Süfyanist çakallar ve Zındıka ekipleri boş yere Hizmet ile uğraşıyor. Onların zehirleyeceği kimse yok bu diyarlarda, hepsi insanı tanırlar!

Seni sürekli övenlerden uzak dur. [Afrika Atasözü-Swahili]

mozambıkBunu yayıyor nifakçı Süfyan’ın büyükelçileri. Domuzlar ortada!

Vermiyoruz halkın emanetini size Süfyan Erdoğan! Dünya’yı arkana alsan, yine de vermiyoruz. Halife olamayacaksın, sen katil domuzun tekisin. Hizmet hiç bir şey yapmasaydı, sadece Afrika’daki güzel hizmetleri ile tarihe altın harflerle yazılırdı. Haramiler değerini asla bilemeyecek. Uganda’dan Angola’ya Somali’den Liberya’ya Fil Dişi sahillerinden Cibuti’ye, Mozambik’ten Kongo’ya öyle hikayeler dinledim ki, ağlayacaksınız! Afrika’da hizmet eden kardeşlerimiz çok mübarek insanlar, o kadar mütevazi insanlar ki gözyaşları eşliğinde yaptıkları güzellikleri anlatmaz. Oysa anlatmalılar son nefeslerine kadar. Tevazu bir yere kadardır. Hizmet erenlerinin her Afrika ülkesine girişinde Peygamberimiz (SAV) direk rehberliği, yardımı, Allah’ın ihsan ve inayeti vardı ey Süfyancık! Def ol git ki senin bir numara büyüğün gelsin.

Kaç Afrikalının elinden tuttu AKP bugüne kadar! Kenya’da teneke evlerde yaşayanlar, ücra ormanlardaki kimsesiz Müslümanlar elinden mi tuttu? Hizmet, Afrika’da meyvelerini çoktan verdi. Süfyan Erdoğan yıkmaktan başka ne yaptı? Devlet kalmadıysa suç Hizmet’in değil, Süfyanizm’indir! Hizmet’in her neferi bir İbni Batuta, bir İbni Arabi, bir Evliya Çelebi olur, diyar diyar gezer hem Süfyan’ın terörizmini hem Gülen’i anlatır. Geçen Somalili Erdoğan hayranı bir Kanadalı kadına 15 dakikada Süfyan’ın tekfirci terörist babası olduğunu anlattım, sağlam beddua etmişti! Hizmet’in destanına tüm cihan şahit iken, bir çapulcu hırsız Süfyan Erdoğan çıkmış, aslında ben yolladım onları size, bana iade edin diyor.

Sanmayın ki Hizmet’in ve erenlerinin 180 ülkedeki fedakar çabalarının tarihi yazılmıyor. Yazıldı yazılmasına da nifaklar nedeniyle basılmadı. Afrika’da Hizmet’in her okul ve kurumunun ardında nice ter, gözyaşları, nice fedakarlıklar ve emekler var. Süfyan’ın gaspına izin vermezler. Afrikalılar Süfyan Erdoğan’ın TİKAcılarını kızlara tecavüz eden, İHHsını tekfirci teröristleri besleyen olarak tanıdılar. Size inanırlar mı? Süfyan Erdoğan, Afrikalılara yalan söylüyerek Hizmet okullarını gasp edebileceğini sanıyor. Türk okullarını ben açtırdım, bana verin diyor! Afrikalılar, 400 sene sonra ilk defa beyaz renkli Hizmet müslümanlarından karşılıksız iyilikler gördü. Süfyan kapat deyince asla kapatmazlar. Bre Süfyan! Boko Haram’a, IŞİD’e, El Nusra’ya Ahrar Şam’a, El Safwa’ya silah yolladığını, masumları kestiğini tüm Afrikalılar da biliyorlar! Süfyan Erdoğan, Batı ülkelerinde Hizmet’i karalayamayacağını anladı, Nifak Heyeti onu Tanzanya, Mozambik ve Madagasgar’a yollamış. Enayiler!

Süfyanist çakallar ve Zındıka ekipleri boş yere Hizmet ile uğraşıyor. Onların zehirleyeceği kimse yok bu diyarlarda, hepsi insanı tanırlar! Hıristiyanların din dışı gördüğü Mormonların Toronto merkezinde defalarca Aşure dağıttık. Zaten girmediğimiz kilise de sanırım kalmamıştır. Hıristiyanlar içinde en heretik görülen Sciencetology tarikatı liderinin doğum günü partisine katılan benden başka müslüman da olmamıştır. Toronto İnterfaith Area Council da tam 5 yıl her onbeş günde bir dini liderler istişaresine katıldığım için tüm liderler beni iyi tanıyorlar.

Toronto Narayeva sinagogu başkanı York üniversitesinden Amerikalı bir profesördü. Bize tüm sistemi anlatırken, Kongre’yi takmıyoruz demişti. Genellemeler her zaman hatalıdır. Tüm Yahudiler kötü olmadığı gibi tüm müslümanlarda iyi değildir. İnsani ilişkilerde insanlıklar önemlidir. Sadece Narayeva tarikatı Yahudileri egalitarian, insanların eşit olduğuna inanan, laik ve liberal insanlar. Diğerleri biz üstünüz diyorlar! Yahudi Kongresinden izin almadan hiç bir Haham müslümanların organize ettiği bir yerde konuşmaz, katılmaz. Kongre de zaten hiç izin vermiyor. Narayeva sinagogu ve tarikatından başka aydın Yahudi de diyalog toplantısına konuşmacı olarak gelmemişti. Milletvekilleri duyunca damlamıştı. Düzenlediğimiz İnferfaith gathering toplantısına bir Haham konuşmacı getirebilmek için 22 defa bir yahudi milletvekili ziyaret etmiş biriyim. Yahudi lobisi ile ittifak kuran Erdoğan ve AKP, suçlanan Hizmet oldu.

Yahudi takıntım yok. Olsaydı, Hockey klubü sahibi Yahudi için 1 yıl Toronto’nun her sokak lambasına Hockey Player aranıyor levhası asmazdım! Ömer Çelik gibi adamlar tam domuzdur. Hizmet’in entelektüel yapısıyla baş edemeyeceklerini hemen anlamıştı. Bel altından Yahudilerle vurdu. Haziran 2010 G20 zirvesi sırasında domuzların niyetini anlamak için bir yemek ayarladım. Beyefendiler kendilerini son model arabayla karşılamamı bekliyormuş. İ. Kalın, iyi bir araban niye yok dedi. Çalmıyoruz çırpıyoruzdur dedim. Ömer Çelik laf polemiği ile benle başa çıkamayacağını anlayınca lakap taktı bana: Bangladeş Faruk! Niye dedim. 1992 model arabaya bindirdin bizi diye yakındı! Ö. Çelik ve İ.Kalın’a, Yahudiler size 10 milyar dolar verip, Hizmet’i infaz etmenizi isteyecekler, siz ne diyeceksiniz diye sordum. Güldüler. Tarzım budur.

Ömer Çelik ve İbrahim Kalın’a Yahudi Kongresi sistemini ve neden müslümanlarla diyalogtan kaçtıklarını izah ettim. AKP’yi kullanırlar dedim! O. Celik ve Kalin ile gorustugumde Toronto Bathurist Yahudi mahallesinde yasiyorum! Milletvekillerini kulagindan tutup zorla diyalog yaptik! Omer Celik ve Ibrahim Kalin, Yahudiler ikna olmuyor deyince Celik uste cikmak icin: Faruk peki sen Kanada’da Yahudileri ikna ettin mi dedi! Bana soru sorunca cevabi 1 saat dinlemeye sabriniz olacak! O.Celik’e Bir Yahudi konusmaciyi Inferfaith diyaloguna nasil getirdigimi anlattim. Ömer Çelik’i cildirtana kadar devam ettim, domuzlari hemen tanirim: Yahudilere yalvarmaktan geliyormussunuz; Mavi Marmara’da ikna oldular mi?

Omer Celik bana diyor ki: Turkiye’de kimse bizimle senin konustugun gibi konusamaz! Ibrahim Kalin’a diyor ki: Arkadasin dediginden fazlaymiş! Omer Celik’e diyorum ki: Sorun da bu ya, Turkiye’de kimse sizle benim konustugum gibi konusmadigi icin cok azdiniz! Havanizi patlatacagim! Haziran 2010. Toronto. Omer Celik ve Ibrahim Kalin’a diyorum ki: Basta Afrika, IHH sizin yolunuzla teror orgutu ilan edilir! Kaskati oldular. Dediklerim aynen çıkıyor, zira görünen köy kılavuz istemez. İşbirliği yaptıkları Yahudiler AKP’yi fena satışa getirdiler.

Mozambik başta olmak üzere Yezid ve avanesi olan büyükelçiler whatsaptan bu Metini tüm Afrika’ya yaymaya başlamış. Hizmete yeni bir komplo daha kuruyorlar. Sahtekar herif Hem Menderes’in yolundan gidiyoruz propagandasi yap, hem de NATO’ya teror orgutu de Namussuzluk budue Şamil Tayyar! Evetçilere göre hayır çıkarsa ülke bölünecek. Hayırcılara göre evet çıkarsa ülke bölünecek. Sanırım her halükarda ortalık karışacak.. F.Gülen in yeğenlerine kadar herkes tutuklanıp, A.Öcalan’ın yeğeni meclis divan katipliği yapabiliyorsa, ben daha konuşmaya lüzum görmüyorum. Referandum sonrası Türkiyenin durumunu izlemek isterseniz, September in Şiraz filmini izleyin. Tanzanya Erdoğan’ın ekibindeki İHH’cıları ülkeye sokmadı sınır dışı etti! http://haberdar.com/dunya/tanzanya 

Ey itiraf maskesi altında en masum insanlara iftira atan müfterîler…  Toplum, koordinatları helak edilen tüm kavimlerle kesişen lanetli bir sinyal yayıyor. [Emine Eroğlu] Nijerya da kaçırılan öğrertmen ve öğrenciler elhamdulillah kurtarıldı hepsininin durumu iyi. Nijerya’daki rehine bacılarımız kurtulmuşlar şükür.. Bize bu güzelliği yaşatan Rabbimize sonsuz hamdolsun..! O kadar haysiyetsiz ve onursuzlarki Gittikleri ulkelerden assagilanip kovulmalarina ragmen hala Turk okullarini kapattirmak icin ugrasiyorlar.

ERDOĞAN TÜRKİYE’SİNDE İPİN UCU FİRAVUN ELİNDE!

Eşini hapiste ziyaret eden anne 5 çocuğu araç parkında bırakılıp gözaltına alındı.. Neden Evet demeliyim sorusunun cevabını AKPliler davranışlarıyla zaten veriyorlar. Bunlar yeterli mi? Büyük bir sitede oturuyorsun. Site yöneticisi iyi hizmet vermek için bütün tapuları üzerine istiyor. Evet dermiydin.!?

Ancak Seçimde elbette Evet çıkacak. Hırsızlar planını yapmıştır. İhtimale fırsat vermezler. Medya, emniyet, basın, seçsis herşey ellerinde..

Biz herşeyi Rabbimizden bilmeli ve beklemeliyiz. Elbette sebebleri de yerine getirelim. Ama esbaba da çok bel bağlamalıyım.. Zulüm zirve yaptığında zırvasından zirvesine kadar herkes derdest edilir. İflahları sökülür. Bitti dediklerinde hepsinin işleri biter. Belki de tiranın meramına ermesi süreci çok hızlandıracaktır.

Zirveden alaşağı edilecektir. Kim mi yapacak elbette Allah yapacak.. Allah facir, zalim birinin eliyle devlete dizayn veriyor.Yapılanlar Hz.Ömer gibi birinin elinde nur topuzu olup bin berakallah dedirtecek. Bugün şer gibi gözüken nice hadise günü geldiğinde bunda da bir hâyır varmış, ne güzel etmiş yaradan dedirtecek çoklarımıza..

Hala CEMAAT “Evet” mi HAYIR mi diyor? zirvasini birakin.. Oy verecek kimsemiz kalmadi Umrumuzda da degil. Alayiniz “f..ö sakiziyle oyalanin. Referandumdan evet çıkınca terör, kaos eylemler vs biter demek, bu halkı aptal yerine koymaktır kandırmaktır. Bu çok ayıptır.

Bir kişinin hırsı ve arzuları için ülkeyi dünyaya rezil etti, beşinci sınıf ülkeler arasına kattılar Destek olan ve susanlara yuf olsun… Devlet imkanlarıyla oluşmuş büyük bir saltanat var. Bu saltanatın gölgesinde en rahat, en kolay, en risksiz, en şöhretli hayatı yaşarsınız.

” SİZE ZALİMLİK HİZMETİME MAZLUM OLAMAK DÜŞTÜ ” Ezenin köpeği olma…! Ezilenin aslanı ol ki, Mezar taşına; – İt değil YİĞİT yazsınlar…! Ahiretin en büyük delili ne biliyor musunuz; İyiliklerin ve kötülüklerin bu dünyada karşılıksız kalması..

Mağdur ettikleri onlara göre sadece rakam gibi duruyor, ama rakam değil bunlar insan, bunlar kadın, bunlar erkek, bunlar çocuk.. Anne, baba, eş, evlat.. İHD: 2016’da Doğu ve Güneydoğu’da 46 bin 292 hak ihlali yaşandı http://www.haberdar.com/gundem/ihd-2016-da-dogu-ve-guneydogu-da-46-bin-292-hak-ihlali-yasandi-h40706.html …

Clip to Evernote
Yorum Yok

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi