Zombileşmiş Sarhoşlarla polemiği kazanamazsınız…

15 Temmuz’un arkasında “ablalar” mı var? 15 Temmuz’u “akademisyenler” mi planladı? 15 Temmuz’da darbe yapmaya çalışanlar “doktorlar” mıydı? Hala neden susmadığımı merak eden var mı? İki domuz güruhta putperestliği vaat ediyor. Gerçek müslümanlık insanlıkla olur, siyasetle olamaz. Bu domuzlar güruhları savaşını kim kazanır diye soruyorlar. Ne önemi var. İnsanlık öldü, hukuk öldü, adalet öldü, milyonlarca insan travmalı! AKP’de durumun farkında olanlar pılıyı pırtıyı topladı, servetlerini kaçırdı. Zenginler kaçırdı. Bu Yezid planı tüm toplumu sıfırlamaktadır. Saldıray Berk’e hazırlatılan proje, sosyolojk ve psikolojik harp teknikleri ve taktikleriyle hazırlandı. Erdoğan, iç savaşla öteleme peşinde! Doğu Perinçek’in AKP içindeki F’ciler temizlenmedi, planda aksama var diye höykürüyor. Erdoğan ne demek istediğini anlıyor, AKPli anlamıyor! Türk toplumu gerçekte ne olduğunun tam tersiyle aldatılıyor. Ancak Erdoğan, Saldıray Berk’in AKP’yi tasfiye kısmını yapmayacağını zannediyor veya zannetmiyor ki iç savaşa devlet eliyle kurduğu terör örgütleriyle sıkı hazırlanıyor.

Dış güçlerin kucağına kim oturmuş bir bir ortaya çıkıyor. Dünya 3 lunatike emanet: Trump: Evanjelistlerin ve Malum Milletin lideri. Putin: Ortadoksların lideri. Erdoğan: Çakma Halife. Savaş başlıyor. Rafsancani, 170 milyar doları Vatikan’a yatırdı. Bilo’nun İtalya ısrarı, Saray açılışına Papa’nın gelmesi RTE ile Berlusconi mafya ortaklığı var. Ukraynalılar, Putin’in serveti Berlusconi üzerinden Vatikan bankalarına aktarıldı diyor. Siyasi Ortadoks baharını Vatikan bedava yapmamış! Yaşar Büyükanıt ölmeden önce şu Dolmabahçe sırlarını anlatsa, yoksa Erdoğan mezara girerde konuşmaz. Türkiye ve İslam’a ihanet etti bu ikili ve hesap vermeye niyetli değil. Fenerbahçe orduevinde emekli paşalarla Hürriyet’e karargah rahatsız manşeti attıranlar Hulusi Akarsız mı hareket ediyor? TSK’da adam kalmadı. Son operasyon ve KHK’lerle Yezid soygun zulüm düzenine direnme ihtimali olan vatanseverler mesleklerinden oldu.

Orduyu bitirdiler. Daha hala utanmadan proje manşetler üzerinden mağduriyet edebiyatı yapmaya çalışıyorlar. Demek ki Genel Kurmay Başkanlığı ile genel Kurmay karargahı yollarını ayırmış. Şiddetli geçimsizlik var.  Avrasya-Nato kardeşliği Fenerbahçe ordu evinde bayağı pekişmiş haberimiz yokmuş… Karargah rahatsız manşeti, 15 maddeden oluşurken,kim 7 madde ye çektirtti? Hürriyetin ”Karargah rahatsız manşeti” Fenerbahçe ordu evinde,komutanların baskısıyla attırıldığı neden konuşulmuyor? MIT’in usulsuz topladigi bilgileri kullanarak hukum veren hakim ve savcilar bile yasal suc isliyorlar ve tazminat odeyebilirler! Erdoğan, Saldıray Berk darbe planını hayata geçirmek isteyen Karargah ile anlaşma yaptı, darbeye izin vermeyen NATOcu subayları tasfiye etti.

OYSA NATO DARBESİ OLMASIN DİYE UĞRAŞ VERDİK. SUÇLANMAMIZ SAÇMA!

Erdoğan’ı Karargah, 12 NATO generalini Saldıray Berk darbe planına ikna etmek için çalışıyor diye Şubat 2011’de haber veren zaten benim yahu! Gerçekler terapidir. Yalanlarla bir yere varılamaz. Erdoğan ve AKP’liler yalanlar ve iftiralarında betona gömülüyor. Onlara el vermeyeceğiz! Saldıray Berk, beni iyi tanır Bakü yıllarımdan. Hakkımdan gelemeyeceğini de bilir. Millete ve vatana ihanet ettiniz, emir verdiğini yaşarsın, gömerler seni emrettiğin biçimde! Begenmediginiz Saray sozcusu Ibrahim Kalin, 2011’de 12 NATO generalini Haci Babada Karargah’in darbeye izin almasindan usta dille vazgecirdi. Lakin bugün doğruları konuşamıyor. 28 Subatcilarin canina okuyan muhabirim! Zaman’da koltuklarinda rahat olanlar niye gidiyorsun, korkaksin demisti; hepsi hicretteler simdi! Karargah, darbe izni icin 2011’de 12 NATO generalini cagirdiginda heyeti iki gazeteci arkadasimla bulusturdum! Cezayirliye kactigimi soyledi. Cezayirli Kanadali Sosyolog gazeteci Profesor, NATO heyeti baskani, senin arkadaslarin senin tirnagin etmez dedi! Isim vermiyeyim degil mi? TSK uzmani diye seni NATO heyeti ile bulusturmak icin Ergenekoncu Ottawa buyukelcimizi bypass yaptim; dag fare dogurdu! Kumpasi çözemediniz! Istifa mektubu cebinde dolasan birine makam mansip san sohret, itibar pesinde derseniz; Allah sizi bunlarla, takintiyla imtihana tabi tutar!

Ahirzaman’da sozde muslumanlarin girtlaklarindan asagiya Kur’an inmez; okudugunun manasini bilmez; amel etmez; salihlik yoksa iman eksiktir! 40 yil camide 5 vakit namaz kilsa, 40 yil basortusu taksa, her yil umre ve hac yapsa bile hala insan olamamis guruhu hadis Kuran dilde diyor. Erdogan ile soylettikleri yalanlar ve iftiralarin cahil muslumanlari nasil aldattigini gormuyor musunuz! Ahirzaman buyuk sufyani fitneleri! Namaz, basortusu, umre ve hac, 5 vakit camide olmak olcu degil! Bacilarimiz bebeleriyle zulum goruyor; bylock kullanmis hak etti diyorlarmis. (E) Akp Genel Bşkan Yardımcısı Şaban Dişli’nin kardeşi Tümgeneral Mehmet Dişli’nin ekibi darbe başarısız olduğu halde meclisi bombalamış! Meclis’i bombalayanlar Dişli’nin ekibiymiş, tüm suçu cemaata atma domuzlukları sona erdi. Ancak ortada sonuç yok.

Laf ebeligi yapan Gladyo duzeninin Yezid Islamcilari kendilerini hemen belli ediyor. Bacilarimiza zulmedenleri sahsen af etmem, hakkimiz yok. Fakir Anadolu evladina en fazla burs bulan basortulu bacilarimizi bilhassa ozenle eziyorlar! 70 yasindada olsa zalimin bu kriteri degismiyor. Hizmet’in basortulu bacilari, AKP’lilerin haylaz ve hayta cocuklarini okutmak icin burs aramaktan, borek yapip kermes duzenlemekten suclu! Basortu takipta kisa kol ve yirtik kotla dolasan hafif kadinlari AKPlilerin takildigi nargilecilerde bulabilirsiniz! Hizmetdeki borek yapar! Hizmet’in basortulu melek gibi, bakmaya kiyamadigimiz pakize, nezihe bacilarimiza yapilan zulumleri boyle mi normallestireceksiniz yobazlar? Hocaefendi’yi diyalog yuzunden elestirenler,son ICNA toplantisnda diyaloga agirlik verip hizmet etmekten bahsedildgnden de habersizler! Bu noktaya ülke yobazlık ve istihbafratçıların nifakları yüzünden geldi.

ÖKK’nın Yeşil Gladyocularıyla özel ilgilenirim. Bakalım yoğun Hizmet temposuna dayanabilecek mi? İçlerinden güzel şakirdler de yetişmiştir. Bunları engellemek neredeyse imkansızdır. Çok arsızlar ve vazgeçmeye niyetli değiller. O halde ne yapmalı? Askeri Vesayet’in ÖKK Gladyocuları çok salak. Aramıza adamlar soktuklarını bilmiyoruz sanıyor. Namaza başlatıp Allah’tan hidayet dileriz. Grup terapisi ile bireysel terapi aynı metotu izlemez. Risale sohbetleri ve mütevelli grup terapidir. Gördük ki ilk ciddi baskıda Hizmet’e çıkarları için girmişler döküldü. Bireysel bazda ilgilenmek gerekir. Kimin hidayete ereceğini bilemeyiz.

BİR TRAVMA HATIRASI! BELKİ GELECEKTE DERS OLUR NİYETİNE…

Üstad, 30 yıl aranızda olupta namaz kılmayanlara nasıl yaklaşırdı? TBMM’ye Mustafa Kemal tarafından davet edidiğinde ilk Namaz’ı yazdı. Üstad’ın TBMM’nin yarısından çoğunu namaz başlattığını gören Mustafa Kemal, onun samimi bir Hoca olduğunu anlamıştı, hayatı boyu korudu. Mustafa Kemal, sizi buraya kahraman Hoca diye çağırdık, ilk namazdan yazıp aramızda fitne saldınız dedi. Üstad, namaz yoksa iman yok dedi. Üstad Said Nursi, sevip dstekleyenlere Dost derdi. Şakird, eski Türkçe’de öğrencidir. Talabe olmak yola girmektir. Kardeş derse arkadaş demekti!

Aramıza ajan olarak soktukları şahıslara hep Üstad gibi yaklaştım. Nasıl? Namaza başlattım önce. Sohbete götürdüm, yanımdan hiç ayırmadım. Azerbaycan’da daha 1992’de gelir gelmez gazeteye istihbarat bir ajanını muhabir olarak soktu. Hemen anladık tabi. Atılmasına karşıydım. Azeri ajanı tabi hemen namaza başlattım, Haber Müdürüyken Hizmet okullarını takip haberlerini özellikle ona verdim. Zaten rapor yazacaktı, düzgün yazsın bari diye düşünmüştüm. Gazetemizin piri Azerbaycan’ın sahabesi Ali bey özellikle uğraştı. Yok bu adamda kalem, niye tutuyorsun dedikçe içimden gülüyordum, sabret… Kendi gitmeyene kapımız herzaman açık.

Hizmet kurumunda çalışan bu Azeri ajanı tam 7 yıl korudum. Her gelen müdür işten atalım dedi, engel oldum. Bunu atsak, namaz kılmayan biri gelecek, onla uğraşacağız! Azeri ajan muhabirin kalemi iyi değildi, adam gibi gazeteci olsun diye epey emek verdim. Haberlerini 3 defa tekrar ve tekrar yazdırırdım. 1998’de Bakü’den ayrıldıktan sonra lk gelen müdür Azeri ajan gazeteciyi işten atmış geri zekalı! Oysa namazı gerçekten samimi kılıyordu. Azeri ajanının yazdığı raporlarıda Azeri İstihbaratı içinden bir kopyasını alıyordum. YERAZların Eniştesiyim. Hizmet’i savunuyordu hep! Bu adamı yetiştirene kadar harcadığımız 7 sene heba oldu. Azeri ajan gazeteci Zaman’da işten atılınca Azerbaycan İstihbaratında yüzbaşı rütbesini takıp Şube Müdürü oldu. Kibirlilerle savaşıyordu oysa. Pek çok Türkiyeliden daha fazla şakird idi. Azeri ajan gazeteci, idarecilerin bazılarından daha iyi şakird, talebe ve kardeş olmuştu. Bizim şakird olacak zavallı İdareci arkadaş ise beni Aliyev ajanı diye suçladı. Bunlar kişisel hatalar olabilir, ama neden çok?

Mükemmel idareci olduğunu zanneden o arkadaş, gazeteci de değildi. Olamazdı, olamamıştı ve olmaya da hiç niyeti yoktu. Aliyev ile yurtdışı gezisine gidebilmek için beni şutlamıştı. Ne yaptıysak bu arkadaş tatmin olmadı. Kıskançtı. Aliyev ile Londra’ya giderken valizlerimi toplamıştım. Londra’dan aradı, Kraliçe sarayındayız. Nasıl haber yapacağını bilemiyormuş hıyar! Aliyev, gazeteci olmadığını hemen anlamış o salağın. Aliyev, KGB’nin yetiştrdiği en iyi ajan! Bana diyor ki, Londra’dan adıma haber yaz! Başka derdin de var mı demişim… Yayın koordinatörü Enes bey aradı, acil gelde şu salak adına Londra’dan bir haber geç. Öyle ya ruhum uçar benim, Kraliçe’yi görüyorum ya! Bir de bana kızıyorlar, adamı zorla uçuruyorsunuz.

Enes bey, Hizmet’in hatrı için deyince akan sular durdu. Henüz o salağın bana iftira attığını bilmiyorum, sadece hırsız ve hasetçi biliyorum. Bizden habersiz araba dergisi çıkarmış ve 50 bin dolar zarar etmiş, tabi cebinden çıkmıyor para, gazetenin parası. Gerçekte o idareci arkadaş hakkında gitmeden yolsuzluktan soruşturma açtırdık. İstişaresiz aldığı kararlarla Hizmet’in 50 bin dolarını akılsız bu işte batıranı af edemezdik. Tabi faturasını da ödedik. Güç ve yetki ondaydı. Bunlar ferdi hatalar diyebilirsiniz, bunlar çoğalınca Azeri arkadaşlar isyan etti. Sizden sonra gelenlerde niye kalp yok diye eski Azeri iakirdlerden telefonlar alıyordum, elimden bir şey gelmiyordu. Ayrımcılık yoktu bizim ekipte, politika değil samimiyet dolu kalp gördü Azeriler de şakird oldular. Bizi bunlara niye terk ettiniz diye ağlayan Azerilere ne diyebilirdim uzaktan?

Londra’dan Kraliçe Saray’ından haberi Hizmet’in hatrı için Bakü’den yazdım. O salak gelmeden de Bakü’den ayrıldım. Hakkımı helal etmedim. Böylelerini biraz süründürmek lazım ki adam olsun. Enes beye dedim ki, bu salak Zeynel beyin kuyusunu kazdı, benim kuyumu kazdı, sıra sende! Tüm başarıları adına yazdırmak isteyen mübarekti. Ona yapılacak iş pek bırakmadığımız için belki de suç bizimdi! Enes bey, merak etme. İstişaresiz yaptığı tüm işleri İstanbul’a bildirdim, müfettiş gelecek; görevden aldıracağım, yolun açık olsun dedi. Ölmeye gelmiştim Bakü’ye, arsız idareciler yüzünden ağlayarak dönüyordum. Hüseyin Gülerce’nin boynuna yükledim sorumluluğu. Güldü Gülerce ve kabul etti. Şimdi anladım ki, niye rahatmış öyle!

Aradan bir sene geçti. Bir ziyaretçin var dediler. Gelen o salak idareci idi. İki gözü iki çeşme ağlıyor. Ne oldu dedim. Açıkca anlattı! O salak biliyorduki ben gerçekler anlatılmadan terapi yapmam. Eşi üç düşük yapmış,görevden alınıp 1 yıldır Kazakistan’da kızağa çekilmiş. İftira atanların başına mutlaka bir şeyler gelir. O salağa benden ne istiyorsun dedim. Hakkını helal etmeni dedi. Tüm günahlarını tek tek anlat önce ki, bakalım helal etmeye değer misin? O haset ve kıskanç idareci, ben eşeğim dedi. Güldüm. Bunu zaten biliyorum. Sana Aliyev ajanı diye iftira attım dedi. Bak bunu bilmiyordum. Gözyaşları ve hıçkırıklarla anlatıyor. Nasuh tövbe olduğuna kanaat getirdim. Bireysel hakkım helal olsun ama Hizmet’in hakkı Allah hakkıdır. Hizmet’in hakkını ben helal edemem. Kamu hakkıdır. Anadolu’da milyonlarca himmet veren helal insanın alın teri, gözyaşıdır ve emeğidir. Peki ne olacak benim halim diye sordu. Sana referans olan Recep’in düşünsün. Mollalarla dil tapmasını bilirsin, dönersin bir gün işe sen dedim ve döndü. Hakkımı yarım helal ettim, zira hala benden çaldığı bir çeyiz halım var kendisinde. Bu arkadaş 10 yıl kızakta eften püften işlerde çalıştırıldı. 7 yıl önce baktım,yine büyük bir şehirde Zaman bölge temsilcisi. Acı acı güldüm. Belki adam olmuştur diye bir email yazdım. Eşimin ceyiz getirdiği 150 yıllık halımı çalmıştı zorla 400 dolara. Adresi verdim, gönder onu. Adam olmamıştı. Emailime cevap bile yazmadı. Tekrar makama konmuştu. Kibirli mübarek tanımını bu tipler için kullanıyorum. Namaz kılıyor. Bir insanın namaz kılması sizi aldatmasın! Daha bu arkadaşın vukuatlarının 10’da birini bile anlatmadım. Terbiye etmeye çalışıyoruz tabi!

Enes beye giderken dediğimi yapmıştı haset idareci. Tayinini zorla çıkarmıştı. Zaman müfettişleri beni severler. Ahmet Ersöz de beni iyi tanır. Onun soruşturmalarda attıkları şimdi başımıza bela oldu. Tek tek isim vermenin faydası yok. Kafalarını çıkarınca aslını anlatıyorum. O zat, attığı iftirayı anlatınca bir travma yaşadım ki beni sarsmak kolay değildir. İstifa mektubu yazdım, Ankara Zaman müdürüne verdim. 1999’da Zaman İdari temsilcisi 1985’ten Abidinpaşa’dan abimdi. Böyle salaklar yüzünden görevi bırakamazsın diye istifa mektubumu yırttı. İbrahim bey, bu salaklardan burada da var, onları ne yapacağız diye sordum. Naci Tosun’u çağırdım ki bu arkadaşlara toplu konuşsun dedi. İbrahim bey, bu sülük tipler arsızdır, toplu dersten br şey anlamaz diye tepki koydum. Gülen Hocaefendi de ismen düzeltmez, Kuran tarzı!

NE YAPMALIYIZ?

X Men serisinin son filmi Logan’da Kanada en güvenli ülke diye mutanları North Dakota üzerinden oraya taşıyor. Dizaynı yapmışlar anlaşılan. Bilinçli bir kriz politikası global bazda izleniyor. ABD’nin Suudilerle Ydemen’i üçe bölmesi ve 19 milyon Yemenliyi açlığa mahkum etmesi normal mi? Kanada gibi ülkelerde en yüksek eğitimi alsanız, diplomaları toplasanız da, bir kaç işte çalışmanız gerekebilir. İşler genelde part time’dir Kanada’da Tim Hortons’da tanıştığınız evsiz görüntülü, 1 dolarlık tişort şortla dolaşan ihtiyar ülkenin en zengini çıkabilir. Kibirleri yok. Kanada’da 40 yaşından sonra tekrar üniversite, master okuyup meslek değiştirmek çok yaygındır. Kimse kasıntı, gösteriş budalası filan değil. Kanada’da eğitim düzeyi çok yüksektir. Bizim taksi şöförlerimiz göçmen doktor, avukattır. İnşaatta çalışanlar genelde mühendisten oluyorlar. Her çeşit milleti nasıl tanıyorum diye soranlar var. Mr. Hook idi eskiden adım. Farklı fabrikalarda çalıştım Kanada’ya geldiğim ilk yıllarda. Yeni gelenler bu yoldan geçecekler, Hizmet’in kimseye iş ve maaş verecek mecali yok. Bir Amerikan ekmek fabrikasında gece çalışıyordum. Göçmen işçiler molalarda etrafımda toplanıp beni dinleyince, tim lideri yapmıştı patron! Amerikalı müdür odasına çağırıp, göçmenler neden seni dinliyor, ne konuşuyorsun diye sordu. Göçmenler doktor, avukat, öğretmen, eğitimliydi.

Yunanistan üzerinden Batı’ye gidişler tıkandı. Pasaportunuz olsa bile vize vermiyorlar. Vizesiz gidilen ülkeler var. Peru, Kolombiya ve Uganda gibi. Meksika’nın gerçek sahipleri ormanlarda ve dağlarda yaşar. Devlette giremiyor. İşgalci İspanyolların 400 yıllık nesli ise büyük şehirlerde. Meksika’nın ormanları aslında en güvenli yerdir. Tabi bazıları. Amerikan firmaları insan üzerinde biyolojik silah ve robot teknoloji deniyor. Meksika’ya gelen turistler Cancun gibi tatil cennetinde yaşatılır ve ülke içinde güvenlik yok diye dolaştırılmaz. Mafya bol. Dağda hayat var ama orada yaşamak çileli, ekmeğinizi ormadandan taştan çıkartmalısınız. Meksika çok büyük ve ilginç bir ülke. İç kesimlerde Zapzatika hareketi var, hayatta kalan tek Komünist orman gücü. İyi insanlardır aslında. Kosta Rika’nın insanları mülayim, iyi eğitimli, hoşgörülü, sıcak, sevecendir. Vatandaşlarının ABD’ye vizesiz girişi var. Pahalı bir ülkedir. Kanada’da 400 çeşit millet, dil ve kültür bulunur. Her kesimden iyi insanları tanıyoruz. Ülkelerinde Hizmet erenlerine ensarlık yapacaklar. Barbados’a hicret etmeyi planlayan varsa beni arasın. Size yarenlik yapacak ensarımız var. Herhalde Kanadalı Rihanna değil. Mühtedi aydınlar var. Batı ülkesine 40 yaşından sonra gelip cafcaflı işlerde çalışmayı bekleyenler hayal görüyor. Dil, kültür bilmiyorsun. Çocukların öğrenecektir. Kanada’ya, AB’ye geleceğiz de inşaatta çalışıpta mı hizmet edeceğiz. Sadece öğretmenlikten anlarız diyenler var. Cevabı evet. Öyle yapıyoruz, yaptık ve yapacağız elbette. Mücadele edilecek konular: 1. Ayrımcılık 2.Kibir 3. Eşitsizlik 4.Irkçılık 5.Adaletsizlik 6.Gettoculuk 7.Hizipçilik 8.Fakr 9.Acz 10. Yobazlık.

KOLEKTİF MEDENİYETİMİZ

Zındıka, keskin ayrışma istiyor: Siyah ve Beyaz. Süfyan bu amaca hizmet eden kin, nefret ve nifakçıdır. Müslümanları terörist yapma peşinde! Yüzde yüz eminim, melek gibi insanlara küfredenler, devrin en büyük Allah dostuna milyonlarca hakaret edenler, Hz. Hızır gelse hapse atardı! Sarı Saltuk’u bugünün yobaz kültürel müslümanları görse, küffar diye hapse atar, işkence yapar, birde hain damgası basardı. AKP’nin hali bu! Hakiki İseviler içinde Hz.Hızır makamına ulaşmış öyle hakiki müslümanlar var ki, kendini müslüman zanneden yobazlara göre küffar oluyorlar! Mevlana, Konya’nın 40 Kilise’sinde 40 rahibi düzenli gezerdi. Bu rahipler, Avşar soyundan Türk Hıristiyanlardı. Erdoğan mantığında küffardı! Mevlana zamanında Konya’nın 40 Kilisesinde 40 rahip gizli müslüman olmuştu. Diyaloga karşı olanlar kafa keserek insanları mümin yapacakmış! Mevlana’nın cenazesinde onun müslüman olmasına vesile olduğu 40 Rahip gelince yobaz Konyalı devletlü kafir giremez demiş. Açıklamışlar hepsi. Erdoğan, milyonlarca küfür lafzı kullanmış, kalplerin sultanı Allah dostunu karalamak için. Bunlardan biri bile bir insanı imandan çıkartır.

Biri, Hz. Hızır kim diye merak edermiş. Hz. Hızır, yerden bir taş almış, elinde gözü önünde ufalamış, Hızırım demiş. O biri git işine demiş! Erdoğan Süfyanizmi ve Askeri Vesayet darbesinde başörtülü bacılarımızın hedef alınması Anadolu’nun yeniden dirilmesini engellemek için çaba! Rumi Bacıyan bacılarımızda o kadar çok evliya ve Hz. Hızır makamında Anadolu evladı vardır ki, erkekler yüzünden kadınlar pek anlatılmıyor! Moğol yıkımından sonra Rumi Bacıyan Sufi grubu vardır Anadolu’yu dirilten. Erkekler gayretsiz olunca dava nisalara düştü. Bugün de öyle gibi. Bu devrin müslümanları öyle bağnaz, yobaz ve taassub içindeki kendilerinden başkasını ehli necat görmüyor. Oysa cehennemlik işler yapıyorlar.

Ermenilerde ünlü Saint George vardır, Hz. Hızır makamında bir evliya idi. Tıpkı Sarı Saltuk’a Keşiş dedikleri gibi Hıristiyan sanıyorlardı! Hakkalyakin imanda Hz. Hızır bir makamdır. Hz. Hızır gelse ve ben Hızırım dese kısmetiniz yoksa, o makamda değilsen göremezsin, güler geçer! İbni Arabi’de Hz. Hızır makamındaydı. 38 defa evlenmiş. Bir kadınla başa çıkamıyorsunuz. Herkes akraba olmak istemiş, ama hiç çocuğu yoktur. Üstad Said Nursi’de Hz. Hızır makamındaydı. Askeri Süfyanizm, 19 defa zehirledi öldürmek için. Kaç defa suikastçı yolladılar. Canını alamadılar. Allah, izin vermezse kim can alabilir? Ecel birdir, değişmez. Niyazi Mısri’de Hz. Hızır makamındaydı. 3 Osmanlı padişahı gördü. Devletçi mollalar öldürülmesi için kaç defa fetva yazdı. Limni’ye Sürgündü. Hz. Hızır, ölmeden önce ölmüştü. Düşmanları bu nedenle öldüremezdi. Mevlana, bu makamdaydı. Baycu Noyan, 1000 ok attırdı, bir tanesi değmedi Hz. Hızır, müslümanlar darda ve korkmuş iken, susuz aç ölüme mahkum bırakılmış iken su bulan, düşmanın kalplerine korku salan bir cengaverdi. Hz. Hızır, Hz. Musa’ya benle sen yolculuk yapamazsın demiş. Niye? Çok soru soruyordu. Her şeye mantıklı açıklama arıyordu. Mutlak kader var!

Her zalim zulmettiğinin ayni cinsiyle cezasını er veya geç bulur. Aşırı Kürt milliyetçisi Kanadalı dostu o yüzden Albertalı mühtediyle evlenmesine yardımcı oldum. Niye Albertalı Kanadalı ırkçıdır, aşırı Kürt ırkçısının hakkından oancak onlar gelebilir. Hem müslüman hem ırkçılık, olmaz ki! Hz. Ali ilmin kapısıdır. Ledünnü ilmin 4 kapısındada ondan icazet alınmadan Hakkalyakin imana geçilmez. Tüm o dereceleride aşmıştı Esadullah. “Perde-i gayb açılsa yakînim artmayacaktır.”diyen Hz.Ali icin aynel yakin otesinde Hakkalyakinde ilerledi.

ADIM YOK. HİÇLİK MAKAMINDAYIM

2.5 yasindaki oglum Muhammed Salih ise adimi Havuk koydu. Adin ne onemi var; insan olmak lazim! Kiskanclik, kin ve nefret kotu; gipta iyidir. Fransizlar Frank sevmiyor; o zaman Francis deyin diyorsun. Kanadalilar zaten adini duzgun telaffuz edemiyor! AKPli abim Gergedan diyor bana! Kanada’nin en basarili Emniyet Genel Muduru, simdi Milletvekili ve basbakan Trudeau’nin sagkolu Bill Blair, adimi Frank koydu! Sincere demek. Adamın biri Gazeteci olmus, soyadimi bile duzgun yazamiyor laf sokan vatandas! Deliymişim filan. Evet deliyim ama sizin anladığınız cinsten değil belkide. Allah, akil versin! Narniya filmi bari seyret; orada bir Leon var mubarek! Kayinvalide, 50 yasinda Kuran ogrenip namaza baslamis hayatimda gordugum en mubarek kadin! Ferrux diyor 24 yildir; edepten hic duzeltmedim! Babam da daha hic ismimle hitap etmedi! Bakimsiz derdi 30 yasina kadar; son 17 yildir bakimli bakimsiz diyor. Edepten Niye diye hic sormadim. Hanim bana surekli lakap takar, zevki bu;boyle terapi oluyor! Paracenko’dan Polar Bear’a terfi ettim! Kutup ayilarini severim; yakalarsa yer diyor ve gülüyorum sadece.

Hic Sair, Zombileri anlatali 5 yil oldu nerdeyse! Potlek gozluydu zombiler! Yalan, nifak, iftira idi yiyecekleri! Sarhoslara laf islemez ki! Zombileri seyretmeye geldigi tarih Haziran 2012 idi Hic Sairin! Siyaset yazmamaya yemin ettim! Bu zombilere icki sunmak gibi etki yapiyordu! Hic Sairi seven var; sevmeyen var! Hz. Mevlana dedi ki seni herkes seviyorsa bir problem var sende! Seytanlarin nefret etmesi gerekiyor tabi Kanada ayisi Grezel Bear; pesindeki domuzlari& maymunlari ne yapayim diye sordu! Farzet ki Salmon baliklari; pencelerine Allah kuvvet versin! Hic Sair gordum makamimi; Everest’te otururdum! Zombileri gel gor; derde deva ol dedi Hz. Hizir! Indim, baktim Zombiler eglenir; dondum geri…

Aski Munteha derdi Hamdu Lika’da canlar! Nesimi gordu ki Hz. Cem’de hic oldu! Niyazi Misri dedi; gark oldum; gayri kamu ne dese bos beyandi! Hakkalyakin’deki dereceler sayisizdir ve limit yoktur! Son nokta, Peygamberimizin Sidratul Munteha’da ayak bastigi yerdir; melekte ulasamaz! Tekasur suresinde gecer! Gazeteci ve akademisyenler en fazla ilmelyakin’e ulasir! Aynelyakin icin Hz.Ali olmak lazim; Hakkalyakin, vehbidir! 25 yillik gazeteciyim; 40 ulke gezmisim; 40 kitabin yazariyim! Hizima yetisemiyen psikolojik sorunu var diyor! Kayitli psikoterapistim ve bu yetkiyi 10 yıl okuyarak, çalışarak, alınteri emeklerle aldım. Bedava değil, tepeden konma lutfedilmedi, Hizmet kurumu makam ve meslek hediye etmedi. Okutmak için bursta vermedi, tam tersine hiç ücret almadan Hizmete yardımcı oldum. Haftada en az 20 saat. Kiskanclik ve haset sergileyen bazi travmali gazetecilerle ugrasacak vaktim yok! Benle mi gittin askere derler! Benle mi okudun ilimleri?! Önce namaza başla, kaza kıl, birazda şakird ol artık.

GLOBAL BİR SALDIRI VAR İSLAM’A VE DÜZGÜN MÜSLÜMANLARA!

ABD’nin Suudilerle Yemen’i üçe bölmesi, 19 milyon Yemenliyi açlığa mahkum etmesi normal mi? Erdogan ve askeri vesayet Gokturk fasizmi ittifaki, net belgelerle ve yapilan zulumlerin rakamlari net verince 10 dk da herkesi ikna ediyor! Erdogan’in darbeci askerlere karsi savastigi yalanci Islam dunyasinda tam olarak ortaya cikmadi! Samimi muslumanlar hala inanamiyorlar! Erdogan, Ihvani Muslim’s AKP modeli ile kirletmeden once sosyal welfare ile halkin kalbini gonlunu kazanmislardi! Simdi seytanlastirildilar! Misir’da 35 bin Ihvani Muslim hapiste; agir iskence goruyor ve liderler idam cezasi aldi; Mubarek beraat etti; garip Mursi idamini bekliyor! Misir’da yasananlar birebir Turkiye’de yasaniyor! Yasli emekli generallerin kibri cok buyuk; sadece Sisi’yi degil, tum muhalefeti yonetiyor! Misirli bir doktora ogrencisiyle az once konustum! Turkiye’de muslumanlara yapilan zulmun Arap ulkelerinde yeterince anlatilmadigini soyledi.

Erdogan’in en buyuk yalani Ittifak kurdugu Askeri Vesayet Sufyanizm’ine karsi savastigi! Buyuk hayal kirikliginin etkisi atomdan guclu olur! Iki domuz guruhun ic savasinda kim kazanirsa kazansin Turkiye en az 25 yillik yikima zaten ugradi! Military despotizm 40 yili da calabilir! AKPliler arasinda Gulen Hocaefendi’ye suikast yapacaklara buyuk odul kondugu konusuluyor! AKPli abim villasini hediye ediyor! Manyamislar!

Saldıray Berk, tüm herşeylerini yazdım diye beni öldürmeleri talimatını verdi, bir betona gömün, cesedini kimse bulamasın dedi. Azrail misin kardeşim? Saldiray Berk, suikast emrini verirken odada dort kisi vardi; acaba hangisi “hain” diye gozlerine bakiyor! Hain olan Sensin; gozler konusur! Mezara da girsen seni takip ederim. Biraz kafayı ye, nasıl diye! Haramiler çaldıklarını yiyemeyecekler, hepsine son kuruşuna kadar el koyacak gerçek darbeciler. İç savaşla düzenli ÖKK komandolarını yenemez. Kafası çalışan uyanık AKP’liler mal varlıklarını satıp, gasp ettiği haramlarını yurtdışına kaçırdı, olan yine gariban kaçamayacak olanlar. Kazan’da pişen kurbağadan farklı değil harami veya saf AKP’liler. Zulüm Piyangosu bize çıkmaz diye ıslık çalanların akibeti çok fena olacak!  Reisiniz eğer cesur ve mert bir adam olsaydı, gerçek darbecileri yargılatırdı. Kimin önünü kesmek istiyorlarsa değişik torbalarda biçiyorlar. Katır Reis, Saldıray Berk’in hakkından gelir diyen Aksalaklar, Yurtta Sulh Konsey’i iddianamesindeki isimlere baksın. Gerçek darbeciler yok! Mehmet Dişli adamları, kurtarırlar veya kurban verip halkı susturacaklardır. Gerçek suçluların başları pek büyük. Saldıray Berk sadece emir kulu. Dış güç dedikleri her yerden besleniyorlar ve sık sık görüşüyorlar! İdeolojileri ve bir omurgaları hiç yok! Fişledikleri insanlar sadece Hizmet erenlerinden ibaret değildi. Sıraya koydular sadece! Darbenin ağır paletleri değişik maskelerle eziyor!

Saldıray Berk’in Erzincan yıllarında unuttuğu tek şey vardı. Her hafta yaptığı toplantılarda bir talabem vardı. Kim olduğunu asla anlayamaz! Perinçek’e niye dokunamıyorlar sanıyorsunuz. Erdoğan’ın Sadlıray Berk ile anlaşması sonucu! Derin devlet planı tıkır tıkır ortak işletiliyor Erdoğan, Saldıray Berk ile anlaşma yaptı. Niye? Hizmet’i bitirmek için. Kin ve nefretinin esiri! Plan sonunda AKP de kalmayacak, kendisi de! 15 temmuz, Saldıray Berk planında 3. darbe aşaması gözüküyor. 15 Kasım’da yapacaktı, sonra 15 Nisan, en son 15 Temmuz’a ertelendi, o kadar! Saldıray Berk domuz planını yaptırmak için ÖKK’yı Türkiye genelinde örgütledi ve MİT’e suç işleme özgürlüğü yasası çıkarttı, hukuk bitirildi. Saldıray Berk’in 3. Kolordu komutanı iken yaptığı plan, harfiyen uygulanıyor. Süfyanizm Askeri Heyeti’ne Sabri Yirmibeşoğlu yerine girmişti. Millete ihanet Saldıray Berk’in Erzincan alçak nifak planına devletten katılmayan bürokrasi kalmadı. Tek tek isimleri yazsam kafayı yersiniz

Zenginler de kaçıyorlar. Böyle giderse, yakında Sabancı da bu kervana katılmak üzere. İki senedir krizde olan Teknosa’nın da hisselerini sattılar. Partili arkadaşlar ancak bu zulümler kendilerine dokunduğu zaman tepki verecek gibi duruyor. O zaman çok geç olacak. AKmaymun ve Akdomuz çakalları bu nedenle dikkate almıyorum ve muhatap olmuyorum. Darbeyi durdurduk sanan salaklar darbecilerin köpekleri! Erdoğan’ın diplomasız, ehil olmayan ve YSK yasasıına göre hükümsüz lider olduğunu Saldıray Berk te biliyor. Proje bitene kadar susuyorlar! 1 Kasım 2015 seçiminde sandığa hile karıştırıp AKP’yi zorla çıkartan derin devlet ÖKKcılarıydı. Berk projesi için yapmadıkları şey kalmadı! Darbeyi Askeri Süfyanistler 2011’de uygulamaya soktu. 2008’de Saldıray Berk projesi tamamlanmıştı. Katır Erdoğan beraber yapalım dedi sadece! Askeri vesayet darbecileri ve Erdoğancılar elele, kolkola yazdıklarımı itibarsızlaştırmak için ellerinden geleni yaptı. Anlamayanlar morondu. Aptallarla uğraşacak değilim. Türkiye, adım adım 4 senedir yazdıklarıma geldi. Erkenden uyarmanın faydası olmadı. Kazan’da kaynayan kurbağalar pişmiş, kımıldayamıyorlar! Perinçek, göstere göstere söylüyor Saldıray Berk projesini: AKP içindeki F’cileri temizleyeceğiz. Erdoğan, yaptırmak istemiyor ama direnemez. Saldıray Berk projesi, derin devlet projesi. Erdoğan, kendisini derin devlet lideri diye AKP’ye pazarladı, ancak gerçek farklı: Soytarılık! Recep, AKP içindeki F’lere de zulüm başlarsa sonunun kendisine geleceğini biliyor. AKP içinde Gülen Hareket’i içine girmeyen mi kalmıştı?

Askeri Vesayet’in 10 yılda hazırlattığı Saldıray Berk projesi 4. darbe aşaması, AKP içindeki F’ler diye AKP’lilere de zulüm: 1 milyon fişli var! Dış güçlerle Erdoğan ve Süfyanizm Paşalarının ittifakları Anadolu müslümanlarını yok ediyor. Devran terse dönebilir. 9 Mart’ta Moskova’dada Putin, Benjamin Netanyahu ve Angele Merkel buluşması, Süfyanizm’in kaderini belirleyecek. Süfyan zorla davet ettirmiş, zira bu zirvenin birde Antalya ayağı var. Rusya, ABD Genelkurmay başkanları ile Hulusi Akar buluştu. KÖZ, Darbe’den sonra Reis filmide gişede çakılmış. Kimse Erdoğan’ın hayatını öğrenmek istemiyormış. Gına gelmiştir. 28 Şubat davası tam komdediye döndü. Askeri Vesayet Gladyocuları, yargıdan intikam alıyor. Birbirlerini tutuklatıyor. 15 Temmuz sözde darbesi sonrası masumlara ve Harbiyelilere işkencenin mimarı Ahmet Zeki Üçok, Harbiyelilere özgürlük eylemi yaptırmış. Domuz bunların hepsi. Kendileri öldürttüler.

Zenginler, Türkiye’Bden niye kaçıyor. Ülker, Şahenk, Koç, sermayesini taşıdı, terkediyor. Süfyanizm’in yıkımı büyük olacak. Abdullah Gül’ün niye kaçtığı anlaşıldı. Saldıray Berk’in 4. darbe aşamasını Erdoğan yaptırmak istemiyor: AKP’li kıyım geliyor. AKP’nin harcı olan dürüst insanlar AKP’yi terk etti. Menfaat uzun süreli harç olmaz. AKP’nin çözülüş ve çöküşü bu yüzden kaçınılmaz. TMSF’nin el altından satmaya çalıştıkları şirketlerin, mal varlıklarının tamamı mahkemelik.  “Herkesin kendini düşündüğü yerde herkes kaybeder.” AKP bugün bu hale geldi. Kemik azaldığında birbirlerini nasıl yediklerini göreceksiniz. HSYK Başkanvekili, “Avrupalı meslektaşlarımızı utandıracağız” demişti Tüm dünya sizinle meslektaş olmaktan utanıyor artık. Sözünüzde durdunuz. Erdoğan’ı Lahey’de yargılanmaktan kurtarma planı da çöktü.

ZOMBİZM VE ZOMBİ VİRÜSÜNÜN DEVASI!

Zalimin gün güne düşüşünü görenler kapılar arkasında özür için sıra oluşturmuş durumda… Kesinlikle hakkım helal değil. 3 yıldır Türk okullarını kapatmak için kapı kapı gezenlere kaç okul açtıklarını sorun. Cevap koca bi sıfır. Çünkü sadece yıkmayı biliyorlar. Ismet Inonu’nun tek kulagi duymazdi! Duysa da duymazliktan gelirdi! AKPlilerin iki kulagi da sagir; duymadiklari gibi bolca nifak uyduruyor! Kemalizm’in kurucusu, meshur Milli Sef Tek Adam Ismet Inonu’nun mezari nerededir diye sorsam Kemalistler bile bilmez!14 yasimda tukurdum oraya. Sevmeyiz CHP’yi, neden? İslam’a düşman, müslümanlara düşman, toplumu kamplaştırmıştı. Buyuk Sufyan ile Kucuk Sufyan arasindaki fark nedir! Birinin Mezari Firavun Piramidi gibi olur; otekine orda bir mezar verirler; hatirlanmaz. Bollywood filmleri izlemenizi tavsiye ederim. Mesela Bahakuli’nin dogusu mukemmel bir film! Beklenen kurtarici, her din ve kulturde vardir! Hollywood, elitist zengin zombi virusu imalatcilarinin ne yaptiklarini ve yapacaklari zihinlere cakma endustrisi! Gostere gostere yapiyorlar.

Brad Pitt’in son 3 filmi de yeni vizyona girecek olan da zombi virusune salgina karsi insanligi kurtarma konulu! Virusu ureten deva olamaz ki… Sulh adaciklari terimini but nedenle cok seviyorum. Sadece Turkiye’de degil global bir zombi virusu salgini var! Caresi de Tom Cruise degil. Zombilerden kurtulus siginagi var mi? Evet, var! Hakkin Sahsi Manevisini Ustad Said Nursi ve Gulen Hocaefendi bu nedenle yukseltti; barinak! Turkiye’de cikan insanlardaki ruh travmasina bakiyorum; bu kesinlikle ahirzaman fitnesi! Ayrisma yasanmasi Hizmet erenlerinin lehine olacak! Buyuk Sufyan Erdogan’in en buyuk hirsizligi, insanlarin imanini calmasidir! Diger haramiliklerin telafisi var, imansiz terhisin ise yoktur!

AKP’li abim Omer bir Protip oldugu icin anlatiyorum! Nifaklarla zombi nasil yaptilar anlayin diye! Nifakbasi Allah ile akrabalarla perdedir! Amme hakki kamu hakkinda af ve ozur olmaz! Bireyler kul hakkini ancak af edebilir; ozur dileyene bakar samimi mi? Caldiklarinizi geri verin! AKP ile Hizmet camiasinin dokulari hic bir zaman uyusmadi! AKP’de ilce baskani olan devrem; herkese calmayi ogrettik; sizinkiler uymuyor dedi. Erdogan, Yobaz cahil egitimsiz Konyalilarin fazla abarttiklari Kosmos Tavuk’a tapmalarina benziyor! Allah’tan baska tapilacak ilah yoktur.

TAVUK KOSMOS PUTU

Zombi abim epey sonra benle degil hanimla konustugunu anlamis! Tavuk Kosmos’u sormus; hanim ne oldugunu tabi bilmiyor! Kedi katili diyecekti. Tavuk Kosmos, Alanyada bizim markete komsu lokantanin iscilerinin taptigi maskot put idi! Putlara karsiyim, kestim. Turbe yapti Konyalilar! Zombi abim, benle 30 yildir Tavuk Kosmos katili diye dalga gecer! Arabayla carptigi kedinin kafasini bicakla kesti; abime kedi katili derim! Kediyi hayvan hastanesine goturmek yerine arabada tasidigi Alman turistler onunde kesen abim; aci cekmesini engelledim diye alkis bekliyor! Alman turistler abimin kedinin kafasini bicakla nasil kestigini ayni aksam bana anlatti! AKP mantigi, carptigi kedilerin kafasini kesmektir! Yobaz Konyali din anlayisini Tavuk Kosmos’da 17 yasimda gordum ve tavuga secde etmelerine dayanamadim; 3 gun yas tutup, turbe mezar yaptilar. Abim ne zaman Kosmos Tavuk hikayesini anlatsa kedi katili derim 30 yildir! Kutsal tavukta yoktur, kutsal Erdogan da yok! Tevhid sirk sayiyor.

Aslinda uzun zamandir zombi abimle muhatap olmuyordum; kus sanmasin diye jargonumu bilen hanim yerime yaziyordu! Hanim hepimizden nuktandir! Zombi abimin hakkindan oglum Alperen gelir diye chadi ona verdim. Psikolog kizim Meryem sabah okudu; gulme krizine girdi;nihayet bizi anladi. Zombi abimle 10 chade bile dayanamadim; Allah Turkiye’deki insanlara sabir versin! Sosyal soykirim travmasi, toplu katliamdan daha agirdir!

Mate Runner filminde zombiler cok fazla, deva arayan iyiler cok azdi! Imkansizliklar, yalnizlastirma ve ihanetler davalarindan vazgeciremedi. Zombilerin yol actigi karin, kalp ve ruh agrilarinin diger sifasi, Kuran, zikir, ismi azam dualar, Cevsen ve Kulubiddaria’daki recetelerdir! Zombi AKP’li abimle 10 bin km uzaktan chat bile ruhumda kalbimde midemde yara acti! Kekikli papatya cayi iyi geliyor. Denedim; deneyiniz! Ama zombiler zombi olduklarinin farkinda degil ve tedavi olmak istemiyorlar derseniz! Tedavi olmak istemeyen hasta yerine magdurla ilgilenin.

Zombizm, Hitlerizm’in beyin yikama rejimindeki ideolojisi! Donald Kalsched ve Kenneth Pargament eserleri de zombi terapisinde faydali olur! Zombi virusunun sifasi, devasi, tedavisi var mi! Judith Hermann’in Travma ve Ruh kitabi terapide klasiktir! Hitler travmasi cozum yollaridir. Erdogan ve AKP Zombizm, Hitler ve Nazi zulmuyle travma yaptigi icin, devasini soykirima ugrayan Yahudilerin Alimlerinin eserlerinde arayiniz. Aslinda deva arayan bizlerin zombilerle ve Baszombi ile isi olamaz! Zombilerin patronu zengin elitistler, inside&out dis guc dedikleri kesimler. Kendileri görüşüp suçlarını cemaata atıyorlar. Zombi olmus AKP’li abimle 10 dk konustum, mideme kramp girdi, 2 saat bogustum! Hanim, mide kanamam var sandi! Allah, zombilerden kurtarsin! AKP Neden zombiler surusu haline geldi! Liderleri Baszombi, surekli zombi virusu kufurlerini kin, nefret, yalan ve iftiralarla siringaliyor!

Mate Runner’in 2.cisinde elitistlerin zombilestirdigi insanlari kast sistemi ile hangi hayata layik gordukleri var! Bu mekanlar Araf gibiydi. Zombi virusunden insanligi kurtaracagiz diye zombi veya normal insanlar uzerinde deney yapan elitist zenginler, meger zombilerin sahibiymis! Mate Runner’da kurtarici genc, Zombilerin saldirisina ugrayip yaralananlari feda etmek zorunda kaldi! Pencelerinin dokundugu iflah olmuyordu. Mate Runner filminde zombileri zincirle karanlik bir yere bagliyorlardi; aydinlik isigi veya ses duyarlarsa zombiler toplu halde saldiriyor!

Zombi virusu bulasmis bir AKP’li ile en yakininiz bile olsa irtibati kopartin; size de virus bulasabilir! Bulasici hastaliklarda 1. Kuraldir. AKPli abimle 10 dk chat yaptim; zombi olduguna karar verdim. Zombi virusunden hilas olmanin uc caresi vardir. Mate Runner filminde gormustum. Iyiler devayi kendilerinde tasimaktadir! Cesaret, mertlik, kardeslik, dayanismadir. Zombilerden umut yoktur ama elitistler hesap verecektir! Zombi mucidi zengin elitistler ile deva arayan iyilerin mucadelesi bitmemistir! Mate runner bazi arkadaslari esir goturulurken net konusuyor. Elitistler ve iyilerin savasinda Mate Runner son hamle ile esir dusen arkadaslarini zombi mucitleri kibirli zenginlerden son anda kurtariyor. Megerse elitistler zombilerin devasini bulan kurtariciyi yok etmek icin kurtarici kan tasiyan gencin yanina kadin hain sokmus; savas cetindi. Mate Runner’in 3.cusunu heyecanla bekliyorum. Kastlarda yasayan insanlarin iyileri kurtarilmis cennet ararken elitistlere esir dusmustuler! Zombi virusu sizde var mi anlamak kolay! Beyniniz yikanmissa size ne anlatilsa F ile baslayan bir klik ile kufreder, melegi seytan sanirsin! Zombi yaptiklari kobaylar zengin kibirli elitistlerin servet ve guclerini koruma yoludur! Asla deva atamaz; arayanlari bir bir yok ediyorlar.

Sufyanist Kemalizm ile Erdogan Hitlerizmi yeni evlenmedi! Gayri mesru iliski yasiyorlardi, 15 Temmuzda imam nikahi yaptilar! Veledi zinalar! Sufyanist Kemalizm Gladyocu Askeri Vesayet, CHP ile Hitlerizm kuramayinca Erdogan’a oynadi! Projeyi Cevik Bir yurutuyor! Iyi yedirdi sizlere. Keske Evren, 1980’da actigi Ataturk’un vasiyetini saklamasaydi! Kemalizm Hitlerizm, CHP Nazi olursa hakkimi helal etmem yaziyordu vasiyette! Sufyanist Kemalizm’in plani, Buyuk Sufyan’dan sonra Inonu gibi gudek bir bodur Sufyan ile Tayyibizm kurmak! Bu ideoloji Kemalist hortlagidir. Hitler, AKPli abim gibi kabadayi artist cahillerle mafya duzeni kurdu! Oyle camurlardi ki akli basinda herkes hicret etmek zorunda kalmisti! Erdogan’in Ilkokul mezunlarindan profesyonel ordu kurmasina AKP’li abimin tepkisi: Cok okuyanlar Ebu Cehil oluyor ve darbe yapiyor Munafik! AKP’li abim Erdogan’in her ahmakligina bir gerekce buluyor! Kendisi de Lise 1 cifte dikis terk; guzel turku soyler, bir tek Muzik’ten gecti! Dunyanin en modern ve gelismis Emniyet teskilatini AKP ve Erdogan sifirladi; TSK ucte birini kaybetti veya ucun birini mi aldi demeliyiz?! 50 bin ogretmen ve 9 bin akademisyen askeri ve sivil darbe karisimi KHK’lerle isini kaybetti! Dusman isgaline ugrasak aynen bunu yapacakti!

Ataturk, kendisinden sonra Kemalizm ideolojisi ile Ismet Inonu’nun CHP’yi Nazi partisi haline getiregini biliyordu! Kismet AKP’ye nasip oldu. Hitler de milletin oyu arkamda diye diye Almanya’yi yiktirdi! Ataturk, bunu 1935’de gordugu icin Ismet Inonu’yu infaz ettirmek bile istedi! Milletin iradesi arkamizda diyorlar ya, Ulufelerle oylari satin alinmis secmen mi? Milletin onca servetini gasp et, oy icin dagit: Demokrasi. Hitler ve Stalin ne yapiyorduysa, Erdogan onlari harfiyen yapiyor! Sinir Otesi Kisilik Bozuklugu tarihi, cinnet donemi ile tekerrur ediyor! Stalin’i kimse durduramadi; Hitler’i durdurmak icin tum Avrupa’nin yakilip yikilmasini ABD bekledi; kurtarici somurge duzeni ile cokmustu! Kemalizm’in kuruculari Ismet inonu ve Recep Peker’e Mustafa Kemal Ataturk, dangalaklar derdi. Niye? Nazi tuzugunu CHP’ye uyarlamak istediler. Ne bekliyor AKPliler! Erdogan’in Hahamlar Projesinin Islam’i yikma projesi oldugunu itiraf etmesini mi? Delilleri bol! Cikarcilar kanmiyor!

Koyu AKPli abime 15 yil Adnan Oktar’in New York Hahamlar Konseyi’nin projesi oldugunu anlattim! 2013’de Oktar, 33. Derece masonum dedi inandi. AKPli abim turistleri musluman yapmak icin Adnan Oktar’in beles gelen kitaplarini dagitirdi! Yuzde 90’i dogru, yuzde 10’u sapik yazilmisti! Sonunda Adnan Oktar konusunda da hakli ciktim! Agustos 2013’de AKPli abimin villasinda Adnan Oktar’in kitaplarini BBQ’de yakmaya kullandik! Tek bir adama umutlarini baglamis kuru kalabaliklar! Necip Fazil gibi demek lazim: Durun kalabaliklar, bu yol cikmaz sokak; sonu cehennemdir. AKPlileri yalanlarla iftiralarla komplo manyagi haline getirmisler! Cahil cuhelaya laf anlatma demis Mevlana! Zombileşmiş Sarhoşlarla polemigi kazanamazsin…

Clip to Evernote
1 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi