Katilleri tanıyınız ki yarınlarda yüzlerine tükürünüz.

AKP ve Ergenekon ittifakının geldiği nokta Ahmet Altan’ın dediği gibi: Öldürecekler, soykırım yapacaklar, vatan haini oyunu ülkeyi sıfırlar! Katilleri tanıyınız ki yarınlarda yüzlerine tükürünüz.

Stalin, Hitler, Saddam, Kaddafi, Bin Ali, Udi Amin, Pinochet, Pol Pot, Mao, kan üzerine iktidar kurdular, hepsi tarihin çöplüğünde lanetlidir! Karadayı’m nasıl tüm ekibini tek tek sayayım mı? Bu soykırım domuzluğunu durdurmazsanız, hepsini deşifre edeceğim, ne mal olduğun anlaşılır! Mason Ali Türkşen, yaptığı tecavüzlerin hesabını vermeyeceğini sanıyorsa fena yanılıyor. Bunca bilgiye ulaşan senin gizlendiğin deliği bulur. Ortada görünmeyen Mithat Alpay, Arnavut MİTci çeltikler, Kafkas kökenl MİTci mazoistler var, hepsini yazarsam darbenin şekli anlaşılmış olur. CIA’nın başarısızlığa mahkum darbeler uzmanlığı konusunda yetiştirdiği en çapsız ÖKK eski komutanı Engin Alan, Azerbaycan’ı batıran haindir. Gündüzleri hapishanelerde işkence ve tecavüz yapıp, geceleri havuz medyada konuşan Hasan Atilla Uğur, dinsiz Çerkezdir, Perinçek köpeğidir. Çevik Bir’in sebataycı, İsrail nüfuz ajanı, Yahudi lobileri beslemesi olduğunu zaten bilmeyen yok. Nusayri Baas sistemi İsrail’in talebidir! Çetin Doğan, TSK’da 40 yıldır Nusayri Baas Diktatörlüğünü savunan ve ekipler kurmuş bir İslam düşmanı. Azınlıkla çoğunluğu yönetiriz sanıyor. Yaşanan gölge darbenin mimarı Saldıray Berk, Erzurumlu Nusayri Alevisidir. Gerçek Alevilerle uzaktan yakından alakası yok, Esad’a yakındır.

Ermeni Perinçek, Çerkez Çetin, Nusayri Saldıray, Dönme Çevik, 1 milyon güya “yobazı” katledince Ermeni soykırım iddialarını ispatlamış olur! Niyetleri de bu sanırım. Pakraduni hainlerden ne beklenirdi ki! Müslüman olmuş mühtediller AKPlilerden milyon kat daha insan, gerçek hak aşığı! İbadet, takva, ihsan, iman, Kuran, Hadisi yaşamada 10 numara! Erdoğan ve Süfyanizm, Türkiye’yi hukuksuz bir mafya, bir terör devleti haline getirdi. İslam’da, Kuranda Hadiste böylelerine itaat haramdır. Terör devleti tanımı Kanadalı Mühtedi bir Müslümanın doktora tezi konusu, ayrıca makaleleri ile Batı dünyasını aydınlatan bir yıldız bayan. Masum insanları koruyacak emniyet ve istihbarat sistemi ülkede yok. Böyle ülkelere terör devleti deniyor akademide! Hukuksuz devlet cihanda yoktur.

Martial art sporları kendini koruma amaçlıdır, kavga etmek, adam dövmek, terörize etmek için değildir. Etik dersi vermeden derse başlamazdım. Akmilis teröristlerinden biri Eyüp’ü terörize ediyor, beni ölümle tehdit etti. 7 kişi ile gez dedim, yakalarsam 3 vuruşta 6 ay hastanedesin! Hak edene dersini vereceksin. Kanada veya herhangi bir Batı ülkesinde Akmilisler gibi katil olduğunu deklare eden bir terörist 24 saatte kendini 25 yıl için hapiste bulur. Ülkede eli silahlı cani katillerin kim oldukları alenan belli. Sosyal medyada suçlarını itiraf ediyorlar. Herhalde bu şekilde korku salacaklar ve sindirecekler insanları! Cemaata attıkları iftiraların hepsini bu darbecilerin yaptığını herkes anladı da neden AKPliler kulak üstüne yatıyor? İftirayı takip yetiyor oysa! Herşey çok açık ve net.

Yurtdışında bile ekipler kurmıuş darbeci ÖKKcıların Türkye içindeki yapılanması AKP’den daha güçlü ve organize! Dinlemedikleri kalmamış ki! Ölü Ozanlar derneği filmini izlemişsinizdir. Sovyet Rusyasında nasıl tedbir yapılır hiç mi görmediniz! Escape filmi efsanedir ama denemeyin! Sağlıklı iletişim için başka formüller bulun. Askeri okulda iken arkadaşlarla kuş dili geliştirmiştik. Kimse anlamıyordu.Takipçi domuz MİTciler kafayı yemişti. Askeriyedeki Kuş dilimizi burada anlatsam ÖKK domuzları da öğrenecek. Sıkı takipçilerim bu domuzlar. Adam ve insan olmazlar ama uğraşıyoruz. ÖKK domuzlarını By Lock iddialarının ardında sağlıklı iletişimi bozma girişimi vardı. Hiç kullanmadım. Kalbi istihbaratı tabi herkes yapamaz. Ünal Tanık sadece gazetecilik yaptığı için tutuklandı. Oysa Erdoğan’a 2011’de kadar destek vermişti.

ÖKK domuzlarının maksatları belli. Sizi korkutmak, sindirmek, marjinal hale getirip, kendinize küstürmek, toplumdan soyutlamak, krize sokmak. ÖKK hackerleri özel hayatı yok ediyor, batılı ülkelerde bu casusluk ve suç kapsamında, İhbar ediniz. Hardrive’de saklayın herşeyi. Kaptırmayın kolunuzu, kafanızı, hiç bir şeyinizi. Tabi bu mümkünse. ÖKK hackerlerinden kurtulmak nerede ise imkansız. Yapacağınız tedbir, telefon ve laptopları her ay düzenli factory settinge reset yapmaktır. ÖKK hackerlerinden gelen bir email laptop, telefonunuza gird mi bu virüs trojen sizi 24 saat hareketlerinizi izliyor. Sizi sizle izliyorlar! ÖKK domuz hackerleri teknoloji kullanıyor. Bulunduğunuz ülkenin GSM operatorune ihtiiyaçları yok. İllegal dinleme, izleme yapıyorlar. Suçtur bu! ÖKK, domuzlarının bilgisayar ve cep telefonlarını kontrol etme formülü: Reklam veya hacklenmiş arkadaşınızdan gelen bir emaili açsanız yeterli oluyor. Mustafa Meşhur twitcisi bana ‘hayalperest’ demiş. Kim olduğunu fotonlo koyki ne kadar meşhur olduğunu görelim. Yaşadığın ülkeden haberin yok.

Cetin Dogan, Cevik Bir, Saldiray Berk, Engin Alan gibi katiller icin SADATla 245 kisi katletme kumeste av gibiydi! 1 milyon daha katledecek! Cetin Dogan, Saldiray Berk ve Cevik Bir domuzlarinin soykirim plani Erdogan ve Karadayi bilgisinde! Turk halki ne diyor?! Kanadali arkadaslar bu serefsiz OKK elemanlari buraya da gelmis! Telefonunuzdaki numaralar kopyalanmis, kimliksiz ID ile ariyorlar! Resetleyin herşeyinizi düzenli olarak! Soru soracak benden baska insan kalmadi mi? Cetin Dogan ve Cevik Bir, kendi boklarini Baklava diye AKPlilere yedirdi, kardeslerinizi kesecekler. Israil ve Yahudi lobisinden beslenen domuz Cevik Bir, Ruslarla anlasmis, damizlik Yahudi damat almis Cetin Dogan, sizi yobaz diye katledecek. Cetin Dogan ve Cevik Bir’in desmeye devam edelim: “Yobaz” dediginiz insanlar en az universite mezunu, masterli, doktorali! Yobaz sizsiniz! Eger ittihat ve terakkiciler Ermenileri de boyle zorla vatan haini kategorisine sokup katlettiyse Ermeniler hakli demekki! Devlet karari yok diye yıllardır Türkiye’yi savunuyordum. Bu domuzları gördükten sonra artık emin değilim.

Maalesef Erdogan, Cetin Dogan ve Cevik Bir, 1 milyon iyi egitimli vatansever guzel insani vatan hainleri diye soykirima ugratsa sevinecektir. Cetin Dogan ve Cevik Bir’in 1 milyon yobazi toplama kamplarinda soykirim planina 16 yildir soru sormak icin yasiyorum: Hepsi egitimli midir? Hepsi aydın insanlar değil mi? Size benzemiyorlar. Saldiray’in golge darbe projesinden daha milim sapma olmadi! Eger sonuna kadar uygulanacaksa Erdogan ve AKP’ye bye bye deyiniz, sonu kanlidır! Karadayi, Saldiray Berk’e 10 yilda hazirlattigi gizli darbe projesinde ne yaziyorsa aynen Erdogan’a uygulatiyor! Kullanacaklari isimler belliydi ve hepsini biliyordum.

TSK subaylarinin eslerini de tutuklayip iskence yapan Sufyanizm, ortak dusmanimizdir! Harbiyeliler bunca domuzlugu af eder mi saniyorsunuz?! Kin ve nefrete dayali dini boluculuk ve etnik ayrimcilik artik bir kenara birakilmali! TSK subaylarinin nasil vatansever oldugunu Hulusi Akar gayet iyi bilir. Bu mu sizin TSK’yı ve vatanı koruma ve kollama göreviniz? TSK icindeki memnuniyetsizlik ve homurdanmalari ne Erdogan ve Karadayi zor kullanarak veya cemaat ocusuyle susturabilir! Kimse yemiyor artik. Karadayi, TSK’da oyle bir boluculuk yapip hiyerarsiyi disiplini altust ettiki, bu ordu 3. Dunya savasi ciksa savasamayacak moralde bulunuyor.

Karadayi’nin Erdogan’i kullanip yaptirdigi 15 temmuz darbesinden yuzde 99 memnun degil! Terfiyi hakeden basarililar yerine dinsizler oturdu! Kendi çalınan terfileri niye savunamadılar acaba? Cemaata duyulan kin ve nefret bu kadar mı büyük! Önce infaz edilsinler sonra alırız mı diyorsunuz. TSK, Karadayi baskanligindaki Sufyanizm kumpasini fark etti ama cok gec kaldi! Bu Gladyo kemendini cikartmalari lazim; yoksa ulke yikilacak! Laik, milliyetci, Ataturkcu subaylar cemaat sevenler gibi TSK’da aydin insanlar! Karadayi, GATA’ya basortulu rektor tayin edip tahrik ettirdi. Yurtta Sulh Konseyi’ni Saldıray Berk bu tesbitleri yapmak için kurmuştu. Karadayi, Erdogan’in TSK icini bilmedigini bildigi icin karsit darbe potansiyeli olanlari Saldiray ve Perincek ile 15 temmuzda bicti resmen! Perincek grubu TSK’da yuzde 1 bile degil! Ulusalci, milliyetci, laik kesim guclu! Gercek Ataturkculerin Perincekle isi olmaz, cemaat gibi! Karadayi’nin 15 temmuz fake darbesinde RABITA, Rusya, Perincek, Saldiray, Dogan, Erdogan ve AKP var; olmayan tek sey cemaat idi! Yalana bakın ki yüzde 90 satın almak zorunda kaldı. Laik, milliyetci, Ataturkcu generaller, subaylar Karadayi’nin Sufyan Erdogan ve Baas diktatorlugu projesini sindiremez! Ortada en başından beri Cemaat meselesi hiç yoktu! Ülkeyi yıkıyorlar ve seyrediyorsunuz.

Cem Kucuk gibi Karadayi’nin kicik finolariyla ugrasmiyorum, size Buyuk kopekleri gosteriyorum! Azericede kicik it balasi, yavru kopek demek! Karadayi eski asker! Ona askeri lugattan tek bir sorum var: TSK’da hiyerarsiyi bozuyor diye 10 bin namaz kilani attiniz, siz bozmadiniz mi? Haklari ellerinden alinan TSK subaylari cig gibi buyuyor! Askeri ogrenciyi ezmek kolaydi Karadayi! Magdur ettikleriniz asıl sucluyu biliyor! Erdogan Karadayi’yi yakindan taniyor; asiri palazlanan AKP’yi kesip dograyacagini iyi biliyor! Perincek kopegi sorun degil, bulldogu kesecektir. Hocaefendi cok nazik, kibar, beyfendi uslupla Sufyanizm’in tiyatrosunu cope atti! Ben kibar, nazik olamiyorum, Karadayi’m! Kral sizi asacak! Karadayi daha ne kadar yasayacagini dusunuyor? Sufyanizm sistemi artik yasayamaz! Yobaz Erdogan cingenesini kral yaptiniz, babasini asacak! Yani siz babası oluyorsunuz. Karadayi da Erdogan da AKP de tasfiye edilen 160 general de cemaatin TSK’da darbe yapacak gucu olmadigini biliyor! Buyuk tiyatroya guluyorlar. Karadayi’nin Erdogan Sufyani oyuncagini elinden alabilseydik; kumpas kirilacakti! Laik Ataturkculer Erdogan’i fazla kucumsediler maalesef! Karadayi’nin Sufyani diktatorluk projesiyle basedecek 160 laik, Gercek Ataturkcu general ve nice subaylar Cemaatci yalaniyla tasfiye edildi! BU katilleri savunan ahmaktır.Eski Erbakanci babamla en son 15 temmuzdan once konustum; Erdogan’a Sufyan diyorum diye bana cok kizgin! Karadayi darbeci dedim, inanmadi! Askeri Vesayet en guclu donemini yasadigi halde AKPliler Erdogan’in askere haddini bildirdigini saniyor! Asker babam bile boyle dusunuyor! Karadayi’nin yonetim mantigi cok basit bir ilkeye dayaniyor: Kim palazlandiysa onu kesip dograyacaksin! Hizmet gozlerine batti, cekemediler! Erdogan ve AKP, Karadayi ve Askeri Vesayet Sufyanizm’in cenderesinden kurtulacak pehlivan degiller! Karadayi, izin verdigi kadar at oynatir! Karadayi, 1960 askeri darbesinden beri 15 temmuz dahil tum darbelerin icinde organizator! Toplum, hala darbeyle hic alakasi olmayan pesinde! Bu zulumler ne zaman bitecek diye bana soruyorsunuz! Turkiye, Karadayi ve Erdogan’in umrunda degil! Bu soru Karadayi’ya sorulmali! Darbeciyi ikna için yazdığımı halen anlamadınız mı? Anlayan bu zamana kadar anlardı. Erdogan ve Perincek domuzlari birbirine girecek diye bekliyorsunuz! Cakma lider Erdogan, Karadayi’nin Perincek kopegine host bile diyemiyor!

Katiller suç ve cinayetlerini yazıyor sosyal medyada açık açık.

TSK’da Karadayi istemedigi generalden subay astsubaya askeri ogrenciye kadar Erdogan ve Perincek’e temizletiyor! Gercek darbeciye soven yok! Erdogan, sivil darbe yapmis gozukuyor ama aslinda 2012’den beri asama asama Askeri Vesayet’in gizli darbesi ile Bayrak plani uygulaniyor! Karadayi’nin dugmeye bastigini nereden anladim? Tum istihbaratlar Golbasi’da MIT’e devredilince vatanseverlerin fislenmesi hizlandirildi! Karadayi, Erdogan’i hem kontrol etmesi hemde Sufyanizm-Gladyo operasyonuna hazirlik icin Hakan Fidan’i MIT’e atadi! Kimse gorevden alamiyor! Erkan Mumcu’yu 2007’de toplum anlayamadi ama aslinda Gladyo operasyonu 5 yil gec basladi! Karadayi, Cetin’i bileyip milletin ustune saldi! Karadayi, 2007’de Erdogan’i cumhurbaskani yapip 2011’den beri dugmesine bastigi Gladyo operasyonunu daha evvel yapmak istedi! Mumcu, çaktırmadan Abdullah Gül dedi aslında. Karadayi, sadece Cetin Dogan’in metotlarini yanlis buluyordu, Cevik Bir’in Halkin guvendigi Erdogan’i yonetmesi daha kesin sonuc alan metot! Erdogan’in Cevik Bir’den emir almadan tuvalete bile gitmedigi donemde Cetin Dogan’in 2003 Balyoz darbesini yapacagina inanmamistim! Oynadilar halkın darbeci asker nefreti ile ve AKP yükseltildi. Oysa  Erdogan ile Yahudi lobisi randevularini ayarlayan Cevik Bir’in emriyle Cuneyit Zapsu idi; findik kralinin tum is ortaklari kirli Yahudiler! Cevik Bir, 1997’de Erbakan’a Israil ile askeri ve istihbarat gizli isbirligi anlasmasini basbakan iken imzalatan, Darbeci Evren’in yaveriydi. Cetin Dogan ve Cevik Bir, iki koldan calistilar! Cevik Bir, emekli edilip Erdogan’in basdanismanligina Karadayi tarafindan neden atanmisti?!

Cetin Dogan ile Cevik Bir’in Karadayi ve MGK ekibine 10 Agustos 1999’da soykirim sunumu yaptigindan beri bu savas icin iyi hazirlaniyordum! Kendimi yetiştirdim ve hatta aştım diyebilirim. Cemaat medyasi aslinda 2011’de Sayistay yasasi degistirilerek kamu soygununu denetlemenin imkansiz hale gelmesinden beri muhalefet ediyordu! Cemaat dogrular yapilirken AKP’nin degil hep devletin yaninda oldu! Devlet ve AKP birbirine karisti ve hakli olarak destegini geri cekti! Ulkeyi sizofrenik bir deli yonetiyor ve tum yetkileri alacagi baskanlik ile yuzyilllik yikim yapacak! Karadayi memnun mu? Bu sizin eseriniz! 2011 yilina silbastan donulebilseydi, belki onumuzdeki 40 yili kaybetmemis olurduk! Erdogan ve AKP her kaldigi gun geriye dogru gidiyoruz! Erdogan, Ergenekon&Balyozcu ve Perincek ekibi ile ittifak yapmak zorunda kalmadan once Turkiye, Islam ulkelerine modeldi, simdi esamesi okunmuyor.

Sadece akademisyen degil, yetismis asker, polis, ogretmen ve gazeteciler sifirlandi! Yargi mensubu da kalmadi, Sufyan Erdogan ulkeyi bitirdi. Ulkemizde ise isini kaybeden akademisyen sayisi Harvard ve Yale’in toplam akademisyen sayisindan fazla! Egitime dusman diktator Erdogan, intikam aliyor! 1 milyar nufuslu Hindistan’da 1. Siniftan bilgisar ve ingilizce basliyor! Egitim bedava, saglik bedava! Information teknolojide dunya lideri oldu. Türkiye neyin lideri? Muslumanlarla her yerde dalga geciyorlar! Bilim de egitimde lider Hizmet’i kiskanmalari ve haset etmeleri bu talihin kirilmasi cabalarindandir! Islenceciler niye iskence yaptiklarini da bilmiyorlar; zevkine zulmediyorlar! Erdogan,kendi sirlarini bilenleri aklini kaybedecek kadar ezdi. Iskence yok diyen Bekir Bozdag’i bozdur bozdur harca! Daha fenalari da var ama yazmaya kalem varmiyor, yurek dayanmiyor! Yezidleri gectiler!

Ömür boyu peşlerini bırakmayacak

Belhac örneği ve Hizmet Hareketi’ne hukuksuzluk yapanları bekleyen uluslararası akıbet…

Abdülhakim Belhac (1966) Libyalı muhaliflerden. Kaddafi karşıtı Libya İslami Savaş Grubunun kurucuları arasında. Kaddafi baskısıyla ülkeden çıkmak zorunda kalan Belhac diğer arkadaşlarıyla birlikte çeşitli ülkelerde bulunduktan sonra Afganistan’a gitti. Çeşitli kaynaklar Belhac’ın Afganistan’da Taliban ve el Kaide liderleriyle teması olduğunu iddia ediyor.

Öte yandan, Abdhakim Belhac bugünlerde İngiliz Hükümetine karşı yürütülen hukuki mücadelenin baş aktörü olarak medyada.

Belhac ve hamile karısı 2004 yılında Malezya Kuala Lumpur Havalimanında İngiliz istihbarat örgütü Mİ6’in sağladığı bilgiyle tutuklandı. İkisi bir süre CIA tarafından gizli bir hapishanede tutulduktan sonra Libya hükümetine teslim edildi. Sonrasında ise Kaddafi’nin hapishanesinde işkence gördüklerini söylemek gereksiz.

Arap Baharı sırasında muhalifler Bingazi’yi elegeçirdikten sonra İnsan Hakları İzleme Örgütü ve muhaliferden oluşan bir ekip Belhac’ın CIA ve Mİ6 sayesinde Libya’ya iade edildiğine dair belgeler ele geçirdi.

Belhac, Libya’ya teslim edilişinin hukuksuz olduğu iddiasıyla dönemin Dışişleri Bakanı Jack Straw’a, MI6 şefi Sir Mark Allen’a ve İngiliz hükümetine dava açtı. BBC’ye verdiği mülakatta Belhac İngiliz yetkililerin Libya’da işkence ve kötü muamele göreceklerini bildiklerini ifade etmekte.

Belhac’a davasından vazgeçmesi için 1 milyon £ teklif eden Hükümet mahkemede dava konusunun devletin egemenlik haklarından doğan bir tasarruf (foreign act of state) olduğunu, bu nedenle yargılama konusu yapılmayacağını ileri sürdü. Buna karşılık 17 Ocak 2017 tarihli kararında İngiliz Yüksek Mahkemesi yabancı bir devletin fiilleri sözkonusu olsa da, olayda uluslararası hukuk ve insan haklarının ağır ihlali (grave violation) olması nedeniyle ‘devletin egemenlik hakkından doğan tasarruf’ doktrinin ileri sürülemeyeceğini ve dolayısıyla davalıların yargılanmaları gerektiğine hükmetti.

Bu olayda İngiliz makamlarının Kaddafi hükümetinin el Kaide bağlantısı olduğunu iddia ettiği Belhac’ın yakalanmasında, transferinde ya da kötü muamelesinde doğrudan bir katkısının olmadığını, sadece istihbarat sağladığını vurgulamak gerekir.

Belhac ve ailesinin durumu bir kere daha gösteriyor ki, 13 yıl sonra da olsa, faili bakan ya da istihbarat şefi de olsa yapılan hukuksuzluklar bir şekilde yargı önüne çıkıyor.

Hizmet Hareketine yönelik dünya genelinde yürütülen cadı avında Türk büyükelçilikleri yerli ve yabancı ortaklarıyla beraber Hizmetten olduğunu düşündükleri Türk vatandaşları hakkında fişleme yapıyor, bulundukları ülke makamlarıyla kişisel bilgileri paylaşıyor ve imkan bulmaları halinde hedef şahısları Türkiye’ye iade ettirtmeye çalışıyorlar.

Mesela, Türk okullarında çalışan iki Türk öğretmen MİT tarafından Malezya’da kaçırılmıştı. Yurtdışındaki diplomatlar ve Mit mensupları farklı ülkelerdeki Hizmet mensubu kişilerin Türkiye’ye iade edilmesi için hukuki ya da hukuksuz her türlü girişimi yapmaktalar. Dahası, bu hukuksuz girişimleri yapan memurlar da dahil hiç kimse, başta insan hakları gözlemcileri olmak üzere Anadolu Ajansı tarafından bile belgelenen Türk güvenlik yetkililerinin işkence uygulamalarından habersiz olduğunu ileri süremez.

İngiliz Yüksek Mahkemesinin Belhac kararı, Türkiye’de bir yaptırımı olmasa da, hukuk doktrininde egemenlik haklarının ya da dışpolitika faaliyetlerinin, özellikle de insan hakları ihlali sözkonusu olduğunda, iç hukuktan bağımsız olmadığını, dahası Türk hükümetinin hukuksuz kampanyasına destek veren yabancı yetkililerin de Türk polisinin işkence ve kötü muamelesinden sorumlu tutulabileceği anlayışını ön plana çıkarmakta.

Belhac’ın mahkeme süreci bitmedi, aslında daha yeni başlıyor. Mahkemenin sonucu her ne olursa olsun, Yüksek Mahkemenin devlet yetkililerin egemenlik hakkı ve dış politika faaliyetlerinde dokunulmazlığını sınırlaması oldukça önemli. Hukuk sürekli gelişen canlı bir yapı. Üstelik işkence gibi ciddi insan hakları ihlallerinde de zaman aşımı işlemiyor. Buna göre, Ankara’nın cadı avına katılan Türk diplomatlar, fişlemelere katılan Türk vatandaşları ve yabancı yetkililer ömürleri boyu bu hukuksuzluklarından dolayı bir şekilde yargılanabileceklerini akılda tutmalılar.

Bu çerçevede, Hizmet mensuplarının ve diğer mağdurların başta bu büyükelçilik çalışanları aleyhinde olmak üzere önümüzdeki dönemde uluslararası hukuku işletme çabalarında mesafe almakta zorlanmayacakları anlaşılıyor.

NEDEN YAZMAK ZORUNDAYIM

Yazacak kimse kalmadı. 2011’den beri aslında kimse ile konuşmuyorum. Nasıl bilgi elde ettiğimi ÖKK domuzları halen anlayamadı. Sufi therapy tezimde yazıyor oysa ki! Süfyanizm domuzlarının sizi vatan haini ilan edip infaz etmek için gerekçe uydurması zor değildi. 15 temmuz kullanışlı gerekçe verdi sadece! Sosyolojii’de Politikal Sosyal Hareket dersinde devlet terörü yapan dikta rejimlerin sol hareketleri 1970lerde nasıl yok ettiğini araştırdım. Ne yapıldığını bilimsel olarakta vakıfım. By Lock kullanmadım, zira bu ÖKK domuzlarının iletişimi ele geçirme savaşı verdiğini biliyordum. Verdiğim kamuoyuna bedava Politikal Sosyal Hareket ekonomisi dersidir. ÖKK domuzlarına inat, saklanmıyorum, müstear kullanmıyorum. Tedbir filanda yapmıyorum. Tedbir yapılacak zaman yapmadınız. Açık savaş zamanı! Beni takip edin diye kimseyi zorlamıyorum. İyi eğitimli arkadaşlar ÖKK domuz hackerleri gibi cahil olmadığı için beyin kapasitesi yeterlidir. Zaten beni takip eden istihbaratçılar sonunda kafayı yer, ya kanser olur, ya pes eder. Gözlük takmaya başlar, gözleri, beyni uyuşur domuzun! Facebookumda herkesi arkadaş kabul ediyorum ki, ÖKK hackerlerinin kafası karışsın. Hacklediklerinde 10 bin kişi vardı, yüzde 90 şakird değildi. Kasti elbette! Kontak bilgilerinizi silin, telefon edeni kaydetmeyin. Aslında laptopları 2011’de silmiştik. Eğer silmedi iseniz Süfyanizme esir düşmüşsünüz demektir. Hürriyet sadece Allah’a kul olup, kulluk edip, Ondan yardım dilemekle; hiç kimseye biat etmemekle elde edilir. Aksi halde izmlerin kölesisin. Medya yalan yazdığı için devlete talip iki grupta Dizilerle mesajı veriyor. Biri Vatan Sensin diyor, diğeri Diriliş Ertuğrul ve Kösem diyor! Ekmeksiz yaşarım ama Hürriyetsiz yaşayamam diyen üstad Said Nursi’yi sadece slogan olarak anladı iseniz, hicret etmek size zor gelmiştir. Hürriyet ve bağımsız olmak kadar kıymetli hiç bir şey yoktur. Süfyan, Diktatör veya zalimlere biat edeceğinize kuru ekmek yeseniz yeterlidir Henüz Bahar 2014’de vatansever insanlar için Türkiye’de can, mal, ırz güvenliği, düşünce hürriyeti kalmadı, hicret edin diye yazıyom sadece!

Clip to Evernote
1 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi