Darbeci, elma ve armut dedim, çık meydana!

Darbeci, elma ve armut dedim, çık meydana!

Ülkemizde ilan edilmemiş bir MAK darbesi olduğunu bir yıldır yazıyorum, halen anlamayan veya anlamamış gibi yapanlar, çamura yatıyorlar. Darbe döneminde darbeye karşı dimdik durulur. Cemaat özeleştiri yapsın diyenler, ayakta kalmış tek cesur gücü yıpratın demek istiyorlar. Bu ilginç darbe döneminde kimin hangi konumda konuşlandığını tarih yazacak, hafızalardan silemeyecekler, kitaplar ve makaleler yazılacaktır. Tiran’ı ve darbeye seslerini çıkartamayan, istifa edemeyen AKP’li vekilleri ve darbenin uzantısı Haram medyayı tarih ve gelecek nesiller af etmeyecektir.

Cemaat dışında herkesin korkmuş, sinmiş olması tuhafınıza gitmesin! Aydın Doğan ve Ciner grubu gazetecileri durumu biliyorlar. Mert değiller veya bu savaştan iki tarafta yıpranarak çıkar ve güç bize geçer diye sansarlar gibi bekliyorlar. Tiran’ın mertlik, kahramanlık gösterisi tamamen çakmadır. Korku duvarını, Özel Harp destekliyor. Sıkıysa, MAK’ı arkana almadan konuş! 28 Şubat’ta postmodern darbeci ortaya çıkmıştı, hemen teşhis etmiş ve tepkimizi toplumca ortaya koymuştuk; MAKcı kardeşlerim elma ve armut dedim, Tiran arkasına gizlenmeyin, ortaya çıkınız! Erkekseniz, darbe yaptık deyiniz, toplumu kandırmayınız, aptal sanmayınız. Bakın bu makalelerimi 17 Aralık 2013’den 2 gün önce yazdım, meşhur yargı darbesinden haberim yoktu! http://farukarslan.com/genel/mitdeki-istihbarat-baronlari/

http://farukarslan.com/genel/okk-ve-maktaki-gokturk/ Darbe yapmış kumpascıya mertsen ortaya çık, herkes bilsin diye planın detaylarını da yazdım. http://www.marmaratimes.com/kose-yazisi/176/darbeci-saldiray-mertsen-ortaya-cik.html … Tüm kirli işlerini de saydım. http://www.marmaratimes.com/kose-yazisi/173/ozel-harpin-isleri-ve-buyuk-kumpas.html …

Her türlü onursuzluk, alçaklık, şerefsizlik kamuoyu önünde açık açık yapılıyor. Bunları yazmakla kahraman olunmaz, doğruları söylüyorum. Aksiyon’dan Haşim Söylemez, geçmişte işlenen bazı cinayetler üzerinden bağ kurmaya çalıştıklarını pek ince ince yazdı, okumuyor musunuz? Size çok gizli bilgiler vermiyorum. Fethullah Gülen Hocaefendi, bu yazdıklarımı Ağustos 2013 vaazında çok net anlattı. Erzincan komplosu resmen devam ediyor! 12 Eylül öncesi sosyal medya, internet yoktu; Özel Harp ve NATO Gladyosunun bu provakasyonlarını size duyuran olmamıştı. Varda şimdi ne oluyor? Toplumun yarısı uykuda, uyanmaya niyetli de değil. Zaten bu zamana kadar anlamadı iseniz şaşarım; Haram medyada, aşağıda yazdıklarımı yazan gazeteci ve yazarları tanıyın, satılmış şerefsizlerdir, biliniz!

ÖKK ve MAK, neden AKP ve Tiran için çalışıyor? Neden Fuat Avni’nin yazdığı gibi hapishanelere kadar düştünüz, bulduğunuz her itirafçıya belirli isimler verilerek bunlar üzerinden itiraflarda bulunmalarını istediniz. Devlete suç işletmeye utanmıyor musunuz? Yakında azılı suçlu bu teröristler, cemaatdeki sözde kendi irtibatlarını anlatacaklar. Böylece talimatı A kişisinden aldık, B kişisine ilettik ve şu eylemi yaptık denilecektir. Eylemi yapan kişiler bazı isimler vererek ‘bizi bunlar yönlendirdi, ben şu yerde kalıyorum’ diyerek cemaat kurumlarını işaret edecekler. Hizmet’i bitirmek için çalışanlar AKP değil, Özel Harp birimleri! Kur’an ve İslam’a göre bu yaptığınız nifak ve münafıklıktır!

12 Eylül öncesi Çorum ve Maraş olaylarının benzerleri kurgulandı. Çakma terör saldırıları planladılar. Bu saldırılarda bomba ve patlayıcıların kullanılmasına dikkat edilecek. Eski 3. Ordu Komutanı, emekli orgeneral Saldıray Berk’in 5 yılda titizlikle hazırladığı 2008 tarihli Özel Harp planı kusursuz gibi duruyor. 2009’de medyaya sızdı, Dursun Çiçek’in ıslak imzası ile ispatlandı. Şimdi göstere göstere yapıyorlar. Kumpas planının gayesi, cemaat tabanını sokağa çekme hamlesi ve meşruiyetini ortadan kaldırma girişimidir. Özel Harp MAK ve ÖKK 25 birimi, dört koldan, önümüzdeki günlerde AKP teşkilatlarına ve AKP’ye yakın vakıf ve derneklere yapılacak planlanmış saldırılar planladılar. İşledikleri suçu, ve cinayeti cemaaat üstüne atmak için komplolar kurdular, kurguladılar. Bazı cinayetler ve toplumsal olayların arkasında ‘cemaat’ var denilmeye çalışılırken, bazı AKP’liler ölüm tehdit altındayız, can ve mal güvenliğimiz yok diye avaz avaz bağıracaklar. Yavuz hırsızlar bastırır misali, hem suçlular hem güçlüler, masumu eziyorlar. AKP devrilmesin de, cemaat yok olsun diyorsunuz, işinize de geliyor, öyle değil mi?

Hizmet Hareketi’nin patlayıcıları var denecek KCK/PKK ve diğer sağ örgütlerin yıllardır batıda sakladığı C-4 türü patlayıcılar bulunacak bu sırada. Bombası, silahı olmayan örgüt mü olur? İddiaya göre bu kumpas için bazı yerlerde toprağa gömülü silahlar ve bombalar hazırlandı. Haram ZİFT medyaya servis haberler hazırlandı. Yakında yazmaya başlarlar. Hapishanelerden en ahmak olan mahkumlar seçildi. Kaybedecekleri bir şey yok. Devletin MİT’i, İT’i, ÖKK’ı, MAK’ı gelmiş suçludan medet umuyor. At iftirayı, al özgürlüğünü. Kanunda biziz, Allah’ta diyecek kadar inancı olmayan bir güruh bunlar! Allah kimseyi bu adamlarla haşretmesin, yolun sonu cehennem zira!

Bu suçlular, medyacı, Hizmet Hareketi’nin dershaneleri ve çeşitli illerdeki ileri gelenleri ile sözde kendi irtibatlarını anlatacaklar. Tüm bu planları yaptılar, sakın çok abartıyorum, ama bunlar saçmalık sanma! Zaman ve STV’ye baskın yapacak kadar gözleri döndü bu ahmakların. Birçok eylemin arkasında ‘onlar’ var dedirtmek için de birtakım silahlar ortaya çıkartılıp suç delilleri olarak sunulacaktır. Devlet suç işlemek için işte böyle kullanılıyor. Her itirafçıya belirli isimler verilerek bunlar üzerinden itiraflarda bulunmaları istendi. MİT’in Karanlık Ekibinden Özel Harpçiler, bu zamana kadar istihbarat birimlerinin içinde olduğu derin devlet operasyonlarını özenle seçtiler!

İşin en vahim noktası ise bazı eski PKK’lıların da bu itirafçılara dâhil edilmiş olması. Eline toplu iğne almayanlar, silahlı çete gösterilecektir. Eğiitim, toplumsal barış ve kardeşlik diyenleri bu millet 40 yıldır yakından tanımadı mı? Neden 40 yıllık dostlarınızı satıyorsunuz? Ayarlanan bu çakma itirafçılar, ilk etapta 15 farklı olay için ‘biz yaptık, şu isimlerden talimat aldık’ diyecekler. Devlet, mafyalaşıyor maalesef! Sizler susarak buna göz yumuyorsanız, zulüm size de dokunduğunda ağlamaya hakkınız yoktur.

Tiran’a Özel Harp, bu dehşet planını sundu ve onay aldı. Tiran, rakip olarak gördüğü cemaatın ortadan kaldırılmasını siyasi geleceği, istikbali adına bir zorunluluk olarak görüyor. Çeşitli suçlara bulaşmış tetikçi, itirafçı, polis, asker ve MİT mensupları itirafçı yapılması için hazır. Tahşiye ile başlayan kumpas, bazı davalar üzerinden devam ettiriliyor. Ülkemizdeki 7 bin 500 faili meçhul cinayeti sanki PKK ve JİTEM yapmamış gibi ‘Paralel’ yapmış! diyeceklerdir. Tetikçiler, eski PKK’lılar, bazı emniyet mensupları ve istihbaratçılar itirafçı yapıldı. Senaryonun ilk bölümü Güneydoğu’da uygulanacaktır. Hizmet Hareketi’ni suç örgütüymüş gibi göstermek için düğmeye basıldı. Tiran, operasyonu bizzat yönetiyor, mafya olmuş sanki, yazık yazık yazık. Halkın iradesini, oyunu alınca hırsızlık ve rüşvetin caiz olduğuna, cinayetler işlenebildiğine, iftiara atılabildiğine dair İslam’dan bir delil gösterin! Aç gözlü ve sonradan görmüşler, iktidar nimetleri için resmen sapıttılar.

2011’den beri tüm uyarılara kulak tıkayan, hiç dikkate alamayan, arabulucu bırakmayan, temizlenmeye hiç niyeti olmayan bir AKP ve Tiran var. Özel Harp, bunların tüm zafiyetlerini belgeledi, kucağına aldı, kirletti ve şimdi kullanıyorlar. NATO Gladyosunun ekibi güya SüperNATO karşıtı olan Doğu Perinçek ekibidir. Masa, Kasa ve Nisa zafiyetlerini kayda aldırarak Tiran’ı ve yandaşlarını enselediler. NATO Gladyosunun AKP’ye darbesine Mart 2011’de nasıl engel olmaya çalıştığımı Tiran’ın sağ kolu İbrahim Kalın çok iyi biliyor, Başaramadık! Eski dostumda sisteme teslim oldu. Bu güçle savaşmak istemiyoruz Faruk dediğinde anlamıştım olacakları! Yıllarca AKP ve Erdoğan’ın bir şeriat devleti değil demokratik liberal ekonomiye dayalı bir ülke kurduğunu savundum. 2011 Mart’ında teslim oldular.Tiran, Sayıştay denetleme mekanizmasını 2011’de yok ettiğinde Tiranizm kuracağını anladım ve muhalefete geçtim. Yani Uzun Adam yeni saçmalamıyor.

Vesayete karşı CIA ajanlarına Tayyip Erdoğan’ı o gün mükemmel pazarlamıştım. Neden Erdoğan’ı sahaya sürmek istedim? Neden 10 yıl vermiştim? 7 yıldır gizli, 1 yıldır açıkca Camiayı hedef alan yerli ve global bir fitne döneminden geçiyoruz. AKP hesaptan kaçıyor, cemaat savunmada! AKP’nin nasıl kurulduğuna 1999 ve 2000 sürecinde şahit oldum ve fikrim soruldu. CIA, neden Erdoğan’a yatırım yaptı? http://farukarslan.com/genel/cia-ajanlarina-erdogani-nasil-pazarlamistim/ … Bugün olsa, 2000 yılındaki atmosferde yine Erdoğan’ı pazarlardım. Pişman değilim. Sorun, onu kontrol edecek demokrasinin kurulamamasıdır. Sosyolog yazar Ali Bulaç’ı seviyorum, kalbinden geçeni samimi, dümdüz yazıyor. AKP ve Cemaat kavgasında kirlenen taraf belli. AKP’ye temizlende gel demek suç mudur? Bulaç diyor ki, Cemaat de bir sosyolojidir. Cemaatle ilgili hiçbir suçlama kanıtlanamadı. Süren kavga bana büyük ıstırap veriyor. http://www.zaman.com.tr/ali-bulac/musibet-yagmuru_2266494.html …

Küçük Cemlerden biri Özel Harpcinin hazırladığı montaj bir kasetten bahsetti, Hizmet’i yabancı casuslarla işbirliği halinde göstereceklermiş. Özel Harp’in kullandığı yazarlardan Cem Küçük, skandal cümlesinde, Ekrem Dumanlı’yı 86 saat tek soru sormadan gözaltında tutmanın bir “cezalandırma yöntemi” olduğunu söyledi. Küçük, medyaya yönelik darbe soruşturmasıyla ilgili her şeyin baştan sona ayarlandığını, yani kurgu olduğunu ağzından kaçırdı.. Etrafta bir sürü kostüm giymiş gulyabani dolaşıyor. Maskeleri var ama yamyamlık ve sırtlanlıklarıyla tanıyoruz… Sürekli Tiran diyorsun kim bu diyorlar. Kur’an’da tanımı yapılan Tiran bir insan karakteridir, kibirde bir Neron, Firavun, Nemrud, Karun olabilecek kabiliyettedir. Bu kadar şeytanlık fazla! Şeytana külahını ters giydirecek kumpaslar kuranlar, hiç utanmıyorlar; rezil olacaklarını bilseler de oynuyorlar! İnkâr, ret, şüphe bitti, Özel Harp darbesini ve AKP soygununu kabul ve tasdik aşamasına geldik. İlerleyen zaman kendi tabii seyri içinde inkardan tasdike uzanan süreci işletiyor. Hesap vermeyeceğini düşünen Kenan Evren bile yargılandı.

40 yıllık Hizmet düşmanı Cumhuriyet yazarı Hikmet Çetinkaya bile ‘Gülen bir altın nesil yetiştirdi ve bunları elbette devlete de soktu, ancak devlet memurundan iç düşman olmaz, boş yere zorlamayın, AKP’liler çok yolsuzluk yaptınız’ dedi. Ankara’daki derin gücün siyasetçileri dönüştürdüğüne diplomasi muhabirliği yıllarımda çok yakından şahit oldum, ama böyle arsızları hiç görmemiştim. Tiran ve avanakları, iktidarı korumak için her türlü şeytanlığa, kumpasa, kurguya Özel Harp ekipleriyle hazır. Yeter ki, yolsuzluk ve hırsızlıkları sorgulanmasın. Tiran ve avanakları, ülkemizde artık sağ ve sol, İslamcı, liberal, muhafazakar ayrımı bırakmadı. İktidara gelenler denetlenmeyince işte böyle çalıyorlar. Devlet kaymakları ve nimetleri ne kadar tatlı ne kadar zehirliymiş böyle. AKP’li müslümanları güç zıvanadan çıkardı, Allah hepsini ıslah etsin.

farukarslanlogo

Clip to Evernote

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi