Makam, para pul, kadın ve büyü tuzakları ile Malum Dış Güç Zengin ırkçıların kucağındalar…

Bylock olayı tam cinnete dönüşmüş… Habertürk’te ikinci bylock depremi! Spor spikeri gönderildi!  “Kim çok bağırıyorsa bylockcudur” teorisi doğru çıktı! Bylockcuymus bu 3ü.

Liste bir Mustafa Varank’ta var birde, Gladyo operasyonunu yürüten MİT’te… Bu AKP’li üç trol yazarın bileti kesiliyor mu? Sinyal Saraydan geldi. Başından beri özellikle memurların zorla abone yapildığı Türktelekom avea kullananlar yandı gülüm ketenhelva! Bylocklu olma riski %50! Türktelekom/avea kullananlar biran önce aboneliklerinizi tamamen kapatın, telefonlarınızı aķılsız telefona çevirin! “ihraç ve enaz 7ay hapis”miş. Gerçi hiç akıllı telefon kullanmayanlar, hatta hiç telefon kullanmayanlar bile masumiyetini kanıtlayana dek 6 ay yatmış ve hayatı tepetaklak! Tedbirinizi alın!

BBP başkanı Mustafa Destici, ” S. Soylu,N.Kurtulmuş ve Tuğrul Türkeş’in faydalandığı nimetlerden faydalanmak için Ben de Varım’ dedi. Türkiyenin Şerefsizleri Ansiklopedisi Meydan Larousseyi aşar! Boy boy, cins cins, çeşit çeşit! En kalın bölümünü yobaz siyasi İslamcılar oluşturuyor. Şerefsizler ansiklopedisinin maddelerinden biridir A.Tuncay Özkan. Melih Gökçek, Ankara dinazoru olarak liste başı! Okuyanlar, yazanlar ya hapiste, ya da yurtdışında! Kitap fuarları büyük hüsranlarla sonuçlanıyor! Takım Elbise giyen beyefendiler hapiste, Abdullah Kığılı batmak üzeriyiz takım elbise alan kalmadı diyor. Son günlerde solun kalesi ETO’cu Cumhuriyet başta olmakla Odatv ve diğer yobaz laik kesim iyice çirkefleşmeye başladı farkında mısınız? Cemaat aklanacak korkusu hepsini sardı. İktidar savaşı kızıştı.

Erdoğan’ın tüm sapıkları böğürüyor. Kadir Misiroglu’nun raki icmesine itirazim yok! 1- erdogan’in butcesiyle icmesi kamu hakki icmek 2. Her Hiristiyan raki icmiyor musluman! Komediye bakin ki, Misiroglu’nun raki sundugu Kanadali Hiristiyan cok dindar, evinde televizyon bile yok! Anlatti olayı bana; aglasam mi gulsem mi bilemedim. İsim versem hemen tanıyacak. Sağlam bilgi. Rakici Kadir’i de YÖK’e atarlarsa super olur! Devlet parasi ile zikkimlaniyor! Kanadali tarih profesoru anlatti; zuladan cikarmis ve içirmeye çalışmış ama o zat hiç içki içmiyor ki! Kadir Misiroglu‘nu Saraya Şeyhul İslam olarak atanması çok yakışır. Böyle iktidara sarhoş lazım, hem ağzı küfürlü olsun hemde başında fes ile maymuna benzesin. Goril, maymuncudur.

‘FLYNN’ KRİZİ BÜYÜYOR. BHARA KURBAN MI VERİLDİ?

Flynn’in Adalet Bakanlığı’na Türkiye adına lobicilik kaydı yaptırması, bundan sonra da yapacağı için değil, başına bela olacağını gördüğü için çark etti. AKP/RTE hükümeti 2 milyon TL harcayarak Gülen aleyhine makale yazdırmış!  Trump, Her halti biliyor! Rusya ile iliskileri saklanamiyor! Trump’in Moskova partileri videosu Putin’in elinde! Holywood filmi degil, gercek Beyaz Saray Sözcüsünün açıklamasına göre, Trump Flynn’in TR’den para aldığını bilmiyormuş. Katarlı görünümlü Kasımpaşalı. Nereden nereye! İşte bunlar hep cihat! Cem Boyner’den Katarlı şirkete büyük satış kararı: 173 milyon liraya imza atıldı. Zenginler kaçıyorlar. Yıkım geliyor zira. Kimler mi yıkacak?

Erdogan, Hizmet’e en buyuk hizmetini Flynn’a 530 bin dolar rusvet vererek yapti! Skandali cihanda duymayan kalmadi; reklamin bedava olanidir. Hizmet bu zamana kadar yapacagini yapti; derin sessizlik hakli oldugundan! Erdogan ve haramileri cabaladikca yalanlarla daha derine batiyor! Putin’in Trump’a yaptigi bagislar yaninda Erdogan’in ki devede kulak kalir! Putin, Erdogan’dan daha zengin bir diktator! Pekin arkada duruyor. ABD’nin Trumpçı kanalı Fox’da F.Gülen artık ‘ABD yanlısı’ ve ‘muhalif’ olarak geçmeye başladı. Flynn olayı Gülen Hocaefendi ve Hizmet erenleri için ABD’de bir PR’a döndü… Allah, tuzaklarını işte böyle bozuyor.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence: Trump’ın verdiği kararın doğruluğu ortada demiş. Yok ya! Sadece Flynn’dan ibaret degil bu cete, ortmeye calisiyorlar! Pentagon ve Stratfor iliskileri arastirilirsa Hakan Fidan’a kadar ulasirlar. Değil mi George Friedman? ABD’de Barack Obama döneminde görev yapan ve aralarında Preet Bharara’nın da olduğu 46 savcının istifası istendi. İlginc! Trump, Erdogan gibi yargiyi bicip kendi yargisini olusturmaya basladi ise Amerikalilarin basina Turkiyelilerin basina gelen gelecek demektir.

RUSYA İLE TRUMP İŞBİRLİĞİ MEYDANDA!

Gazeteci yazar Aydoğan Vatandaş’ın twitlerini okuyalım: “ABD Adalet Bakanlığı, Preet Bharara’nın istifa etmesi istenen 93 savcı arasıda isminin olduğunu doğruluyor. Bharara’nın gitme olasılığı, Zarrab davasının seyrini değiştirmez. İddianame mahkemece kabul edilmiş. Top yargıçta ve Jüri üyelerinde. Trump iktidara geldikten sonra ve etrafında bu kadar Rus etkisi varken, Preet Bharara’yı bir gün mutlaka yerler diye düşündüm. Siz Preet Bharara’yı Zarrab davasıyla biliyorsunuz. Ama New York ve New Jersey’de Rus Gizli Servisi’ne çok ağır darbeler de indirdi. Bharara’nın, 2013’te bir başka Rus İstihbaratı operasyonu:” https://www.fbi.gov/newyork/press-releases/2013/manhattan-u.s.-attorney-and-fbi-assistant-director-in-charge-announce-health-care-fraud-charges-against-current-and-former-russian-diplomats-and-their-spouses …

Bharara 2010 yılında 10 Rus ajanını deport ediyor. İşte Bharara’nın 2015 tarihli Rus İstihbaratı operasyonu: Bharara’nın geçen yıl Rus İstihbaratına vurduğu darbelerden biri: https://www.justice.gov/opa/pr/russian-national-pleads-guilty-connection-conspiracy-work-russian-intelligence …

GÖRÜNMEYEN DARBECİ KİMLER?

AKP’ye göre her akademisyen potansiyel bir terörist! Zira görünmeyen darbeci Amsterdam grubu domuz Gladyo ekibi, aydın, gazeteci istemiyor. 15 temmuz’un haber verilmesi işlerine gelmedi. Peki, o binbaşıyı siz niye dinlemediniz? Rica ediyorum susmayın. Tutuklanan hamile kadınların bebeklerinin cennet kokusu hatırına. Susmayız. Mafya cumhuriyeti için tabi ki Evet diyorlar; AKP’NİN KANAAT ÖNDERİ SEDAT PEKER ve silahlı mafya grupları oldu. Erdoğan yalandan ağlıyor ve çakma düşman listesi kabarıyor: Almanya, Avusturya ve Hollanda eklendi.  Erdoğan’ın ‘Nazi artıkları’ oldukları tescillendi, kontrollü kriz aleyhlerine döndü. İpe sapma gelmez bir F… suçlamasıyla tutuklanan gencecik bir kadından elime ulaşan mektubun kısa bir bölümü diyor Amberin Zaman. Yasin Aktay hıyarı bitmedik daha, AB’yi sildik diyor. Kitaplarını yak o zaman. Hayir siz komple bittiniz! Ortaklik yaptiginiz Batinin ve Dogu’nun Islam dusmanlari seytanlari halen! Bu millet sizi asla af etmeyecektir! Yobaz Erdoğan ve Harami AKP’lilerin ülkemizi ne hale getirdiğini anlatan bir karikatür. Herkes Türkiye’den bahsediyor ama nasıl bahsediyor? Ülke itibari yerlerde sürünüyor, Türküz demeye, Türkiye vatandaşıyız demeye utanıyoruz. Allah bizi tez kurtarsın.

Karakol’da işkence altında zorbalıkla itirafname imzalayanlar, Mahkeme’de baskıyla imzalatıldığını söylesin. Hiçbir geçerliliği tabi kalmaz. Güzelim Anadolu erenlerine akılalmaz zulümler yapılırken dilsiz şeytan olanlara acımak gerekir. Oysa Hizmet’ten hiçbir kötülük görmemişlerdi. Anadolu’da hangi Hizmet insanını araştırırsanız, fakir çocuklara burs verip, zekatını malını mülkünü Allah yolunda harcadığını öğrenirsiniz.

BİR ACI GERÇEK…

AKP’lilerin insanları çakallaştırmasını hayretle izliyorum. Özlerine döndürüyor belki de! Münafık olanlar fırsat buldular. Müslüman yapmazdı. Sülalede herkes AKP’li olmuş. 2013’de Ömer abime dedim ki neden Ninemiz Christian’a yalan söylüyorsun, Hizmet okul parasını bana ödettin, paran oysa vardı dedim. İşte böyle çakallar. Alman Manevi Ninemiz Christian, Büşra üniversite okuma şartı ile 9 bin Avro verdi. Abim parayı Hizmet’e vermedi, villasına yatırdı. Yalancı! Hizmet ile köprüler atılınca AKP’li abim Alman Manevi Ninemiz Chrstian’ın Büşra için bankaya yatırdığı 9 Bin Avro’yu Hizmet’e verdim demiş. Kızını Hizmet’e aldırmak için 2012’de bana yalvaran Ömer abim ve Fatma yengem, şimdi bana ve Gülen Hocaefendi’ye sövüyor. Kurban olsunlar. Olayın aslı nasıldı? Neden bireysel hikaye anlatıyorum? Acı Gerçek diye… Benzer hikayeleri erenlerden dinliyorum. Manisa’da AKP milletvekillerinin çocuklarını okutan öğretmen hapiste, eşini de hapsetmişler. Suçu, bu çocuklara burs bulmak, börek yapmak…

Bu süreç öncesi AKP’li abim tek kızını devlet okulundan üniversiteye gidemeyeceğini anladı, Hizmet okuluna aldırmam için yalvardı. 2012 idi. Yiğenimi severim, abime çekmemiş, Şakird potansiyelli bir damata yatırım yapayım dedim, Hizmet okuluna yazdırdım, okul parasını bana ödetti. Zengin ama cimri abimin kendi kızının okul parasını bile fakir olan bana ödettiğini duyan babam kızgnlıkla 11 saat araba sürüp yaşlı halinde ta Altınoluk’tan geldi ve bana çok kızdı. Babam Osman ile 2012 buluşmamız çok komikti. Oğlum sen deli misin, aptal mısın; Abin zengin, sen fakir. Tek kızını kendi okutsun, cimri o dedi. Biliyorum dedim ama yiğenim için değer. O kızını düşünmüyor olabilir ama yiğenimin babası ve annesi gibi cahil olmasının istemem dedim. Babamın beni anlaması zordur. Koyu AKP’li abim Ömer hasta dedim, eşi de. Onları terapi yapması için kızları Büşra’ya son paramı da verdim. Babam Osman çok duygusal bir muhafazakardır. Ağlamaya başladı. Abin senin tırnağın olamaz dedi; gitmiş arsa satmış, cebime 100 bin TL koydu. Babama senin paranı istemiyorum diye ret ettim. Kardeşim Fatih ile zorla göndermiş. Bizim ailede zaten çoklarının normal kriterine göre pek kimse yoktur.

Alman Ninemiz Christian, 40 yıldır Alanya’ya gelir, bizim ailenin üyesi sayılır. Ateisttir, Allah’a inanmaz. Yarı Hollandalı, sevgi insanıdır. Ateistle konusunda görüşlerimi değiştiren bir insalcıl Avrupalı. Eşi, çpcukları ve torunları hayırsız çıktı. Bizim ailede kardeşlik, dostluk gördü ve manevi akrabamız oldu. Dış dşman fobisi numarası yapan Ömer abim, tek kızını bu Alman hayırsevere Nine yaptı. Alman Nine okul masraflarını ödüyor. Kurban olun ona, tırnağı etmezsiniz. Hanımın dili benden daha sivridir. Karakoyun Türkmenidir ve kimse başa çıkamaz. Çakallık yapmak isteyen Ömer abim gibi zombi çok AKPli var! Katilim olmak isteyen abime eşim dersini şöyle vermiş: Yıllardır bir çocuk yapamadın, çok beceriksizsin. Erkekliğin mi kalmadı? Bari kardeşin Fatih çocuk yapsın da sev, belki sana terapi olur. Çok ağır olmuş. Ancak başka türlü bunların ayılacağı da yok. Ölüm terhis belgemi şehit olarak imzalayacak ebedi cehenneme müştak bir katil arıyorum. Davetiye çıkardım, cesareti olan münafık tercihimdir. Abim Ömer, Kanada’ya bilet alıp geleyim, seni öldürmeye talibim dedi. Samimidir ama salaktır.

Hz. Yusuf as gib her daim Sevgililer Sevgilisi, Refiki Ala, Allah’a kavuşmak ister gerçek Müslüman. Ölümü son zanneden zaten mümin değildir. Dünyayı tek cennet zanneden Yahudilere döndü yobaz Siyasi İslamcılar! Ölümle tehdit edip korkutacaklarını zannediyorlar. Korkan sizlersiniz! Allah, ölümlü cesetten hapis ruhunu ebediyete terhis edince buna ölüm demiyoruz. Terhis belgeme ebedi katil ruh imzası atmak isteyen gelsin! Olayları oldugu gibi anlatiyorum! Aile ici mesele degil Erdogan! Ailemizle araniza giren kara ciban! Patlatmaya calisiyorum ki bu kara cerahat aksin! Erdogan icin kardesini katledip gozune girecekmis, yaranacakmis sevgili kabadayi Omar Sharif! Buna da mertlik, kahramanlik diyor! Manyaklar! Hikaye anlatmak degil derdim! Erdogan’in insanlari ne hale getirdigini gostrmek! Abim, Turkiye’ye gelirsem kafama sıkıpta kahraman olacakmis!

BİZİM AİLE

Tam dizilik bir ailemiz var bizim. Bizim ailede tum kardesler, az veya çok Ingilizce, Almanca, Isvecce, Rumca, Rusca bilir! Gelin cesidimiz boldur; hepsi koyu milliyetci kardeslere sahibim. Koyu AKPli ve koyu Turk milliyetcisi Omer abimin de ilk esi Isvecliydi! 1 yil bizde kaldi, Isvecce ogrendik! Annesi Norvecli, baba Rus idi! Uvey annem ise Giritli Rum musluman; abim son esi gibi! Uvey anne hicbir gelinin dilini anlamiyor! Ideal kaynana! Hanim Giciktır hiç anlaşamadı kaynanası ile ve Rusca konusurdu bazen. Baktı olmadı, Azericeye geçti. Hanima uvey kaynana ile kavga etmek istemiyorsan Azeri Turkcesi konusma, Rusca konus akli verdim ama Turkce ogrendi, Giritliyle savas yapti! Türkçesi benden daha iyidir hanımın, ancak Türkerden laf çakmayı, laf sokmayı öğrendi. Zira Türk milleti kadar boş ağızlı millet yok diyor. Azerilerde böyle boş bekarlık olmaz. Kadınlar kocasına adeta tapar, laf filan sokmaz pek. Giritli de Bizans entrikasi bol; laf savasini kim kazanmis ki Azeri kazanacak! Karakecili Turkmeniyiz; isimiz cok zor bizim vallahi! Azeri kadınları çok kıskançtır, dişi sineğe bile baktırmazlar.

Koyu AKPli abim Omer, son Giritliyle evlenene kadar sayisiz Alman sevgilisi vardi! Mektuplara cevap verir. Islam’a davet edince pek geri gelmezlerdi! Tabi abim bilmiyor Alman sevgilileri niye bir daha gelmiyor! Zinadan baska nasil vazgecirebilirdim ki? Simdi Almana Hollandaliya sovuyormus! Onlarca Alman, Isvecli ve Hollandalinin yazlik evleri anahtarlari da AKPli abimde durur! Hem para kazan hem söv! Dunya sana guzel abicigim! Bazi Almanlar ise abimin mektuplari ve poskartlari benim yazdigimi anladi! Nasil dedim! Omar Sharif’in Almancasi kotu, seninki iyi dediler.

AKPlilerin dis dusman fobi algisi samimi degil! Iran mollalari bu fobiyle 38 yildir populizm yapiyor! Oyuna gelmeyin ve aptal olmayiniz! Kardesim Fatih’in 2. Alman esi, Berlin’in postaci guzeliydi! Dogurduktan sonra cok kilo aldi; Alanya’ya yerlesmeyi ret etti. Bosadi garibani! Kızını Alman üveybaba büyütüyor. Kardesimin bir onceki esi Isvec’te Stockholm Gumruk Muduru idi! Iyi egitimliydi! Koyu Katolik! Kadina kardesimi adam et dedim; 6 yil ugrasti ama başaramadı. Yeni geline başarılar dilerim. Dutch biraz.

3 yildir ulkeye turist gelmiyor; Avrupali turistten ekmek kazanan AKPli kardeslerim sinek avliyor. Hala Erdogan’a degil, bana sovuyorlar! AKPli kardeslerime guluyorum! Dis dusman fobisi gaziyla sovuyorlar! Yahu gelinler Avrupa’dan, 35 yildir Avrupali turistten ekmek yiyorsunuz! Yeni Hollanda ve  Isvec karışımı gelinimizin ruhu parlak ve heyecanli; musluman olabilir ama kardesim Fatih, ne zaman musluman olacak bilmiyorum! Ilk gelinimizde Almandı ve musluman olmuştu, 1989’da bir Kadir gecesi. Ancak akrabaları geldi, zorla götürdüler kızı. Mükemmel bir ruhtu, gözü arkada ağlayarak giderken ona ve kardeşime çok üzülmüştüm. Kardesim Fatih, yine 26 Martta 46. doğum gününde yabancı gelinle evleniyor! Bu kacinci dugun sayamadim! Gelde sana iskence yaptiralim diyorlar! En son 2000’de 2. Alman gelinin düğününe Alanya’ya gelmiştim. Bizim aileyi çözebiline aşk oldun. Daha 2 adet Abbas dedeleri anlatmadım. Babaannem Hacer’in hayatı zaten başlı başına bir filmdir. Bizim genetik sağlamdır, daha uğraşıpta yenen hiç çıkmadı. Bakalım Erdoğan ve domuzları benle uğraşabilecek mi?

EHLİ KEYF DARBECİLER!

Her darbenin ehli keyf grubu vardir; zulmun degmedigi AKP tadini cikarsin bakalim; sopa yemeye baslayinca hallerine acimayacagiz herhalde! 12 Eylul darbesinde sikiyonetim 2 yil surmustu; 2012’den beri devam eden sivil gorunumlu askeri darbe 4 yili gecti; OHAL zulmun agirlasmasi! Dunya’da asiri irkcilik ve fasizm moda; Hitler donemi cinnet yasaniyor! Vatan haini ve vatansever birbirine karisti; oysa namertler bellidir. Avrasyaci 15 temmuz darbecilerinin bir ideolojileri oldugunu sanmiyorum! Dansoz gibi kivirtiyorlar! Erdogan ile dokulari uyustu! Ilkesizler! Turkiye’ye yobaz Islamcilarin layik gordugu diktatorluk; Iran, Rusya, Cin, Kuzey Kore ve Suudi Arabistan’i gecebilir! Yobazlik had safhada! Samsun’da meslekten ihraç edilen Emniyet Müdürü Güvenç E., sokak ortasında dövüldü. Yeni Türkiye’de herkes kendi adalet sistemini kuruyor. Türk adalet sistemi bu barbara cezasını veremezse, Devlet bilinçli bir şekilde toplumsal kargaşanın önünü açmış olacak… Mafya cirit atıyor, kimsenin adalete zaten güveni kalmadı.

Iran’daki devlet despotizmi Rusya, Cin ve Kuzey Irak’ta bile yok! 35 yil sonra liberallesme basladi; yasanan dinsizlik artik gizlenemiyordu! Iran’da yasanan travma oyle buyuk ki, Tahran’in yarisindan cogu Allah’a inanmiyor! Zalim munafik Mollalarin dedigine inanan kimse kalmadi! Yobaz Iran mollalari dinsizligi ve yozlasmayi getirdi! Islam dusmanlari Erdogan ve AKP ile bu modeli, tekfirci terorizmle evlendirip uyguladi. Enemy Territory filmini izleyin! Sozde Iran Islam devriminden sonra yobaz mollalarin yaptigi gasp, tecavuz ve diktatorluge gidisi anlatiyor!

Darbenin askeri, sivili olmaz! Karargah ve OKK, MIT askerleri, uniformayi cikartip AKP kiliginda, sivil gorunumde darbenin azilisini yapti! Her askeri darbe bazi kesimlere dokunmayip. aydin kesimi ezmistir! Yobazlari cope atmasi zaten kolaydir! AKP, bos yere sevinmesin! Bittiler! Bazi AKPli aymazlar darbe mi TSK yapsin diyor. Hayir, yaptiklari ortulu darbenin sona ermesini istiyorum! Size dokunmuyor diye keyfin gicir! Erdogan, halki Askeri Vesayet darbesini engelledik diye aldatti; Ergenekon AKP’yi ele gecirdi; diktatorluge direnenleri hapsetti; diktaya direnen her kesimden masuum insanları magdur ettiler. Mesele başından beri cemaat meselesi değildi. Ancak çamura yatanlar, vurdumduymazlar, ıslık çalanlar zulme uğrayınca bağırıyor.

Karargah, islik calmayi surdururse Erdogan 15 temmuz ganimeti ile diktatorluge gitmemek uzere oturacak! Saldiray’in plani bu degil elbette! TSK, Pentagon’un 15 Temmuz’u ile felc edildi. Karargah, hedef saptirmayi biraksinda ne zaman Gladyo’dan kurtulacak halka dogru izahat versin. Pentagon, neden NATO’yu bypass yaparak 15 Temmuz ile Turkiye’yi Rusya kucagina atti sorusunun yaniti onemli! Flynn skandali kilit noktasidir. Siyasete hic karismiyoruz diyen Karargah, 15 Temmuz’un tam ortasinda; TSK bu Gladyo planinda iki ates arasinda kaldi. Cemaat gunah kecisidir. 15 temmuz’un Pentagon ve Stratfor projesi oldugunu Hakan Fidan ve Ibrahim Kalin; cok sayida ustduzey AKP’li de biliyor! Itiraflar bekliyoruz. 15 temmuz Pentagon’da planlandi! Saldiray Berk, 5 defa gidip detaylara kumpas hazirlayici olarak cevap verdi! Erdogan rolunu oynadi, o kadar. Bunları itiraf ve özür gelmesi yetmez elbette. AKP’li Akdağ hala kıvırtıyor. İyi de Dugin 1 gün öncesinden Melih Gökçek’e söylememiş miydi? Ya Perinçek o da 1 gün önce söyledik diyor ama Erdoğan duymuyor öyle mi? Yalanları artık bırakınız. Sizin AKPli koyunlar gibi aptal değiliz. Gerçekler ortaya çıkmadan hiçbir şey düzelmeyecek.

Cevabi belli sorular soruyorum! 15 Temmuz aslinda Pentagon savas tatbikati; tipki 2003 Balyoz gibi! Dusman, Hizmet oldu, Rusya dahil hepsi dost oldu! Klasik mavi kuvvetler ve kırmızı kuvvetler taktiği. Arada beyaz kuvvetler güya Özel harp elemanları oluyor ve kahramanız diye çıkacaklar ortaya. Daha vakti gelmedi. Eger Saldiray Berk’i Pentagon ile 5 defa gorusmeye Karargah gonderdiyse, hiyerarsi de bu emekli Pasa nerede duruyor? 15 temmuz sirri midir? Saldiray Berk, Eylul 2013 ile 14 Temmuz 2016 arasinda ABD’ye niye 5 defa gidip, her seferinde Pentagon’da bulundu? Hulusi, Berk emekli mi yoksa görevde bir asker mi? Emrinize tabi mi?

Eger Hizmet erenleri, kadere riza ve Allah’tan razilik imtihanini kazanirsa; Hicbir Zindika ve Sufyanizm yenemez; tekerlek tumsege takildi! Once Allah mi, yoksa kullar mi razi olmali? Sufiler arasinda ihtlaf var! Sufi terapi master tezimde Gulen Hocaefendi gorusu daha agir basti! Kadere iman, Allah’in verdiklerine razi olmak, vermediklerini takinti yapmamaktir! Allah’in sizden razi olmasi, siz Allah’tan razi oluncadir. Allah’in isine karismak kadere tas atmaktir! Gaybi sadece Allah bilir; Levhi Mahfuz’dan asagisina ulasmak ise tabi ledunni ilim gerektiriyor. Firavun ve Karun kibri tasiyanlari ikna etmeye calismiyorum! Hz. Musa’nin kavmini hicrete ikna etmeye calisiyorum! Firavun bogulur ordusuyla. Sadece devlet degil, insanlarin tapusu da ellerinde! Isledikleri suclari, delilleri karartiyorlar! 4 yil oldu; hala haramiye delil buluyoruz.

31 Mart 1998 MGK’sinda neler oldugunu tek tek anlatayim mi? Erkan Mumcu da biliyor bunlari! Karadayi ve Kivrikoglu ezbere biliyor! Of ki of! Saadetin Tantan, Bu cakallara Gumusdere cetesi diyordu! Gulen Hocaefendi, Kapadokya cetesi demis! Islam dusmani bir ekip, Turk asla degiller. 31 Mart 1998 MGK’sinda Bugun tasfiye edilen isimlerin cogunu Cevik Bir getirdi. Perincek’in fislemeleri! Osman Faruk Logoglu sahitlerdendir! Erdogan’in Emniyet’te yaptigi tasfiye tamamen Dogu Perincek’in Aydinlik’ta 17 yildir yayinladigi isimler! Saadettin Tantan’a sorun, soylesin size kim bunlar!

NEDEN 15TEMMUZ.COM DİYE DOMAİNİ 1 YIL ÖNCE SATIN ALDINIZ?

Saray, muneccim degilse 15 temmuz 2016’dan bir yil once niye http://15temmuz.com  domain satin aliyor? Savci kalmadi ki, hesap sorsunlar! Erdogan ve Mustafa Varank’in http://15temmuz.com  sitesinden tevafuken haberim oldu! Ayni ismi almak isteyen biri, Saray sahibi; fark etti. Domain ismi http://15temmuz.com  sozde darbeden bir yil once satin aldirdigina gore Erdogan 15 temmuzda darbe organizesine erken baslamis demektir. Mustafa Varank ve Erdogan, eger inkar ederse belgesini de yayinlayayim! 15 Temmuz’da darbeyi demek ki son gun filan ogrenmemis bu cakallar! Mustafa Varank’in satin aldirdigi http://15temmuz.com  10 temmuz 2017’ye kadar uzerlerinde; godady’den hosting baglantisi Saray’a cikiyor Mustafa Varank, adami Ferhat Topkaya’ya neden 03.10.2015’de http://15temmuz.com  domaini satin aldirdi! Erdogan mi emir verdi! Kumpascilar belli! Mustafa Varank, http://15temmuz.com  sitesini, domain ismini neden 15 temmuzdan önce satın aldığını açıklasın, bu kumpas belki çözülür. 15 Temmuz 2016’dan 14 ay once Saldiray Berk’in TSK’da tasfiye listesi Erdogan’in savcisina gitti! http://15temmuz.com  bu tarihte alinmis.

Turkwebhosting’den 15 Temmuz 2003 ile 15 Kasim 2003 arasinda aktif olan http://15temmuz.com  godady’den Mustafa Varank’a 2015’de geciyor diyorlar ama. Böyle bir bilgi google’da çıkmıyor. Bu sitenin ilk sahibi hemen aciklama yayinladi. 2003’de İlk alinan isim 3 Ekim 2015’de Saray’a geciyor! Evvelki alanlarin alakasi yokmuş güya.

Sitede açıklama hemen geldi. Saray’dan yazıyorlar. Okudum, tutusmuslar! Site kendinden cikmissa nasil cevap veriyor! Domain tarihcesinde bu hikayesini dogrulayacak bilgi yok! Kaynagim saglam! Mustafa Varank’i Erdogan ne kadar fircalasa azdir; arasira dovuyor da! http://15temmuz.com ‘i satin aldirdigin Saray hostingden belli ki! A bre kumpasci salak kardesim! Madem http://15temmuz.com  10 Temmuz 2015’den beri sende degil; ayni siteden nasil iddialari cevapladin? 15 temmuzcu seytanin hizmetlarlarini madara etmekten yoruldum! Hukuk olan bir devlet, bu domuz guruhu, hapishanede mezara kadar tutmalidir! 15 Temmuzda bir tasla kus katliami yapan Kurmay zekayi kutlamak degil lanetlemek gerekir! Kendi milletine dusman olan MGK, OHALla zulmediyor. 15 Temmuz Buyuk Tiyatrosu Oscar odulunu Hak ediyor! Bas Villian ve Joker’in Suicide Squade belli! Enchanted adli cini de siseden cikardilar! 140 pasanin sozde darbe tiyatrosuna karisip basarisiz olduklarini iddia eden dugundeki pasalar, asil 15 temmuzun organizatoru domuz ekipler! 15 temmuzda dugune giden pasalar 15 temmuz darbesinden habersiz gorunup postu deldirmiyor! Askeri ogrencileri harciyor; nasil olsa sahtedir! Saray’in 15 Temmuz’da secmesi tesaduf degil! Hulusi ile Fidan, 15 temmuz OKK torenini 14 Temmuza aliyor ki darbeyi dugunden organize etsin! Bu darbeci Gladyo ekipleri, yetişmiş beyinleri işten atarak, hapsederek ve sürgüne zorlayarak Türkiye’nin “beyin ölümünü” gerçekleştiriyorlar. Gidişat Kuzey Kore’den daha kötü. ABD ve Rusya, ülkemizi herc ü merc savaşından sonra tıpkı Almanya gibi ikiye bçlüp kendi arasında paylaşabilir. Bunun işaretleri ortada. Avrupa’nın da yıkılmasına ABD gözyumabilir. 2. Dünyab savaşında Hitler’i başında destekleyip 1944’de kadar kasten müdahale tmeyen ABD, daha sonra 50 yıl devam eden bir sömürü sistemi kurmuştu. 250 bin Amerikan askeri bulunan Almanya’da 1995’de Amerikan askeri sayısı 38 bine düşürülsede BND tamamen CIA kontrolünde. MOSSAD etkiside büyük.

Turkiye’de 4 yildir yasanan Gladyo operasyonunun merkezi zaten Amsterdam! Salaklar kendilerini kimse takip etmiyor saniyor; hesabi sorulacak. Bakalim TSK, daha ne kadar Flynn, G. Jenksin ve Amsterdam Gladyoculara gozyumacak diye izliyorum! MiT ile ortaklar, AKtrollar kopeklik yapti. Rus hackerlerle Letonya ve Litvanya üzerinden çalışıyorlar. İtalya’da başka bir merkezleri daha var. ABD’de Californiye ve New York’ta da iki ayrı koordine merkezi. Flynn ve Amsterdam Gladyo ekiplerinin tum sosyal medya nifakcilarini tesbit ettim! AKtrollara DM’den ne yapacaklarini emrediyor Gladyocular! Rusvet verdikleri Flynn’in Hollanda’da ortak calistigi Yahudi Amsterdam grubu Gladyo merkezi! 4 yildir Aktrollarla beraber nifak saciyorlar! RTE, Gülen hareketini tüm ABDde kumpasa uğramış bir topluluk olarak tanıttı ve bunun için 530,000 $ ödedi. Kumpası da kendisi kurdu. Şu an tüm Amerika RTEnin cemaate kumpas kurduğunu öğrenmiş oldu. Olay otluk verir vermez soluğu Putin’in şefkatli kollarında aldı Recep.  100 binlerce insan sucsuz yere hapiste Haklarinda iddianame bile yok. Kaya denen bakana Muamele sertmis Anasiyla icerde olan bebelere sor muameleyi anlatsinlar … Nejat Uygur rol yapmayı bayağı iyi öğretmiş… RTE 15 yıldan beri TR’de rol yapıyor, %50 cahil inanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlik yıllarında ,usta tiyatrocu Nejat Uygur’dan ders aldığı ortaya çıktı. RTE’nin oynadığı en iyi rollerden bazıları: 1. Müslüman rolü 2. Kahraman rolü 3. Vatansever rolü.

FAŞİZM’İN YÜKSELİŞİ KASITLI

Totaliter rejimin tüm sözcüleri Hollanda’da bu adamı parlatıyor. Peki Geert kimdir ? Hollanda’nın Perinçek’i… Sanırim Türkiye nin muttefikleriyle AKP nin muttefikleri farklı..Bütün sıkıntı bu aslında…Beni eleştireceğinize, bu ülkenin bakanlarını Avrupa’ya çıkamayacak hale getirenleri eleştirin. Ben hakikaten hicap duydum.. Müttefiklerimize , Suriye’de uçuşa yasak bölge kuralım dedik, Hollanda’da inişe yasak bölge kurdular. CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici: Varlık Fonu’nu gelişigüzel harcamak için kuruyorlar diyor. Devlet bablarının çiftliği olmuş. Çavuşoğlu Fransa’ya indi. Karşılayan yetkili kişi yoktu Türkiye Cumhuriyeti hiç bir dönemde bu hale gelmemişti. Cezaevinde “dayak ekibi” kurulmuş ve halen azami şiddetle güç gösterip sindirme ve korkutma peşinde domuzlar.  Asker ve polislerden oluşan dayan ekibi, asynı zamanda tecavüzcü ekipleri de olan alçaklar. Falaka dahil her türlü işkence yapılıyor. Hocaefendiye CIA/FBI ajani diyen SEREFSIZLER Buyrun okuyun AKP Cemaati araştırmak için ABDde FBI ajanları kiralatmış. Turk halki avrupa mentalitesini bilmiyor Avrupali pragmatisttir. Senin evetin hayirin umurunda degil Avrupalilarin tek derdi ulkesinin refahi. Avrupada DITIB camilerinde yapilan ajanlik ve casusluk faaliyetleri ic huzuru dinamitlemeye yonelik faaliyetlerdi. Rahatsizlik buradan basladi. Dunyanin hic bir ulkesi bir baska ulkenin topraklarinda kendi ic huzurunu bozmaya yonelik casusluk ve ajanlik faaliyetlerini kabul etmez. Ozellikle cami gibi siyasetin disinda olmasi gereken mekanlar MIT burosu gibi calisiyordu Avrupadaki cami ve dernekler bunun zararini ceker. Oysa bu kurumlar tarafsiz kalsa ve siyasete bulasmasaydi avrupadaki turkler icin en hayati sey olan lobi faaliyetlerini basariyla yapacakti. RTE’nin iktidar hirsi avrupada DITIB gibi 40 yillik birikimi sifirladi avrupada istenmeyen kurumlar haline getirdi. Sonrada diplomasi alaninda sesi dinlenmeyen itibari olmayan ve TR dusmanlarinin karsisinda ezilmeye mahkum bir TR goreceksiniz dunyada.  Artik avrupada TR yararina lobicilik faaliyetleri yapmanin hic bi etkisi ve getirisi olmayacak Kaybeden basta avrupada yasayan turkler olacak. Avrupada yasayan turklerin en buyuk sorunu yasadiklari ulkenin gerceklerine ters orantili buyuyen ve bir turlu asilamayan uyum sorunuydu. Ozellikle son yillarda RTE’nin medya yoluyla avrupadaki turkler uzerindeki etkisinin artmasi bu problemi daha da derinlestirdi. Kontrolsüz buyuyen AKP populizmi azinlik psikolojisine sahip turklerde asiri ozguveni tetikleyerek hircin ve kustah bir nesil meydana getirdi. Allah Adil-i Mutlaktır! Cemaate terörist deyip Avrupa’ya “bunları ülkenize kabul etmeyin” diyenlere bugün Avrupa terörist muamelesi yapıyor.

RUHLARI KALMADI, RUH YÜKSELİYOR…

Erdogan’in Baskanlik diye birey ozgurlugunu gaspi, aslinda asagilik kompleksinin son ruhsuzlugu! Diktatorlukle Islam’i teblig mi olur yobaz? Individuation terimini cok duyacaksiniz! Birey ozgurlugu degerini Muslumanlar Bati’ya kaptirdigindan beri eziklik yasiyor!Asagilik kompleksi. The Spirit, RUH’un defterini durecegiz diyen karanlik ruhlari hayretle izliyorsunuz! Ya Hayy u ya Kayyum, Ya Ehad u Ya Samed bitsin cabasi! Allah’in dinini aslina dondurecek RUH. Yani the Spirit! Bu ruhun temsilcilerini bitirecegiz diyenler kendi ruhlarini seytana satan zombiler! Dinin kulture, kulturun ise dine evrildigi ruhsuz kaos donemi yasaniyor! Devlet aygitini fasistce kullanan yobazlar icin din politik guctur! Devlet’in dikta ettigi hic bir kutsallik Allah’in dini degil! Kutsallik tabularini put yapanlar Allah adina uyduruyor! Insansiz kutsal olmaz. Bati’nin ve cihanin Islam’in spirituality ile ruhsalligi ile tanismasina engel olmak isteyen yobazlar&fasistler, Allah’in nuruyla savasiyor!

Spiritual but not religious Sadece Bati degil tum dunyada yayiliyor. Spiritual growth, ruhsal gelisim arayisi Islam’i Hakiki Isevilere tanitti. Politik dinlerin yobaz coplugu; sosyal insaatla guce tapan putlasmis sozde kutsal metinler, bireyi ozgur kilmiyor! Allah, esir olun demiyor! Insanlarin cogu devletlerin caktigi, politik emelleri olan hicbir dine artik inanmiyor, Fransizlar demis Bricolage yapiyor, iyiyi aliyorlar! Spirituality, ruhsallik, 21. Yuzyilin yukselen tek ortak degeridir insan icin! Barbarlik, irkcilik, kultur kibri, emperyalist kibir degildir. Bati dunyasi aydinlarinin kimsenin kibrine ihtiyaclari yok! Exceptionalizm kibir tasir! Bati’ya verecegimiz tek deger kardeslik ve insanilik.

Hz. Yusuf kendisine ihanet eden 10 kardesini af etti; ancak biraz surundurdu! Kibirlerini kirdi! Tovbe etmelerine yardimci oldu, kin tutmadi. Hz. Yusuf’tan sonra ihanet eden o 10 kardesin soylari yine sapitti. Kayiplarda bugun! Kesmir’de Hz. Isa efsanesi kitabimda hazin oykusu var! Kin tutarsak saf kalamayiz ve nefsi zekiye zedelenir! Kindarlari betimlememin nedeni kin duymam degil! Kinci dinciligin yobazligini anlatma! Adimiz miskindir bizim. Dusmanimiz kindir bizim. Buralardan gider olduk. Kalanlara selam olsun diyor Yunus Emre! Kin ve kibir cennette yok! Insani insandan ayirmam! Kin ve nefret duymam! Kotuluklere dusmanim! Mesele sahislar degil! AKPlilerin persona sorunu, Hitler devri psikozu! Kalpsiz bir donem yasiyoruz ve kalbi olmaya ihtiyacimiz var! Gosteris budalasi olanlardan yeterince cekmediniz mi? Populizmle yalan yobazlik. Genellikle muhatabima kalbinden gecenleri direk soylerim! Baykal ve Gunay da nasibini aldi! Listesi epey uzundur! Herkesle irtibatim kalbidir.

Deniz Baykal, 1999 secimini kaybettiginde ilk ziyaretcisi idim! Ne yapayim diye sordu! 3 saniye beklemeden hemen istifa et dedim! Etmisti! Baykal, neden istifa ettem lazim diye ilk defa gordugu bana sordu! Gerekcelerini izah ettim! Torun sev biraz dedim! Guldu! Kalbimi okuyorsun. Baykal, herkes bana diren basarisizliga ragmen diyor; sen git diyorsun dedi! Nasil geri donecegini anlattim! Guldu. Yine kalbimi okuyorsun! Ertugrul Gunay, beni merak etmisti! Gittim Bakanliklar ofisine; 2 saat konustuk! Gozler ve kalp, 4 saat konustu! Gordugum en temiz vicdandi! Ankara’ya geldigim Agustos 1998’de gunde 5 haber yazinca tecrubeli gazeteciler kafayi yedi! O.S. nasil hemen herkes sana konusuyor dedi! Sirdır bunlar, ama merak eden çok.

Spiritual analogy, tahattur, hads, ilham, hatirlama ve hatirlatma yapiyorum! Gozlerine baktigim ruhunu kaptirmistir; yalan soyleyemez Sufiye. Gazete okumuyorum; 9 yildir televizyon seyretmiyorum! Bu kadar derin bilgi nereden cikiyor diye 12 bilinmeyenli bir denklem var! Cozun hadi! Bazi takintili sakirdler de agima takiliyor! Size balik olmamayi, balik tutmayi gosterdim!Psycho-education bu; kafami sisirme diyen biraksin. Profesyonel bir psikolojik savas uyguluyorlar, hemde gostere gostere! Psikolojik harp nasil olurmus gorecekler; kanser olurlar insallah! Hizmet entelektuellerin zeka, ilmi ve kalbi beslenme kapasitesine guvendigim icin, daha ziyade takip eden nifakcilari catlatip gicik ederim! Cok yabanci devlet istihbaratcilari beni takip edince kafayi yiyip birakiyorlar; 6666 takipcim iyi dayandilar. OKK domuzlar da dayanikliymis. Huri gilman hayali kuran yobaz siyasi Islamcilar, melek gibi insanlara zulmederek, tecavuz ederek cennete gidecegim saniyor! Cehennem itleri… Dunya hayatini cennette Huri kazanmaya adamis zavalli erkeklere acimak gerekir! Cihadiniz yalan; din putunuz yalan; parti pirti hayati yalan… Fahise kadin yoktur; fahise erkek vardir! Ebedi ruhunuzda ise zaten cinsiyet yoktur! Huri ve gilmanda da cinsiyet yoktur! Cenneti bilmezler!

Şemsi Tebrizi; bir fahişeye parasini oder, bir saat Islam’i anlatirdi! Boyle bir kadini Mevlana evlat edinmisti; melekleri gecmisti takvada! Sarhos ve fahise denilen bir kadini bar onunden alip evine goturmektir dervislik! Sen melek misin dedi Kanadali! Hayir dedim sadece insanim! Sarhosu, zina edeni, sokakta yatan evsizi; oteki dediginiz herkesi anladigimiz ve empati yaptigimizda bu zulum bitecek. Insan var, oteki yok.  Avrupa’da 25 milyondan fazla musluman yasiyor! Erdogan ve AKP’nin Hollanda populizmiyle diktatorluge Evet cikarma oyunu ayiplaniyor! Lanetliler bu zombiler. Hitler ve SSler gibi. Asylum seeker olayini Turkiye’de Iranli, Afgan, Irakli ve Suriyelilere sorun; 5-10 yil bekleyenler bile var! Kisa surede cevap cikmasi zor! Erdogan’in Hitler ve AKP’nin Nazi partisi, MIT’in Gestopa, Karargah’in ahmak oldugu konusunda bir Batiliyi ikna etmem en fazla 10 dk suruyor. Nerede gorulmus Arslanlarin cakallara yem oldugu? Erdogan goril ise AKPliler cakal ise ormanda filden buyuk ve kral Arslan var; domuz sevmez. Biliyorsunuz kilicimi cekmisim; kalemimin hic affi yok! Ayrimcilik, irkcilik, esitsizlik yapan kimi gorurseniz Batili yetkililere bildiriniz. Sufyan’in diplomatlari ve Maarif vakfi gibi yabanci devlet casusu gorulen marifetsizlerin daha hizli persona non grata olmasi isimize gelir! Madem AKPliler Bati ulkelerinden kovulmak istiyor; birakalim def olsunlar! Batida eksik olsalar daha iyi! Zaten faydalari yok, zararlari cok.

Erdogan fasizm ile Turkiye’nin yurtdisindaki kazanimlarini da sifirliyor! Gurbetcileri kovdurmak bizi lobisiz birakir! Ahmakligin zirvesidir. Aydin muslumanlarin Bati’da Hiristiyanlarla yasamasi, Malum milletimin zenginlerinin oyunlarini bozuyor! Erdogan fasizm dalgasina yariyordur. Trump’in hedefi Avrupa’da fasist liderlerin iktidara gelmesi! Erdogan ve AKP sana kopeklik yapabiliriz demis olmali! Ayrisma hedefliyorlar! Islam ve Turk dusmanligi derin devletin en buyuk zafiyeti ve acziyeti! Erdogan gulyabanisi arkasindan kin& nefretlerini sonuna kadar kusuyor. CHP icindeki Ergenekon, maalesef Erdogan fasizmini destekliyor! Yalandan muhalefetle dusman kandiriyor! Tum muhalefet darbecilerin elinde! MHP’nin bir ozel harp partisi haline getirilmesi, MGK, MIT; Kapadokya Pakrudini; Gokturk&Ergenekon, Karargah ve Erdogan’in ortak calismasi! Erdogan, BBP’nin basina Okkes Sendilleri getirin emri vermis! Alperen Ocaklari’ni tetikci yuvasi yapacaklar; asiri milliyetci koda oynuyor!

Avrupa, Hitler fasizmine direnmisti; Erdogan fasizminin yeni Hitlerizm oldugunun farkinda! MHP ve CHP umariz yeni Yenikapi oyununa dusmezler. Fasistler fasistleri sever! Yobaz Siyasi Islamci fasistler ile Ergenekoncu fasistler, fasist Trump ve fasist Putin asigi oldular: şaşirmayinız. Fasist Erdogan, Avrupa’da kendisi gibi fasist liderlerin iktidara gelmesi icin sahte Avrupa dusmani Sufyan gorevini hizlandirdi; Trump emri olabilir! CIA başkanı ile yeni görüştü Erdoğan. Rus popülist ırkçı. Jirinovski: Hollanda Türkiye’ye karşı küstahlık yapıyor diyorsa anlayın durumu. Makam, para pul, kadın ve büyü tuzakları ile Malum Milletin kucağındalar…

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi