kardeşlerim Ömer ve Fatih’e baktı: Sen Kanada’da ne geziyorsun, burası cennet gibi dedi. Kanadalı hocalara hayatlarında duyamayacakları kelamı etmek zorunda kaldım. Burası cennet görünür, aslında cehennemdir. Yasin okumadan duasız dolaşmam bu şeytan krallığında dedim. Süper hocalar ısrar ettiler: Bak Faruk villadan Alanya kale manzarası kitap yazmak için ideal bir yer. Burada ilham yok şeytan bol dedim. Geri dönüşte şoför, hayatımda senin gibi birini hiç görmedim, göreceğimi de sanmıyorum. Kardeşlerinle aranda kapatılmaz uçurum var dedi. Kanadalı hocalarla dönüşümüzde Türkiye’de en çok neden etkilendiklerini sordum. Şoförler dediler: Onlarla Türkçe konuştun ama biz seni iyi anladık dedi.

Kimin peşinden gittiğinize dikkat edin. Zira; “Deniz yarıldığında sadece Firavun değil, Firavun’un peşinden gidenler de boğulmuştu…”

THE SPIRIT

Kalbin Zumrut Tepeleri dilini kullanayim, nifakcilarin anlamayacaklari kesin! Sifre filan yok, acaba sakirtler anliyor mu? Ya anlamazlarsa?! The Spirit, the heart of the heart’in halef ve selefidir; sirrrin ihvasi tam tevekkul ve sabrin evliligi ile Haliliye mesleginde Hz Cem olur.

Bu arada kalbinizde acilmasi gereken goz sadece the spirit makami degildir! 4 ayri makam ve 4 ayri kalite daha var, ululazmlarin gozleridir! Eger kalbinizde bireysel olarak the spirit gozu acilmamissa siz ahirzamanda son davayi yapamazsiniz! Diriltici ruh, Hizmeti buna zorluyor! Ibni Arabi gibi Niyazi Misri gibi pek cok Sufi alim Hak dostuna gore Hz Isa-The Spirit Hakkalyakin imanda kalp makamlari icinde en parlagidır!

Islam’a Kur’an’a gore Hz Isa carmiha gerilemedi, Allah muhafaza etti! Hz Isa, the Spirit’i temsil eder Imam Gazali’ye gore! Bence de oyledir. Risen filmini seyredin! Hz Isa ve havarilerini anlatir! Yok ettik sandiklari the Spirit 3 gun sonra doner, hicretten once hasbihal ediyordur. Neden kotuluk ehlini domuzlar olarak tanimladim saniyorsunuz! Hakaret etmiyorum. Ilahi gazabin the Spirit’e verdigi gorevi teblig ediyorum!

Ruhsuz Sufyanizm ve camid Zindika, her an tuz buz olabilecek cam hukmundedir! Guclu gorunseler bile the Spirit domuzu yok eder, seriat gelir sonra! 21. Yuzyil the Spirit asridir; maddiyata tapan ve Science tanridir diyen putperestlerin yikilisi, yuce ruhun kazanmasidir! Fihi Ruh Hizmette bulunuyor ve bunu Araplar bile anladı. Doktora yapan arkadaslara tavsiyem Hocaefendi’nin dirilttigi Ruh, yani the Spirit’i calissinlar! Insanlik happiness icin spirituality ariyor. Ertugrul Ozkok, Gulen Hocaefendi Islam’da ictihat yapsin diye defalarca yazdi! Okusalar gorecekler! The Spirit acilimi yuzyili degistirecek! Hocaefendi’nin Ruh tanimini insanoglu yaratildigindan beri kimse yapamamis! Sokrates ilkokul ogrencisi kaliyor! Ruh doktorasi yapan bir Kanadalı anlatti! 25 çeşit Ruh tanımı vardır, hiçbiri Hocaefendi eline su bile dökemezler. Hocaefendi yalniz degildir! Fikirleri kiyamete kadar Hak dostlarina yol ve yordam gosterecek,fani beden toprak olsa bile geride bıraktığı ilim mirasi payidar olacaktır.

Muhsin Başkan’dan daha üstün af etme kültürüne sahip bir de Gülen Hocaefendi’yi tanıdım. Merhamet Peygamberinin kopyasıdır, yakışanı yapar. Muhsin Başkan’a neden hayrandım biliyor musunuz? Kendisine 7 yıl ağır işkence yapanları bile af etmişti. Devlete sövmezdi, zirve evliya idi. Hocaefeni’nin kim olduğunu aslında onunla savaşan tüm şeytanlarda gayet iyi biliyorlar. Peygamberimiz Mekkelileri nasıl af etmişti? Ne kadar kolay af etti, hatta Huneynde ganimet verdi. Bu yüce gönüle sahip tek bir kişi tanıyorum, sizde cihanda tanıyor onu.

Ancak Tecavüz edilen bir kadına onuru, itibarı ve şerefi nasıl iade edilir? Daha af edene rastlamadım. Terapide zorlandığım travma! Ömürboyu sürer travması ve kaldırmak çok zordur. Tam bağışlama ve tam af etme ikliminin oluşabilmesi için insanların kaybettikleri iade edilmeli. Yas, grief kolay olmuyor. Eskisi gibi olmaz elbette! Tekrar aynı yerden ısırılmayacağız. Maddi zararlar, öldürülen hukuk düzelir de insanların bozulan psikolojileri, aldıkları travmalar nasıl düzelir bilemiyorum. Çok uzun sürecektir. Türkiye’nin içine düştüğü ekonomik darboğaz Erdoğan’ın yaptığı 300 milyar dolarlık hırsızlıktan. El koyunca düzelir. Tekfirci teröre af yok! Kasımpaşa Çingenesi Gürcü Erdoğan bilsinki, bu ülkede tek Çingene o değil. Çingenelerden de çok sağlam şakirtler yetişti, hapise alışacaksı akıl hastanesi aslında senin için nimet olacaktır.

FUAT AVNİ’Yİ BULAMADILAR!

Ülkemizin normalleşmesi Süfyan Erdoğan, Haramileri ve Perinçek vatancılarının hapsedilmesine bağlı, başkanlık ülkeyi 100 yıl geriye götürür! Mustafa Kemaller de asla bitmez ülkemizde! Süfyan Erdoğan ve haramileri düşecekleri cehennem çukurunu derinleştirdi, tüm maskeleri düşürüldü.Vatan Sensin dizisindeki Cevdet karakterini iyi inceleseler, fuatavni vatansever mi yoksa hain mi anlayacaklardı! Vatanseverler asla bitmez! Süfyanistler, 15 temmuzda Genelkurmay’da fellik fellik fuatavni ve ekibini aramış, onca askere boş yere işkence yapmış. Paranoya kötü şeydir. Fuatavni’nin çok iyi tanıdıkları TSK mensubu bir asker olacağını hiç düşünemiyorlar! MİT ve Genelkurmay bile bilmiyor, fuatavni kim acaba? Söylemem size…

Büyük kumpas bitecek, Zındıka ve Süfyanizm’in Gorili Erdoğan ve Nazileri AKP ellerinde patlayacak diye çok korkuyorlar. Ecele faydası yoktur. Fuatavni, Türk milletinin ne kadar yozlaştığını, vurdumduymaz olduğunu ispatladı. Tüm gerçekleri bildiği halde hayvanat bahçesiymiş ülkemiz! Erdoğan ve haramileri İmralı, Yassıada’da hapsedildiği zaman fuatavni ziyaretlerine gidip kim olduğunu söylüyecek! Titre değil geber diyecek ama tedavi olması lazım. Ergenekoncuların MI5 ajanı Jenksin, fuatavni’yi en çok arayanlardan. 007 James Bond’u bulmak daha kolaydır. İşlerine gelmedi tabi kim olduğu. Yoksa tahmin ettikleri gibi. İngiliz Skytv televizyonu fuatavni ile ilgili Mayıs 2015’de belgesel hazırladı ama yayınlayamadı. Benle 40 dk mülakat yaptılar, vazgeçtiler! Neden? Gladyo operasyonunu bozuyordu. Kumpası kuranlar bellidir.

Süfyanistlerin paranoyasının yatışacağını bilsem fuatavni benim diyeceğim ama bunların şizofrenik travmasının tedavisi yok, toprak doyurur gözlerini! Benim fuatavni olduğumu iddia edemiyorlar, zira hacklenen hesabımda fuatavni ile yazışmalarım vardı. Kendi kendime yazışıyor olamam değil mi? 17 Kasım 2015de 165 bin takipçisi olan twitter hesabımı hackleyip fuatavni kim öğrenmeye çalıştılar. Fuatavniye DM’den seni yakaladık yazmışlar benim hackli hesaptan! Fuatavni’yi bulmaları için Erdoğan’ın mezara girmesi lazım dedim, ne dediğimi anlamadılar! İstihbarat hapı yutturmuş askeri istihbarat yahu! Fautavni’yi yakalasalar yedi düvele duyururlardı, 10 bin sene hapis cezası ister, hapiste infaz ederlerdi, yok ki yok, MİT resmen bunalımda!

Fuatavni iddiasıyla çok fazla gazeteci, akademisyen ve bürokatı tutuklayıp işkence yaptılar, iddianame yazan savcı Harun Kodalak gitti, hala Fuat Avni ortalıkta yok, dava da açılamadı. Tum istihbarati 2011’de MIT elinde toplayip tum vatanseverleri fislediler, ancak o kadar beceriksizler ki hala fuatavni kimdir bilemiyorlar! Hala Fuatavni diye Selvi ile Said Sefa’ya saldiriyorlar; fuatavni’yi bulamadilar ve bulamayacaklar, elbette cesur yurek Said Sefa degildir!

KARTAL RUHU

Arslan ruhu asildir. Kartal ruhu, tüyleri yolunsa yeniden çıkartır, gagası kopartılsa taşa vurur kırar da yeniden gagası çıkar. Yeniden dirilir Kartal, ruhu engindir. Kartal’ın düşü kırılırsa Alpaslan olur, Melikşah olur tepenizde kılıç olurum demiştim 2012 şiirimde. Sufi şiirden anlamadılar, kılıç çekildi Kalbime saplanan hançeri çıkartmaya çalışıyorum. Hizmet Ruhu’na, kalbine yapılan her saldırı kalbime, ruhuma zarar verir. Zira ben yokum ki! İbni Arabi’nin dediği gibi Allah zamandan ve mekandan münezzehtir, tek sığdığı yer mümin kulun kalbidir. Süfyan Hizmet ruhu kalbinde hançer! Hizmet Ruh’unda Ben yoktur, Biz’de yoktur, Hüve, HU, O vardır. Herşeyi yaptıran, çattıran Allah. Mümin kalplerdeki Eve, Allah’a saldırdılar! Hizmet Ruhu, Kartal ruhudur, eğer bu ruhla manen bağlantınız varsa her saldırıyı ruhunuzda duyarsınız. Bilgi nasıl geliyor diye soruyorlar! Kartal ve Arslan ruhlara havada karada ölüm yok!

Hizmet Ruhu, tek bir havuzda enaniyetlerini eritmiş Allah dostu kutlu erenlerin bütünüdür. Hakkın Şahsı Manevisidir. Yapılan saldırı canadır. Hizmet’in Ruhu, (The Spirit) tek bedende olduğu için o bedenle bütünleşen ruhlar heryerde duyan kulak, gören göz, yürüyen ayak ve elinizdir. Hizmet’in derdi tüm insanlık, onun bedenindeki acıları duyarken tüm insanlığa ağlarız. Hassas ruha sahipseniz, sokulan hançer kan kusturuyor. Hizmet, tek bir beden gibidir. Bir uzvu ağrıdığında hepimiz acısını duyarız. Bir teline zarar verdirmeyiz. Kalbimiz ruhumuz parçalanır hemen. Hizmet erenleri, Hizmet’in Erdoğan’ın katil tekfirci Süfyanist Hitlerizm rejimi ve Nazileşen AKP ile hiç alakası olmadığını net anlatmalıdır. Süfyanizm devlet biziz diyerek Türkiye’nin şuuraltı kredisi ile Süfyan Erdoğan’a hırsızlık yaptırma peşinde! Hizmet, devlet değil, NGO’dur. Haramilere şeriatın ne olduğunu gösteriyoruz ve bedel ödüyoruz.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi