Süfyanizm Askeri Vesayeti nereye koşuyor?

Said Nursi, Osmanlı Sıkıyönetim Mahkemesinde idamla yargılanırken dahi HakkınHatırıÂlidir demiş, zalimlere boyun eğmemişti. Kur’ân ve Sünnette Râşit Halifelerin uygulamalarında Fukahânın içtihatlarında Aslolan istişaredir; “Tek Adam” rejimi ve şahsa itaat asla yok! Osmanlı’da ve Selçuklu’da da yoktu.

“Bir millet, içinde bulunduğu kötülüğü kendisi değiştirmedikçe Allah değiştirmez” Ra’d,13/11

Başka bir ayette; “Bir millet kendinde olan iyi hali değiştirmedikçe, Allah ihsan ettiği nimetini değiştirmeyeceği” ifade edilmiş (Enfal 53)

Eğer Siz Sahabeyi Görseydiniz ” Bunlar Deli ” Derdiniz Ama Onlar Sizi Görselerdi ” Bunlar Müslüman Değil ” Derlerdi Hasan-ı Basri Hz..

Kardeşim, bu milletin omuzuna inen musibet cehennem ateşine denk bir musibettir. Bende ne uyku bıraktı ne iştah. Bediüzzaman

Korkularının esiri olup hakikati haykıramayan insanlar birer dilsiz şeytandır. M.F.Gülen

Geminin yüzmesi için suya ihtiyaç vardır. Ama su, geminin içine girerse onu batırır. Gemi için su ne ise, müslüman için dünya odur. Hz.Mevlânâ

Hizmet Hareketi’ne atılan iftira ve karalamalar ilahiyatçı Sacit Arvasi isyan ettirdi!.. “Kendinize gelin. Allahtan korkun.” Korkmuyorlar!

“Tek adam” anlayışına ilk defa karşı çıkanlar, sahâbînin en önde gelenleridir; oğlu Yezid’i halife yapmak isteyen Muâviye’ye ilk itiraz, Hz. Âişe, Abdullah İbn-i Ömer, Abdullah İbn-i Zübeyr, Abdurrahmân İbn-i Ebî Bekr, Hz. Esmâ, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin’den yükselmiştir! Oğlu Yezid’e bey’at karşılığı kendisine 100.000 dirhem gönderen Muaviye’ye Abdullah İbn-i Ömer’in (ra) cevabı, “Herhalde bu adam, benim nezdimde dinimin bu kadar ucuz olduğunu sanıyor!” şeklindedir.

Bakmayın “Taylasanlı Horasanlılara” Aleyhinizde atıp tutanlara Kendi yolunuza, yönteminize bakın Kitab’a, Sünnet’e bakın Usûlü’d-Din’e bakın. Gülen Hocaefendi.

Rabbimiz! Katından bize bir Rahmet ver … Bize işlerimizde bir rahatlama, Bir sevinç ve çıkış yolu göster. “Âmin” desin hep birden yiğitler: “Medrese-i Yûsufiye’dekileri en çabuk zamanda, çok rahatlıkla salıver Allah’ım!..”

Allah’ım! Bizlere öyle bir Nusret ve yardımda bulun ki,Sen’den gayrı bütün mâsivadan gelebilecek yardımlardan bizleri müstağni kılsın! Amin.

Süfyanizm Askeri Vesayeti nereye koşuyor?

Emekli asker babam, oğlum mübaşirlerle uğraşma, kralına lafını söyle derdi. Eee Süfyanizm Heyeti, kralınızı ortaya çıkarın. Erdoğan mübaşir! Sufyanizm Askeri Vesayeti icin izmlerin, ideolojilerin hic onemi yoktur! Baskanlik modeli ile monarsi donuyor! Kralligi bu yalancı çingeneye vermezler!

Erdogan ve AKP benim icin tekfirci teror orgutleri kurup besledigi 2011’den beri siyasi mefta! Sufyanizm isini biliyor, baskanlik hikayedir! Sufyanizm kurmaylari, Tayyibizm ve Tayyiban devlet Islam’i ile cihanda yalniz kalir; zorbalikla insanlik olmaz, Kemalizm gibi çöpe gidersiniz! Sufyanizm Heyetinde herkesi tek tek taniyorum! Degisik kimliklerle ve ortamlarda konustum! Hizmetsiz bir insan merkezli Turkiye kuramazsiniz. Sufyanizm, 200 yildir Askeri Vesayet’i kullaniyor! Hizmet kalitesinde aydin insan yetistiremediniz, infaz ederseniz, Turkiye’de onur kalamaz.

Sufyanizm, 1826’da Halidileri vatan haini ilan edip tekkelerini 2 yil gasp ettiginde Osmanli’yi kaybettik! Tayyibizmle Turkiye’yi kaybettik! Sufyanizm, 2. Mahmut’a Rum Patrigi Istanbul’da astigi gun Yunanistan’i kaybettik,Bektasileri 30 yil kapattiginda Alevi&Bektasileri kaybettik. Sufyanizm Heyeti, 1829’dan beri devlet dini kulturu yerlestirdi! Bu hastalikli virus 2. mahmut bektasi ve halidileri kapattiginda baslamisti. Sufyanizm, Bektasi ve Halidilere yaptigi zulum ve gaspi 5 yildir Hizmet’e yapiyor!Gulen ve erenlerine hakki teslim edilmezse insanlik kalmaz. Sufyanizm’in tum zulum, baski ve zorbaliklarina ragmen Halidiler serbest kalip Osmanlida adaleti ve insanlik kredisini 100 yil daha yasatti! Sufyanizm, 2. Mahmutla Fransiz merkezi idaresine gecip Kurtleri azdirip Ermenileri ezdiginde insanligi kaybettik! Şimdi de yapılan ahmak zulümlerle Kürtleri kaybediyoruz.

Sufyanizm Heyeti, cok basit bicimde Kemalizm yerine Tayyibizm’i gecirdi! Tayyibi de Ataturk gibi zehirler, sonra putlastirir, size taptirir! Ataturku koruma kanunu cikarttiklari Menderes’i ipte sallandiranlarda ayni Sufyanizm Heyeti idi! Tayyibizm’i de Kemalizm gibi koruma pesindeler ama bu sefer aldatamayacaksınız! Sufyanizm oyle domuzdur ki Kemalizm’in Ataturkculuk yerine gecmesine izin vermeyenleri engellemek icin Menderes’e koruma yasasi cikarttirdi!  Sufyanizm Askeri Vesayet’inin yeni Kemalizmi Tayyibizm ve yeni kirli devlet tarikati Tayyiban! Lider hayatta iken kutsal puta herkes tapmaz! Suikastlarla siyaseti yeniden dizayn edip, cinayetlerini de cemaat üstüne atmaya hazırlanan domuzlar bunlar! Sufyanizm Askeri Vesayeti, Mustafa Kemal’i mason doktorlarina zehirletip infaz etti ve Kemalizm yobazligi ile 70 yil Turk milletini oyaladi! Erdogan baskan olmayacagini biliyor AMA Askeri Vesayet’in Tayyiban Devlet tarikati kurup tum Islami tarikat ve cemaatleri tarumar edilmesinden memnun! Belki de vatana hizmet ettiğini düşünüyor, adı yaşatılacak diye belki de kendi kendini avutuyor. Gerçek katilleri tanımadığınız sürece zulümler hepinizin gelip başını yiyecek. Kapkara senaryolar hazırladılar. Bu sızma Pakraduni çete işidir!

Askeri Vesayet, yobaz bir devlet tarikati kuruyor ve adi Tayyibizm! Kemalizm yerine ikame ediliyor! Totem kulturunde put lider tanrilaştırılır! Askeri Vesayet kurmaylari tum nifaklari organize etmesine ragmen tum suclarini cemaata atmayi basardi! Erdogan dini rakibi temizledi saniyor. MHP’yi farkli CHP’yi farkli kullaniyor Sufyanizm Askeri Vesayet’i! HDP’nin Turkiye partisini olmasina engel olup hassas sinir uclarina vurdu. Zaman gazetesi gasp edilmeden once 3 anahtar isim kose yazisi yazmaya baslamisti! CHP’yi adam edecek adamlari kizaga cekti Ergenekoncular! Kemal Kilicdaroglu, erkekse neden ve kimlerin baskisiyla Yenikapi ruhu denilen ruhsuzluga katildigini aciklasin! Kimseyi kandiramazsiniz! Maalesef CHP’de degisim yapacak akil insanlari Ergenekon temizledi ve emekliye ayirdi! Mahmut Tanal’i vitrin olsun diye tutuyorlar sadece! MHP kadar CHP’de bir Ergenekon partisi! Kimlerin ne halt yedigini yazsak neden Erdogan diktator oldu daha iyi anlarsiniz! Uyuyor partililer!

Sevgili Mustafa Tanal, Ergenekon kondurması Kemal Kılıçtaroğlu neden hala başkan? Hiç itiraz eden olmadı… 15 yıldır nerdesiniz? Yıllarca halkın istediği bir lideri çıkartmayip kendi istediğiniz lider tipini halka dayatınız. Bu işin büyük sorumlusu sizsiniz. Erdogan’i firavun yapan zaten etkisiz muhalefetle CHP degil mi! Eren Erdem bile daha adam olmamis! Hangi magduru hapiste ziyaret ettiniz?! Bu devrin Hz. Musa’si Hocaefendi! CHP’de Mahmut disinda bir tane adam yok! Hizmet’in ise milyonlari var ve hepsi magdur! Kimmis kahramanlar CHP’liler? CHP vekilleri ne kadar haksız yere hapsedilenlerin elinden tuttu? Ne kadar KHK zulmüne hayır dedi. Kullar çaresiz, artık hüküm Allah’ın. Takdir O nun toplum olarak ıslahımız hasıl oluncaya kadar müsade edecektir.. Rabbim bizi ülkemizi Süfyandan ve şerrinden muhafaza buyursun… CHP asla yuzde 30 oyu gecemeyecegini biliyor! Bu nedenle Erdogan ve AKP zulumle Hizmet’i ezsin, nasil olsa sonraki lider bizden diyorlar! Yenikapı mitingine gitmeden önce keşke kime hizmet ettiğinizi bir kere düşünseydiniz… Diktatöre yolu açtığını neden akıl edemediniz?

Allah’ım! Bizleri her türlü hiyânetten koruyup kollayacak ölçüde bir emniyet ve enşidesizlik bahşeyle! Nefsinin zebunu ve ona meftun olmaktan, hislerimle çepeçevre sarmalanıp his insanı kesilmekten beni muhafaza eyle! El-âlem sizi tartaklasa, on basamak aşağı görse; insanca tavrınızı muhafaza etme mecburiyetindesiniz, bu yırtığı ancak öyle yamayabilirsiniz.

Medyayı sustur, farklı düşünenlerin TV’ye çıkmasını engelle hatta izlenmeyen TBMM TV’yi bile kapat sonra da halka güveniyorum de. Başka? Emniyetten atılan polisleri askere alıyorsanız demek ki bunlar terör örgütü üyesi değil. KHK İle itibarlarını geri iade edin. Bu planlar nasıl işleyecek göreceğiz! Gazeteci Gökhan Özbek yazdı: Ama Trump’ın tekfirci termrle 100 Gün Savaşı’nın Türkiye’de politik yansıması çok farklı olacak! Elbette dış politikada alternatifsizlik söz konusu değil! Ama Rusya tercihini Trump’tan bağımsız ve karşıt görenlere şaşıyorum! Tabi bu mutabakatın siyasal boyutu var! Laiklik, Laiklik, Laiklik… Ya laik olunacak, ya laik olunacak! Beni şaşırtan bu mutabakattan Sayın Kalın’ın haberdar olmaması? Haberi varsa durum daha karmaşık! Bu 100 Gün Savaşı’nın askeri boyutunda en çok merak edilen TSK’nın tavrı ne olacak? Asıl mesele bu! Olmaz, olamaz diyenler; Unutmayınız 20 Milyon Dolar’a Mavi Marmara davası satılmadı mı? Koalisyon Güçleri adına yapılacak operasyonlarda YPG /SDF olacak! Yani Türkiye, YPG ile müttefik olarak Suriye’de IŞİD’e karşı olacak! Amerika bu politikası artık açık açık Dünya’ya deklare ediyor! Bu şu demek oluyor; Türkiye, 3 yıl önce kırmızı halılarla aığırladığı, sonra terör örgütü ilan ettiği YPG ile müttefik olacak! Başkan Trump, Obama’nın IŞİD’i yarattığını düşünerek, 100 gün içinde kökünü kazıyacağını ifade ederek, düğmeye bastı! Nasıl mıyım? 144 meslektaşım cezaevinde, 6’sı halen gözaltında, 160 medya kuruluşu kapalı, Binlerce meslektaşım işten çıkarıldı! #HAYIR diyin Başkanlık denen diktatörlüğe. Mert olun.

Kopeklere kemik atiyorsun gokten yagmur yagdi saniyor! Iste Erdogan’in A takimi bu kadar zeki! Maskelerini dusurdugumu anlamayacak kadar adi. 2010’da Toronto’da Ömer Çelik, bir puro yaktı ve br kahkaha attı. Bravo Faruk, bizim tamda yapmak istediğimiz bu. Senin gibi zeki adamları seviyoruz dedi. Demek ki daha Sufyan’in gucunu tanimamissiniz! Perincek kopekleri yaptiklari kopeklikle tarihe gecti! Domuzlar ise adlarini domuz yazdirdi! Türkiye’yi sıfırlayıp elbette def olup gidecekler ama geriye bırakacakları enkaz Sevr’den beter olacak. Allah, adildir, büyük cezayı kesecektir  TSK’daki kırılma en büyüğü oldu. Avrasyacı domuzlar ve Perinçek ile ittifak dış güçlerle vatana ihanetin daniskasıdır. 15 Temmuz örtüyor tüm kapkara planları…

Erdoğan, şu anda kendisine rakip çıkmasın diye potansiyel liderleri öldürtüyor.Çakma partiler kurduruyor. Haram parası bol, satın alıyor. Türkiye’nin kilit, anahtar aydın isimlerini şahsen tanırım ve hepside beni iyi tanır. Bu Allah’ın lütfu ve Hizmet’in kerametiyle olmuştu Süfyan Erdoğan, arkasına dış güç ve sermaye adına en güçlüleri aldığı için beslediği 21 milyon halkın ulufesini zamanında veren domuzdur. 2011 yılında ipler tamamen kopartılmalıydı. Cemaat bir torniston yaşadı. Gazeteciler uyarılarını net yazamadılar. Ben marjinal sayıldım! Hapiste tuttukları Hidayet Karaca ve Ekrem Dumanlı, Erdoğan’ı direk uyaran ve mesajları ileten insanlar. Diktatörlüğe gitmiyorum demişti. Hizmet ve Hocaefendi, Erdoğan ve AKPlileri uyarmadı diyenler yalan söylüyor. 2006 yılında Hocaefendi’nin yazdığı mektuptan fazlası da var. Sesimi çıkarmak için daha ne yapmalıyım. 40 kitap yazmışım, 160 bin twit, beş bin köşe yazısı! Hizmet kendi usulleriyle uyarıları yaptı. AKP’den ahlaklı onurlu şerefli olanlar ayrıldı. Geriye kalanlar ahirzaman nifakçıları olarak kiramen katibin tarafından yalancı yazıldı! Süfyan Erdoğan ve haramileri, domuz gibi yeme konusunda ve zulümlerde tarihin en şeditlerini geçtiler. Ahlak, onur, şeref hiç kalmadı.

Zulümlerin bu noktaya geleceği 2010 yılında belliydi. Bu sahneyi yazmak zorundayım. 7 Haziran 2010. Toronto. 3 bakan, 3 MV ile yemekteyiz. Bekir Bozdağ, Ömer Çelik, İbrahim Kalın ve 3 AKPli milletvekilini diyalog olarak yemeğe çıkardık. Masada bizden 5 kişi var. Kalpleri bozuktu ve bunu anlamak için evliya olmaya gerek yok. Kalplerindekini dile döktüm ve ortaya bir kemik attım. ‘Bundan sonra AKP kendi zenginlerini oluşturmalı, laik yobazları yendiniz’ dedim! AKP Maraş Milletvekili, senin ağzını yiyeyim dedi, senin gibi gazetecilere Ankara’da çok ihtiyacımız var diye açıkca teklif yaptı. Güldüm acı acı! Diyalogun başındaki arkadaş, Faruk ne yapıyorsun diye sert bir bakış attı ve sus işareti yaptı. Maskelide tepkileri ölçmeye çalışıyordum. Ömer Çelik, bir puro yaktı ve br kahkaha attı. Bravo Faruk, bizim tamda yapmak istediğimiz bu. Senin gibi zeki adamları seviyoruz dedi. İbrahim Kalın’ın yüzüne baktım, bembeyazdı, kireç gibi. Az önce sigara içtiğini gördüm, ben seni böyle mi yetiştirdim dedim. Lal kesildi.

Bekir Bozdağ’ın yüzüne ve kalbine balktım, ruhu bir çöl gibi çorak, bomboştu. Renk vermemeye çalışıyordu, ne güldü ne tek kelime etmişti! AKPli diğer iki milletvekili de Faruk doğru söylüyor, Özal gibi kendi zenginlerimizi oluşturmazsak AKP yıkılır dedi.İstediğim cevabı aldım. Diyalogdaki 3 ana arkadaş şok geçiriyordu ve TCCC Başkanı Hakan bey, bıyık altından güldü, yüklü yemek faturasını o ödeyecekti gariban! Bakan Mehmet Şimşek te bu yemeğe gelecekti. Oda olsaydı da keşke onunda pür melalini görseydim. Erdoğan, G20 zirvesinde epey meşgüldü.

Ömer Çelik ve Bekir Bozdağ’ın bu zulümlerde aldıkları roller unutulmayacak. İbrahim Kalın’ı terk etmesi için, pek çok eski dostu oysa defalarca yurtdışından ve içinden uyardı. İslam’da, Kuran’da, Hadiste; kamu malı yiyenlerin cehennemin en dibini boyluyacağı yazıyor. Çok net! Hiç bir gerkçe zalimleri aklayamaz! Tekfirci terör örgütleri ve militanların babası haline gelmiş Erdoğan’ı AKP’yi destekleme ahirzaman nifakındaki cehennem kütükleri olmaktır. Hayasız insanlar. Helal mülkleri gaps etti bu goriller! Hocaefendi, sinsi münafıkın maskesini düşürdü. Eğer bunu yapmasaydı hakkımızı helal etmezdik. Giden 1000 kurumun hiç ehemmiyeti yoktur! Erdoğan, fakir AKPliler arasında Robin Hood olarak görülüyor, ölesiye bağlılar! Haybeden hesaplarına hiç hak etmedikleri paralar yatıyor. Süfyan Erdoğan’ı Türkiye’de durduracak hiç bir güç yok. Süfyanizm Heyeti arkasında kendi planı için kullanıyor. Perinçek ekibini de Hizmet’i tasfiye için kullanıyor. Onların da defterini dürecekler! Hiç bir zalim ayakta kalamaz.

Diyalog ve TCCC yönetim kadrosuna; AKPli bakanlar, danışman ve milletvekillerinin gerçek yüzünü göstermeye çalışıyordum. Kötü ben oldum ama olsun, doğru bildiğim yolda yürüyorum! Bu sahneyi size niye anlatıyorum? Maskeli münafıklarla poltika yaparsanız kaybedersiniz. Onlar domuz siyasi fahişe! Siz öyle olamazsınız. Bazı arkadaşlar soruyor, biz AKPlilerin çocuklarını okuttuk, koca bulduk, iş kurduk, ne oldu bunlara? Karunlar oldular! Bizi dinlemezler artık. Cehennemde zebanileri dinlemek zorunda kalacaklar. Diyalogdaki arkadaştan birini Erdoğan’ın sağ kollarından ve İstanbul’un en zenginlerinden birinin kızıyla evlendirmiştik, kirve Davutoğlu! 5 yılda gelinen acı noktaya bakın diye yazıyorum. Savaşı biz başlatmadık, Hak davayı savunuyoruz,  emaneti korumaya çalışıyoruz. Halkın emaneti Hakkın emanetidir. Koruyacağız.

Clip to Evernote
3 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi