İç savaşın tarafları. 15 Temmuz’daki çakma darbe ortakları Özel Harp Dairesi yerine Özel Halk Harekatları kuruldu.

Mahkeme, Zekai Aksakallı’nın dinlenmesi kararını vermiş…  Semih Terzi’yi Ankara’ya getirtip Ömer Halisdemir’e öldürten onu da Mihrali Atmaca’ya öldürten Zekai Aksakallı darbenin 1 numarası. Mihrali darbeci diye hapiste, yargılanıyor. İnfazcıyı infaz eden hapiste, niye azmettiren değil? Bu soru, 15 Temmuz’un patronunun korunduğunu ispatlıyor. Semih Terzi’nin eşi Nermin terzi’nin mahkemedeki açıklamaları 15 temmuz kumpasını Aksakallı’nın kurguladığını gösteriyor.  İlginç gelişmeler yaşanıyor.  Erdoğan’ın emrinde 4 PKK gücünde 50 bin kişilik silahlı 5 ayrı terör örgütü bulunuyor. Melih Gökçek, iç savaş fişek işaretini verdi, AKdomuzlar ve Akteröristler  referandumda Hayır diyecekleri öldürmekle tehdit ediyor açıkca… 15 Temmuz’daki çakma darbe ortakları Özel Harp Dairesi yerine Özel Halk Harekatları kuruldu.

15 Temmuzda kumpas kurarak Hava Harp okulu ogrencilerini bilincli cezalandiran Zekai Aksakalli ve Abidin Unal’in cezasi askeri hukukta agirdır! Öğrenci emre itaat eder, tatbikat diye boğaza götirip boğazlatanlar hesap verecekler.  Ozel Harp, askeri ogrenci iken bunyelerine erken secim yapar! Zekai Aksakalli kendi ideolojilerinde ogrenci bulamadi; vatan haini yok artik! Zekai Aksakalli’nin karin agrisi son 7 yilda Askeri okullarda bir tane bile Perincekcinin bulunmamasi! Geleceklerine tehdit olarak algiladilar! Erdoüan ile Perinçek’in ortak noktası İslam ve Türk düşmanlığı. Zekai Aksakalli, askeri okullari cemaatten ogrenciler girmis diye kapattirdi! Erdogan’in yoksa buna gucu yetmezdi! Degil mi Hulusi Pasam?! Zekai Aksakalli, 15 temmuzda TSK icinde sayisiz cinayete azmettirdi! Askeri hukukta eskiden olsa bunlarin cezasi idamdi! Adalet tecelli eder elbet. 15 Temmuz’un bas suclusu bu alcak! Suriye plani da ona ait! Firat Kalkani projesini hazirlayan zati kovdular; batakliga Israil icin girdiler.

Meseleyi Camia-AKP kavgasına presleyenler; ülkenin bekasına yönelik tehditi görmedi-göremedi. Şimdi gerçekler acı acı ortaya çıkıyor. Iki domuz grupta katil ve ikisi de devlet benim diye pervasiz cinayet isliyor! Mafya devletinde iki paralel devletcik var; gercek devlet yok. 10 bin basortulu hanimefendi bacimiz hapishanelerde zulum goruyor, iskence goruyor ve Buyuk Sufyan Diktatore biat edenler musluman oyle mi? Bunu CHP yapmış olsaydı değil onbinler tek kişi olsa tüm dinciler dindarlar ayaktaydı, şimdi lafı bile edilmiyor, adamına göre adalet veya zulüm edebiyatı yapılıyor. 300 solcu akademisyen için dünyayı ayağa kaldırdılar. 200 bin işkence görenin, milyonlarca mağdurun esamesi okunmuyor. Ülkeyi düze çıkaracak şey toplumda hukuk ve demokrasi bilinci oluşturmaktır. Tepeden inme hiç bir sistem yarar sağlamaz. Darbe hiç sağlamaz! Bir toplum kendi huzuru için toplumsal barışı demokratik yollarla sağlayamıyorsa, darbe ile bu topluma ne kazandırabilirsiniz! Koskoca hiç!

Saray ve iktidar, şahsi meselelerini ‘kurtuluş savaşı’ argümanıyla taraftarlarına sunmaya devam ediyor. Yığınlar kötü bir duruma gidiyor. Melih Gökçek iç savaşın işaretini verdi. “Vatandaşın pek çoğu kendine, çocuğuna pompalı tüfek almış; bu kez darbe teşebbüsü kanlı olur ve halk affetmez” diyor. Yazık edecekler yığınlara. Milleti kışkırtan, silahla sokağa çağıran çok korkunç söylemler. Ülkede hukuk olsa ‘ne diyorsun sen ?’ denirdi ! (cemaati de bitirdiklerine göre kimden, neden korkuyorlar acaba ?) Aklı başında kim donanımlı bir tankın karşısına pompalı tüfekle çıkar! Pompali tufeklerle haramileri ve cakma halifenin servetini korurken mefta olacaklara simdiden Allah azaplarini artirsin dilerim! Gerizekalar zira! Tankın önüne yattım durdurdum diyor AKPli. Özgüvenleri yüksek. Sen durdurmadın salak, seni ezmemek için içindeki merhametli er durdurdu. Sonra da o erin gırtlağını kestiniz. Katilsiniz. Er, tatbikatta sanıyordu kendini. Melih Gökçek Halkı kışkırtma silahlanmaya sevk ediyor çocuklara kadar silahlanmışlar ciddi ciddi birşeyler olcak ki göz dağı veriyor. Adamların dişlerinden kan damlıyor. Halk birbirine girse resmen zil takıp oynayacaklar. Kendi ülkesine zarar veren bir toplum. Hemde MİLLİLİK adına. Bir Hitler döneminde, bir de bugün yaşandı-yaşanıyor. NE ACI!

Ortalığı yakacaklar! Kaosa adım adım giden bir süreç! Farklı aidiyet ve düşüncelerden kesimleri tahrik edip sokağa çekmeye çalışacaklar. Bu yığınlar hala daha oynanan tiyatronun farkında değiller. Malum hepsini sokaklarda yem yapacak. Silahlanan esnaflar, dernekler, polis kadroları ve teşkilat milisleri… Hepsi sokaklara dökülecek. Ve heder olacaklar. Metropollerde ki bombalamalar, küçük çaplı kahvehane eylemleri, MGKM, cem evi kundaklaması kademeli bir kaosun tırmandırılan basamaklarıdır! OKK ve MIT baronlarina suc isleme ozgurlugu veren Erdogan ve AKP degil mi? Onlarda haram servetlerinden daha fazla pay istiyordur! Eee normal tabi! Güvenliği devlet sağlayamıyorsa eşkiyalar var. Melih Gokcek, MIT baronlarinin coktugu 600 milyon dolari fakir halk geri alsin istiyorsa, bize ne? Herhalde daha fazla haram paradan paylar istiyorlar.

Devlet kaymagini yemede iki domuz grubun uzlasamayacagi en basindan belliydi! Ergenekon ve Balyozculari cikartirken kimseye sormamislardi! Pompali tufekli AKPliler devlette cemaatten kimse kalmadigina gore herhalde 15 temmuz’un gercek darbecisi OKKcilari korkutmak istiyorlar! Ergenekon’u elbet intikam alsın diye çıkarmadılar, anlaşmaları vardı.Ama Ergenekon’un da bir intikam planı vardı. “Acıma yok, tepeleme var” diyen Çetin Doğan ve Engin Alan kıs kıs gülüyordur bu ahmaklara… Hırlısı hırsızı silahlansın! Devlet görevlileri işini yapmasın. Millet çıksın devleti sokaktan toplasın! Süfyan’ın yönlendirmesiyle sokaklara dağılan Mısırlıların nasıl katledildiği ortadayken; Türkiye’de aynısını yapmak acı sonuçlar doğurur. Dünyanın hiç bir yerinde sivil yapılar orduya karşı ayakta kalamaz. Sisi bunun en büyük örneği. Avrasyacı ekip, Sisi ruhu taşıyor.

Seçmen listeleri belli oldu Aynı evde 20 kişi, hepsnin de soyadları farklı, yaşları 92-95 arası. Mezardakiler de kalkıp gelmiş oy kullanmaya anlaşılan. Kundaktaki bebeğin annesini tutuklayan ama bir sanat okulunu kundaklayan şerefsizi serbest bırakan adalet! Ben öyle adaletin… Çok açık ve net: TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İŞGAL ALTINDADIR. Eğer bunca zulümden sonra halen AKP’den aykırı bir ses çıkmıyorsa pes doğrusu! Hz. Zülkarneyn kıssasındaki laf anlamayan millet konumundalar. Hiç kimse ucuz kahramanlıkla çakallık yapmasın. Hizmet erenlerine reva görülen zulmü Tevhidci ilk Hıristiyanlara Romalılar bile yapmadı. Yeni doğum yapmışken hiç uğruna hapishaneye atılmış, bebesini yavrusunu 6 aydır kucağına alamamış bacılarımız var. Zalimler insan olamazlar! Yezid düzeni hapishaneye yeni doğum yapmış başörtülü bacılarımızı sürekli taşıyor. Firavun da böyle yapmıştı. Haramilik düzeni neden korktu?

Enver Paşa, Genelkurmay Başkanı’nı yüzbaşı Yakup Cemil ile ziyaret edip makamında öldürdüğünde Osmanlı bitmişti. Hulusi Paşam anladınız mı? İttihat ve Terakki’de zorbalıkla seçimde kendini tek başına iktidar çıkardı, Osmanlı topraklarını tek tek sattı; Enverland, Tayyibland şimdi! Erdoğan ve MİT’in MGK izniyle kurduğu tekfirci terör örgütlerinden kimse mağdur edilmiyorsa, bu teröristleri yakalayan suçluysa, BELA budur. TSK canlı cenazeye dönmüş “ceset halinde” hala köpek gibi korkuyorlar! Bunlar mı 15 Temmuz’da darbeyi durdurdu pehhhh! Tiyatroydu lan o! 15 Temmuz Tiyatrosunda, gerçekten ‘darbe’ bastırdığını zanneden koca bir yığın var. Sarhoş bir haldeler. Avrasyacı ekip, insana zerre kadar değer vermeyen bir yapıda. Düşündüklerini fiiliyata dökerseler ortalık kan gölüne döner. Müjdat Gezen kültür sanat evini kundaklayan kişi serbest bırakıldı. Masum ve günahsız adamlar içerde. Sonra Avrupa, ABD ve dünya neden darbeye inanmıyor diye kişniyorsunuz.

Hırsızlık, rüşvet ve yolsuzluklara, kurdukları tekfirci terör örgütleri yapısına MİT ile MGK ile devlet emrediyor diyen, millete koyun diyor. Osmanlı’yı harem, zulmeden diktatör padişah, itaat etmeyeni, biat etmeyeni zulümle yok eden bir Yezid düzeni gösteren, Türk Müslüman olamaz! Bir diktatör ve soyulan kulları düzeni, Osmanlı değildir. Adaletle çok kültürlülük, çok dinli ve çokhukuklu barış düzeni, Osmanlı ruhudur. TSK, neden bu yobaz Siyasi İslamcılara ve yobaz laik Kemalistlere, Ruscuk Perinçek mafyasına teslm oldu? Kendi milletine, İslam’a düşmanlar! Erdoğan ve AKP, mükemmel hırsızlık ve yolsuzluk yapıp, halktan soyup MGK domuzlarına sunduğu için vazgeçilemiyor. Haramilikte ortak bunlar! Türkiye ilk defa işgal noktasında bu kadar alt bir seviyede. Zannedersem Çanakkale sürecinde dahi bu kadar tehlike yoktu.

Erdoğan ile beraber Milyarlarca dolar Osmanlı dizilerine para harcayan MGK domuzları, Osmanlı’yı kurmak fiilan istemiyor. Harami Yezid Düzenini legalleştiriyor! Kösem Sultan 4. Murad, Diriliş Ertuğrul ve şimdi de Payitaht Abdülhamit dizileri Erdoğan’ın Müslüman Hitlere dönüşümü için beyin yıkıyorlar! Hakan Fidan’ı kutlamak gerekir. Erdoğan’ın Hitler’e dönüşümü için elinden geleni yaptı. Harem’ini de özenle seçmiş, Müslüman Hitler batakta! Hitler’in son karısı Eva kimdir diye biraz araştırırsanız, karşısınızda laik Kemalist Nagehan Alçı’yı bulursunuz. Yakıp intihar ederek öldü! Laik Kemalist Nagehan Alçı, Erdoğan’n Hitlere dönmesi konusunda Tayyiban Başörtülü Bacılar Mafyası ile büyük özel hizmetleri olan Eva’dır! KHK ile memurluktan atılanlar ROK’u suçlasınlar! Erdoğan’a memurlar kulların, istediğin gibi oynarsın aklını, karısı Nagehan ile veren odur! Erdoğan’ın azılı militan destekçisi güya laik Kemalist Nagehan Alçı’nın Nazi savaş suçlusu Maria Mandel’e benzemesi ilginç. Kocası deyyustur.

Yukarıda tekfirci teröristle foto çektiren Süfyan duruyor. Rafsancani’ye İtalyan gazeteci madem İslam devrimi yaptınız, neden 170 milyar dolarınız İtalya’da diye sordu. Karşı devrim olursa diye dedi! Rafsancani’nin kurduğu Yezid düzenininde İran tam 35 yıl inledi, dünyadan tecrit oldu. Adam gibi Sakız bile üretemedi. Erdoğan’ın sunduğu budur. Erdoğan, tıpkı geberen Muhammed Haşimi Rafsancani gibi bir derin paralel devlet kurdu, suçunu cemaat üstüne attı. Paralarını dışarı kaçırdı. Erdoğan’ın Saray Sözcüsü İbrahim Kalın, zaten Şahın Kültür danışmanı Muhafazakar aydın Seyyid Hüseyin ve oğlu Vali Nasr’ın yetiştirmesidir. MGKcılar Selam tevhid davasındaki terör ve istihbarat suçlularının hepsini detaylı biliyor. Hapsettikleri polislerin vatansever olduğunu da! MGK’nin uyguladığı 30 Nisan 1999 tarihli 109 emirden oluşan gizli MGK kararlarında İran’a yaptırım kısmını 19 Ağustos 2000’de Zaman’da yazdım. Ne halt yediklerini en başından beri bilerek yazıyorum. AKP’nin İrancı kanadı ve Perinçelçilerin ne olacağını anlamak için İran Humeyni devrimine bakmanız yeterli. MGK domuzları bunları sevmez ki! Erdoğan’ın Saray’da foto çektirdiği teröristin IŞİD’ten olduğu net belli. İşte delili. Bunlar açıkca terörizme destektir.

Yıllardır Kuzey Amerika’da bu Ruscuk Sosyalist TÜDEVci İran devrimci dava adamları ile uğraşıyoruz. Hepsi İslam düşmanı, Türk düşmanı tıpler! İran devrimini yapan TÜDEV Sosyalistleri bugün neredeler biliyor musunuz? Hepsi kaçtı. Nereye? Rusya’ya kaçan olmadı. Hepsi ABD’deler şimdi! İran ile ilgili doktora yapmış Bülent Keneş’in topluma Sosyalist TÜDEV ile Humeyni işbirliği sonrası neler oldu anlatması lazım. Dinlerlerse tabii. Solcu dava adamları koyun değiliz diyor ama İran’da Humeyni devriminde Sovyet Rus destelçisi TÜDEVle Şahı devirdiklerini unutuyorlar. Sonuç? Kesinlikle 15 Temmuz Humeyni devrimi gibidir. Perinçek burada Sosyalist TÜDEV Partisi rolünde. Biliyorsunuz bunu KGB’den Haydar Aliyev kurdu. Geçen sene referanduma “evet” diyen Azerbaycan’ın durumuna bakın, kararınızı verin. Hanım 1. yardımcı, oğlan maliye bakanı, damat dış işleri! Yılmaz Özdil yazdı: Memleket babasının malıydı. Tapusunu eşinin üstüne yaptı! Tam referandum arefesinde, ibrettir bu! https://sozcu.tc/d7437c4

HAYVANLARI TERBİYE ŞARTTIR

Salih KILIÇBAY@yarimagiz  adlı twitter kullanıcı açıkca ben tehdit ediyor.

@sufitherapy Ey Faruk ASLAN Av sezonu açıldı. Menzil 30-150m.arası…

Kopyasını aldım, lazım olacak. Legal yetkililer seni tutuklamak için gerekli çalışmaları başlattı. Twitter hesabını bugün kapatır. Hayvanlara yapılacak muamele neyse yaparlar. Kim korkar hain kurttan demis atalarimiz! Havlayan bu kopekler isirmazlar! Zorbalikla diktatorluk gelirse milyonlarca hayat yok edilecektir! Eli silahli katillerin tehditlerini goruyorsunuz degil mi? Cehenneme bilet almak icin kuduruyorlar! Bu hayvanlari destekleyenler utansinlar! Ahmet Altan yine hakli cikti! Siyasal Islamci domuzlarin pompali tufekle silahlanmasi yeni degil! Fatih’te 1990’da kurmuslardi silahlanmayi! Salih KILIÇBAY köpeği! Gelmeyen kopektir! Sizin borunuz burada otmez! Zaten mezarda olan birini sehit edecegini sanan domuzlari Sufyan da kurtaramaz! It soylari! Harbiyeli Murad’ın boğazını keserek öldüren caniler rahat uyuyamayacak.

Capsiz yazar Nasuhi Gungor’u de 2010’da epey egitmeye calistim, ancak adam olmayan olmuyor! Herkesi adam etmek gibi bir gorevim yokmus demek. Fahrettin Altun ve Berat Ozipek, Mumtazerle beraber yanimdaydi! Ergenekon’u birde benden dinlediler! Guc karsisinda egilenler mert olamazlar. Mumtazer ile Ottawa’da yolunda bir Tim Hortons’da durmustuk! Hasan bey, Ergenekon bizimkinin icadi diye dalga gecti! Mumtazer cok gulmustu! Mumtazer Turkone’ye de bir ozur borcum var! 2010’da Niagara Falls yolunda sen kimin adamisin diye sordum! Bagimsiz insanim demisti! Dogruymuş. Nazli Ilicak gibi mert dik duran bir hanimefendi tum Islami tarikat ve cemaatlerden daha degerliymis! Boyun egebilirdi; konforu ret etti!

Siyasi Islamci yobazlari gectim; diktatore biat eden sozde Islami tarikat ve cemaatleri unutmayacagiz! Bu karanlik gunler hacaletini duyarlar. 10 bin basortulu hanimefendi bacimiz hapishanelerde zulum goruyor, iskence goruyor ve Buyuk Sufyan Diktatore biat edenler musluman oyle mi? Bir gerzek hadis uydurdu. Başka biri dedi ki Said Nursi ölmeden Evet’i kitaplarnda yazmış mış Hadiste Evet geçiyormuş Bunlar zıvanadan çıktılar Haşa Allah Evet diyor derlerse şaşırmayın. Ahmet Akgunduz’u superzeka sanirdik, diktatorluge Evet diyerek gerzek oldugunu kanitladi! Ogluna musavirlik ve bir kac milyona davayi satti.

Akar, darbenin kilit ismi Dişli ile ortak villa arsası almış http://aktifhaber.com/gundem/akar-darbenin-kilit-ismi-disli-ile-ortak-villa-arsasi-almis-h91267.html …

Aslında doğru tarafı seçmek çok kolay. Taraflardan biri; “Allah (cc) var gam yok” diğeri; “Reis var yeis yok” diyor.. Anlayana…

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi