Hizmet’in ruhu tek ruh oldu, manevi ruhsal kalbi ise tek yürek. Nerede zulüm olsa bedenimize de ruhumuza da batıyor, kırık kalbimiz sızlıyor.

“Peygambere (dinine sünnetine) tâbi olmayan, (zulmeden, fitne yayan kindar kişi ) padişah da olsa hayduttur.” Bediüzzaman Said Nursî

“Şiddetli hâdiseler yaşarken de sadece Allah’a tevekkül edeceğiz! Sabredecek ve şikâyet etmeyeceğiz! Allah bize yeter, O ne güzel vekildir!” Gülen Hocaefendi

Aklında hile tezgahı dokuma. Unutma ki; Aldatan, aldanır. Hz. Mevlana

almanya19 Ağustos 1934’de Almanya Yüzde 89.93 ile Hitler anayasasına referandumda EVET dedi. Yaşanmış hatayı tekrarlamak, DeJaVu uyandırmıyor mu?

Bildiğiniz gibi referandumda önümüze iki seçenek gelecek.Evet ve Hayır. Eğer Hayır demek devlete karşı çıkmaksa neden referanduma gidiyoruz? Sıra geldi üniversiteleri kafeslemeye! İhraç olan bir akademisyene rektörü diyor ki; ” 270 bin TL. getir, seni tekrar işe alalım ” Artık her yerde böyle şehir eşkiyaları var. Süfyan Erdoğan, kendini sağlama almak için fena oyun oynadı bu Laik kesime. Bir kısmını besleyip yanına çekince aralarına fitneyi soktu. Siz cemaat deyin hala. Doğan Grubu’nda ‘Hayır’ kıyımı başladı…  Doğan kanunu: Evet diyen beslenecek. Hayır diyen kovulacak. İrfan Demirci’den sonra Posta yazarı Hakan Çelenk te işten atıldı. “Allah dostu Ali Bulaç neden cezaevinde?” diyen ALNI SECDELİ tek bir insan olmadı. Demek ki Allah’tan daha çok başka varlıktan gerçek korku! Yüz yıllardır beraber yaşadığımız et ve kemik gibi ayılmaz parçamız  olan Kürtlere anadilde eğitim hakkını vermeyenler, 5 yıldır Türkye’de mülteci olan suriyelilere anadilde eğitim veriyor. SEBEBİ NEDİR? Öte yanda Kadınlara, bebeklere işkence etmekten çekinmeyen AKP rejimi, kanser hastası bir kadını daha hastanede gözaltına almaya çalışıyor. Bir ülkede hapishanedeki insanların eğitim seviyesi sokaktaki insanlarınkinden fazlaysa o ülkede yönetim biçimi su katıksız diktatörlüktür.

“Hayır” diyenleri Camilerden, İşlerinden, Şehirlerinden Memleketinden kov(dur)anlar Adil ve Demokratik bir Anayasa hazırladıklarını söylüyor. Almanya Halkı 83 yıl önce Evet deyip Hitler’i dünyanın başına bela etmişti. Yaşanmış hatayı tekrarlamak sizde de DeJaVu uyandırıyor mu? Cumhurbaşkanlığı sistemi dedikleri Başkanlık sistemi; FİİLEN VATANDAŞA NE YAPACAKLARINI GÖSTERİYORLAR..Başkanlık sistemin provası bunlar! Doğan görünümüne laik ampüller de patladı. Temeline dinamit koydukları adaleti mumla arayacaksınız. Hizmet artık bunları kurtaramaz. Celladınızı Hitler’i seviniz! Yenikapı ruhunun öldüğünü görüp cesetle başbaşa kalan liberaller ve solcular ağır şoktalar! Malvarlıklarına el konulmaya başlanınca solculardan ve liberallerden mülkiyet hakkının kutsallığına ilişkin güzel demeçler gelecektir.

Fırıldak ve yalanda sınır tanımayan takiyeci Süfyan Erdoğan’ın popülist söylemi herkesi çileden çıkardı. Laikler kaç defa daha yenilecekler? Seçim zamanı Teist, Ekonomik krizde Sosyalist, İşleri yolundayken Liberalist, Toplumsal sorunlar artınca Faşist, Götü sıkışınca herkes Terörist diyor bu omurgaısz Çingene kasımpaşa Canavarı! Erbakan, Erdogan’in yaptigi densizliklerin milyonda birini yapti, TSK devirdi! Rejim degisikligi oluyor, TSK suskun! Sizce de tuhaf degil mi? TSK’yi acaba yanlis mi tanidim desem dogustan askeri kulturde lojmanlarda buyudum, 4 yil Askeri lise, baban askerse mezara kadar askersin! Erdoğan ile Perinçek arasında hiçbir fark kalmadı. Geçmiş olsun. Hem Bahçeli’ye hem AK Parti’ye! Bu ahlaksızlarda omurga yok.

Mason Bektasiler, 150 yildir Alevileri disliyor, yobaz Siyasi Islamcilar zulmediyor! Ikilinin kirli ittifaki hepsinin gozunu iyice acmistir! Aleviler, Hizmet’in Huseyni yolda ve bu makamda oldugunu tasdik etti ve sahit oldular! Ehli necat Alevilerden siyasetci Sii Pers iti cikmaz! Alevi dedelerinin 400’u Seyyidtir ulkemizde, Erdogan’a biat eden Alevi olamaz! Hz. Ali ve Hz. Huseyin’e ihanet ve saygisizlik boyun egmek! Cihanda hicbir gercek Seyyid alim Erdogan gibi bir a Yezid Sufyan’a diktator Hitler’e biat etmez! Israilliler bosuna bunca yatirim yapmislar. Erdogan’a biat etmeyen Suriyeli dini liderlerin basina gelmedik kalmamis! Tekfirci teroristleri kacirip infaz etmis, ailelerine tecavuz oldu. Hepsi belgeli. Erdogan’in zulmettigi Israil vatandasi Sufi beni fircaladi: Erdogan’in Sufyan oldugunu 10 dk da anladim, siz niye bu kadar ona sabrettiniz?! Erdogan biat etmeyen ve yuzune ne mal oldugunu soyleyen Sufi’nin oglunu komalik dovdurmus, medresesini yaktirmis! Iste Islam lideriniz budur Seyyidler cemaatini bosyere Turkiye’de aramayin! Erdogan, Tel Aviv Kadiri seyyidinden biat istedi; yuzune Sufyan ve seytansin demis O Sufi! Erdogan sonradan Yezid olmadi, en basindan beri Yezid idi! Travma alanlar bos yere sagi solu suclayip suclu aramasin, necessary evil deniyor.

Bir ara Hizmet AKP’yi ele gecirecek filan diyorlardi, gulmekten kopuyordum! Erdogan’in Kerhaneci merkezini cemaat ne yapsin! Islaha kapali! Erdogan, Hizmet ailelerini dagitmak icin devlet gucunu kullaniyor, ancak mulaane adresini bulmus, zina yapan koca isteyen kac bayan cikar! isimleri aciklayamam ve terapi aldiklarini da! Gercekte aileleri dagilmis, uzatmalari oynuyor! Guc gidince enkaz cikar. Hizmete attigi iftira aynen kendilerinde yani Taban.. Tavan.. Tencere..kapak Makarna..kömür Havyar..jambon… Perincek ile Erdogan ittifaki AKP zina kasetleri otesinde bir zorunlu birlektelik olmali! AKPliler zaten zinalardan pek pisman gozukmuyorlar. 2011’de surec oncesi Perincek’in ajan kizlarindan biri Kanada gocmenligini uzatmam icin yardim istedi! AKP’ye zina tuzagini anlatti, cok gec kaldı ülkem. Turkan Saylan’a askeri okulda bize zorla sevgili buluyor diye kizardim; cogu onlarla evlendi! Turkan, Erdogan’dan daha masummus! Yeni anladim. Adnan Oktar, 33. Derece mason ve Erdogan’i seviyor! Adnan’in kerhaneciligi malum! Erdogan hepsini gecti! Zafiyeti arsivli olmayan birakmamis. Ataturk, Cumhuriyet balosunda Ismet Inonu’nun esi Mevhibe hanimi dansa kaldirdi diye utanan bizim neslimiz AKP’nin zina rezaletine susamaz!

Erdogan ve AKP, 1000 yillik ahlak, hayat ve edep medeniyetimizi yikiyor! Oyle zina rezaletleri var; yazmaya utaniyorum; bu guruh yerinden kimildayamaz. Anlatayım. Hizmet gibi pak ve temiz, aydinlikta zirve insanlarin AKP gibi yobazlara kredisini kulllandirmasi en buyuk gunahimiz oldu; gec ayrisildi! Osmanli’yi Erdogan ve AKP oyle bir yikiyor ki bir daha esamesi okunmaz! Ecdat harem ve musadereden mi ibaretti? Dizilerle beyin yikiyorlar! Nikahta duyuru esastir! Maliki kadar genis mesrep degiliz! Aldiklari bayanlari ilan etsinler zina yapiyor demeyiz; imam nikahi yapmislar mi? AKPli ustduzey esleri zinakar kocalarini neden bosayamiyor? Kadinlik onuru sifir! Konforu tepemiyor! Rezaletlerin haddi hesabi oysa kalmamis. AKP icinde 1 yil dolasan dostum, bu parti Zina, gasp ve teror olusumu dedi! Islam’a verdikleri zarari 40 yil ugrassak duzeltmemiz zordur! Perincek’in elindeki AKP fuhus kasetletinin bir espirisi kalmadi! Ajan kizlarina yazik olmus! Erdogan sizden buyuk kerhane isletiyor Dogucum! Sizi geçtiler. AKP ailelerinde ustduzey ile taban arasinda ucurum olustu! Zengin olan harami makama konunca ilk cariyeler aliyor; esleri biliyor ama susuyorlar. Erdogan, baskinlikla Harem kulturunu berpa ediyor! Perincek’in ajan kizlarindan daha fazla fahise pazari kurdu! Domuzlukta Erdogan kazandi! Erdogan sadece yolsuzluk ve tekfirci teroru legallestirmedi; zinayi da serbest kildi! Ahirzaman Sufyaninin ozelligi harami helal eylemektir! Zina eden es Tevbe etmeden ve zina ettigini esine soylemeden etik olarak terapiye almam! Aglama duvarinda tesellici olarak para kazanilmaz! AKP bir dostuma milletvekilligi onerdi! Merkezdeki basortulu bacilarin ustduzeylerin metresleri oldugunu ogrenince istifa etti! Duzelmez AKP. AKP icindeki yozlasmada en fazla magdur olan esleri! Psikologa gidip 400 TL saat ucreti odeyip zinakar kocalarini sikayet ediyorlar sadece! Erdogan, 2. Abdulhamit’in torunu Sultan hanimla evlenirse soysuzluk sorunu tekniki olarak cozulur ama soysuzluklari sona ermez elbette! AKPlilere zinalarını açıklama fırsatı sunar ve hiç utanmazlar emin olunuz.

Hey gidi 80 li yıllar demeye gerek yok. Sağolsun AKP yaşatıyor. Devletin verdiğiyle yetinen hiçbirşey için çabalamayan devletin yaptığı herşeyi kabul eden aptallar topluluğu AKP. CHP iktidarken tüp kuyruğu vardı ama renkli fotoğraf yoktu. Akp nin kıymetini bilin ey Samsun halkı. 17 saattir doğalgaz kesik olan Samsun’da vatandaşlar tüp kuyruğunda. AKP seçmeni ‘Gaz olmazsa tezek yakarız’ diyeli 1 ay oldu.

Bu arada Suriye’deki şehitlerimizin sayısı 69 oldu. Vatan sağolsun ama Suriye’de NEDEN ve KİMİN için savaşıyoruz? Tek adamın kaprisleri için mi? 15 temmuz cuntacilari koordinatlari vermis Rus ucaklari Mehmetcigi sehit etmis! TSK felc edildi ve maskara oluyorlar! Katiller ortada iste! Erdoğan, Necdet Özel’e IŞİD’i savunmuş! “IŞİD bize böyle bir kötülük yapmaz, siz başka işlerle uğraşın” El Bap ta Kahraman Askeri kırdırmanın tek nedeni Işid ve Terör desteğinden yargılanmamak için terörle savaşıyoruz imajı yaratmak. Maalesef durum budur! Kimse yutmuyor bunu! Erdogan ve AKP’nin tekfirci orgutler suclari Hitler kadar arsivli ve kurtulma ihtimalleri hic yok.  Erdogan Sufyanizmi ve Fasist Laik Kemalizm, kucuk eyaletlere bolunmus, somurgecilere yem ulkede aydin, gazeteci, akademisyen istemiyor! Acik değil mi? Ettiği yemini tutmayan ve anayasayı çiğneyen bir Cumhurbaşkanı bir de Başkan olursa neler yapar neler! Bir Siyasal “İslamcı”, kendinden olmayan birinin ibadetlerinden rahatsız olurken, Normal bir müslüman ise memnun olur. İşte fark budur. Karşımızda Erdoğan görünümlü bir Perinçek var! Kıskançlıklarını anlıyorum Ergenekoncuların ve Siyasi İslamcı yobazların, yobaz laik Kemalistlerin. Sizin ülkeye sunacağınız bir vizyon yok.

İzmir’de çekmecesinde 1 dolar bulunan muhasebeci, oğlunun sünnet düğününde atılan dolar olduğunu ispatlayınca 103 gün sonra tahliye oldu. Yeni dogan bebeye 17 gün anne sütü verdirilmedi. Mevhibe Altıntaş Öğretmen Ankarada Lenfoma Kanser Polis tutuklamak için hastane kapısında bekliyor. AKP ,1980 cunta yönetiminin bile cüret etmediği özel mülkiyete idari kararla el koymakla yetinmiyor, yargı kararı olmadan müsadere ediyor. Yağmur Mobilya patronu Yağmur Akkülah!ın.savunması okunmalı.. hakimin gözünün içine bakarak konuşmuş, gözünü kaçırınca susmuş.. Biat etmeyenlere kötek ve ceza. Yüzlerce masum evlatları,annelerinden,babalarından ayırdılar!

Soykırımı izlemekle kalmayıp,çanak tutanların,tuttuklarının da canı cehenneme! Tek Devlet,Tek Millet dediği şey aslında bu! Tek gazete ve tek adam gibi gözükyor. Sovyet Pravdası gibi tek ses, muhalif yok. Hayırcılar cehenneme gider diyen sözde hocalar da Çocuklara tecavüz edenler de Cehenneme diyemedi. Fetvaları dine göre değil yandaşlığa göre… Evladım!diye haykırdı; Bu ülkede ilerici,gerici,sağcı,solcu yoktur. Namuslu insanlar ve namussuz insanlar vardır. Cemil Meriç.

Suçumuz var elbette! Himmet paraları içinde Mehmet Ağar, Turgay Ciner, Sedat Peker, Erdoğan, Sümeyye gibi mafya kara himmetleri olduğu için Allah temizliyordur! O kadar çok takıntılarımız vardı ki, inanın Psikoz ve Şizofreni terapi ve tedavisi daha kolaydır. Büyük Süfyan, cerrah gibi hepsini kesiyor! Dünyevi zenginlikler, ilimler bize Allah’ın davasını teblig için araçlardır, bir çöp kadar değeri yok gözümde. Amaç olursa, çöp olursunuz. Para, servet, mücevhher ve altınla hicret edenler, Kızıldeniz’i geçip tapmak için altın buzağı yapan Samiri’ye benzemesin. Çöl cezası gelir!  Sufiler hicreti Allah’a yapar, zalimlerden Allah’a firar eder de iltica eder, ülke isimleri Allah’ın mülkü. Allah’a yakın, zalime uzak olun.

Kanada’ya 2000 Kasım’ı hicret ederken, 7 bin dolarlık ev eşyamı babama 2 bin dolara satıp yol bileti aldım, ailem yanımda ama param yoktu. 1991 sonu Azerbaycan’a hicrete giderken Sovyetler dağılmamıştı, cebimde 100 dolar şahsi param ve 7 günlük vizem vardı, oda Sibirya’ya imiş! Hicret için paraya veya pasaporta ihtiyacınız yok, sağlam iman dolu cesur bir yüreğe ihtiyacınız var. Rızkı veren Allah. Mutlaka verecektir. BM güvencesinde kabul edilmiş mülteci olarak 3. bir ülkeye gitmek bence Hizmet’in o kadar himmet paraları harcayıp göndermesinden sağlıklı. Hizmet erenlerini yurtdışında hicrete göndermek için artık madde ihtiyacı yok. BM sizi protected asylum olarak istediğiniz ülkeye gönderir. Bize zamanında hicret için doğru haber vermediler diye sağı solu suçlayıp lütfen mağdur edebiyatı yapmayı bırakınız, aksiyonda sular kokmaz. Tarık bin Ziyad gibi gemileri tam yakmadan hicrette ihlas olmaz, gemiler yakılmadan da Endülüs medeniyeti kurulamazdı. Fedakarlık lazımdır.

Hicret edemiyoruz, elimiz kolumuz bağlı çaresizliği dillendirenlere inanmıyorum. Bağlılıklarınızı, takıntılarınızı bırakamıyorsunuz. Siliniz. Türkiye’den çıkamayanlar yurtdışına pasaportlu veya pasaportsuz çıkmadan BM ofisinde asylum seeker olamaz. 1 milyon İranlı gezerdi ülkemizde! Büyük Süfyan, etkili olduğu ülkelerde Hizmet erenlerini hapsettiriyor diye üzülmeyin, bu kriz aslında fırsattır. Hemen BM ofisine gidiniz. BM’den aldığı asylum seeker belgesiyle Türkiye’de 5 yıl, 10 yıl beklemiş çok Iraklı, Afganlı ile konuştum. Her hafta karakolda imza attılar! Türkiye’de saçmasapan bir mülteci kanunu olduğu için İranlı, Afganlı BM’den belge almış bu mülteciler, en az 4 yıl, 10 yıl kaçak çalıştılar. 1979 sözde İran İslam devrimi sonrası kaçan 7 milyon İranlı Türkiye’de yıllarca yaşayıp 3. güvenli ülkelere gitti. Siz onları görmediniz mi? Büyük Süfyan’ın Malezya, Katar, Sudan’da hapsettirdiği Hizmet masumları için daha iyi. BM onlara hemen 3. güvenli ülke bulmak zorunda kaldı. BM’en asylum seeker belgesi almakla iş bitmiyor. Bekleme süresi her ülkeye göre değişebilir. Eğer 3. güvenli Batı ülkesi istiyorsanız uzar! BM’nin mültecilere bakma yükümlülüğü tüm ülkelerden kesilen paralardan karşılanır. Yani Türkiye’de size yaptığı zulümleri ödemek zorundadır. Afrika ve başka ülkelerde olanlar lütfen başka ülkeye gitmeye çalışmasın. Pasaportlar iptalse veya uzatmıyorlarsa, orada kalma yolu BM’dir. Hizmet erenleri global vatandaş derdik şimdi gerçek oluyor. BM yerel ofislerine başvurun, refugee status alana kadar orada sabırla bekleyin. Yurt dışında olupta Türk elçiliklerin pasaportlarını uzatmadıkları hemen BM’ye başvursun ve asylum seeker belgesi alsın, orada kalabiliyor. Kanada’ya havalimani ve iceriye girdikten sonra iltica eden adaydir;iltica mahkemisini gecerse protected person olur ve ailesini getirebilir. Kanada’ in yillik multeci alma kapasitesi 46 bin! Multeci kamplarindan ve BM’nin onerdiklerinden seciyor; conventional refugee statusu verir Eger BM’den asylum seeker belgesi aldi iseniz sectiginiz ulkelerden biri kabul edene kadar beklersiniz! Mulakat sonrasi saglik raporu istenir.

Erdogan’in Karun servetini, ardindaki Zindika ve Laik Kemalist fasizmi halen goremeyen varsa bir kalp bir de goz doktoruna gozuksun diyorum! Hitler doneminde 6 milyon Alman ulkeyi terk etti; hicret edemeyen 6 milyon infaz edildi! Erdogan Hitlerle ayni oranda bir sizofrenik delidir Hitler donemine bakin, Erdogan ve Fidan hic sasmadan Nazi programi uyguluyor! Avrupa isgal edilmeden dunya uyanmamisti! Ayni surecteyiz! Turk akademisi 120 bin insan isini kaybederken, Hizmet erenlerine zulum yapilirken susmasaydi dunyada daha saygin ve guclu ses getirirlerdi! Erdogan’in tekfirci terorizmini, MIT’in teror ithalini ve ihracini bir makale ile bile Dunya akademisine cikaramadi Turk akademisi! Korkmayin, sinmeyin. 4900 tenure track ogretim uyesi isini kaybetti! Neden? Fasizm ve dikta istemedikleri icin! Laik Kemalizm fasizmi yobaz Islamcilarla batiyor! Akademisyenlere yapilan zulum meselenin cemaat meselesi degil, diktatorluge giden ulkeyi zalimlerden kurtarmak oldugunu net ortaya koydu! Erdogan, akademisyenlere Evren’den 40 kat fazla zulum yapmis oldu! Baskanliktan sonra medrese yobaz egitimi getirecek, diplomalar cope gider. Mahkeme filan da olduğu yok. Dalga geçiyorlar. Biraz da kendimi ve meslektaslarimi dusunerek “su adamin diplomasini gundem etmeyin” demistim diyor Mahmut Akpınar. Cunku faturayi akademisyenlere kesiyor!

Bana kizanlar var ama sadece sadik isaretleri haber veriyorum, sallamiyorum! Herkesin yakinlari var ama bu surecte zalime ne dediler ki! Nefret ve kinle bilenmiş ve Büyük Süfyan’ın nifaklarıyla yozlaşmış Türkiye toplumunun sihirli bir değnekle kısa sürede düzelmesi zordur! Şimdiye kadar böyle işkenceler görülmedi..Ne kadar hakiki anlamda dürüst zeki müslüman varsa bir şekilde ahını aldı. Hakan Fidan, herhalde kendisinin Hitler Gestopa basi Gehlen oldugunun farkinda degil! SS subaylarini al ve def ol git! Senin sonun budur. Erdogan, cihanda yeni El Kaida lideri Hitler, AKP ise Naziler goruluyor! Bu sepete girenlerin yikilisini zevkle izleyecegim,bir cay demleyin. Fidan, El Kaida lideri yaptigi Erdogan ve tekfirci teror merkezi haline soktugu AKP sepetine kendi girdi; cemaatin girmesini hic beklemesin! Gülen Hocaefendi, Doğu Ergil ile mülakatında demiş ki: Bir Müslüman savaşta bile olsa birini öldüremez, fetva veremez, savunma son çaredir.

İlhan İşbilen, 1998’de evlenip Bakü’ye eşi ile geldiğinde ağırlamıştık. Bu zulüm dönemini anlatmış, pek çokları dökülecek demişti. Şaşmadık! İlhan İşbilen abi sende dökülür müsün diye gözlerimin içine bakmıştı. Kıyamet kopsa, cihan yıkılsa, son insanda ölse yine de yıkılmam dedim! Bazen soru sormadan cevap veririm. İlhan abi, niye sen dökülmeyesin ki, ne özelliğin var, boyun uzun diye mi dedi. Hayır kalbim ucadır dedim. Hizmet’in ruhu tek ruh oldu, manevi ruhsal kalbi ise tek yürek. Nerede zulüm olsa bedenimize de ruhumuza da batıyor, kırık kalbimiz sızlıyor. Cemaatte her birey buz mahiyetinde olan enaniyetini İhlas ve İhsan havuzuna atıp eritti. Hakkın şahsı manevisi tek yürektir, biat değil bu! Cemaat içinde ikilik ve fitne çıkmaz zalim Süfyan. Biz 1970’lerin solcuları, Komünistleri değiliz. Aklımız var vicdanımız var, kalbimiz duru. Ali Ünal yazmıştı son kertede AKP zalimleri el uzatacak ama o el havada kalacak diye.. Köpekler iyice sıkıştı. Zalime el uzatan mazlumu üzer. Zumettiğiniz her masumun, her mazlumun hakkını iade edin ve helallık dileyin, eğer sizi Erdoğan ve AKP’liler af ederlerse, ben de af ederim. Kalbimle, vicdanımla konuşarak 80 gün Erbain ile 400 şiir yazarak bu tezi yazmış Sufi’yi yerinden kimse kımıldatamaz http://scholars.wlu.ca/etd/1634/ 

Babam bile bana istediğini yaptıramıyor, Erdoğan gibi bir Yezid asla yaptıramaz. Cihanın tüm şeytanlarını toplasan milim kımıldamam Süfyan! Kibirleri o kadar yüksek ki diz çöktürdük, istediğimizi zorbalıkla alırız sanıyorlar. Hz. Hüseyin, Yezid güçlüydü ama boyun eğmedi, eğmeyiz. Kırılan kalbi onarmak en zor iştir bu dünyada! Anadolu’nun helal alın terini, Allah’ın ve milletin emanetini çalmışlar, utanmalarıda hiç yok Erdoğan hiç bir zaman Hizmet erenlerini ve Gülen Hocaefendi’yi dinlemedi. Bunca zulümden sonra dinlemesini de bekleyemeyiz. Ayı sevsin seni! Tekfirci terör örgütü beslemeleri ve yolsuzlukla batmış Erdoğan ve AKP ile niye barışalım ki! Cehenneme kadar yolları var. Zulümler sürüyor. Hakan Fidan er veya geç ABD’ye kaçacak. Stratfor ile tekfirci terör projesine girme dendi ama dinlemedi. Erdoğan ve AKP’yi batırdı. Bize ne! Yezid, Hz.Hüseyin’in mubarek kafasını kesip camiye atmıştı “Cami Cemaati”Yezid’e itiraz etmedi.Çünkü: Yezid karınlarını doyuruyordu. Fidan’ın Cemaat üyeleri ile Katar’da görüşeceği kendi yalanları! Kendileri uydurup kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar. Darbede böyleydi. Fidan görüşmek için kendini parçalıyor.sarayın emri(!)öyle!

Rusya yanlışlıkla vurmaz. Daha önce de Gladyo Merkezini bilerek vurdu, çok sayıda Amerikalı ve İngiliz öldürdü. Suikastı AKP yapmıştı zaten! Elçilerine yapılan suikastin ardından,devam eden “yanlışlık”saldırıları ve devamı çöküşün adıdır. İstemiyorlar ki Gülen Hocaefendi’yi. ABD’ye belge veremediler. Verseler sahtekarlıkları resmi olarak yansıyacak. Beraat eden dava açıktı.

Hindistan ve Endenozya’da İslam’ın iki bahadır evladıdır. Hicret edenler için ideal ülkeler. İllaki Batı ülkelerine hicret şart değildir. Afganistanlaşma sürecine engel olamıyoruz, çok canlar gidecek. Domuzların devlet savaşında seyirciyiz sadece. Erenler hicret etsinler. 5 yıldır yazdıklarım eğer çıkmadıysa, buradayım gelin yüzüme tükürün. Bana uçuk kaçık diyenler de aynı çizgiye geldi. Habir, haber verdi. Tiran Timur’da yanına İslam alimlerini alırdı, Bağdat’da 1 milyon katleden Hülagu’da Ali Şir Nevai ve Nasraddin Tusi’yi danışman almıştı. 3. dünya savaşına 3 ülke kesinlikle girmeyecek: Büyük Britanya, Kanada ve Avusturalya. Pasaport iptal ise bile Suriyeliler gibi yapınız. Zalimler alay etti, hani Allah’ın vaat ettiği helaket nerede dediler. Bekleyin, gökten asit yağmuru köpük köpük yağdığında sağ kalınmaz. Bazı ülkelerde BM’e iltica edenler devlet zulmünü belgeledi ve 3. güvenli ülkeye hicret hakkı kazandı. 3 ülke seçiyor, 3 ayda sonuçlanır, ama daha sonra bekleyeceksiniz. Süfyan’ın KHK ile mağdur ettiği insanları eşleri ve çocukları terk edip darbe vuruyor. Gözlerini maddiyat bürümüşler bir bir eleniyorlar

Ahirzaman nifakı ve Büyük Süfyan’ın zulümleri öylesine dehşetlidir ki, pek çokları imanlarını ve ebedi saadeti kaybeder, imansız göçer! Sınav üstüne sınavlar daha bitmedi. Hizmet erenleri dayanıklı hale geldi, oysaki zulmedenlerin sonu vahim. Daha erenlerin çilesi bitmedi. Çok fazla elenmelerin olacağı son dönemece girdik. Dışte ve içte çok fazla ölümlerin olacağı bu süreçten kaçanlar sığınaklarda yaşayacak. Türkiye’nin her köy, mahalle, ilçede bucakta yapılan zulümleri, göz yaşlarını gördünüz, bunun nereye çıktığını görememek abesle iştigal.  Bir yerde zalim haksız yere zulm ediyor, o yerdekiler sessiz kalıyor ise orayı terk edin çünkü Allah’ın laneti sessiz kalanlaa da iner! Bari korkma diyen İstiklal Marşı yazarımız Mehmet Akif’i dinleseydin ey şaşkın adam. Ülkemiz üzerinde çevrilen nifak merkezi Erdoğan idi. Hiçbir devlet adalet olmadan yaşayamaz. Gülen Hocaefendi ve Hizmet erenleri size toplumu ayakta tutan ahlaktan bahsetti, siyaset sandın! Erdoğan ve AKP’ye dış güçlerin, Zındıka ve Süfyanizm’in nasıl bir Türkiye kurdurduğunu Hizmet size çok anlattı ama Şeytanı inkar ettiniz.

CHP’deki Atatürk mirası İş Bankası! Haramilerin gözleri burada. Payitaht Abdülhamid dizisi başlıyor. Soygunlarını bu dizi legalleştirecek. Yangından mal kaçırmak deyimindeki gibi Hazine’den mal kaçırıldı. Varlık Fonu’na aktarılanlar zaten satış pazarlığı bitenler. Takip edin! Erdoğan’ın görevi bitti. Tüm Atatürk mirası KİTleri yabancılara sattı. Kalanları Saldıray ve Perinçek, Rusya ve Çin’e Varlık Fondan sattı ve satıyor şu anda. Erdoğan’ın Allah’a değil, dünyanın en zengin 62 kişisine güvendiğini yazmıştım. Bunlar zaten Türkiye’yi sömürecekleri şekle getirtiyorlar.

Sömürgeci neoişgalci dış güçlerin kolları, Atatürk Türkiye’sini yok ediyor. Cumhuriyeti AKP ve Kemalistler yıktı, ikisi de kalmayacaktır. Anayasadan Türkiye Türklerindir ve ana dili Türkçedir ifadesi çıkartılacak. 15 temmuz Pakruduni cuntası, buna uzun zaman önce karar verdi. Süfyanizm Askeri Vesayet’i çok sayıda eyalet kuruyor. Kürdistan, Lazistan, İzmiristan, Hitit, İslambol bunlardan birkaçı. Özerk olacaklar. Erdoğan’ı yedirmeyeceğiz diyorlarda, biz zaten domuz yemiyoruz. Süfyanizm Askeri Vesayet Heyeti domuz yiyorlar, harami domuzları yiyecektir. Erdoğan’ı Hitler ve AKP’yi Nazi haline getiren Saldıray Berk askeri planı ustaca yönetiliyor. Ahmak olmasalardı, yargıya suçluyu verselerdi. Avrupa’da Hitler zulmünden travma almamış neredeyse aile yoktur, bu nedenle Hizmet’e Hitler Erdoğan ve Nazi AKP’ye karşı sempati duyuyorlar. Hollanda’yı Hitler’in işgali sırasında arkadaşlarını satanlar ömür boyu hapis cezası aldılar. En sonuncusu 2006’da hapishanede ölmüş gammazcı. Hitler’in Avrupa ülkeleri işgali yıllarında SS’ler için korkudan, makam veya para için arkadaşlarını satanlara şerefsiz damgası vurmuşlar! Hitler intihar etti geberdi. Gehlen, 300 SS subayı ile ABD’ye sığındı. Peki kalan Nazilere ve SS’lere ne oldu? Çaldıklarını asla yiyemediler

Ülkemizde sanki bir savaş çıkmışta veya düşman işgaline uğramışta masum vatanseverlere soykırım uygulanıyor gibi. Daha kötüsü ne olabilirdi? Tüm Hitler ve Nazilere dünyada aynı uygulama yapılır. Çeklere yaptıklarını dün izledim filmde. Muhaliflere aman vermemiş, savaş hali sürmüş. Hitler zulmünden dolayı Yahudiler para, altın, mücevher ve servetlerini İsviçre bankalarına kaçırdılar ve çoğu geri alamadı. AKP, Nazidir. 30 gün işkence tüm askeri darbe dönemlerinde klasik uygulamadır. 15 temmuz sonrası OHAL ile hapishane öncesi 30 gün çok ağır eziyor askerler! Erdoğan ve AKP, kaçmadan önce mümkün olduğu kadar soyuyor. KİT bırakmadılar. Bu kadar soygunla binlerce Karun gibi oldular. Kibirleri 100 numara, tuvalet! Merve Kavakçı’nın eşini de sondan birinci KHK ile akademiden atmışlar! Demek ki bu tasfiyeyi kim yapıyormuş? Askeri plandır Saldıray Projesidir ve sonuna kadar gitmeye kararlılar.

Bugün işkencecilere Ölü Ozanlar Derneği Örgütü lideriyim derdim. İnanın ciddiye alırlardı! Bu kadar cahil adamlardır. Dalga geçme rahatlatır. İşkencelerde hep üç maymunu oynarsanız kazanırsınız. İşkenceci sonunda kafayı yer. Uydurduğu metni imzalarsanız başka hayatları da yakarsın. İşkencecilerin derdi sizi uzun süre piyasadan out yapmak, travmalarla uzaklaştırmaktır hayattan. İş, aş,eş yok olunca dışarı da cehennemdir. GATA Yüksek Mahkemesinde general, oğlum sen nasıl 11 örgüt evinde 55 militan yönetirsin, 60 kgsin dedi.Ben de merak ediyorum komutanım dedim. Bu işkencecilerin hayal gücü çok zengindir. Olmayan örgütler icat eder, ifadeler yazar, zorbalıkla imzalatmak isterler! İmzalamayın bir şey! 1987’de bana işkence yapan ÖKK askerleriydi, Dahhak örgütü liderisin,örgütün elemanları nerede diye soruyordu. Olmayan örgüte eleman bulamam ki! 330 solcu akademisyene gösterilen tepkinin milyonda biri cemaatten zulüm görenlere gösterilmedi. Kimsesizmiş Hizmet. Allah’ı var sadece. Son KHK, AKP’ye istediği şirkete el koyma ve soyma izni veriyor.Eskiden soygunları maskeli yaparlardı, artık maske takmıyor bu hırsız şebeke!

Masum insanlara işkence yapanlar niye yaptığını, ne soracağını da bilmiyorlar! Öylesine! Tüm istihbarat ellerinde, bilmedikleri ne var ki? Yazdıkları itirafnamelerle insanların geleceklerini karartıyorlar. Akademi’de muhalif bir ses bırakmayacaklar! Bugün çıkan son KHK daha kötü. Kayyımlara el koyduğunuz şirketleri tamamen soyun emri verildi. Solculardan da akademisyenler atılınca Cem Yılmaz protesto etmeye karar vermiş! Biraz geç olmadı mı komedyen? Ülkede güldürecek kimse kalmadı! İşkenceler ve zulümler, 12 Mart ve 12 Eylül darbelerini solladı! Kalem varmıyor yazmaya, Bir gün… Kayyımlara çaldıkları şirketi tamamen çalma izni çıktı. Hazine’den mal kaçırmak budur. Referandum sonrası Türkiye’nin adı değişir: Anadolu İslam Federasyonu olacak. Dini: AKGöktengri, Lideri: Yezid, Dili: Kince, Irk: Süfyani

Gazeteciler ve Sufyan medyasi kamu yararina kamu haklarini koruyan denetim yazdirmiyor; kamuyu soyan buyuk hirsiz icin yol yapiyor yolsuzlar! Iran, son 5 yildir hizla modern ve ozgur liberal Turkiye trendine girerken, Erdogan ve Perincek 5 yilda Turkiye’yi hizla yobaz Iran yaptilar. Turkiye Iran olacak diye milleti korkutup zulum yapan laik Kemalistler Avrasyaci oldu, Turkiye Iran olsun diye ugrasti; 15 temmuz picleridir. Iran’da molla rejimi oyle bir dikta uyguladi ki halkin cogunlugu imanini kaybetti! Duduklu tencere sistemi! Devlet dayagi farzdi, olan budur. Gezide 3 agac icin ortaligi yikan duyarli solcular yuzbinden fazla insanin tutuklanip iskence gormesine sessiz kalarak RTEye destek oldu. Iran’da rusvet hayatin her noktasinda! Rus tipi baskanlikta ise rusvet baremleri belli, duzenli soygun var! Erdogan ve domuzlari doymadilar. Iran’da hem canak anten yasak hemde her taraf canak anten dolu! Polis duzenli rusvet topluyor,buyuklugune gore rusvet miktari artip azaliyor. Iran’daki gibi molla diktatorlugu gelirse Sovyet tipi baskan diktatorlugunden daha kotudur! Yabanci tv seyretmek icin bile rusvet oduyorlar! Yobaz kizil komunizm ile yobaz yesil sufyanist Siyasal Islamcilar arasinda fark yoktur! Her ikiside otekine tahammul gostermez, gucle ezer! Bu baskanlikla Perincek kendi diktatorunu koyarsa Sovyetteki gibi lise ve universiteye zorunlu ateistlik dersi de getirir, iman resmi gider! Tek tip Sovyet baskanligi herkesi imansiz ve munafik yapmisti! Tek muhalif aykiri ses yok; ne kadar monoton ve renksiz bir hayat degil mi?!

Sovyet doneminde sadece 4-5 gazete cikardi; dagdaki coban bile abone olmak zorundaydi, maasindan keserlerdi! Okumazlardi, tek tip basmakalip bir düzen! Rus tipi Baskanlik gelince bu kadar Havuz medyasini Erdogan’in beslemesine gerek kalmayacak! 2 yeter! Nasil olsa hepsi ayni yalanlari yaziyor. Uzun suredir Havuz medyasi buna Dogan medya da dahil oldu, MIT nifak bulteni olarak cikiyor; toplum gercekleri puslu sisli halde ogrenemez! MIT’in kopegi olmus gazetecilere hain gozuyle bakardi gazeteciler, zira hep saptirma yapardi; simdi MIT’e calismayan gazeteci hain sayiliyor. Eskiden MIT’den servis haber alan gazeteciler parmakla sayiliydi, simdi haberler karapropaganda oldu; milleti nifaka bogup manyak yaptilar! Gazeteciler arasinda eskiden habercilik heyecani olurdu; son 5 yildir haberleri MIT hazirlayip merkezi dagitim yapiyor! Meslek mefta oldu! Gazetecilerin bu kadar devlet ile partiyi birbirine karistirip kamu yarari gorevini unuttuklari bir donem hic olmamisti! Copluge donduler! Havuz gazetecileri Turkiye’nin degil Erdogan’in yararini gozetiyor ve bu nedenle omurgalari yok, maymuna donduler! Dansoz gibi donuyorlar!

Ecevit eski gazeteci oldugu icin Turkiye yararina olan ve ifade edemedigi konulari sizdirirdi! ABD’nin Diyarbakir konsolosluguna engel olduk beraber. Mark parris ve marc Grossman’ı  erzil ettik. Erdoğan ise Diyarbakır’da konsolosluk ve üsse arsa verdi. CIA üssü kuruldu. Ecevit gibi rusvet ve haram yemiyen bir lider Turkiye’ye ender gelir! Clinton bunu bildigi icin Ecevit’e sonsuz saygi gosterdi, centilmendi!

Baku Ceyhan’in Ciragan merasimine sadece 5 gazeteci secilmisti. Bakanlik musaviri bana sormadan adimi yazmisti, bu anlasma senin eserin dedi. Ecevit gelince Clinton ayaga kalkti ve 40 yillik dost gibi sarildi, bana cek gazeteci dedi. Guldum, 3 isareti yaptim, 3 filmi sende bitirdim. Clinton, Ecevit’e saygiliydi! Baku Ceyhan imzalanirken Ciragan’da bizi odada 45 dk bekletti ve gelmeden imzalamadi! Clintonla yalniz kaldik! Bu domuzlar ne yapmışlar ülke yararına, yol ve köprülerle 650 milyar dolar borçlandırıldınız.

Güvensizlik, mutsuzluk,her türlü tatminsizlik bir de örgütlü hareket imkanı bulursa normal görünen insanları canavarlaştırır. Şunu farkettim; iyi insan olmak başlı başına bir meslek gibi bir iş ve sorumluluğu olan bir yaşam tarzı.Kötülük ise daha çok tembellerin işi. Aşırı tepkiden kastım: Ölüye, hamile kadına,çocuklara, suçlunun eşine dostuna eziyet ve hayatı zindan etme. Bu psikolojik hastalıktır. Trafikte tartıştığı birine,eşine, komşusuna karşı sudan sebeplerle şiddete başvuran bir insana bir de devletin hedef gösterdiğini düşünün.. Hakkında hüküm verilmemiş birisine karşı hemen orada orantısız ceza isteyen,sapıkça yaptırımlar düşünen bir toplumun psikolojisi bozuktur. Her yapilan zulmu kendime, aileme yapilmis gibi hissediyorum! Zalimlere zamaninda beddua etmistim, kanser olunca geri almistim! Bize zulmedenlere beddua da ederim. Ama o zalimlerin ailesini, çocuklarını, yakınlarını da işin içine katarak beddua, beni de zalim eder. Ebu Cehil ailesinden Ebu Cehilce ölen tek adam Ebu Cehildir. Bütün ailesi Müslüman oluyor. Oğlu İkrime Yermuk Savaşının kahramanlarındandır. Kınadıklarımızın yol ve metodu bizi hedefe ulaştırsa da (Bu vaki’ değil) bizi mücadele edilecek yeni bir canavara dönüştürecektir.

Dugin:Türkiye’de ki Kemalist askerler 2000 lerde ABD güdümünden çıkıp Veli Küçük ve arkadaşlarının çabalarıyla Rusya’yla yakınlaştı diyor Reina’dan terör saldırılarına ve darbeye herşeyi CIAye bağlayan AKP medyası bugün CIA direktörü Ankara’ya ayak bastı bayramı yapıyor..

Bir beldede hafizlik kurumu yok ediliyor, hafiz yetistirenlerle savasiliyorsa, bu savas Islam’a acilmistir ve Allah’in belasi cok yakindir! Peygamberimiz, Hudeybiye barisinda pusuya dusurulup infaz edilen hafizlarin hakkini nasil aradi? Bugun hafizlik kurumunu Erdogan infaz etti! Iskenceye ugrayan mutlaka travma alir ve kisasa kisas ister; zaten seriat Kuran’da bunu talep ediyor. Zulmedenin mutlaka bir yerinden cikar! “Onların KALPLERİ vardır, onlarla KAVRAMAZLAR; GÖZLERİ vardır, onlarla GÖRMEZLER;…”

Ustad Said Nursi’yi yargilayan bir hakim 1988’de Nurcu gormek icin ziyaretime geldi! Ikna edemedi,sende inatci Said gibi keci inati var dedi. Ustadi yargilayan 90’lik ihtiyari epey sorguya cektim! Sen de Said Nursi gibi benim iman etmemi istiyorsun ama ben laikim dedi! Zavalliydi! Ustadi yargilayan hakim asker babama Nurcu ogluna soyle bu davadan vazgecsin dedi! Babam guldu, sanki beni takiyor, davasi icin taviz vermez. Ustad mahkemelerde hapis cezasi veren hakimlere kizardi; oglum Islam davasinin hakki ya idamdir yada beraattir; ortasi olmaz, adil ol derdi! Hanim diyorki seni yakalasalar Hallaci Mansur gibi diri diri derini yuzerlerdi! Sehitligin zirvesi Hallac gibi idamdir; herkese kismet olmaz. Iskencelerin en agirlari bu donemde yapildi! Haclilar ulkeyi isgal etseydi daha insafli olurdu! Haramiler oyle domuzlasmis ki kutsallari yok. Gladyo operasyonu suruyor ve surekli maske degistiriyorlar! Bukalamun hayvani bunlar! Double double double ekstra ajan domuzlar, hainler!

SEMİH TERZİ OLAYI

Adil Oksuz ile ilgili DM atiliyor.. Kendisinin 13 Temmuzda Sakaryada MIT tarafindan kacirildigi aciklanmistı. 13 temmuzda kacirilmis ve 15 temmuzda tiyatrolarina cemaat sosu katmak icin Akincilar ussunde tutuklanmis! Infaz etmislerdir S. Terzi gibi! Varlık Fonu ülke değerlerinin toptan yabancılara satış fonu görevi yapacak. Cumhuriyet Tarihinin en kapsamlı borçlanması ile yüz yüzeyiz. Yolun sonu gozukuyor Zekai Aksakalli..Hem Semih Terziyi Ankaraya Cagir Hem de öldürt.. Birileri AKP’li pasalarin ipini cekti.Bugun Aydinlik ve Sozcude Ozel Kuvvetlerdeki darbe tezgahinda Zekai Aksakalli’nin iliskileri aciklandi. Zekai Aksakalli bir ust rutbeye terfi etmek icin Semih Terziyi oldurttu..Hala da kendi personelini Suriye’de oldurtuyor.. Zekai Aksakalli…Kabuslar gordugunu biliyoruz..Ama Senin kabusun Perincekci Cunta olacak..Seni de er yapacaklar.. Sadece Semih Terzi olayi bile 15 temmuz cuntasini gostermeye yetiyor! Nasil bir sey intikam ve kin bu? Kafirlerin yapmayacagi cinayet ve suc. Pasam, TSK bitti..Ulke bitti..AKP bunlari yaparken sizin arkadaslarinizin oldugu Partinin baskani AKP’yi destekliyordu.. Semih Terzi’nin doktor esine akilalmaz iskenceler yapilmis! Bu namussuzluklari yapanlar insan olamaz.  Korgeneral Zekai Aksakalli geceleri kabus goruyor..Oldurttugu ve kararttigi hayatlar yakasini birakmayacak.. Kendisinin 15 Temmuzdaki en buyuk kumpasci oldugu daha o gunku canli yayin gorusmesinde dikkatimizi cekmisti.. Dikkat Edin sunucu, Genelkurmay Baskani nerde diye soru sordugunda o ana kadar bulbul gibi konusan adam hemen canli yayini kesti. Cunku sakladigi seyler vardi..Artik kendisinin azili bir katil oldugu ortaya cikti.. Zekai Aksakalli, Semih Terziyi hic sevmedi..Icten ice Hep kin ve nefret besledi.. Hala da kimse sevmiyor. Sadece Ergenekoncular cikari icin kullaniyor..Sonra bir kenara atacaklar.. Zekai Aksakalli delikanliysa su anda beklettigi istifa mektuplarini aciklasin… 15 Temmuz gecesi kendi emrine uyup cok iyi isler yapan insanlari neden tutuklattin?? Bunlarin hepsi kayitli. Zekai Aksakalli Rahmetli Semih Terzi’nin olup olmedigini kontrol etmek icin GATA’ya adam gonderdi. Sozde darbeyi bastiriyordun da nasil firsat bulup, GATA’ya Adam gonderebildin..Semih Terzi’nin olmesi ile niye bu kadar ilgilendin? Semih Terzi öldü ama OKK rahata mi erdi?? Su an bircok asker Suriye’de sehit oldu..Neden? Bir kumpasci Zekai Aksakalli yuzunden. Perincek, Mart’ta Turkiye alev alev demisti. Bahceli safını seciyor. Hakan Fidan’in Genelkurmay karargahindan ayrilmasi ile 15 Temmuz kumpasi basliyor… Bazi kumpascilar Asker kiyafetli MIT’cilerdi… Semih Terzi karargahta herkes tarafindan cok sevilen saygi duyulan biriydi..Zekai Aksakalli’yi ise hic kimse sevmedi.. Türkiye’nin Nato’dan çıkması, çıkarılması, atılması oyunları yakında devreye girecektir. Türkiye buna fırsat vermemelidir. Rusya’nın askerlerimizi vurması kaza değildir. Örtülü mesaj vermektedir. Eğer bilmediğimiz bir pazarlık varsa kabule zorlama olabilir. İşte RTE’nin Lawrence’leri. Bunlar imam değil CASUS.  Bu anahtar kilit meselesi aslında… Antitezleri laikcilerinde kalitesi bunlar ile paralel olduğu için uyum sağladılar… Aslında Allah bu memleketin belasını vermiş! Bunlardan büyük musibet mi olur! Olsa bile yine bunların zemin hazırlamasıyla olur!  Cemaat yerine İslami kesimde artık ensar vakfı, ışid,türgev,akit,akp, k.mısıroğlu,h.kaplan, hayrettin karaman, dilipak,vb ile başbaşasınız. Zalimin hay-huyuyla meşgul olanlar, mazlumun iniltisini duyamazlar. Şurası muhakkak ki; Mazluma ZAHİR olana Allah da MÜZAHİR olur. Son 2 haftada Türkiyenin ziyaretçilerine bakın! İngiliz Theresa May Alman Merkel, CİA baskanı Pompeo ve simdi BM genel sekreteri Gueterres. Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok.” diyen rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’na selam olsun!

Osmanli ecdadimiz Vehhabi tekfircileri terorist ve firaki dalle gormus kokune kibrit cakmis; Erdogan bu teroristlerle halife mi olacakmis?! Hayatinda bir yabanciya hal ve kal lisaniyla Islam’i anlatmamis guruh cakma Osmanli dizileri izleyerek fetih yapacagina inaniyor! Yobazlik! Erdogan ve haramilerde yabancilarin ornek alip musluman olabilecegi bir tane mumin ozelligi yok! Kafir gomlegi giymis barbarlik yapiyorlar! Erdogan ve AKP’den seytandan kacar gibi uzaklasmak lazimdi! Baslattiklari savas en cok Hizmet’e yaradi; kamburu kesip attik hamd olsun. Harici yobaz zihniyetinin asrimizdaki firavunu olan Erdogan, AKP’yi El Kaida terorizminin odagi haline getirdi! Kim bu sepete girse dalledir. Islam’in bir ideoloji olmadigini 180 ulkede Hizmet ispatliyor!Kanser olan Siyasi Islamci yobazlarla ayni kampta bulunmak sizi kanser yapardi. Ustad’in ongordugu gibi Islam yeniden Bati’dan dogacagi icin Sufyan’in Hizmet erlerini cebri hicrete ikna etmesi Hakikat nazarinda hayirdir!

Ruhunu ve özünü kaybetmiş! bir toplumdan..vicdan beklemek beyhudedir.. Dinsiz gb yaşayan dindarlar türedi! Gösteriş in-insanlık out! “Durması gerekli olan yerde duran ve hep sâbit-kadem olanlar sonunda mutlaka kazanacaklardır!.”

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi