Mert ve namertleri görelim. Vekiller sineyi millete dönsün, başkanlık yasası ölümdür!

Domuzlardan bir taş daha Cehennemin dibine bugün yuvarlandı. Humeyni’den sonra İran’da uyuşturucu ile krallık kuran Haşimi Rafsancani öldü. AKP Diyadin Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akif Yardımcı, koruma polisi Ç.A ile birlikte Adapazarı’nda 1,5 milyon liralık eroinle yakalandı. Erdoğan ekibinin yıllık uyuşturucu ticareti cirosu 100 milyar doları geçiyor. Ağar yönetiyor.

Ümit Özdağ: Tek adam rejimi kuracak bir değişikliğin önünü açıyor; tarih Bahçeli’yi affetmeyecek  dedi. Bahçeli’yi kimse af etmeyecek. Onu o koltuktan indiremeyenleri, 7 haziran 2015 seçim sonuçlarını piç edip Erdoğan diktatörünü destekleyeni de af etmeyeceğiz. Sineye millete donup istifa etsin baskanlik diktatorlugune karsilar! Maval okumasin! Her partiden istifa 200 u gecse mert ve namerti goruruz. Vekiller Meclis’e girmeye çalışıyor, polis darp ederek içeri almıyor. Neden sorusunun yanıtı ise “Talimat bu yönde” oluyor. 5000 üstü $ alanlardan kimlik fotokopisi isteniyor. TL hesabını $’a çeviren uyarılıyor. Yabancılara emlak satışları zorlaştırıldı. Ne oluyor mu? Ne zaman bi kanun değişikliği yapılacak olsa iki gün sonra bir yerde bomba patlıyor gündem değişiyor.Yine olmaz inşallah! Kılıçdaroğlu Açıkladı:’15 Temmuz Kontrollü Darbe girişiminden sonra, 20 Temmuz’da gerçek darbe yapıldı’. YANİ HİZMET HAREKETİ SUÇSUZ!!! Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz kontrollü darbe girişimi – Tr724 http://buff.ly/2i5E2O7

Hapsedilen Amazon kadınlarını özledim. Aslı Erdoğan ve diğerleri. Amazonlar tarihte Karadeniz bölgemizde yaşamış cesur kavimdir. Smyra, yani İzmir’i kuran Amazon savaşçısı. Akperest beyinsiz sürüsü Türkiyenin ekonomi, eğitim, sosya-kültürel, madenler vs HER ALANDA çökertildiğini göremeyecek cehennem kütüğüdür. DEAŞ’ın, Avrupa’ya kaçmak isteyen Suriyelilerin böbreğini, uluslararası alıcılara sattığı ortaya çıktı. Ya Rabbi, Zemheri ayaz var dışarda, zemheri ayaz var ruhlarda ne olur Masum ve Mağdur kardeşlerimi darda ve zorda koyma koru kolla onları.

Siyasal İslam’dan bu toplumun öğrendikleri; Yalan,iftira,küfür,dini istikballerine alet etmek ve makam ve para.. Kısaca münafık alametleri.. Sabetay ve Masonlar hiçbir zaman Yahudi olamazlar herzaman onların hizmetkeradir. Pakrudiniler ise Yahudi kökenlidir. RTE bir adım önde gibi. Ahmet Altan bir gün hapisten çıkacak ve despotların pespaye halini yine yüzlerine haykıracak. 16 ay önce yaşanacakları nasıl anlatmıştı.

Türkiye’de hakkında tutuklama kararları bulunan Şerif Ali Tekalan,Texas’ta bir Üniversiteye rektör atandı. Dünya biliyor ve sahip çıkıyor! Toplum hala uyuyor. Oysa ki zaman birlik beraberlik zamani. Tek cozum bu! NOKTA! PETO (Perincekci Teror Orgutu) uyesi kisiler TSK’yi bitirdiler.. Ama kendilerini bekleyen tehlikeler mevcut.. That’s right! Neo-takfirist is a dead ideology and it is meant to be dead! Muslim cannot be terrorist, if terorist cannot be stayed as Muslim We need to be ruthless with jihadists & Islamists. Utterly ruthless. But stop the casual hatred for Muslims — which is growing.  Erdogan and his neo-takfirist terror organizations and militans cannot be representative of Islam! Hz. Ali and Ottoman cleaned distorted one. Orthodoxy had Islam’s number 1300 years ago. Nothing new there. But Islam is the faith of 1.5 billion people. Stop pretending otherwise.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi