Kimler Rusya ile savaşmamızı istiyor?

Kimler Rusya ile savaşmamızı istiyor?

Rus Lider Putin’in IŞİD ve AKP ifşaatından sonra Russian Today, IŞİD’in Türkiye, Ürdün, Kuzey Irak ve Suriye içine nasıl IŞİD petrolü sattığını çarpıcı ve net bir video ile dünyaya anlattı. Rusya Başbakanı Medvedev, bazı Türk resmi yetkililerinin IŞİD ile petrol ticaretinde direk alakaları olduğunu söyledi. Yalan değil, hatta işin başındaki şahıs Enerji bakanı bile oldu. Saray rantcılarıdır! Rus uçağını ÖKK vurduktan sonra kıyamet savaşı torpillendi. Suriye’de Azaz’da Rusya Türk yardım konvoyunu vurdu, 7 şehit var. Rusya ile Türkiye’yi savaştırmak isteyen nifak Gladyo devreye girmiştir. Bu noktaya nasıl gelindi, neden Rusya çok kızgın?

Gladyocu ÖKK ve Perinçek ekibinin Erdoğan’ı ikna ile aldatarak yetiştirdikleri 2600 El Ahrarı Şam militanı IŞİD’te eğitim gördü ve ülkemize döndüler. PKK’dan daha güçlü bir devlet terör aleti ellerinde bulunuyor. Erdoğan ve Gladyo’ya hizmet eden karanlık ÖKK ve Perinçek ekibi ülkemizdeki zulmün devam etmesi için IŞİD’e ve tabi ki ÖKK terör aleti AŞİH’e dokunulmasını asla istemiyorlar. Bu oyun sırıtıyor.

IŞİD’in kaçak petrolünü vergisiz algısız üçte bir fiyata Türkiye içinde pazarlayan ÖKK ve AKP mafya şebekesi kimseyi dinlemez, haraç Saray’a akıyor. IŞİD’in günlük petrol ticareti 1.5 milyon dolar. Son 4 yılda bazı AKP ve ÖKK’lıların nasıl Karunlaştığı ortada. Üçte bir fiyata alıyorlardı. TSK, 2 Ekim 2014’de sınıra yerleştiğinden beri IŞİD ile iç içe girmiş AKP ve ÖKK yetkilileri ham petrolü Türkiye yerine Kuzey Irak’a götürüyor. IŞİD ham petrolü Barzani Kürdistan’ında rafineride işlenip Kürt petrolü diye damat Beraat şirketi ile yüzde 40 oranında Türkiye’ye satılıyor. Paralar 1 Ağustos 2015’den beri Halk Bankası’na değil Alman bankasına yatıyor. Rüşvetini alan Almanya sustu. Eğer fark etti iseniz, IŞİD ile PYD güçleri artık birbiri ile geçtiğimiz yazdan beri pek savaşmıyor. ABD, PKK uzantısı PYD arkasında sağlam duruyor. IŞİD’in petrol işine Amerikalılar ses çıkarmıyorlardı. Rusya vurduktan sonra onlarda ilk defa 260 tır tankerini vurdu.

IŞİD ve Selefi terörüne bulaşan AKP ve Erdoğan, uluslararası ve ulusal güvenlik sorunudur. Bu kambur ile TSK’yı da Suriye’de görmek istememeleri normal. Gladyo’nun IŞİD aracının bozulmasını istemeyenlerin başında ÖKK, Doğu Perinçek geliyor. Doğu Perinçek, TSK Suriye’de Rusya ile işbirliği yapmalı fikrimi çalmış, Perinçek’i çözmek için decoder lazım; Gladyo adamısın gizleyemezsin, böyle ucuz manevralarla nifak ekibini yargıdan kurtaramazsın. IŞİD’e terörist devşirme Selefi networkünü anlamak için İhanet Çemberi ve Global Süfyan’ın Mehdi Ordusu kitaplarımı okuyun. RTE bir organizatör olduğu kadar Perinçek’in adamları da başroldeler!

Saray başkanlık kabinesini kuruldu, Davudoğlu, ‘NATO bizi kurtar’ derken, Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç: Rusya sabrımızı test etmesin diye kükredi. Bu arada ezilen Türkmenler 2 bin kişi ile hem IŞİD, hem PYD hem Esad hemde Rus saldırılarına karşı mücadele ediyor. Gladyo, silahları AKP ve ÖKK eliyle IŞİD gibi Türk ve Kürt düşmanlarımıza verdirdi. TSK’nın Sığınma Kampı projesini istemeyen birileri Rus uçağını düşürtmüş olabilir. TSK, Suriye girseydi Türkmenleri daha iyi koruyabilirdi.

Rusya’nın IŞİD operasyonları, kim samimi olarak IŞİD ile mücadele ediyor, kim etmiyor maskeleri düşürdü. Gladyo, ÖKK çetesi ve Perinçekgilleri havada asılı kaldı. Rus uçağının düşürülmesi TSK’nın Suriye’de kurmayı planladığı Sığınma Kampı projesini iptal edebilir; Rusya, ‘burada uçak uçurursanız vururum’ dedi. 24 saat içinde 12 maddelik bir yaptırım paketini Türkiye’ye karşı uygulamaya başladı. IŞİD’e bulaşmış Gladyocu ÖKK, RTE ve AKP’lilerin kellesini istiyorlar ve bunu net bir dille ifade etmeye hazırlanıyorlar.

Putin elinde elbette net belgeler var. Hangi AKP’li ve ÖKK’lının IŞİD’e ne kadar silah sattığını biliyorlar. İran’da belgeleri Ruslara verdi. Almanlar ise taviz alıp açıklamaktan vazgeçti ve artık neye ise gerçekleri sattılar. Üstünü örtemeyeceklerini biliyorlar. Rusya öyle çokta masum değil. IŞİD’e silah satılmasında para kazandı. Faturayı Suudi İstihbarat Bakanı ve Savunma Bakanı Prens Bender bin Sultan ödedi, THY ve MİT, El Nusra, ÖSO ve AŞİH’e taşıdı, komisyonlarını aldılar. Nasıl olduysa silahlar IŞİD’in eline geçti. Çünkü Suriye Cihadcı Müslümanlar Şurasında IŞİD’in, yani yabancı istihbaratları borusu ötüyor.

Peki, IŞİD’e silah ve militan yollayan, petrol ticareti yapıp teröristleri zenginleştiren, yok etmeye hiç çalışmayan AKP’liler ve ÖKK’lılar kimlerdir? Hepsini yakından tanıyorsunuz. IŞİD’in saldırmadığı 2 ülke var: İsrail ve İran. 6 Müslüman ülkeyi yıkma sözü veren IŞİD’in Gladyo aracı olduğunu anlamanız için daha ne lazım? Durumu çok net izah edip net bir dil kullanmak zorunda kaldım. Aptallaşmışlar anlamıyor. Erdoğan, Kürt bölgelerini ABD’ye mi hediye ediyor?

IŞİD zulmüne TSK’nın engel olmasını beklemek Anadolu Müslümanlarının erenliğidir, darbe beklentisi değil. Ümitliyiz. Ebu Dücane’nin emanet kılıcı Ebu Dücane elinde değerlidir, maharetli iş görür. Başkası elinde özünü kesen kılıç olur. Ya zulme engel olursunuz yahut Allah (cc) İsrailoğullarına lanet ettiği gibi size de lanet eder. İrfan ve hikmet yolunda her çekilen çile, kahr hoştur, lütufta şükreden bela geldiğinde niye şikayet etsin? Aşk ve ümit var. Niyazi Mısri, ne güzel demiş: “Savm u salât u hac ile zahid işin biter sanma.. İnsan-ı kâmil olmaya lâzım olan irfan imiş.”

Recep Tayyip Erdoğan yolun sonuna geldi. İslam’a düşmanlık planı yapanların düşündükleri görevi tamamladığı için artık miadı doldu. Büyük Süfyan için kendini imha sürecini başlattılar. Nifak fabrikatörü Doğu Perinçek bu oyunda son kozunu oynuyor. Çünkü onun da miadı doldu. Erdoğan ile oynarken farkına varmadan açığa çıktılar. Artık derdest edilmeleri sadece bir an meselesidir.

TSK, Saray’ı devreden çıkardıkça ayrışma ile gerçek Erdoğan sırtında kalır. “Müslüman Teröristir” teziyle hareket eden karanlık Gladyo güçleri ortada kala kalacaktır. Kin, Nefret ve ayırımcılık, birlik ve beraberliğimizin en büyük düşmanıdır. Kişinin saygı görmesi için İnsan olarak doğması yeterlidir. Devlete değil sistemin sömürülmesine karşıyım, medya patronlarından değil doğrulardan tarafım, iktidara değil kraldan çok kralcılara muhalifim…

Erdoğan kendi IŞİD günahını Hizmet ve Yeni Asya dışında tüm cemaatlere de yapıştırdı. Terör etiketi onun gerçek günahıdır. Artık işi bitti. Erdoğan ekibi. IŞİD silah ve Selefi militan sevkiyatında kirlendi ve Türkiye’yi “Terörist müslümanlar” etiketini yerleştirdi. Bu da ondan beklenen görevdi zaten! Dünya medyası IŞİD ile Erdoğan arasındaki ilişkileri açıkca yayınlıyor. Hizmet’e şer atmak için devletin parasıyla tuttukları Yahudi avukatları Robert Amsterdam ve şirketide de Erdoğan’ı kurtaramaz. IŞİD’e bulaşan bu cehennem köpekleri ile beraber haşr olur. USA Today’in sipariş haberleri boşuna çabadır. Paris`teki caniliğe yol açan adam, Erdoğan ve ekibi sığınacak in arayacaktır…

Suriye krizi Türkmenleri korumaktan ibaret değildir; Gladyo ekibi 25 milyonu mahv etti, 5 milyondan fazla mülteci yuvalarına barış ortamında geri döndürülmelidir. Bunu AKP ve Erdoğan yapamaz, kimse onlara güveniyor artık. AB, 3 milyar Avro’yu verirken bazı şartlara bağladı.TSK, IŞİD kamburunu sırtında yaşayan Erdoğan, AKP ve Gladyocu ÖKK ile Suriye’ye girerse kaybeder, öncelikle bu zulüm ekibi temizlenmelidir.

Rusya, IŞİD kamburundan kurtulun, silah ve militan yollayan ve petrol ticaretiyle terörü besleyenleri yargıya teslim edin demekle elbette haklıdır. Hukuku yok edenler yargılanmayı kabul etmediler. Ancak Fransa uçakları gelip IŞİD’i bombalarken, Türk uçaklarına girerseniz vururum diyen Rusya, Türkiyesiz bir masa kurulamayacağını anlamalıdır.

Rusya aklını başına devşirmeli, Suriye krizi İran ile çözülmez; bu toprakları 500 yıl idare eden Türkiye olmadan hiç bir çözüm, çözüm değildir. Erdoğan’ın Saray rantcıları, bu büyük kumpasta IŞİD üzerinden büyük bir servet edinerek, bu Sünni İslam’ı hedef alan kirli proje içinde yer aldılar. Bunu bilmeyen kalmadı. Kutuplarda yaşayan Eskimolarda biliyor.

Ne ABD, ne İsrail, ne Rusya, ne Almanya, ne Esad ne PYD ve ne PKK, Türkmenleri Kuzey Suriye’de istemiyor. Kürdistan’ı böyle kurmak niyetindeler. Gladyo’ya satılmış Saray, Erdoğan ve IŞİD ile ticaret yapan AKP’li ve ÖKK’lılarla mı Suriye savaşına gidecektiniz? TSK, durumun farkındadır. Peki, NATO müttefiki ABD ve Britanya PYD desteği ile ne yapmaya çalışıyor. Rus Putin, Türkiye’ye bunu soruyor zaten. IŞİD’i yok etmiyorlar! İsteseler 24 saat içinde bitirirler. Nedenini izah edeyim.

ABD’nin Türkiye ordusu ve üslerine ihtiyacı olduğu da koca bir yalandır. Katar ve Kuveyt topraklarının yarısı Amerikan askeri üssü olarak kullanılıyor. ABD’nin Suudi Arabistan’daki 5 askeri üssünde 35 bin Amerikan askeri yıllardır var. Irak’ta 13 askeri üs inşa ederken, IŞİD ile dünya kamuoyunu ustaca oyaladılar. Güya Amerikan askeri 2011’de Irak’tan geri çekildi. Oysa Blackwater özel güvenlik şirketinde 130 bin kişi ABD için çalışıyor, masrafları Irak hükümeti ödüyor. 350 bin Irak askeri ise sokaklarda başıboş yatıyor, çoğu işsiz, dışlanmış durumda, travma geçiriyorlar.

Patriot füzeleri sökülen Türkiye’nin NATO ve Gladyo’nun kucağına atılmasını seyrediyorsunuz. 4800 füzesi var Esad’ın, Rusya Hazar’dan isterse vurabilir! Rus Lider Putin, TSK’nın aklıselime gelmesini bekliyor, öyle dolduruşa geleceğe benzemiyor. IŞİD maskeleri dünyada tek tek düşürülecektir. Erdoğan, AKP, Gladyocu ÖKK, Katar, Suudiler, İsrail’in Suriye’de meydana getirdiği insanlık krizi, TSK ve Rusya işbirliği ile çözümlenebilir. ABD, İsrail ve Britanya’nın IŞİD’i temizlemek istemediği ortaya çıktığına göre Genelkurmay, Rusya ve Fransa ile IŞİD operasyonu yapabilir. NATO ve Gladyo, zaten Büyük Kürdistan’ı kurmak için Türkiye’nin yalvarmasını bekliyor. Rusya ile yapılacak Suriye ittifakı kumpası bozabilir. Suriye’de mağdur edilen insan sayısı, Genelkurmay’ı bir barış misyonuna zorluyor, savaşa değil. IŞİD rantcılarından kurtulmaları elzemdir. IŞİD ve selefi teröründen beslenen karanlık şebeke temizlenmeden, kimse TSK’nın Suriye’de barış misyonuna inanmaz, Rusya hiç inanmaz tabi ki! Genelkurmay, IŞİD’i temizleyen ve Suriyeli mültecileri barış içinde ülkesine döndüren ordunun tüm dünyada imajımızı düzelteceğini görüyordur.

24 Kasım’da yazdığım twitleri tekrarlıyorum. (Doğu Perinçek beni kopyalamış)

“Genelkurmay ve TSK’nın Rusya ile işbirliği yapıp IŞİD’e son vermesi Suriye’de 5 milyon mülteciyi alacak kampları beraber kurması mantıklıdır. Genelkurmay ve TSK’nın NATO’dan ve Gladyo’dan hayır gelmeyeceğini görme vakti geldi. IŞİD’i temizleyen İslam’a büyük hizmet eder, yükselir. Genelkurmay ve TSK, eğer IŞİD sayesinde Karunlaşan Gladyocu ÖKK ve Erdoğan mafya şebekesine son vermezse, bu kumpastan ülkemiz asla çıkamaz. Genelkurmay ve TSK’nın MİT baronları ve Gladyocu ÖKK’nın AKP ve Erdoğan arkasından nifak çevirerek ülkeyi böldüğünü artık görmesi gerekir. Genelkurmay ve TSK’nın yapması gereken Erdoğan’ı Çingene Ayısı gibi kullanıp Karunlaşan MİT baronları, Gladyocu ÖKK darbesine son vermektir. Genelkurmay ve TSK’ya IŞİD ile ticaret yapıp Karunlaşan, içinde ÖKK’nın bulunduğu Gladyo şebekesini gösterdim, Erdoğan ve AKP nemalanıyordu. Rusya’ya ait SU-24 uçağı düşürülmesi savaş sebebi, ancak Putin dikkatli ve devlet adamı olarak konuşuyor. TSK’ya ‘Koynunuzdaki Gladyo’yu temizleyin’ demek istiyor. Putin, Erdoğan ve ÖKK’nın kara para düzenini bozdu. Putin açıkca, büyük miktarda kaçak petrol selefi militanlar tarafından Türkiye’ye geçiriliyor diyor. Türkiye Rusya kendi uçağını vurmuş gibi davranıyor ama ilişkilerimizi bozan, IŞİD destekçisi, bu kaçak petrolcüleri ortaya çıkaracağız diye radikal adımlar atacağının sinyalini verdi ve atıyor. IŞİD ile savaşını ABD, Britanya ve İsrail istenmiyor. Rus Tur Operatörü Natali Tur, yakın gelecek Türkiye tatili satışlarını durdurma kararı aldı. Çünkü içimizdeki Gladyo, TSK’yı Rusya ile savaşa sokmak istiyor.

Genelkurmay, IŞİD lekesine bulaşmış karanlık ÖKK ve Erdoğan çetesini artık OMO ile mi bilemem yıkamalıdır! Rusya ile savaşı göze alacak kadar çıldırmış karanlık Gladyocu ÖKK ve Erdoğan mafyası, milyar dolarlık kara para düzenini koruma derdindedir.Genelkurmay, Gladyocu ÖKK ve Erdoğan mafyası ile yürüyen 200 milyar dolarlık kaçak ekonomiye el koymalıdır. İsimler lazımsa vereyim hepsini! Yolsuzluk ekonomisi ve Selefi terörü canavarından elde edilen rant ile Rusya ile savaşın eşiğine getirdi Karanlık Gladyo ve Erdoğan mafyasıdır! 17 ve 25 Aralık soruşturmasındaki yolsuzluk devede kulaktır. Karanlık Gladyocu ÖKK Erdoğan ve AKP arkasındadır bu soygunlara büyük ortaktır.Okuyucularımı aldatmadım, her şeyi sansürsüz yazdım ve bu akılsızlığın sona ermesini ümitle bekliyorum. TSK’daki aydınlara zaten yazıyordum!”

165 bin takipçisi olan @ofarukarslan twitter hesabımı Gladyocu Perinçek hackerlerinin hacklemesi hedef okuyucu kitleme ulaşmamı engellemiyor. Kemmiyet değil, keyfiyet önemlidir; @sonsaniyem yeterlidir. Cübbeli Ahmet, IŞİD’e ‘cehennemin köpekleri’ demişti. Şimdi IŞİD’i besleyenlerle aynı kampa düştü; köpeklerin besleyicisi mi terbiyecisi mi oldun? Yazık oldu sana da. Görünen köy kılavuz istemez. 2 yıldır süren ÖKK ve MİT baronları darbesi, soytarı Büyük Süfyan’ın tasfiyesi ile harakiri yapacak, izleyelim.

NOT: Ey Gladyo hackerleri! Tüm DM’lerimi, emaillerimi okudunuz, laptopumda aradığınız gizli belgeleri bulamadınız değil mi? Yazışmalarımda ne buldunuz yazayım, işinize gelmediği için yazmazsınız: Engin Alan’ı 1995’de CIA’nın başarısızlığa mahkum Aliyev darbesi için uyarmama rağmen battılar! Siz laftan anlayan adam değilsiniz. Engin Alan Bakü’den kovuldu, yerine gelen Saldıray Berk, Türk anıt mezarını yaptırma gazeteciliğimize şapka çıkardı. Engin Alan, Türkiye’yi CIA ile batırırken, Saldıray Berk, itibarımızı Zaman’ın kurtarmasını kıskandı. O zamanki Bakü büyükelçimiz Osman Faruk Loğoğlu olan bitenleri gayet iyi bilir. Dönemin Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı da çok iyi bilir. ÖKK’cıların Azerbaycan’daki tüm kirli CIA oyunlarını bozmam normaldir. Aliyev’i 5 yıl takip eden en güvendiği muhabirdim. Aile ve seçim forolarını da çekmiştim, İlham Aliyev’de Sevilay Aliyev de beni tanır. 17 yıl Eğitim bakanlığı yapan Mısır Merdanov’da eşim taraftan akrabamdır. Paralel diye karalamışsınız, tüm Azerbaycan’ı güldürmüşsünüz. Şimdi benden geçmişinde intikamını alıyorlar. Aliyev’in Komünist imajını Türkiye’de düzelten ve ona tam destek veren ben mi kazandım, yoksa onu öldürümek, devirmek isteyen ÖKK paşalarınız mı? Azeriler hepsini gayet iyi biliyor, kim dost kim düşman ayırt ediyor. Sovyetlerin yetiştirdiği en büyük lider, aşırı şüpheci KGB eski patronu Aliyev yanında 5 yıl güvenilir cumhurbaşkanlığı muhabiri kalmak kolay mı sanıyorsunuz? Azerbaycan’da Azeri muhabirler bana Türk James Bond adını takmıştı, MİT elemanı sanırdı. ÖKKcılar Aliyev ajanı! CIA nerden çıktı? Sersem çok, iftira, çamur atsanız da bana yapışmaz. Azerbaycan’da en iyi ismi bana İrfan Memmedli taktı: Bakü Ceyhan Profesörü. Editörümüz Ali Mecidov ise Kolhoz derdi. Sadece sıradışı muhabirimdir, sizin satın aldığınız kalemlere benzemem, kafanızdaki suskun şakird tipini de uymuyorum. Sistemlere uyum sorunum var. ÖKKcıların Haydar Aliyev’i devirmesine ve suikastlarına engel olduğum doğrudur. TSK, 1999’da aynı görüşe geldi, Rus suikastından kurtardı. Bakü Ceyhan boru hattı ile ilgili 3 bin haber yazmışım. Enerji ve Dışişleri bakanlarının teşekkür mektupları, bürokratlarının bana büyük sevgisi ve saygısı vardır. Beni de sıfırlamanız zor, hatta imkansızdır. Hazar’ın Kurtlar Vadisi kitabım dünya çapında akademi ve gazetecilik dünyasında bir şaheser sayılıyor. Okuyun ve görün. Siz tarihin çöplüğüne gidecekseniz, ben ölsemde kitaplarımla konuşmaya devam edeceğim.

Clip to Evernote
2 Yorum

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÇEVİRİ: Arif Onur Hangişi