Vatan hainlarini tanımanız için, 15 temmuz’u iyi anlamalısınız! Neden zulüm bitmiyor?

Erdoğan, Allah’ın Lütfu darbe demekle yerden göğe kadar haklı. Böyle makam hırsı olan Karargah ve silah arkadaşını hançerleyen varken lütuf! Karargah, kimlerin darbe oyununda darbeci diye cezalandırılıp kimlerin terfi edeceğini daha önce belirlemiş. Beraber gözaltılar birer oyundu. Sayın Hulusi Akar ve Abidin Ünal, sizde nasıl bir ahlak, mide var ki, düğününü bastıracağınız Mehmet Samver’in düğünününde yüzlere güldünüz? Alman BND başkanı, sözde darbenin Gülen ile hiç bir ilgisi yok diye boş yere demiyor. Daha fazla şeylerde yazarım ama Türk milletinin TSK’ya olan güven ve saygısını sarsmak istemiyorum. Şerefsizlerin kirli bağırsakları patladı ve faturasını Anadolu’nun masum insanları ödüyorlar.

Abidin Ünal’ın Temmuz 2016’da Hava Harp okulunda yaptığı denetleme, darbenin mimarını gösteren cinstendi. Hepsi biliyor, günah keçisi yapılana acıyorlar. 15 temmuz Darbe kalkışması denilen tiyatro, sadece eğitim birliklerinin ayağa harekete geçmesinden ibaret. Abidin Ünal darbe ilk üçlüsü içinde yer aldı ve kendi kendilerine darbe yapan ordu generalleri olarak tarihe kara bir leke olarak geçti. Erdoğan bu fırsatı kaçırmadı ve düşman saydığı Hizmet’i Karargah^’ın Saldıray Berk planı ile bitirmeye son hız koyuldu. Beraber hareket ediyorlar. Devlet ve hukuk kalmadı, vicdan, ahlak ve etik kalmadı. İnsanların kimseye güveni kalmadı. 15 temmuz’un 16 temmuz gecesi saat 3’e kadar Erdoğan ile TSK’da terfi ve kendi kadrolarını onaylatma pazarlığı yapanlar gerçek darbecilerdir. Onları hepiniz tanıyorsunuz. Ortada cemaat filan yok.

Zavallı AKP’liler 15 temmuzda darbeyi engelledik diye masum insanlara zulmediyor, daha doğrusu asıl darbeci Karargah, resmen aziz milletimizle alay ediyor. Onca insana yapılan işkence ve zulümler Berk planlamasının bir ürünü. TSK’da yaşanan dramalar terfi ve güç savaşından başka bir şey değil, ortada Erdoğan’a, hükümete karşı bir 15 temmuz darbesi filan asla yok. Hava kuvvetlerinde bir adamın hava kuvvetleri komutanı olacağı tümgenerallik yaptığı birlikten bellidir. Atatürkçü generalleri de cemaatcı damgasıyla alay eder gibi kesip doğradılar. Ddemek ki cemaat fobisi ve düşmanlığı algısını Psikolojik Harp dairesi boş yere yönetmiyormuş. Bu konuda uzman kadroları AKP’ye sivil kadrolara çok önceden geçirdiler ki, tüm günahlar Erdoğan ve AKP’ye kalsın ve mazlumlar onlara sövsün, TSK mağduru oynasın. Yalancılar. Erdoğan ve AKP, gönüllü zalimlik yaptığı için Şeytana ruhunu satmış cehennem kütükleridir.

Mehmet Samver Paşa’nın kızının düğünü basanlar, darbeci diye bastıranlar Hulusi Akar, Abidin, Karargah. General oysa çok koyu bir Atatürkçüdür. Kanser hastasıydı ve tedavi görüyordu. Abidin Ünal, 15 gecesi düğünde beraber gözaltına alındığı Mehmet Samver’e hayatının kazığını attı. Kendisi kahraman çıkacaktı, arkadaşı hapise. Biliyordu herşeyi, tesadufi hiç bir şey yoktu. O gece düğünü basılan general Mehmet Samver’in cemaatla hiç alakası olmayan çok sıkı bir Atatürkçü general olduğunu TSK’da zaten bilmeyen yoktu. Eskişehir’de hava muharip komutanı olan Samver, 2 yıl sonra Hava Kuvvetleri Komutanı olacaktı, resmen terfisini Abidin çaldı. Hak ettikleri Terfisi çalınan general ve subaylar, TSK’nin üçte birini oluşturuyor. İntikamlarını alacaklardır.

Harbiyeli Murat’ın, Ragıp’ın boğazını kesen caniler, aslında kendi ruhlarını öldürdü. Bu dünyada cehennem azabı yaşasınlar, cezasız kalmasın bu domuzluklar. Öğrenci ne darbe yapacak yahu? Bu Harbiyeli delikanlıların Akcanileri katildir. Söze darbe tiyatrosunun arkasındaki asıl bu Yezid askerler sürüsü hesap vermelidir. Rahat uyumayın, kanser olun, acılar içinde geberiniz! Yalanlarla bir yere varılamaz. Hepsini ortaya çıkarmadan hayat haram bize. Uyku haram. Asla susmayacağız. Türkiye’nin geleceği sıfırlanıyor. TSK felç edildi ve savaşamaz hale sokuldu. Sayın Hulusi Akar, Göktürk derin gücü azınlık bir gruba hizmete ediyor. 50 yıldır yetişen aydınlarla uyuşmuyorlar diye bu zulümler yapılıyor. Kimler olduğunu defalarca yazdım. Sayın Hulusi Akar, çevirdiğiniz fırıldakları nasıl bildiğimi aslında biliyorsunuz. GATA’dan kaybettiğiniz dosyamı okudun, yok saymakla olmaz değil mi? Bilgileri sağlam yerden aldım.

Sayın Hulusi Akar, Akın Öztürk’e Hava Kuvetleri komutanı olmayı hak ettin ama sana vatan haini görüntüsünde vatana hizmet düştü diyen sensin. Albay Cevdet tiyatrosu gibi gözüküyor. Sayın Hulusi Akar, iki kişinin bildiği sır değildir. Erdoğan ve Fidan’ın emrini yerine getiren Mehmet Dişli ile aranızda geçeni anlatınız. Mehmet Dişli, Hulusi Akar’a diyor ki, 15 Temmuz’u yapacaksın, yoksa seni bu koltukta oturtmayız. Yapmasak olmaz mı diyen sanki emir eriydi. Yurtta Sulh Konseyi içinde yargılanan Mehmet Dişli’nin ve diğerlerinin beraat edeceğinden emin olabilirsiniz. Asıl mağdur edilenler milyona yakın masum Anadolu evladıdır. Temiz müslümanlardır. 15 Temmuz’ın dansöz paşalarını eğer Hulusi Akar yerine Genelkurmay başkanı olsaydım, üstlerine bal döker, karıncalara meydanda yalatırdım! Bakü’de Nuri Paşa’nın eşkiyalara verdiği cezadır bu. Saldıray Berk ve Çetin Doğan dansöz olmalıymış, askerlik size göre meslek değilmiş. Moskova’da Putin’le başbaşa konuştuklarınız resmen vatan hainliğidir.

Ancak Erdoğan ve AKP’yi Rusya veya Şangay ekseni de kurtaramaz. Perinçek görünen yüz. Asıl arkada Saldıray Berk’in dansöz çakalları duruyor. Erdoğan ve AKP, onca kamu soygunu ve selefi terörizmi besleme batağından sonra Batı kampında hiç şansı kalmadığını anladı. Domuzluk yapıyor! Alman BND de ikiyüzlü. Alman vakıfları ile 20 yıldır faşist Kemalizm’i bitirmek için yapmadıkları çalışma kalmadı. PANZER kitabımı okuyunuz. Erdoğan ve AKP’nin zafiyetlerini arşivleyen sadece yobaz laik Kemalistler değil. Tüm dış güçlerin elinde bu dosyalar. Türkiye’yi yıkıyorlar! Yobaz laik Kemalistler, aslında hem TSK’da hem Türk toplumunda azınlık. Erdoğan ve AKP’nin zafiyetlerini arşivleyerek başımıza kral oldular. AKP’liler konforlu yaşamlarını garantiye aldığı için Erdoğan’a tapıyor. Ancak gerçek farklı. Garantiye alınan Mason Bektaşilerin Göktürk’ü. Tanrı inançları mitolojik ve doğmadır. Erdoğan bir soytarıdan ibaret. AKP’lilerde aslında bunun farkında. 15 bin başörtülüyü hapiste yapılan zulmü kabul edecek vicdan insan değildir! 15 temmuz büyük tiyatrosu ardından yapılan insanlıkdışı zulümlerle Askeri Vesayet’in İhtiyarların kurmayları geleceklerini garantiye alıyorlar. Karargah, onların emir eridir.

Erdoğan ve AKP’nin geleceği olmadığını herkes biliyor. Dünya biliyor. Darbeyi asıl yapan yobaz laik Kemalistler de biliyor. AKPliler bilmiyor mu? Güç zehirlenmesi ile savaş modunda saldırıyorlar. Kime? Asıl darbecilere değil, gasp ve tecavüz ettikleri masum güçsüz insanlara. Neden bu kadar insana KHK ile zulüm var sanıyorsunuz, yobaz laik Kemalistler kurdukları Yezid düzeninde ayaklarına bağ olacakları istemiyorlar! Fişlenip dışlananlar 1999 depremindenberi yapılan ciddi çalışmaların ürünüdür. Bu Hitler rejimi polis ve askerlerinin size zorla imzalattığı tek kelimeyi bile kabul etmeyin, gayeleri geleceğinizi karartmak, izin vermeyiniz. Zorbalıkla, şantajla, işkence altında zorla imzalatılan itirafname geçersizdir. Ancak bunu mahkemede net söyleyip kayıtlara geçirmelisiniz.

Alman BND, Ankara’yi 60 yildir dinliyor, yeni degil! Erdogan’in Selefi terorizmine besledigine dair milyondan fazla kayit yapti, belgesi cok. Alman BND baskaninin 15 Temmuzu Erdogan yapti deyip yobaz Kemalist askeri darbecileri zikretmemesi; islerine gelen eksik dogru beyani ifsa! İşlerine geldiği gibi TSK ve Erdoğan’ın zafiyetlerini ülkemiz aleyhine kullanıyorlar. Sadece Alman BND degil, MI5, CIA ve Ruslar da 15 temmuz’ Erdogan ile yobaz Kemalistlerin yaptigini biliyor! Ic savasi kim kazanir beklentisidir. Rusya,putunuzun İŞİD ilişkilerini BM’de yayınlayacağını duyurdu, Rus köpeği oldu putunuz. Bu da benzer tehdittir. Alman istihbarat şefi: Darbe girişiminin arkasında Gülen’in olduğuna dair kanıt yok diyorsa arkası gelecektir.

Elcibey tovbe etti olmeden once ama bu haramilerde bu mertlik yok! Iktidardan gitse bile tovbe edecek gibi durmuyorlar! Kibirleri yuksek. Zorbalikla secim kazaninca ne oluyor; Elcibey guzel ornek! Elcibey nerede hata yaptim diye sormustu! Iskender Hamidov ile secim yaptin dedim. Erdogan’in yemekhanesi, yani kerhanesi, haramilere calisiyor! Sedat Peker de Iskender Hamidov’a benziyor! 24 yildir hapiste zorba mafyacilar ve zulümle abad olanların sonu budur. Erdogan’a kerhaneci derdi atalarimiz! Azerilere gore cayhane isletiyor! Pita diye bir govecleri vardir; comlekte herkesi oguttu bu Cingene! Azeri Turkcesinde kerhane, cayhane veya yemekhane demektir! Amerikan kapitalizmi gelmeden once umumhane yoktu; eskiye nostaljik ozlem vardir. Yaşlı Generallerin eski Türkiye’yi döndürme amelesidir 15 temmuz domuzluğu.

Mazlumlar hic merak etmesin! Allah, tuzaklari bozan ve en guzel intikam alandir! Kiyamete kadar ibret olacak sonlari; hicbiriniz acimayacak! Goril ve maymunlari elbette yakayi siyiramayacaklar! Bunlarin patronu da dunya savasi cikarma pesinde! Elimizden bir sey gelmiyor! Yasanacak. Dun Goril’in inine girmistim! Yesil renkli ceketine takintisi var; kutsal sayiyor; aldim cikiyordum. Dur dedi; arabam durmadi ezdi Sufyan’i! Şu an ki hıçkırıklarım ve gözyaşlarımın çok istedim gayretullahı devreye sokan son damla olmasını ama heyhat.. çok kişi ağlaması lazım. Süfyan, Müsriftir. Elinde mal durmaz. (5.şua)  Delili:  ‘ÖRTÜLÜ ÖDENEK’ KATLANARAK BÜYÜYOR Şubat ayında yüzde 65 artarak 282 milyon liraya yükseldi.

Gencecik kızları tutukluyorlar… arsızlar. Düzenbazlar yalancılar. Hırsızlar. Abidin Unal emri ile bogaza tatbikata giden sadece 60 Harbiyeli masumlari biraktilar! Domuzlarin halen kilina dokunan olmadi ve zalimlikleri devam ediyor! Unutmadan Murat ve Ragıp şehittir! Onlara hain diyenler bilsin ki, katilleri yargılanacaktır!

Avrupalı Türkler, erdoğanın söylemleriyle gittikçe avrupada zor durumda kalacak. Politikalar sertleşecek. Artık yeter konuşma diyecekler. 3 çocuk değil 5 çocuk yapın demek kolay. Avrupada ki türkler okul açmayı beceremiyor. Sadece cami açabiliyorlar. Okul açanlar sadece Hizmet. Gözlerini al yerden dik dur kardeşim. Sen sadece ilim öğrettin. Ahlak öğrettin. Nice kızı kurtardın. Sana düşman olan ancak şeytandır. KHKlı soruyor: hangi vicdan bir babayı kızının gözü onunde darp etmeye musade ediyor, bu kizin psikolojisini düşünen oldu mu= nEşine kızına önünde tecavüz ederiz, bu itirafnameyi imzala diyen domuzlara yumuşak mı davranalım? Asla… Fuat Yılmazaer’in iki kızını hapse aldılar. Delilleri ne? Bilgisayar, iphone, Ipad, modem, flaş disk, polis babanın ruhsatlı silahları, Nazlı Ilıcak kitabı,1-2 Zaman gazetesi. YUH SANA HÜRRİYET! Gözaltına alınan avukat kızının evinden bunlar çıktı.

Gazeteci Said Sefa, güzel tesbitlerde bulundu: “Güçlü Türkiye istemiyorlar” diye oluyormuş bütün bunlar. Nereye elinizi atsanız lime lime dökülüyor. Ülke en zayıf dönemini yaşıyor. Erdoğanizm’le birlikte yeni bir “din telakkkisi” doğdu. Baskıcı, anlayışsız, kaba, başkasına hayat hakkı tanımayan, küfürbaz, cahil (vs). Erdoğan’ın siyaset anlayışı sadece Milli Görüş’ü değil neredeyse tüm cemaat ve tarikatların içini boşalttı. “Düşünce” her yerde bitti. AKP’nin en büyük destekçileri Yeni Asya grubu hariç neredeyse tüm Nurcu cemaatler. Nurcuların iki temel tezi var. İkisi de AKP ile ters. İki tezi de Said Nursi’den ilhamen almışlar. 1. Cumhuriyetçilik 2. Avrupa’nın Osmanlı’ya gebe olduğu (yani İslamlaşacağı) tezleri. Şahsi servetleriyle devasa saraylarda yedi düvele hakaret eden gırtlak ağaları bunu güçlülük olarak pazarlasa da elalem bu hale gülüyor. Senin bakanını sınır dışı ediyorlar, sen karşılık olarak kırk ineği sınır dışı ediyorsun! Hangi güçten bahsediyorsunuz!? Esad gidecek de gidecek diye yıllarca gırtlak ağalığı yapıldı. Esad, yerini sağlamlaştırdı. Dediğini yaptırdı denecek ne var? Neresi güçlü? Dış politikada madara olundu. Rusya ve İsrail karşısında geri adım atıldı. Her dediğini yalamak zorunda kalan bir iktidar var. Neresi güçlü? Neresi güçlü ..? Ordusu mu? Hukuku mu? Demokrasisi mi? Teknolojisi mi? Sanayisi mi? Eğitimi mi? Geliri mi? Truzimi mi? Sanatı mı? Sporu mu?”

Muhakkak her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Gerçekten her zorlukla beraber kolaylık vardır. Bir hak dostu konuşuyor ve birgün affetmeye hazır olun diyordu… Çok net gördüm dinleyenler kafa sallıyor ve HAKKIM HARAM diyordu. Ya Rabbi, okunan ezanlar hürmetine Katından bir Ferec ve Mahrec gönder Ülkemize, Milletimize “Bir İNŞİRAH lütfet DARALMIŞ YÜREKLERİMİZE. Ve ataları gibi aldandı Ve sonu ataları gibi ibretlik olacak ZALİME merhamet edilmez… ZALİMLERE! Korkma demeyeceğim Korkun hemde iliklerinize kadar. Titreyin saçlarınız her teline kadar. Çok can yaktınız, çok Ocaklar batırdınız… Referandum arefesinde böyle “açıklar” “kapalılar”ı esir almış görüntüsü hoş değil domuzlar. Bari çaktırmadan yapın, çaktırmadan!.. Akil olcu izan adap kaybolmus Hem avrupaya her turlu en agir hakaretleri yapiyorlar hemde secim propagandasi icin hala talepte bulunuyorlar. RTE’nin avrupaya satasmasi planli ve bilincli bi tercih icine girdigi iktidar cikmazini TRyi atese atip milli sorun yaparak asmaya calisiyor ABD ve Rusya Türkiye’yi Suriye planında dışladı.  Damat, Çavuşoğlu, Flynn… “Gülen’i yıpratın” oruspu çocuklukları artık ayyuka çıktı. Balyoz’dan çıkan paşalar kritik görelre getirildi. Darbeyi zaten bunlar yonetiyor son 4 yildir, ancak tum islenen suclari Erdogan ve AKP ustune ustalikla biraktilar! Eksik beddua etmeyiniz! Kancıklık veya AKP, artık ikisi de birbirinin yerine aynı manaya geliyor. Bir adamın iki kızını birden gözaltına almak. Savaş da bile adap olur, adamlık olur. Kadına kıza bulaşacak kadar insanlıktan uzaklaşmaya ne demeliyiz! Allah, sizin hepinizi öyle bir kahretsin ki kıyameye kadar tüm cihana ibreti alem olsun.

Durumu özetledim, kaynak merak edenlere…

RAHATSIZ BİR TÜRK SUBAYINDAN MEKTUP VE ACI GERÇEKLER

15 temmuz gunu su an hava kuvvetleri komutani olan sahis abidin unal yalova da hava harbiyelilerin eğitim yaptığı yere geliyor onlarla yemek yiyor ve inlara bir konusma yapıyor konusmanin ana temasi emirlere sorgusuz sualsiz itaat. Konusma boyunca bir emir size ne kadar sacma gelirse itaat edilecegini bunun askerligin ana görevi olduğunu vurguluyor ve konusmadan sonra ogrencilerin basinda ki komutana albay huseyin ergezene ogrencileri bugun fazla yormayin aksam isleri var diyor.. Ve denildigi gibi yapiliyor her aksam yapilan aksam sporu yapılmıyor ogleden sonra ki askeri egitim yavas geciyor adeta bir dinlenme edasinda.. Aksam ogrenciler yattiktan kisa bor sure sonra klasik plansiz egitim modunda ogrenciler kaldirililiyor.. Hepsine silah alinmasi isteniyor ve komutanlar kagitlardan isimleri okuyorlar o isimler otobuslere bindiriliyor ve surekli askerlik emire itaat teror olaylari vurgulaniyor cocuklara cocuklara otobuse binince uyumalari isteniyor. Otobuste ki herkes bir teror olayı olduğunu ve korkmamalri icin kendilerine soylenmedigini dusunuyor. Askeri egitimlerde telefin tv vs bunlari kullanmak imkansiz yasaktir. Kimse boyle bir seyden haberi yok onh gecin basinda ki teğmen ustegmen hatta bazi yuzbasi binbasilarin bile habero yok.. Whatapp mesajlasmalri var 2 tegmen arasinda. Bir tanesi diyor ki abi halk yalova da ki meydan komutanligin kapisina geldi halka darbe var demisler neler oluyor diyor.. Burada da oyle bir orta. Var ortada kaldik diyor digeri.. O gece harbiyeli ogrenciler otobuslerden iniyor orada ki halka durumu izah ediyor hatta koprude orada ki halkla istiklal marsi okuyor.. Daha sknra polislerin bunlara arac ayarlamasini bekliyorlar..sabaha karsi araclar ayarlanirken aniden beliren azgin bir grup aksam ki gruplardan degil ogrelncileri linc etmeye geliyorlar doverek linc ediyorlar murat ve ragip o gece onlarca bicak yarası morlullar bogulmaya dayali tramva ile sehit oluyor.. Ve o gece teslim olan cocuklar hala tutuklu ilk grubu bu cuma biraktialr daha icerde 269 hava harbiyeli ogrenci var ogece kiminin kabirgasi kirildi kiminin bir gozu kor oldu cesit cesit yaralar ve bunu ugruna canlarini feda etmek icin yemin ettikleri halk yapti

Bir başka meselede su an hava muharip komutanı olan hasan küçükakyuz general. Bu adam yaklaşık 10 yildir hava kuvvetlerinde egitim birliklerini sadece denetleme komutanı olarak gorev yapti hic bir vasifi yoktu.. Ilk senelerde eğitim birliklerini denetlerken ogrencileri filan cok severdi hep onlardan yana gibi görünürdü. Ardindan hava egitim kpmutanligina atando hava egitim komutani demek hava kuvvetlerinde ki butun egitimi birlikleri sana bağlı demektir. Darbe kalkismasi denilen tiyatro sadece egitim birliklerinin ayaga harekete gecmesinden ibaret. Bu herif son 2016 daki hava egitim komutanligi denetlemesinde hava harp okuluna geldi tarihinin belki de en sert denetlemesini yasadi hava harp okulu okulun butun subaylari denetlemede sıkıntı çıkmaması icin adeta uğraşıyorlardı. Bu adam okulan gelmeden once de twiterda fuat avni hesabindan harp okullarinin kapatilmaya calisildigini söylüyordu.. Hasan kucukakyuz o donemlerde cok farkli davraniyordu. Her sabah ise gelirken sabah gazetesi alir ama takıldığı konustugu samimi oldugi kişiler kemalist pasalardi. Ogrenciler ise gordugu ywrde dalga gecerdi. Harp okulinda son siniflar mezun olduktan sonra hatta bazilari mezuniyetten once izmir cigliye ucus egitimi almaya giderler. Bundan iki yil once harp okulunda son siniflara mezun olup cigliye gidebilmeleri icin ingilizce sarti getirildi. Bir tane yapilan ingilizce sinavi vardı eger onda belirlenen baraj puanini gecersen mezun olup coglide ucus eğimini almaya hak kazaniyorsun demektir. Hava eğitim komutanligi başlattı bu projeyi ve gerekliydi de.. Hava harp okulu 2016 mezunlarindan o ingilizce sinavini gecemeyenler haziran ayinda akademik egitimler bittikten sonra ingilizce calistirilmaya baslandilar. Normalde sinavi gecesiye kadar mezuniyete kadar calistirilir ogrenciler ama bu sefer bir degisiklik oldu hava eğitim kom. Son dakika emri ile bu sart kaldırıldı bizzat emri hasan kucukakyuz verdirdi.. Artik zaten ogrencoler mezun olamiyacak bosuna ugrasmayalim mi dediler bilemeyiz.. Ama bu adamla ilgili esas onemli konu su an hava muharip komutani olmasi.. Hava kuvvetlerinde bir adamin hava kuvvetleri komutani olacagi tumgenerallik yaptigi birlikten bellidir.. Eger kilit birliklerde komutanlik vazifesi verildiyse sana senin onun aciktir demektir. FKat bu herif hayati boyunca sadece denetlemelerde ikinci adam olarak yasadi. Ne adam akilli bir eğitimi vardir ne konusmasini becerir ne de bir vasifi vardir. O gece düğünü basilan general mehmet samver general eskisehirde hava muharip komutanligo yapiyordu ve normal usullere gore bu adam 2 yil daha eskisehirde kaldiktan sinra hava kuvvetleri olmayi hak kazanmasi gerekirdi.. Fakat o tiyatro gecede bu pasanin dugunu basildi kizina silah dogrultu kendisi abidin pasa ole birlikte derdest edildi abidin pasa herseyi biluyordu kendisinin tutuklanacagini da biliyordu ama bu isten burnu bile kanamadan cilacagini da biliyordu fakat samver general herseyden hAbersizdi ve zaten bundan dolayi bunun dugunu secildi tamamiyle uyutuldu. Samver pasa da koyu ataturkcu adamdir.. Surecten sonra gece gunduz eskisehirde calisti kendisi kanser hastasiydi ankaraya bir donem surekli tedaviye giderdi.. Bu tayin zamaninda bunu karakola cagirip ifadesini aldirdilar a haber atv gundem yapti ardindan serbest biraktilar.. Tayin olmasini 4 gozle bekliyordu hatta tayinlerin aciklanacagi zaman pastasi kutlamalari filan hersey hazirdi fakat kendisinin rutbe almasi engellenip kendisini istanbul harp akademileri komutabi yaptilar. Bunun yerinde hasan küçükakyuz u getirdiler. Bir nevi altknda ki adami alip bunun ustu e çıkardılar bu da gurur yapti emekli oldu..

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi