Fuat Avni, İranlı büyücü ve Tirancıklar!

Fuat Avni, İranlı büyücü ve Tirancıklar!

Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), ‘herkesin, hatta benim bile bir şeytanım var, ama ben şeytanımı müslüman yaptım’ demişti. Nefsi şeytanlaşan Tiran ve Tirancıklar her devirde olacaktır. İnsanı, vatandaşını yaşatmayan hiç bir devlet uzun yaşayamaz. Can, mal, mülk, ırz, din, fikir, düşünce özgürlüğünü korumayan idareciye zaten İslam’da itaat edilmez. Vergi toplamaya bile hakkı yoktur. Bireysel özgürlüklere, İslam’ın olmazsa olmaz dediği söz konusu temel insan haklarına tecavüz edenden bırakın İslam halifesi olmayı, bir insan, adam bile olamazlar. Devlet’in bir Hitler’in eline geçmesi durumda Tiran, kibirde bir Neron, Firavun, Nemrud, Karun olur. “Herşeyi ben çalışarak yaptım, siyasi ilmim pek büyük” der ve kendi halkına hoyratca zulmeder. Ünlü Fransız Sosyolog Michel Foucault demişti ki, “devlet en büyük suç işleme aygıtıdır, şiddeti ve haksızlığı meşrulaştırır, herkesi izler, fişler, döver ve söver.” Sivil toplum, işte devlet rayından çıktı mı önemli rol oynar, özgür medya yamultulan devleti ve adamlarını yola getirmeli ve sivil itaatsizlikle Tiran sistemini düzeltmelidir.

“Peki Tiran, alenen işlediği bunca kanunsuzluk ve hukuksuzluğa rağmen niye çok rahat? Çünkü devlet kurumlarında bir grubu sindirme yolunda suç işleme konusunda bir konsensus bulunuyor. Twitter fenomeni Fuat Avni, gündemi sarsacak twetler atarak yapılan tüm haksızlıkları, gücü tek elde toplamak için Hitlerleşen Tiran’ın işlerini şöyle dile getiriyor:

“Tiran, Haşim Kılıç’ın yerine geçecek isimlerin kulislerde dolaşmasını ve bu konunun haber yaptırılarak kamuoyu oluşturulmasını istedi. Diktatöryası önünde en büyük engel olarak AYM Başkanı ve AYM üyelerini görüyor. AYM’nin son zamanlarda aldığı kararlar canını çok sıktı. Havuz Medyası’nda Kılıç’ın yerine Özgüldür, Arslan, Kaleli isimlerinin geçeceği Tiran’ın isteğiyle yazılarak zemin oluşturuluyor. AYM içinde Tiran’ın köstebekleri var. Atalay ve Fidan, Zuhtü Aslan’ı sıkı takibe aldı. Atalay’ın koordinesinde ev toplantıları yapıyorlar.

Tiran, diğer yandan Ala üzerinden, Ala’nın üniversiteden arkadaşı olan Hicabi Dursun’dan AYM içinde ne oluyorsa bilgisini alıyor. Burhan Üstün’e gelince Bozdağ ve müsteşar İpek ile görüşme halinde. İpek, ‘Kritik kararlarda bizim yanımızda olun’ ricasında (!) bulundu. Üstün, Bozdağ’la düzenli görüşmesi neticesinde ve istenileni yapacak olması karşılığında eşinin Yargıtay’a atanmasıyla mükafatlandırıldı. Burhan Üstün’e, Bozdağ ve İpek’le görüşmesinde eşlik eden değerli (!) bir üye daha var. Süreçte nasıl tavır takınacaklarını göreceğiz.

Tiran, ’14 Aralık’ta yapılanlar ters tepti’ denmesine rağmen kinine engel olamıyor. ‘Ne olursa olsun Ekrem Dumanlı’yı tutuklayın’ dedi. Ekrem Dumanlı’nın tutuklanması için harekete geçildi. Uluslararası arenada Türkiye’nin rezil olması Tiran’ın umrunda değil. Tiran’ın tek derdi süreçte muhalefetin sesi olan Zaman Gazetesi’ne ve Samanyolu Tv’ye el koymak. Bankasya’nın acısını hala unutamadı. Hidayet Karaca’nın tutuklanmasına yapılan itiraz reddedileceği gibi Ekrem Dumanlı da savcının yaptığı itirazla tutuklanacak.

Savcı Hasan Yılmaz, Dumanlı ile ilgili karara itiraz etmeyecekken kendisine giden talimatla dosyaya sarıldı. Sahte deliller işleme kondu. Trabzon’dan gönderilen bir mektup Dumanlı için tutuklama gerekçesi sayılacak. Mektubun sahibi Melih Gürler, MİT tarafından kullanılıyor. Gürler’in, hırsızlık, gasp, cinsel taciz ve suç uydurmadan sabıkası var. Ülkede kalmadığı hapishane yok. MİT’in Gürler’e yazdırdığı mektuba göre sözde Dumanlı, bu çocuğa iş yaptırmış, bomba ve mühimmatları da bir yerlere saklatmış. Sahte mektuplar revaçta. İstanbul KÇG ekibi de tehdit mektupları yazıp Zaman Gazetesi’ne sararak adliye belediye ve emniyet önüne koyuyor Mektuplara ‘Ekrem ve Hidayet abilerin intikamını alacağız’ gibi komik tehditler yazıyorlar. Devlet ve kurumlarını kepaze ettiler.”

Yazmıyayım diyorum, ama “şeytanım yaz bunu da” diyor. Tiran, seçimlerde hep kullandığı İranlı büyücü, cinci o kahini yine ülkeye getirtti. Daha önce demiştim ya, Tiran’ın tek derdi Zaman gazetesi ile Samanyolu TV’ye el koymak. Kara bir Ali, Ocaktan bir Mehmet, leş yemeye iştahı kabarmış sırtlanlar gibi hazır bekliyorlar. Bu iddia da doğru çıkarsa, Fuat Avni için Hz. Hızır’la beraber dolaşan biri diyeceğim. Tıpkı Bülent Arınç gibi yani.

acemTiran’ın İranlı kara büyücüsü fellik fellik Fuat Avni’yi arıyor. Görürseniz, benden de selam söyleyin, uzun zamandır laflamadık keratayla! Tiran’ın İranlı kahini toplu zihin hipnotizması ve kontrolünde pek mahirdir, ancak onun maharetleri Fuat Avni’yi yakalayacak kadar değil! Pek çokları benim salladığımı veya hedef saptırdığımı sanıyor. Kırklar ve Yedilerin delemediği manevi zırhı, Tiran’ın kahini de delemez. Bu derin bilgileri nereden aldığımı Tiran salak avukatlarına ve kendi eşlerine sorsun. Güç ihtirasları konuşturuyor, zaten şeytan yaptığı pislikleri övündürerek çevresine anlattırır ve insanlara çifte günahlar işletir. Çok boş boğazlar, her yerde ulu orta konuşuyorlar. Elbette yayılır. Böyle ahlaksızların gıybetini yapmak dinen caizdir. Zulmeden idareci, günahıyla övünen fasık ve bunu yayanların gıybeti helaldir.

Tiran’ın her alanı suistimal ve istismar ettiğini kamuoyuna göstermek için İranlı büyücüsünü gündeme getirdim. Sosyologlar, gazeteciler ve yazarlar gözlemler ve tesbitler yaparlar. Tiran’ın ablasının 2011’den beri, “abimi habis cinler ele geçirdi, Papaz büyüsü yaptılar” diye gitmedik Cinci Hoca bırakmadığını, epey ses getiren “Algılar savaşı dine kaydı” başlıklı makalemde yazmıştım. http://farukarslan.com/genel/algilar-savasi-dine-kaydi/

Ülkeyi 2011’den beri bir “deli” yönetiyor. “Tam tımarhanelik.” 48 ay müşahade altına alınmalı ve doktor gözetiminde ciddi terapi uygulanmalıdır! Tiran’ın aklı başında olmadığı için son bir yılda yaptıklarında ceza ehliyeti yoktur. Elbette çıkarttığı kanunların da hükmü olmamalıdır!

Tiran’ın iktidar hırsı ve yaşadığı güç zehirlenmesi ile, İranlı büyücü ve bir “insani şeytan” olan Doğu Perinçek eline düşmesi çok acı ve ibretlik! Din ve Politika ilişkilerini inceleyen bir akademisyen olarak Tiran’ın dini değerleri yozlaştırması ve Kur’an’ı yorumlatmasını konuşurum, yazarım ve tarihe not düşerim. AKP’nin İl Başkanlığından dostlarım bile Tiran’ın Ahmet Davutoğlu yerine getireceği başbakanı ve yeni AKP başkanını bana soruyorlar. Neden acaba?

Tiran’ın dört beş danışmanından başka güvendiği kimse yok. İstanbul il başkanı bile ne olacağını bilmiyor. Bu paranoyak, ciddi hastadır. Tiran’ın Zaman gazetesi ve STV’ye el koyma, gasp etme girişimi çok ciddi, şaka değil. “Star gazetesi ve TV’si gibi oldu bittiye getiririz, ele geçirir ve soyarız” diye aralarında konuşuyorlar. RABITACILAR hesap vermekten kaçıyor başlıklı yazımda Zaman ve STV’ye Tiran’ın el koymasını kimler istiyor yazdım. http://www.marmaratimes.com/kose-yazisi/157/rabitacilar-hesap-vermekten-kacamazsiniz.html …

Bana lakaplar takarak, bühtan ve iftiralar atarak etkisiz hale getiremezsiniz, çünkü gerçekleri asla değiştiremezsiniz Ak Troller. Yazdıklarıma bazılarının abartıyor diye baktığını biliyorum. Her geçen gün az bile yazdığımı itiraf ediyorlar; gerçekten delirmiş AKP’liler, Tirancık bunlar! Tiran’ın 1 yıldır kafasına koyduğu şeytani plan, Zaman gazetesine Star gibi el koymak ve başına Mustafa Karaalioğlunu getirip batırmaktı. Zaman ve STV’ye uzanan elller kırılır, kesilir. Tiran, Zaman ve STV’yi sanırım Türkiye grubu zannetti. Zaten hukuki olarak bu gasp mümkün değildir.

Zaman’ın başına düşündüğü Karaalioğlu medya batırmada mahir! Son bir kaç yılda İstanbul’da 27 daire alan Mustafa, tam bir israf ve çarçur uzmanı! Tiran şunu unutuyor, Derin Devlet’in Uzanları tasfiye operasyonunda rantı yemiş olabilir, ancak Uzanlar mafya idi, yolsuzlukta zirveydi! Tiran, Uzanların 5 katı yolsuzluk yaparken, 10 kat daha fazla mafyalaştı. Star’a Uzanların borçlarına mukabil el kondu, Elindeydi yani! STV ve Zaman gazetesinin sağlam finans yapısı ve sahiplerinin yüzlerce iş adamı olması, Tiran’ın tüm ele geçirme umutlarını suya düşürdü. 28 Şubat sürecinin en büyük faydası, kesilen Maliye cezaları sayesinde Zaman ve STV’nin mükemmel bir muhasebe yönetimine kavuşması oldu. Dolayısıyla Tiran’ın Zaman ve STV’yi mali ve yönetim açıdan bir zafiyetlerini bulup, bir yönünden vurması ve susturması mümkün değil. Aydın Doğan medyasoına kestiği milyar dolarlık cezaları Zaman ve STV grubuna kesemedi ve baskı kuramadı. Akın İpek grubununda alnı ak, verilmeyecek hesabı yok.

Eğer Tiran, Zaman ve STV’ye el koymayı başarırsa, kesinlikle bir “şizofrendir” ve Hitler oldu bile! Özel şirket bunlar, devlet malı veya babanın malı, çiftliği değil ki! Tiran’ın Mehmet Ocaktan, İbrahim Karagül ve Mustafa Karalioğlu projesinin halen yürürlükte olduğu açık. Tiran’ın üç atlısı çok başarısızlar. Bu nedenle zaten Zaman’ın başına konmak isteniyor. Havuz medyasının yönetikleri medyanın tirajları, aldıkları devlet ulufelerine, reklamlarına, geri ödemedikleri kredilere rağmen ortadadır. Tiran, terörist damgası vurup teröre destek veren kurum kılıfına sokarak Zaman ve STV’ı çalmak istiyor. Özgür medyayı susturma girişimidir! Alçaklık ve yamyamlıkta sınır tanımıyorlar.

Tiran ve avanakları, dava adamlarını sindiremez, korkutamaz ve asla satın alamazlar. Fiyatlarının olmadığı ve biat etmeyecekleri açıktır. İran’dan cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi getirilen büyücü sağlam ve içeriden çok net bir bilgiydi. Bu konudaki twitlerimin ardından hemen bir okuyucu mektubu geldi. ‘PARALEL RÜYALAR’ başlıklı yazıyı okuyun. Bu olayın manevi alemde görünmesi bir tesadüf olamaz. Ahir zamanda sadık rüyalar bol görülür ve çoğunluğu doğru çıkar. http://farukarslan.com/konuk-yazar/paralel-ruyalar-1/ …

CHP ve MHP gibi partilerin işi büyücü, üfürükcü, cinci, kahinlerden kara destekler almaya kadar vardıran AKP ve Tiran ile baş etmesi çok zor. Haksız rekabeti her alana taşımışlar. Bakalım Aktroller anladı mı? Emir tekrarı yaptırırdı askerler. Büyücü, üfürükcü, cinci, kahin işlerine giren Tiran; ben deşifre ediyorum, büyücülük ve cincilik yapan ben değilim. Din sosyolojisi çalışan bir akademisyen olarak “Kara Büyü” kullanan Tiran ve avanaklarına yazıklar olsun diyorum. Bunlarda ortaya çıkacaktır! Bir okuyucum da şunu sormuş: Ankara’nın girişlerine yapılan kapıların taşlarının İran’dan geldiği doğrumu? Bilen var mı? Millet uzaya çıktı, biz halen bu fitnecilerle uğraşıyoruz.

2 yıl önce AKP’lilere ve üst düzey yönetici olan 28 yıllık bir AKP’li ilçe başkanı dostuma, “Derin Amerikalılar”, “Numan Kurtulmuş’u AKP başkanı, Hakan Fidan’ı başbakan, Yalçın Akdoğan’ı yardımcısı yapacaklar” dedim. Ahmet Davudoğlu yakında başbakanlıktan istifa ettiğini açıklarsa, hiç şaşırmayın. Tiran, El Nusra ve IŞİD günahını yıkacak birisini arıyor, bunu da cemaata yıkamıyor, en bariz aday Davudoğlu! AKP’nin 2015 kışında yapılacak olağanüstü seçim kongresinde, Abdullah Gül ile Numan Kurtulmuş savaşacaktır. AKP tabanı Kurtulmuş’a karşı, ama Akdoğan ona liderlik sözü verdi. Turistik işler bakanı Ömer Çelik, MİT Müsteşarı olmayı çok istiyor, ancak Tiran cumhurbaşkanlığı sözcülüğüne getirdiği İbrahim Kalın’dan başkasına güvenmiyor. Fuat Avni gibi kısa ve öz anlatamıyorum, benden bu kadar. Allah, tuzak kuranları zulümlerinde boğacaktır. Zulüm ile devlet idare eden Tirancıkların abad olduğu görülmemiştir.

farukarslanallahlogo

Clip to Evernote
2 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi