RABITA ile Erbakan ilişkisini ortaya çıkartan Uğur Mumcu öldürülmeden önce Ensarcıları köşeye sıkıştırmış. Mumcu’ya Evren’i git yakala demiş. Anadınız mı ilişkileri!

Muhsin Başkan, 28 Şubat maskeli balosunda saldırısında Hizmet’i ve Gülen Hocaefendi’yi ilk savunan olmuştu. Bugünde aynısını mertce yapardı. Erdoğan’ın katillikleri ve Perinçek domuzlarının katil şebekesi birleşince ülkede kimsenin canı, malı, ırzı güvende değil. Belalarını bulsunlar. Perinçek nifak fabrikatörü. 17/25 Aralık yolsuzlukları üzerinden hırsız AKP iktidarına vurup, soruşturmaları yapan memurlar “cemaatçi” değildir. Atatürk’ün arkasına saklanıp Türkiye’yi karıştıran Perinçek adlı İngiliz ajan provokatörü dikkate alanlara sesleniyorum: NORMAL DEĞİLSİNİZ! Yolsuzluğa ve tekfirci teröre direnenler de Gülen ve sevenleri! Onlara “terörist” demeniz laik Atatürkçüye yakışmaz, siz Allahsız değilsiniz. Diktatörlüğe gerçek anlamda direnen yurttaşlarımıza niye “Fetöcü” deniliyor? Hitler’in Yahudi torbası bu. Oysa Ekonomiyi Atatürk AKP’den daha iyi yönetmişti! Başkanlık diktatörlüğüne karşı herkesi FETÖ torbasına atıp, asıp kesen Erdoğan Süfyanizmi kötüdür, size Süfyanizm’in faşizm olduğunu anlatıyor. Gerçek saf Atatürkçüleri severim ama Atatürk’ü tanrılaştıran Kemalistleri sevmem. Erdoğan, tanrılaştıysa Kemalizmi taklit ediyor, o sizin eseriniz! Kin ve nefretin ürünüdür. CHPliler, laikler, gerçek Atatürkçüler tehlikenin farkında değil galiba? Mustafa Kemal’in kurduğu Cumhuriyeti Erdoğan ve Perinçek yıktılar! LAİKLER VE ATATÜRKCÜLER UYANACAK MI? RUSA SATILMIŞ DOMUZLARLA 15 TEMMUZLA MEHMETCİK ÖLDÜRÜP MÜ VATAN KAHRAMANI OLACAKTINIZ? Soykırım çetesi, Ruslarla anlaştı! Erdoğan dünden razı! Bu Vatan Hainlerini tanıyınız!

Halit Esendir: RTE ülkenin başında oldukça tüm şer güçler ittifak içinde olduğunu bilmek gerekiyor. Türkiye’den ayrılmanın yollarını aramalıdır. Önümüzdeki birkaç yıl çok büyük kaosların yaşanabileceğini görmek gerekiyor. Allah, milletimizi ve devletmizi bu şerirlerden korusun.

Ahad Andican ve Bülent Akarcalı çıksa adam gibi konuşsa karanlıklarda bir ışık yanardı. CHPli Ercan Karakaş, Şükrü Sina ya sizler neredesiniz? Çinliler ülkemizde neler oluyor çözmeye çalışıyormuş, sıkı takipçilerim. Doğu Türkistanlılar Erdoğan’ın halifeliğine biat etti ve kirlendi! Doğu Türkistanlı derneklerin Pekin başkanlığındaki kurultay’ını 1998’de takip edip haber yaptım, başıma gelmeyen kalmadı. Ahad Andican bilir çok iyi. Kurultaycılar onu ziyaret etmişti. Çinliye dedim ki kurultay Türk dil kurumunda, devlet destekli ve devlet bakanını ziyaret ediyor, haber yapmasaydım da ne yapsaydım? Çinli anladı durumu… Büyükelçiydi, beni infaza gelmişti ve Hidayet Karaca ile görüşüyordu. Ergenekon, yıllarca Doğu Türkistanlı dernekleri emekli general Muhammed Pekin ile yönetti. 60 dernek var, hiçbirinin cemaatla alakası yoktur. Reina eylemnde İstanbuldaki 1 grup Uygur Türkü yapılanmasına dikkat çekmiştim.Tahmin ettiğim gibi çıkmış.Yanılmamışım.Uygur kardeşler dikkat edin. Çin’in hazırladığı istihbarat raporu da bu şekilde. Doğu Türkistanlı dernekleri Ergenekoncular yönetirdi, Erdoğan tekfircileri gasp ettiler!

Ruslar, IŞİDci ve türevi teröristler Yemen’e kaçıyor diye hedef saptırıyor, çoğunluğu Erdoğan’ın yardımıyla ülkemize girdiler. Neden acaba? Yavuz Ataç, Alaaddin Çakıcı’nın adamı MİTci. Çakıcı’ya devlet pasaportu verip 1998’de Fransa’ya kaçırdı ama Fransızlar yakalayıp verdiler. ÇATLI’yı MİT D.Bşk EYMÜR kovalarken, bir başka MİT D.Bşk. Yavuz ATAÇ kaç diyor ve kolluyordu. ÇATLI’yı da FETÖ yaptılar ya yeter artık. Y.ATAÇ’damı FETÖ oluyor.:))  İtirafçısı ÇORAKLIya göre Abdullah ÇATLI cemaat paralarını TR’ye taşıyormuş.ÇATLI adım adım izleye EYMÜR bunu nasıl ıskalamış. Selim Çoraklı, Makedonya’da çalıştı ve o zamanda çakaldı. Abdullah Çatlı, derincilerin tetikçisi ve Yeşil’in tahsilatçısı oldu. Herkes bilir.

 

Necip Hablemitoğlu’nun Eşinede söyledim. Katil Osman Gürbüz’ü azmettiren Veli Küçük. Rakı sofrasında yol arkadaşına infaz kararı alırken Almanlara da sövüyormuş it! Birleri harekete geçene kadar Periyodik olarak uyarlarda bulunmaya devam edecğim. MİTdeki tüm Hablemitoğlu yazışmaları soruşturmaya açılmalıdır. Bakü’ye 1998’de niye geldiğini ve kimin niye yoladığını da yazayım mı? Kimn adamı eşide çok iyi biliyor. MİT elemanı idi.

Emre Taner, İmam Hatip derneği kuran ülkücü BBP’liyi 10 yıl önce odasına çağırmış, derneği kapattık, ülkede din bizim kontrolümüzde demişti! Mit em.patronu Emre Taner’in Gen.Kur.İsth Bşk Pekin’e “sizin gücünüz yetmez” dediği Taraf Gazetesi sahibine tutuklama çıktı. Polis ülkemizde artık polislik yapmıyor, poliscilik oynatılıyor. Erdoğan’a biat edenler yarın katil oluyor, veya siyasi fahişelikte piyondur. Erdoğan’ın Akmilis ve SADATcılarına dikkat etmek lazım! Cemaata yıkmak için yapacakları cinayet için Hizmet geçmişi olan 50 polis seçmişler! Erdoğan, tüm vatandaşları kendi kulları olarak görüyor. Kimin kimi öldüreceğine karar veren bir katil. Kimi yok etmek isterse oradan katil çıkartır ve suçu atıp kendisi masum ve mağdur kalır. Irak’ta Blackwater güya güvenlik şirketi, tekfircileri de Şiileri de birbirine kırdırır, ilaçla cihadcıları intihar eylemlerinde kullanıyor! Erdoğan ve Perinçek domuzları siyasi cinayetlerle birbirine mesaj verme planları yaptı. Kullanacakları katilleri ilaçla kontrol edebilirler! Hizmet’ten bir kişi bile karınca ezmedi ki insan canına kıysın! Erdoğan ve Perinçek karanlık şebekesi cinayetlerini cemaata yıkarak aklanmaz.

IŞİD’in 6 dilde yayın yaptığı site ve dergileri MİT takip etmiyor, ulusal güvenlik için biz takip ediyoruz. Baharda büyük saldırı yapacaklar. Erdoğan’ın biz sadece laik Özgür Suriye Ordusu’nu destekledik sözü yalandır. ABD, 500 milyon dolar vermiş, militan yetişmiş El Nusra çalmış! Erdoğan ve AKP ile IŞİD, El Nusra, El Safva, Ahrar Şam, Şam Fetih, Fetih Ordusu, Horasanlılar başta olmak üzere terörle ilişkileri açıktır. Vatan Partisi,IŞİD ve tekfirci teröristlerle biz savaşıyoruz diye hava atıyor. Siz milletin anasını ağlatıyorsunuz, mücadele edenler hapisteler! CHPli Eren Erdem, TBMM’de yaptığı konuşmada Erdoğan, ailesi ile IŞİD arasındaki organil bağları ispatladığı konuşmada bu kumpas bitmeliydi. Başarılı iş hayatını, medyasını, madenini feda eden Akın İpek, Erdoğan’ın El Nusra’ya silah yolladığını belgelediği video da oyun bitmeliydi. DSP Lideri Masum Türker, 2 yıl önce Erdoğan IŞİD teröristlerine silahla tırların gizli kısmı altınla maaş ödüyor dediğinde kumpas bitmeliydi.

IŞİD ve türevi tekfirci teröristlerin Erdoğan 5 yıldır maaşlarını ödüyor. Besleyen, silah yollayan, eğitim veren birini niye öldürsün IŞİD? Abdurrahman Dilipak’ta IŞİD’in söylediğinin aynısını söylüyor: Türkiye yıkılmış önemli değil, Erdoğan İslam halifesi olacak, Mehdi Liderimiz… IŞİD’in Erdoğan’ı öldüreceğiz açıklaması hedef saptırmak için olabilir. Erdoğan, Suriye’deki tekfircilerin Mücahitler Şura’sını da yönetiyor. IŞİD ve türevi tekfirci teröristlerin 6 dile yaptıkalrı yayınları okuyacak olursanız, İslam Halifeliğini Türkiye’de kuracağız diyorlar. IŞİD ve türevi tekfirci teröristleri normal halktan ayıracak tüm terör uzmanlarını Erdoğan hapsetti, emekli etti veya sürgünde hicret etti. IŞİD, kesinlikle Irak ve Suriye’yi terk edip Türkiye’ye yerleşiyor. Erdoğan’ın adamları. Hangi ülkeye girdilerse o ülke yıkılır. Kanun gibidir bu kural, değişmez.

5 yıldır uyarıyoruz dinleyen yok. Irak, Türkiye yi DEAŞ için uyardı: Ya girdi ya giriyorlar http://www.hurriyet.com.tr/turkiyeyi-deas-icin-uyardi-ya-girdi-ya-giriyorlar-40338611 … #Hurriyet via @Hurriyet

Süfyanizm emrindeki Perinçek, Doğan, Saldıray’ın size layık gördüğü Türkiye: Hergün terör, tepede yobaz Süfyan, eğitimli hapse, aydın sürgün. Hocaefendi’nin suçu RABITA ve herhangi bir dış gücün verdiği beleş yardımları ret etmesi ve gebe kalmamasıdır. Bunu kendi dilinden dinledim.

Türkiye’den yabancı öğrencileri de kaçıracaklar bu gidişle! Maksadim esegin aklina karpuz kabugu dusurmek degil kumpasi desifre etmek Farkli irklardan insanlari toplamalarnin sebebi sucu cemate yikmak! Ruslar işi biliyor, RABITACIlar kıs kıs gülüyor. Türkiye yıkılıyor, bayrak düştü. RABITA domuzları ile Ruslarla elele vermişler, Türki cumhuriyetten gelen öğrencileri de mağdur ediyor, sıfırlıyorlar. Hainliğin daniskasıdır Reina saldırısı için Bursa’da operasyon diye öğrenci ürkütüyorlar. Anadolu’nın helal alın teri ile 180 ülkede yayılan verimli hizmetleri kıskandı, haset etti Siyasal İslamcı çakallar! Beleş RABITA’ya tavlar! İsterseniz RABITA’nın transfer ettiği rakamları da vereyim. 1980’nin parası ile 10 milyon dolarla başladı. Artarak sürdü. Milyarlarca dolar! Ne Arabın yüzü, ne Şam’ın şekeri dedi yıllarca askerler! Sonrada Erdoğan’ın tekfirci şekerleri ile avundular, Arabın yüzü sizleri kararttı! Erdoğan ve AKP, şimdi kara kara düşünsün. Acaba RABITA kaçak paralarını kimlerin hesabına getirdikte adamı ortada bıraktık diye? Söylemem ki! Zamanı var.

RABITA’ya yem edilecek ülke mi Türkiye? Tekfirci teröre kurban mı olsun milletimiz ve devletimiz? Elbette bu büyük oyunu bozacağız çakallar! RABITA’nın ülkemize kurduğu tekfirci terör kumpasının sonuna yaklaştık. Erdoğan ve AKP bu ağır vebalin altında ezilecekler, tabelası kalmaz! Erdoğan’ın delikleri o kadar büyük ki yama ve dikiş tutmaz. Başkanlığı geçirsende tutmaz. Kaç gizli kasan vardı saydın mı? Birileri satacak! RABITA köpeklerinin tekfirci terör örgütlerini Erdoğan’a kurdurması tesadüf değildir. İslam’a ve Türkiye’ye verilebilecek en büyük zarar bu! RABITA’nın Erdoğan’ı nasıl beslediği ve satın aldığına dair tüm belgeler elimde var da, ülkede hukukun normale dönmesini bekliyorum sabırla!

RABITA ile Erbakan ilişkisini ortaya çıkartan Uğur Mumcu öldürülmeden önce Ensarcıları köşeye sıkıştırmış. Mumcu’ya Evren’i git yakala demiş. Anadınız mı ilişkileri! RABITA, Ensar ve Birlik vakıflarını 1980 başlarında Erbakan’a kurdurduğunda gizli kasa olan vatandaşı daha sonra sattılar. İtirafçı olabilir. RABITA parasını alan sadece Erbakan ve Erdoğan değildi. K. Evren’de Avrupa’daki Diyanet imamlarının maaşını yıllarca RABITA’ya ödettirmişti. Çinliler, Erdoğan ve Ergenekon ile ilgili ciddi bir rapor hazırlamışlar. Doğu Türkistanlıları tekfirci teröre yönelten Erdoğan dikkati çekti. Selefi anlayışın çatı örgütü RABITA, yaklaşık 60 senedir Ergenekon’un güdümünde olan Uygur kaçkını kesime finansal ve lojistik destek verir.

Önder Aytaç güzel analiz etmiş. Tekfircileri Ruslarda kullanırlar hep.“REİNA KATİLİ YAKALANDI !” MI? http://sonsaniye.ca/index.php/2017/01/18/reina-katili-yakalandi-mi/ … via @SON SANİYE

UETD Almanya’da açıktan Casusluk yapıyor. Bavyera Kadın Kolları Bşk.Yrd. Mülteci kampında görevli olduğunu söylüyor ama Casusluk yapıyor. Mağdurları tesbit ediyor. Bu domuzlukları ve nifakçıları tek tek tesbit edip kovdurun. Avrupa bunlara izin vermeyecektir.

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi