Neden Risale-i Nurlar, Süfyanizm, Zındıka, Erdoğan ve Perinçek’in ortak düşmanıdır?

İlk Fuat Avni’den mısra:

Hiç kimse yok kimsesiz

Herkesin var bir kimsesi

Ben bugün kimsesiz kaldım

Ey kimsesizler kimsesi

Avni (Fatih Sultan)

Devlete emanet devlet memuruna tuzak kurup domuzluk manzarası sergileyenler münafıklığın ana şartını sergiliyor: Emanete hıyanet. Münafıklık zirvesidir.

Münafıklar dün sabah Kütahya’da ÜÇÜZ çocuklarından bir tanesi %98 Engelli, bir tanesi %78 engelli bir anneyi gözaltına aldılar. Lütfen çekin artık şu ellerinizi bayanların, engelli çocukların üzerinden münafıklar! Hatice Hanımı, Polislerin götürdüğünü gören komşuları çocukların yanına geliyor ve çocukların dayısını arayarak çağırıyorlar. Terör Şube Polisleri Hatice Kokoğlu’nu, çocuklarının yanlız kalacağını düşünmeden gözaltına alıp emniyete götürdü! Bu Kanada’da suçtur ve o polislerin mahkemeye verirler. Ev Hanımı olan Hatice Kokoğlu, çevresinin baskısı, çocuklarının bakımı ve eşinin tutuklu olmasına dişini sıkıp sabretti.

İkisi Özürlü, 3 çocukla tek başına kalan Hatice Hanım, zaten maddi sıkıntılar içerisinde ve çok zor şartlar altında yaşıyordu. 5 ay tutuklu masum eşini ziyaret için Fethiye’ye gidip geldi. Çünkü kısa bir süre sonra Güvenlik Bahanesi ile İbrahim Kokoğlu, Kütahya’dan Muğla Fethiye’ye nakledilmişti. Bu kasıtlı bir zulümdü. Üniversitede Memurken İhraç olan eşi İbrahim Kokoğlu, 15 Ağustos tarihinde gözaltına alındı ve suçunun ne olduğunu bilmeden tutuklanarak Kütahya Hapishanesine kondu. Karanlık süreç bittiğinde hakkında iddianame bile hazırlanmamış olacak, zira ortada bir suç yok, icad edilecek suç olursa buda ayrı bir zulüm. Bu zulümlere sessiz kalan münafıkların bahaneleri tükendi.

Sürecin başında ne oluyor Türkiye’de diyen Din ve Politika’da en saygın isim hocam Paul Freston’a, İbni Arabi ile İbni Teymiye savaşı dedim. Terörcü zihniyeti temsil eden yobaz Siyasi İslamcılar tarih boyu oldu ve katillikler yaparak hep cehennemi boyladılar. Büyük Süfyan’ın kıskançlığı, hasediyle mücedditlik ve teblig makamı haramilere geçemiyor. Devlet terörü ile zulüm yapanlar geçmişte İbni Arabi’yi de ezen yobaz hırsız zihniyetti. Hastalıklı bir virüstür. Gülen’in Arapçası Dahhak’tır. İbni Arabi hazretleri, 1960’da yeni mücedditi üstadın talabesi Ceylan abiye türbede üç erbainden sonra söyledi. İbni Arabi’nin bugün devamcısı Gülen Hocaefendi. Bu silsile müceddit silsilesidir. Mevlana, Rabbani, Halidi Bağdadi, Said Nursi’den geliyor. Bunu inkar ve ret etmek için çevirmedikleri dalavare kalmadı. Kibirleri ve kinleri bu yobazları cehenneme ehil hale getiriyor. Bu dünya da sonlarının ne olacağı tarihten bellidir.

SADATcılara, fişledikleri 20 bin twitter kullanıcısı muhalifi öldürme fetvası vermişler. Hayrettin Karaman imzalıyor ölüm fermanlarını! Katillere çağrım var. Hz. Çmer hicfret ederlen zalim müşriklere ne dediyse onu diyorum. Hodri meydan. Cesaretiniz varsa gelinde öldürün. Gücünüz sizin zayıf garibanlara yeter. Şaka yapmıyorum, Şam Taşı Tepe’sinde yaşıyorum. İngilizcesi Shamrock. Arayanlar bulur beni. Saklanmıyorum. Öldürmek isteyenlere hayat sunarım Sufi olarak! Daha önce de pek çok rejim katili öldürmeye geldi, hidayet yolunu gösterip yolladım.

Tüm Süfyan ve Yezidler, Yavuz Sultan Selim’den korkarlar. Köprüye adını vermekle geçmez bu korku! Bir Yavuz gelir haramileri çöplüğe yollar. Yavuz Sultan Selim cennetmekan, Şam’ı fethi sırasında İbni Arabi’yi rüyasında gördü ve çöplük olan yerde mezarını buldu. Araplara inat türbe yaptırdı. Moğollar, İbni Arabi’nin ilminden çok korkmuştu sadece. Şam Taşı Tepe’sinde ömrünü son geçirdiği camiyi Şam çöplüğü yaptılar ki, unutulsun. Moğollarda İbni Arabi’yi kurdukları Yezid düzeninde sakıncalı buldu. Erdoğan’ın beslendiği İbni Teymiye anlayışında tefsiri ilk kullananlardı. Bu harici yobaz zihniyeti hortlattılar ve onlara sadece cehennemde başarılar dilerim! Moğolların yıkıntısı ve travmasını İsmail Gaspıralı güzel anlatır. Gülen Hocaefendi gibi modern okullar açmıştı. Hizmet, devamcısı görülüyor. Ne yapsalar bu gerçek değişmeyecektir.

Erdoğan ve AKP’nin sonunu izah edeyim. Tarih tekerrürden ibarettir. İbret alsaydılar zaten tekerrür etmezdi. Hulagu, Baycu Noyan ile dünyaperest, ölümden korkan sözde Müslümanları öldürüp eşlerini cariye olarak askerlerine dağıttı. Allah’ın zalim kılıcıydı. Bu devirde de Allah’ın hangi zalim kılıcı kullanarak bu münafıkları cehenneme postalayacağını yaşarsak göreceğiz. İbni Arabi’nin son eseri Esma-i ilahiyenin insan kişilik yapıları üzerindeki görünümüydü. Yanında Kur’an’ı bile bulundurmayı yasaklamışlardı. Bu münafıklar Hizmet erenlerine benzer zulümleri yapıyor. Kuran, Cevşen ve Risaleler suç delili diye toplandı, evlerde Elmalı hamdi yazır tefsirleri, Hadis kitapları dahi toplandı ve mahlemeye sevk edildiler. Bu manzaralar, Abbasilerin yıkılış sahnesine çok benziyor. Moğollar gelmeden önce toplum aynen bu haldeydi. Hırsızlık yapmayın diyenleri hapse atmıştı Halife bozuntusu ve mollaları fetva yazmıştı. Kokuşmuştu, yozlaşmıştı toplum. Konforlu, zevk içinde Karun gibi yaşıyorlardı. Camilerde namaz kılıyor,her yıl farz olmamasına rağmen gösteriş için hac yapıyorlardı. Helal ile haram birbirine karışmıştı. İyi insanlar hapiste asılsız suçlamalarda süründürülürken, haramiler güç zehriyle eziyordu.

Moğolllar gelip İskenderiye kütüphanesini yakmadan ve Bağdat’ta 1 milyon müslüman erkeğin kellesini uçurmadan, İbni Arabi son eserini yazdı. Toplumdan umudunu kesmişti, gelecek nesillere yatırım yapmak istedi, bozulan nesil kısa sürede düzelecek gibi gözükmüyordu. Moğollar gelip Saray’ındaki havuzunda boğdular kibirli İslam Halifesini, ahaliyi de acımasızca sokaklarda öldürdüler, kadınlara açıkca göstere göstere tecavüz ettiler ve haramilerin tüm mallarını gasp ettiler. Halife ölmüştü, yeni kral Moğolllardı. Kibirli İslam halifesi edepsiz bir hırsızdı, laf anlamaya ve hesap vermeye de hiç niyeti yoktu. Kirli Mollaları İbni Arabi’yi allam etti kellam etti ve mahkemede suçlu buldu. İdam cezası halk nezdinde büyük tepki toplayınca yobaz İslam halifesi lütfetti ve cezası Şam’da sürgüne çevrildi. Kimse yanına gitmeyecek, ekmek ve su bilevermeyecekti. Koca şeyhlerin ekberi ahir ömründe bir Piri faniydi. Kimsesiz biçimde öldü. Cenazesini gömmeye bile ahali cesaret edemedi. Üstelik kaldığı yeri çöplük yapmıştı Halife! Şam Taşı Tepesi hayal ürünü bir yer değil. İslam Halifesi, Allah’a değil altına, puta tapıyorsunuz diyen İbni Arabi’yi idamla yargılamıştı ama sonunda kendisi havuzda boğuldu.

Erdoğan ve AKP’nin tabi olduğu tekfirciliğe dayanan İbni Teymiye ekoiü, Moğola kin ve nefret ürünüdür. İbni Arabi yolu sevgi ve aşk merkezlidir. Gülen yolu gibi, hayatı ve imanı temsil eden hal lisanı ile insaniliktir. Moğolların Türklerle evlenen ilk nesli dahil, hepsi Sufi Türk Müslümanlığı içinde eridi. İbni Teymiye’nin yazdığı travma tefsiri ile değildi. Bu tefisr İngilizlerinde Osmanlı’yı yıkmada kullandığı Arap ırkçılığına dayanan hastalıklı İslam üretir. İbni Teymiyeci terör örgütleriyle Erdoğan, İngilizlerin de Osmanlı’yı yıkmada kullandığı bu yobaz Arap ırkçılığı tefsiri yorumuna dayanıyor. Hainlerin yoludur. Hayrettin Karaman’ın salvoları kurtaramaz.

Moğolları kimse yenemedi. İki sebeple yok oldular. Salaklar Japonya’yı fethe giderken gemiler battı, boğuldular. Gemileri Çinliler yapmıştı! Çin malı berbat, çürük olur sözü ta buradan gelir. İkinci sebep, Moğolları bilek gücü değil, İbni Arabi, peşisıra gelen Mevlana sufiliği mağlup etti. Evlendikleri Türk kadınları Sufi olmuştu! Moğollar, bebekler dahil tüm erkeklerin kafasını keser ve kafatası kuleleri yapardı. Korku o denli hakimdi ki, hırsız Halife faturası çok ağır oldu topluma. Müslümanlar yüzyıl kendine gelemedi. Anadolu’da insanlarda epey Moğol kanı, genetiği vardır derler. Tüm erkekleri öldürüp, kadınları cariye alıp hamile bırakma Moğol zevkleriydi. Selçuklu’nun çöküşünü anlatan Mehmet Saray doktora tezini kısmen Moğol travması üzerine yaptı. Size oradan aktarıyorum. Bunları atmıyorum. Baycu Noyan’ın Anadolu hikayeleri mitoloji değil. Bir kale dolusu askeri tek başına teslim alır, erkekleri tek tek öldürür, kimse direnmezdi. Korkunun yol açtığı şeref ve onur kaybı, mertlikte genetik kodları bozdu.

Halifeye biat etmeyenleri hain sayıp öldüren hırsız harami müslümanlar, Baycu Noyan’ın güç gösterisi karşısında hemen Moğol köpeği olmuştu! Baycu Noyan, tüm Anadolu’da yıkmadık, köy kasaba, belde, şehir bırakmamıştır. Hırsızlık devlet adeti olduğu için hainleri kolayca satın aldı. Özetle hırsız Halife faturası çok ağır oldu topluma. Müslümanlar yüzyıl kendine gelemedi. Haramilikle devlet oldum sananlar hep satışa geldi. Moğol Komutan Hulagu, Kibirli İslam halifesi bozuntusu edepsiz hırsızı kendi havuzunda Baycu Noyan’a boğdurdu, Ertuğrul filan öldürmemişti. Tarihe yalan katarak kendi kafasına göre değiştiren iktidar beyin yıkıyor sadece! Osmanlı dizileriyle ecdatı zalim, haremci, gaspcı gösterenleri kınıyorum. Ecdat lanet eder size.

Moğolların tarih sahnesinden çekiliş şeklinde iki morality, ders var. 1. Çinlilere gemi yaptırmayacaksın! Malzemeyi eksik kullanmışlardır! Moğolların toplam 120 bin kişilik ordusunun tam 90 bini Japonya’ya giderken Çin kölelerin yaptığı gemilerde ilk çıkan fırtınada alabora oldu. Çin ekseni, Rus ekseni filan diyen birileri var ya ülkemizde, Moğollarda Çinlilere güvenmişti! Çin malı ucuz ama çürük olur sözü ordan gelir. Allah’ın zalim kılıcı Moğolların yok oluşundan çıkan 2. ders: Erkeklerin hepsini öldürseniz de Türk kadınlarıyla Sufilik hakkınızdan geliyor. En önemli ders: İbni Arabi, Mevlana, Rabbani, Mevlana Halid, Said Nursi, Gülen Hocaefendi gibi şahıslar ölseler de, bıraktığı miras yaşıyor. Hırsızlıkla, kamu soygunuyla, zulümle kimse abad olamıyor.

Moğollar, milyonlarca müslümanı öldürüp, İslam medeniyetini yıkmadan önce İbni Arabi, sürgünde hapsedildiği Şam Taşı tepesinden çok uyarmıştı! Gladyo infazcıları nerede olduğumu merak ediyorsa söylüyeyim. Şam Taşı tepesindeyim. Kader buraya sürükledi. İbni Arabi’yi de kader son yıllarında oraya götürmüştü! Madem Diriliş Ertugrul dizisi İbni Arabi’yi pek sevdi, ben size İbni Arabi’nin Allah’ın esma ilahiyesini gözlemlerinden çıkan sonucu yazayım. El Habir’in aciz kulunun MİT’e, ite ihtiyacı yoktur! Elli tane MİT’i teknoloji ile donatsanız nafile çaba; her pisliğinizi elbette yazacağım. Allah’ın verdiüi ömür ne kadarsa o kadar yaşarım. Ecel birdir, değişmez. Canımı domuz köpeklerin alamayacağını size söylüyebilirim. Daha fazlasını söylemek gayba taş olur.

El Habir’in aciz kulu, esyanin gizli sakli olani bilen, nifakcilar kumpasin olusum asamasinda iken sizi haberdar edendir; sir yoktur Habire! Ibni Arabi’nin The Name and the named kitabindan Abdul El Habir kimdir kismina okuyacak olursaniz, Sen kimsin sorusunu sormazsiniz! Haberciyim! Basima gelecek gelir! Sufyan nifaki dehsetlidir; ayakta dimdik, mert durmam vaciptende öte ilmim gereği farzdır. Teror estirenler Musluman olamaz veya kalamaz! Kuran’da 3 yerde ayet var; Allah zalimin kalbinden imani cikartir, murted olarak canini alir! Sözde Dinli olanları da görüyoruz! Kafa kesiyorlar, insan yakıyorlar, hırsızlık talan yapıyorlar! Çok mübarek insanlar canım! Cehennem köpekleri hepsi! Elbette Erdogan ve AKPliler seriatten kacmak icin bu kadar nifak ve film ceviriyor! Korkunun seriate faydasi yoktur; cezalarini bulacaklar! MİT, Cerkez ve Gurcu ciftligidir; cogu laik yobaz veya dinsiz solcu kesimi! Iskenceleri de onlar yapiyorlar! Haramilerdir! Beni beğenenleri de beğenmiyorum diyen Üstad Said Nursi, ölçüyü gösterdi. Kimsenin gazına ihtiyacımız yok. Şeriat, er veya geç tecelli edecektir. Ancak bazı Allah’ın kulları bundan da hoşlanmayacaktır. Herkesi memnun etmek imkansızdır.

Toplumun, adaletin, vicdanın kanayan yarası, sızısı, kamu soyguncusu, tekfirci teröristler ve devlet terörü yapanlar ceza almadan dinmez. Şeriatı uygulamak için Molla Gürani, Ebu Suud, Sarı İlyas mı lazım? Hepsi hapisteler. Dışarıdaki biatcılar, haramilerin guldur başı oldular! Hz. Ömer Adaleti ve Hz. Ali’nin Zülfikar kılıcının devleti domuz gibi yiyenlerin kellesini almasını, şeriat istiyoruz. Hak ettikleri cezayı! Şeriat istiyoruz, şeriat istiyoruz, şeriat istiyoruz. Süfyan Erdoğan ve Harami AKP’lilerin, 15 Temmuz canilerinin ceza almasını talep ediyorum. Mazlumlar adına, Hak adına, Hz. Hızır adına, tüm evliyalaar, asfiyalar adına talep ediyoruz. Siyasi İslamcı yobazlar yıllardır şeriat istiyoruz diye dövünüp dururdu. Evet, bizde şeriat istiyoruz. Devleti terör için kullanan murdarlardan hayır gelmez bir daha. Haricilerin kökleri bir kez daha kuruyacaktır. Yobaz virüsü şekil değiştirene dek.

Müslüman terör örgütü kurmaz, dahil olmaz, insan öldürüp cinayet işlemez. Devleti kurtarıyorum diye terörcülük yapanlara şeriat uygulansın! Hz. Ömer, kamu soygunu yapan hiç bir kimseye acımazdı. Oğlu da olsa şeriat cezasını uyguladı. Biz de şeriat istiyoruz. Hırsızlar ceza alsın. Eğer bir birey hangi gerekçeyle olursa olsun kamu soygunu yapıyor, haksız rekabetle yandaşını devlete dolduruyorsa müslüman değildir, olamaz. İslam’ın sunduğu insanlık ve insanilikte bir birey devlette çalışıyorsa, haram yemez, kamu soygunu yapmaz, kimseyi incitmez, ideal memurdur. Devlette örgüt kuranlar genelde partili olanlar. Daha fazla devleti yemek, yandaş yerleştirip kadrolaşmaktır hedefi. Sadece cebini düşünür. Cemaatın aydın insanları tüfeyli değildir ki bu ülkeye tebelleş olmuş olsun. Hak eder girer devlet kurumuna. Yobazların haramiliği sorundur.

Üstad Said Nursi diyor ki yazdırılanlar nefsimedir, nasiplenmek kader kısmet işidir! Wilfrid Laurier üniversitesinde Social Work masterımı tezsiz bitirebilirdim ve daha kolay olurdu bu. Zoru severim. Beğenmeyenleri de severim. Hz. Hızır değilim elbette. Sufi makamları içindedir. Ölüm kalım meselesi olmadan gelmez, yanlış yaptığımda da gelir. Bu elbette veli olduğum anlamına da gelmez. Şov yapmıyorum. http://scholars.wlu.ca/etd/1634/ 

Hz. Hızır’ı Batı dünyasına tanıtmak için aslında Sufi Terapi tezimi yazmamı isteyende oydu. Tezi kendimin yazdığını sanan 3400 kişi indirmiş. Tevazu yapmayı sevmem. Hz. Hızır şiirinin İngilizcesi Sufi terapi master tezimde var. Hz. Hızır, Social Work mesleğinin Piridir, Batı akademisi tanısın istemiştim! Hızır Kalb gözünü aç, hiç ücret isteme, ak beraat et. Hakkı sev, koru, yay, doldur kabını, hızlı Hızır et. Rüyeti Şîr’in 5 Nisan 2012 tarihli ilanatıydı.

Emniyeti telkin et, emin sıfatla sıkca tebliğ et. Ehil bulunca emaneti taşıma, derhal teslim et. Muhtaç her kula karşılıksız hemen yardım et. Sorarlarsa sus, Hızır gibi hızlı ol, özlü beyan et. Yardım isteyeni boş çevirme, himmeti ali et. İnsanı insandan ayırma, gözünü kapkara et. Doğru düz söyle sözünü, o kalbini uca et. Aldırma kem gözlere, Hızır gibi sırlı dua et. Aç sineni, üveykler gibi kanatlan boca et. Durma, arkana bakma, sorgusuz sual et. Yeşil sarıklı Hızır dedi: Hızır gibi hızlı koş ve acil yardım et Sorma ben kimim, insana selam et. Bekleme Hz. Hızır’ı, hikmetli kelam et. Hz. Hızır kurallarını, Mart 2012’de çok net açıkladım bu şiirle. Osman Şimşek, http://herkul.org ‘da yayınladı. http://farukarslan.com/siirlerim/hizir/ …

Neden her kesimden tanıdığın var diye sık sık soruyorlar. MİT olduğum için değil. Herkese karşılıksız yardım ettiğim için kalbi kırıklar beni buluyor. Ne yapayım, kimseyi geri çevirmem. Çok sayıda inşaatta çalışan amelemiz oluştu. Fakir insanların halini anlamamız için eğitimli makam sahibi insanlar, ‘down to earth’ oldular. Hz. Hızır kuralıdır: Yardım isteyene Ceylan gibi koş, Hızır gibi yardım et, sorma nedendir diye. Yardım istemeyen kibirliye selam et, salla! Ailenizin veya akrabalarınızın çok zengin olması işe yaramıyor. Dünya, ahiret görüşünüz farklı ise ayrışma kaçınılmaz. Herkese yardım ederim ve ayrımcılık yapmam. MİT’e girememiş Almanya masterli süperzeka Tuncay beyin yiğenini evlendirmeye çalıştım, belki travması geçer! Sıvacılık yapıyor garip burada! MİT’in 2011’de Gestopa yapısına dönüşmesini bir abimiz sordu, sonuç ne olur diye. 2011’de dedim ki, Hizmet’i yok edecekler, hicret vaktidir. MİT’in Gladyo merkezine dönüştürülmesi asıl sorunumuz. 2011’den beri Gölbaşı merkez ve fişlemedikleri kimse kalmadı. Gestapo Hitler rejimi eziyor! Gladyo, MİT’in elinde 2011’de tüm istihbaratı topladı. Neden Emniyet istihbaratı yok etti? Cemaatten kaliteli aydın insanlar var orada diye! MİT’in eleman alma kriteri cemaatten olmamaktır. Tuncay Özilhan’ın yiğenini 6 yıldır sakinleştirmeye çalışıyorum. Ülkede gelecek görmüyordu. TÜSİAD’ın eski Başkanı Tuncay Özilhan’ın süperzeka yiğeni MİT’in sınavında 32. asil listeye girdi. Mülakatta cemaatten diye elendi. Değildi elbette! Cemaata kızıyor. Ona yanlış bilgi vermişler, cemaatten gözük ki MİT’e giresin diye. Oysa tam tersi. Geç anladı aldatıldığını. Cemaatten kimseyi MIT’e almazlar! Yalan soyluyorlar! Erdogan ile MIT’i Gestopa yapan dinsiz imansiz kesim! Hala anlayamadinizsa pes doğrusu!

Yunus Emre’yi doğuran atmosfer Anadolu’nun yaşadığı acılardı. AKP ve Erdoğan, Anadolu’ya Moğollara denk acılar yaşatıyor. Meyvesi doğacaktır elbette: Hak dostu Sufiler… Moğollar, Anadolu’yu yakıp yıkınca her şehirde bir tarikat devletçiği kuruldu.AKP’nin yol açtığına benzer bir nifak vardı. Yunus Emre iklimi böyle doğdu. Hiç bir zaman Yezidler kazanamaz. Hüseyniler kazanır. Ancak insanların kazanma kriterleri farklı. Bazıları makam mansıp şan şöhret, mal mülk, gösteriş budalası tarzında haramilikle dolu bir zenginlik sanıyor kazanmayı.

AKP’nin mağdur ettiği masum ve helal insanlar akraba ve yakınlarından da umudu kesti, çoğu küs. Zarar gelir korkusundan yardım etmiyor çoğu. AKP’nin KHK’larla gasp edip kapattığı 15 vakıf üniversitesinden transfer ettiği 65 bin öğrenciyi ömür boyu fişlemiş, hayatlarını karartmış. Ordu’da intihar eden Mustafa Sadık Akdağ’ın da katili sizsiniz AKPLiler ve Erdoğan domuzu. Günah listesi kabarıyor. Bekir Bozdağ. Suçları yoktu, KHK ile attık diyor. Bu adam Adalet bakanı mı şimdi? Küfür etsen ağzına yazık. Domuzlar. Anadolu’nun pek çok fedakar, özverili, helal, mert evladını gördüğümde hep gözyaşlarımı tutamadım. Onların emeklerini, haklarını ödeyemeyiz. Tutukladıkları,işkence yaptıkları masum insanlar geçimini helal yolla kazanan küçük esnaf çoğu. Hepsini tanıyorsunuz. Allah için koşturanlar hepsi.  Yıllardır fişliyor, dinliyor ve izliyorlar. Kimse kendisini suçlamasın. Bu MİT takibinden kurtulamazdınız. Devlet terörü var ve devlet öldü. Darbeyi yöneten ÖKK Gladyocularının hedefi dünyanın 180 ülkesinde İslam’ı teblig eden Hizmet’i finanse eden küçük esnafa hayatı zehir etmek!

Erdoğan ve AKP’den ve 15 temmuz batağında batmış yobaz laik, solcu, Kemalist, Karargah, MİT, ÖKK, gazeteci: Tek kelime söylediklerine inanmayınız. Aydın, eğitimli insanlarımızı bozuk para gibi harcayan Erdoğan Hitleri Rejimi, MİT, ÖKK ve Karargah uyumu var. Perinçek ise acı biberidir. Mahmut Akpınar: Ne yapılabilir. Mazluma yardımcı olma, onun ihtiyaçlarını, sıkıntılarını gidermeye çalışma, maddi manevi destek olma. Eğer bugün zulmü haykırmaz, mazlumun elinden tutmaz isek, Hakkın divanında hesap vermek ve yarın mazlumların yüzüne bakmak zor olabilir. Sağına soluna bakmadan “ben varım” deyip imkân ve kabiliyetine uygun çaba göstermeli. Kapasitemizi maksimum ötesinde zorlamalı yardımda. Yurt dışında veya Türkiye’de hürriyetini kullanabilenler ah-vah etme, yakınma dışında bir şeyler yapmalı. Herkesin elinden birşey gelir. Şu anda ağır bir zulüm var. Yurt dışında yaşayanların yüreği kendi sıkıntılarından öte Anadolu’nun acılarıyla buruk, akıllar Türkiye’de. Erdoğan Hitler rejminden insanlık aybından yabancı medya iğrenir halde. 2- Bu zulmü dünyaya anlatma, yaşananları tespit etme ve belgeleme önemli. Katiller belli ve bunu tüm dünyaya net olarak anlatmalıyız.

15 Temmuz 2016 gecesi güya tarihi çağrı için Erdoğan’ın kendi telefonu yerine, onca danışmanı varken bir MİT’çi Nuh Yılmaz’ınkini kullandı. Erdoğan kamuflajına rağmen darbeci ekibin etkin olduğu yeni derin devletin yerini bugün MİT’in Özel Harb’indeki Yeşil Gladyocular aldılar! Derin devletin son büyük gazetesi Hürriyet, Karagah rahatsızla son oyununu oynadı. Kumpasta ittifakları mı bozuldu? Öyle gözüküyor. 14 Temmuz günü Hulusi Akarla Fidan’ın 6 saat yaptığı sır görüşme kesinleşti. Bu nasıl darbe? Suçlanan Cemaat nerede? 15 Temmuz gecesi Marmaris’te Erdoğan, korumalarını geride bırakmış. Boş otele baskına giden askeri ekip itirafları, 15 temmuz tiyatrosunu gözler önüne serdi. Çakma olan Yenikapı ruhu dağıldı. Askeri Vesayet’in Suriye’de batan kanadı Erdoğanla AKP’yi daha ne kadar kullanabilir hep beraber göreceğiz. Herkes Gülen Hocaefendi’nin, ‘AKP ve Erdoğan’ın Suriye maceraperestlikleriyle ülkeyi uçuruma sürüklediği’ konusunda görüş birliğine yavaş yavaş geliyor. Hocaefendi’nin haklı olduğunu hepsi biliyor. Erdoğan emir vermiş, Hürriyet’in başından Sedat Ergin, 50 yıllık gazeteci gidiyor, Fikrat Bila getiriliyor. Her haltda Erdoğan kibri devrede. Karargah Rahatsız haberi nedeniyle Aydın Doğan’ı hedef alıyor AKP’liler! Vatanım Sensin dizisi de bu nedenle yayından kaldırılmış. Kibirliler ve tavi vermeye niyetlideğiller. Hava gazı almak için Cem Küçük ve İsmailağa ile deneme yapıyorlar. Fidan’ın denemeleri nafile çaba, kimse bu zalimlerle masaya otutup pazarlık etmeyecek. Sol Kemalist askerlerin Suriye’ye girmek istememesi nedeniyle 15 temmuz’u Erdoğan yaptırmış. Cem Küçük nihayet itiraf etti. F yalanını hala sürdürüyor. Utanmaz birde Cehennem köpekleri diye kitap yazmış. Kendilerini tarif etmiş, arsızlar…

15 temmuz darbecileri itirafları kendilerinden geliyor. Darbeci Adem Huduti HEPAR’a oy veren biri. Savaş karşıtları cephesinden 140 general tasfiye edildi. Bunların intikamı acı olacak gibi. Cem Küçük, 15 temmuz’da darbenin beyin takımındaki generallerin Kemalist olduğunu itiraf etti. Hani cemaat idi? İşkenceler niye yapılıyor? Bugün yaşanan zulümle Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’ne ve talabelerine yapılan zulmün aynısı. Gören görüyor.

BAŞKANLIK DİKTATÖRLÜĞÜ ERDOĞAN İÇİN DEĞİL

Erdogan baskanlik sistemini kendisi icin cikarmiyor; kendisinden sonra kim olacagini Askeri Vesayet’in belirledigi diktatore miras birakiyor. Perincek,baskanlikta Hayir cikacak ama Evet cikarsa 2 yil sonra secimde Erdogan olmayacak diyor! Cem Kucuk ayni fikirde! O halde kim olacak? Necip Fazil bugun yasasaydi, Erdogan’a alcak degil cukur derdi! Alcakta bir seviyedir, cukur seviyesizdir! Tum munafiklar bu devire dustu! Tum askeri darbeciler ne kadar alcak ise sivil darbe ile diktator baskanlik icin 15 temmuzda kendi halkini katlettiren Erdogan o kadar alcak. Bir diktatore 4 yil icin tek basina yasa yetkisi veren halk bir daha konusma, hak sorma hakki olmaz. 4 sene sonra baskan sandigi degistirir ki bunun örnekleri hem Rusya ve Türk cumhuriyetlerinde hem Arap, Asya, Afrikave Güney Amerika ülkelerinde bol miktarda var.

TSK’ya Kibris’ta isgalci, Ataturk’e hain diyen Dogu Perincek bugun en hizli Kemalist ve TSKci oldu! Ulkeyi yeni Sevr’e goturen proje basinda bulunuyor ve hainin önde gideni. Dansoz! Cengiz Candar’i niye kacirdilar! Perincek’in Ingiliz ajani oldugunu bilir. A. Aygan’da delilleri ile acikladi, Isvec’ten cikamiyor! Perincek’in Hayir’i aslinda Evet! AKPli koyunlari boyle aldatiyorlar! Yobaz Kemalist ocusu olmasa nasil korkacaklar? TSK, AKP’yi OKKci yapti Baskanlik sisteminin Rus eksenini Perincek oturtuyor! Rus secim modelinde 4 yilda bir halk secime gider, oylari Stalin gibi biri saydiriyor!

Bekir Bozdag, CNN’e biz zaten fiilen kendi kafamizdaki baskanlik sistemini uyguluyoruz diyor; utanmiyor! TSK ve H. Akar bunlarla uyumlu mu? Hukumetsiz bir Turkiye gelecek ve baskan yetkimi Milletten aldim, kimseyi takmam diyecektir! Rejim tamamen degisiyor, cumhuriyet yikilmistir. Her 4 senede bir kendi yargiclarini secen kral baskan, 5 yil dolmadan yargiclari tekrar atanma psikolojisine sokar, yargilanmaktan kurtulur! Hic bir siyasi sorumlulugu olmayan baskanlik sisteminde ulkeyi parsel parsel dis guclere satsa denetleme ve halkin hesap sorma sansi yoktur! Baskanlik sistemiyle Turkiye 1925-1950 arasi Partili diktator cumhurbaskani sistemine gecince Menderes ve Ozal reformlari sifirlanmis olacaktır. Hulusi Akar, Karargah rahatsiz degil, Erdogan ve Hukumet ile uyum sorunumuz yok demis! Askeri Vesayet, MGK her istedigini harfiyen yapiyor! Cehennem kopekleri Cem Kucuk, CIA egitimi aldi; Perincek ise Ingiliz Kralicesine bagli! Ideolojileri yalan, maske! Milletin aklini aldilar! Baskan kullarin agzina sicsa cok sukur demelerini talep ediyor baskanlik yetkileri! Canini malini almasi hukuki oluyor; agzindan cikan kanun olacak ve direnenler hapsi boylacak. Bireysel özgürlük eksi 60 derecede.

Meclisin eli kolu kesilmis olacak! Baskana kimse hesap soramayacak! Esir Kullar ve demir Padisah duzeni! Osmanli dizileri reklamini yapiyor! Kanun hukmunde kararnameyi Osmanli fermanlari gibi baskanlik gecerse kim diktator olacaksa imzalatip uygulayacak! Gasp ve tecavuz kanunilesir, kimse bu zulümlerin önünü alamaz, anarşi ve kaoslarla dış düşman gelir işgal eder. Peki, 15 Temmuz’da SADAT canilerine 245 kisinin infaz emrini Erdogan’in verdigini AKPlilerin belgeli bilmesi neyi degistirir? Utanirlar mi hiç? El cevap: hayır, edep ve hayaları hiç yok. Cem Kucuk ve Dogu Perincek, Askeri Vesayet OKKci Yezid duzenin iki dansozu! Kicik Dino kopek, topal Alman Sheppard! Havlayip duruyorlar iste!

Gülen Hocaefendi ile yanılmıyorsam iki defa aynı sofrada çörek kestik. O kadar az yiyip kalktıki aç kaldım. Yemeye utandım. Tam derviş Hocam. Çok eleştirdikleri Gülen Hocaefendi kampında yemekte tek çorba çıkıyor. Arkadan yemek gelir sananlar 15 yıldır aç kalıyor. Ziyaretçide olsa! Kamu soygunu kesin günah. Hz. Ömer, Yemen’den dönen Muaz bin Cebel’i zenginleşmiş görünce el koydu servetine. AKP ve Erdoğan’a bu yapılmalı! MİT ve ÖKK baronları halkı soymanın daha kolay yolunu Erdoğan ve AKP ile buldu. Herkes İslam’a müslümanlığa sövüyor, domuz askere söven yok! 28 Şubat soğuk darbesi Hizmet’e yapılmıştı aslında. Ankara’da dersler kaldırılmıştı. Yeşil sermaye diye fişlediklerinden askerler haraç aldı. Tek tek yazsam oturup ağlamamız gerekir. Eskiden zulme uğrayanlar aynı zulümleri kardeşlerine acımdan yapıyor.

28 Şubat sürecinde Zaman’dan ayrıl, defterini derin devlet dürecek diyen Deniz Zeyrek, ne dediğimi hatırlar: Ben korkak Fehmi Koru değilim! Defterini düreceğiz diyene 28 Şubat’ta tepkim sertti. O ajan başbakan danışmanına sizin defterinizi Allah dürecek, defteri kul düremez dedim. Allah’ın ihsan, inayet ve yardımı ile yürüyen, Peygamberimiz sav, 4 halife, sahabeler ve evliyaların önderlik ettiği Hizmet bitmez demiştim. Üçlü double double double ajan Başbakan Danışmanı Ecevit’in yanına sokulmuştu. Kapısını öyle çarptım çıktım ki, kırıldı sandı. Böylesi lazımdı. Sözümü sazımı esirgemem zalim yüzünden, Osmanlı tokadını patlatırım, kim olursa olsun fark etmez. Hizmet’in defterini düreceğiz diyen bu Başbakan danışmanı CIA, MİT ve MOSSAD, üçlü ajan hainin yüzüne de Osmanlı tokadını patlattım ve Allah’ın inayetinde olan Hizmet’e ilişenleri af etmem demiştim. 28 Şubat sürecinde Hizmet’e diş bileyen çok zalimle devlette karşılaştım. Neden dokunamadılar? AKP ve Süfyan Erdoğan en çamurları çıktılar. Kim deli kim akıllı ahirette belli olur. Gülen Hocaefendi, sürecin başında 10 Hizmet delisi olsaydı, zalimler kılımıza zarar veremez demişti. Haklıydı. İki kirli paralel devlet birbirini besliyor. Enkaz büyük, molozları temizlemek masraflı. Ortada gerçek devlet yok. Ölü numarası yapıyor! Bu tür icraatlar normalde AKP’nin yapacağı şeyler değil. Mutlaka bilinmeyen birşeyler var. Nurcular, devlet risaleleri basıyor diye sevinedursun, bazı cezaevlerinde risalelerin, hatta Kur’an’ın yasaklandığı haberleri geliyor. Sadece işkencelere değil, bu tür yasaklama haberlerine dair yetkili mercilerden bir açıklama yapılmıyor. Türkiye’nin tapusunu kendi üzerlerine yapmaya çalışan böyle hırsızları tarihimiz hiç görmedi. Tokatları çok şiddetli olacak gözüküyor. Maalesef, süfyanizmin içi boş propaganda makinesi milletin beynini yıkama mevzuunda muvakkaten galebe çaldı. Üzgünüm. Nur cemaatleri, Erdoğan ve AKP’den korkup biat ederek Üstada ihanet ettiler. Hizmet camiası lider olduğunu ispatladı, kıskançlık boşuna! Risale-i Nurların hizmeti kıyamet kopana kadar devam edecektir. Üstadın öngördüğü gibi şimdi gizli döneme girdi. Bundan sonrası açıktır. Risale-i Nurlar, Süfyanizm, Zındıka, Erdoğan ve Perinçek’in ortak düşmanıdır. Hizmet’in Risalelerle yaptığı sosyal devrimi kesiyorlar! Nur cemaatlerine ders olur mu bilmiyorum. Rusya’dan sonra Türkiye’de de Risale-i Nurlar hapishanede yasaklanmış durumda ve bu yasak ülke geneline yayılabilir. Osmanlı değil, Bolşevizm kuruluyor.

Clip to Evernote
1 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi